A2 Hosting İncelemesi (2020)

a2-hosting-yorumu


Dürüst arıyorsanız A2 Hosting Yorumları, Bu inceleme, A2 Hosting’te hem Swift Server hem de Turbo Server hosting planlarını kullanarak yaptığım kişisel deneyimlerime dayanıyor.

A2 Hosting Kimdir?

A2 Hosting 2003 yılında faaliyete başlamıştır ve genel merkezi Ann Arbor, MI’da bulunmaktadır. ABD, Avrupa ve Asya’daki veri merkezleri ile A2, Yüksek Hızlı ve WordPress web hosting konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca VPS, Dedicated ve Cloud Hosting seçeneklerine de sahiptirler.

A2 Hosting’in Avantajları Nelerdir??

A2 Hosting süper hızlı web hosting sağlamak için tüm dışarı gidiyor. A2 Optimize edilmiş hizmetleri ve isteğe bağlı Turbo Sunucuları ile, diğer web barındırıcılarından 20 kata kadar daha yüksek sayfa yükleme hızı elde edebileceğinizi belirtirler. WordPress siteleri için A2 daha da fazla optimizasyon sağlar.

A2 Hosting’in önemli yüksek hızlı hosting özelliklerinden bazıları:

 • A2 Optimize Edilmiş Yazılım (WordPress, Drupal, PrestaShop)
 • 6 kat daha hızlı sayfa yüklemeleri ve gelişmiş güvenlik için WordPress için A2 Optimize Edilmiş Eklenti
 • CloudFlare CDN
 • Katı Hal Sürücüleri (Dosyalar ve Veritabanları)
 • RAID-10 Depolama
 • İsteğe Bağlı Turbo Plan ile Turbo Sunucular ve A2 Optimize Edilmiş Önbellekleme
 • cPanel Arayüzü
 • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi
 • Herzaman Para İade Garantisi
 • Ücretsiz SSL Sertifikalarını Şifreleyelim (Otomatik Yüklendi)
 • Sürekli Güvenlik
 • Veri Merkezi Konumunuzu Seçin
 • Dörtlü Yedekli Ağ
 • WordPress’in Ön Kurulumu
 • Sunucu Geri Alma Veri Yedekleri
 • Patchman Güvenlik Aracı
 • FutureServe Yeşil Web Hosting
 • Öncelikli Destek

A2 Hosting Veri Merkezleri

Şimdi ABD Hosting (Michigan), Avrupa (Amsterdam) ve Asya’daki (Singapur) veri merkezlerine ek olarak, A2 Hosting batı ABD’ye (Arizona) bir veri merkezi ekledi. Web sitenizin hızı üzerinde ne kadar etkisi olabileceğini gördüğümüz için daha fazla veri merkezi konum seçeneğine sahip olmak her zaman harikadır. Unutmayın, A2 Hosting ile kayıt sırasında veri merkezi konumunuzu seçebilirsiniz. Hosting planınız ve A2 Hosting’in optimize edilmiş ortamıyla birlikte aldığınız ücretsiz Cloudflare CDN ile birlikte A2’nin çoklu veri merkezi konumları, daha hızlı performans gösteren web siteleri için fırsat verir.

A2 Hosting’e Nasıl Kaydolunur??

A2 Hosting için kayıt işlemi çok kolaydır. Faturalandırma döngünüzü seçtikten ve hesap bilgilerinizi girdikten sonra, seçebileceğiniz bir dizi seçenek sunulur. Burada akılda tutulması gereken iki nokta, emin olmak ve bölgenize en yakın veri merkezini (ABD, Avrupa veya Asya) seçmek olmalıdır.,
A2 Hosting Veri Merkezleri

ve isteğe bağlı hizmetler kesinlikle yararlı olsa da, size daha fazla paraya mal olacağını unutmayın. A2 Hosting’in bu ek maliyet öğelerinden herhangi birini önceden seçmediğini takdir ediyorum – diğer bazı web sunucularının yaptığı gibi.
A2 Hosting Seçenekleri

A2 Hosting’teki kayıt işlemiyle ilgili bir başka harika şey, faturanızı PayPal, kredi kartı veya çek ile ödemenizdir. Kaydolmak çok az zaman alıyor ve neredeyse anında A2 Hosting CEO’su Bryan Muthig’den bir karşılama, sipariş onayı, kurulum ayrıntıları ve hesap bilgilerinizi içeren web sitesi ve yönetici URL’leri, ad sunucuları, ftp bilgileri vb.).
A2 Hosting CEO'su Hoş Geldiniz E-postası

