A2 Hosting Destek Danışmanı Ryan Flowers ile röportaj

ryan-çiçek-a2-hosting


Dikkat: Bir web barındırma planında hız, güvenlik ve müşteri desteğinin mükemmel birleşimini arayan WordPress kullanıcıları. A2 Hosting’i rakiplerinden ayıran nedir? Geçenlerde A2’de Destek Danışmanı Ryan Flowers ile görüştük. Röportajda Ryan, destek ekibinin nasıl çalıştığı, karşılaştıkları bazı zorluklar, A2 Hosting’in hız ve güvenlik özellikleri ve WordPress hakkında konuştu.

Web Hosting Cat: Bize A2 Hosting’teki rolünüz ve günlük aktivitelerinizin nasıl olduğunu anlatın.

Ryan Çiçekler: Ben bir Destek Şefiyim. Biz onlara Adaylar diyoruz. Bunun anlamı, diğer insanların işlerini iyi yapmalarına yardım etmem. Birincil desteğin çekemeyeceği bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacı olan bir müşteri için bir yükseliş olup olmadığı veya bir müşterinin yükseltme talebinde bulunup bulunmadığı. Çoğu zaman, ön hat destek insanlarının işlerini doğru bir şekilde yapmak ve iyi müşteri hizmeti vermek için ihtiyaç duydukları şeylere sahip olmalarını sağlar..

WHC: Takımdan, “Guru Ekibinden” bahsedebilir misiniz??

RF: Guru Ekibimiz inanılmaz! Zor bir işi var. Web barındırma teknik desteği, bir grup sivri tıkırtı gibi görünüyor ve ille de öyle değil. Gerçekten zor olabilir. Ve Guru Ekibimiz ve gelişmiş Guruslarımız, onlara gerçekten çok saygı duyuyorum. Harika bir iş çıkarıyorlar. [Destek] biletleri ile bir şeyler yapmaya yöneliyoruz çünkü müşterilerimiz için en iyi sonuçlara (en tekrarlanabilir sonuçlara) sahip olduğunu görüyoruz ve birileri aynı sorunu tekrar tekrar yaşıyorsa, bize harika bir kağıt izi veriyoruz. ve bu nedenin kökenine gelelim.

WHC: WordPress kullanıcılarının sorun yaşamaması için bir numaralı ipucunuz ne olurdu??

RF: Yedekler! Yedekler! Yedekler! Ve sonra, henüz yapmadıysanız, yedekleyin. Açıkçası senin bir numaralı şeyin bu. Ve yedeklemelerin hemen yanında güncellemeler var. Sürekli ortaya çıkan güvenlik açıkları var. Her ana bilgisayar hiçbir zaman bir hata olmadığından emin olmak için çalışsa da, başarısızlıklar olabilir. Bu yüzden hayat kanınızı bir şeye dönüştürdüğünüzde, her yere geri yükleyebileceğiniz kendi yedeğiniz olması son derece önemlidir. Yedekler sağlıyoruz. Size geri dönmek için tek tıklamayla bir yol sağlayan Sunucu Geri Sarmamız var ve diyelim ki bir hafta öncesinden geri yüklemek istediğinizi, hangi dizini geri yüklemek istediğinizi seçtiniz ve geri yüklüyor.

WHC: A2 Hosting’deki optimize WordPress ortamından bahseder misiniz??

RF: A2’nin WordPress optimizasyonu için birkaç farklı yönü vardır. Birincisi sunucu yığınımız. Turbo Sunucularımız LiteSpeed ​​web sunucusunu çalıştırır ve bu önbellekleme için optimize edilmiştir. Hız söz konusu olduğunda önbellek kraldır. Bunun da ötesinde, A2 Optimize edilmiş eklentimiz var. Çünkü açıkçası, doğru önbellek parametrelerini ayarlamak ve her şeyi doğru şekilde ayarlamak bazı durumlarda sorun yaratabilir. Sadece A2 Optimize Edilmiş Eklentiyi yüklersiniz; cPanel’de birkaç tıklamadan geçiyorsunuz. Birkaç tıklama ile siteniz Turbo Sunucularımız için optimize edilmiştir.

WHC: A2 Hosting proaktif sürekli güvenlik sağlar. Ayrıca A2, bazı premium güvenlik özellikleri sunmak için Sucuri ile ortaklık kurmuştur. Ne zaman bir web sitesi sahibi sadece web hosting planı ile gelen güvenlik ile devam aksine premium güvenlik seçeneklerine yatırım yapmak için iyi bir fikir olurdu?

RF: Bu iyi bir soru. Gerçekten, hatta ne varsa aşağı iner. Yaşamınızı yaparsanız veya sizin için önemli olan herhangi bir miktarda para kazanırsanız, belki de belki de Sucuri Uygulama Güvenlik Duvarı’na para harcamalısınız. Temel olarak gerçek dünya ile WordPress kurulumunuz arasında bir tampon gibidir. Pahalı değil. Başarılı bir site işletmek ve bilgisayar korsanlarını olması gerektiği yerde tutmak konusunda ciddiyseniz, bu önemlidir.

WHC: Birisi mevcut web sitesini A2 Hosting’e nasıl taşıyabilir? Süreç neleri içerir?

RF: Mümkün olduğunca basit hale getirmeye çalışıyoruz. Herhangi bir yerde barındırılan bir WordPress siteniz varsa, onu taşıyacağız. Dolayısıyla, bir hesap satın aldığınızda, ücretsiz bir geçiş elde edersiniz. Diyelim ki diğer sunucunuz, birçoğunun yaptığı cPanel kullanıyor, bunu ücretsiz olarak taşıyacağız. CPanel kullanmayan başka bir yerde bir uygulamanız varsa, bir tane ücretsiz geçiş veririz. Örneğin, WordPress çoğu zaman hareket etmek için oldukça basit bir şeydir. Yani, çoğu zaman birisi bize cPanel kullanmayan başka bir web barındırıcısından gelecek ve WordPress dosyalarını ve veritabanlarını taşıyacağız ve çalıştıracağız.

Ryan ile Web Hosting Cat Podcast’deki röportajın tamamını dinleyin.

A2 Hosting Detaylı İncelememize Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map