Harika cPanel Barındırma

A2 Hosting ile cPanel ve Softaculous yazılım yükleyicisine sahip olursunuz. A2 Hosting Müşteri Alanı hesap sayfanızdan kolayca erişebilirsiniz. Böylece A2 Hosting ile elde ettiğiniz premium özellikler de dahil olmak üzere tüm önemli web sitesi işlevlerinize erişebileceksiniz. CPanel web barındırma sağlayıcıları arasında A2 Hosting en iyilerinden biridir.
a2-hosting-cpanel

A2 Hosting’in Premium Özellikleri

A2 Hosting’in tüm planları etkileyici olsa da, Turbo Server planları bu fiyat aralığında gördüğümüz en iyisi. Aldığınız bazı özelliklere bir göz atın.

 • Daha Hızlı Sayfa Yükleme (20x’e kadar)
 • Her Sunucuda Daha Az Kullanıcı
 • Kullanıcı Başına Daha Fazla Kaynak
 • Optimize Edilmiş Site Hızlandırıcıları
 • Railgun Optimizer
 • WordPress LiteSpeed ​​Önbellek
 • WooCommerce LiteSpeed ​​Önbellek

A2 Hosting ile Hangi Bonus Özelliklerine Sahip Olabilirsiniz??

 • HackScan Koruması ile Sürekli Güvenlik
 • Sunucu Geri Alma Yedekleri
 • Ücretsiz Site Taşıma
 • Bing / Yahoo Reklam Kredileri

A2 Hosting İyi mi?

A2 Optimize Edilmiş WordPress Hosting’den çok etkilendim. Kaydolduğunuzda, WordPress önceden yüklenir ve daha hızlı performans için otomatik olarak yapılandırılır. WordPress Yöneticinize giriş yaptığınızda, her yapılandırmanın durumunu görmek ve gerekirse değişiklik yapmak için A2 Optimize Edilmiş sekmesini tıklayabilirsiniz..
A2 Hosting Optimize Edilmiş WordPress Kontrol Paneli

A2 Optimizasyon İçeriği:

 • Sayfa Önbellekleme
 • Veritabanı Önbelleklemesi
 • Nesne Önbellekleme
 • Tarayıcı Önbelleğe Alma
 • HTML Sayfalarını Küçült
 • CSS Dosyalarını Küçült
 • JS Dosyalarını Küçült
 • Gzip Sıkıştırma
 • Resimleri Sıkıştır
 • Ve dahası

A2 Optimize Edilmiş WP eklentisi, W3 Total Cache ve EWWW Image Optimizer gibi diğer eklentileri içerir. Aslında, A2 WordPress kurulumunuz aşağıdaki eklentileri içerir:
A2 Hosting WordPress Eklentileri

Turbo Sunucu Fark Yaratıyor mu? Evet!

A2 Hosting Swift Server hosting planım mükemmel performans ve hız sağlar. Ancak, bir Turbo Server A2 Hosting planını tercih etmenin farkının ne kadar olacağını görmek ilgimi çekti. A2 Optimize edilmiş ortamın yanı sıra Turbo Önbellek ve Memcached seçeneklerini de etkinleştirdim. A2 Hosting planınızla birlikte verilen ücretsiz Cloudflare CDN’yi de uyguladım. Fark hemen geldi ve sonuçlar inanılmazdı.

A2 Hosting’e geçtikten sonra aldığım test sonuçlarından bazıları:
a2-hosting-speed-test sonuçları

A2 Hosting Turbo Sunucu QUIC ile Daha da İyi

20 kat daha hızlı sayfa yükleme, daha fazla kaynak, sunucu başına daha az kullanıcı, yarıiletken sürücüler ve A2 Hosting’in optimize edilmiş ortamı sizin için yeterli değilse, A2 Hosting Turbo Sunucuları artık daha da iyi performans için QUIC protokolünü kullanmaktadır. QUIC (QUICK UDP İnternet Bağlantıları) standart TCP’ye (iletim kontrol protokolü) daha iyi bir alternatiftir. QUIC daha düşük gecikme ile daha hızlı sayfa yükleme sağlar. TCP’den farklı olarak, QUIC bilgisayarlar arasında çoklanmış bağlantılar kullanır, yani iletişim kuran bilgisayarlar arasında çoklu gidiş gelişler ortadan kalkar. Sonuçlarımız olağanüstü.

Web Sitesi Hızı

GÜNCELLEME: A2 Hosting, yıldırım hızında web sitesi hızları ve performanslarıyla bizi şaşırtmaya devam ediyor. Sadece web sitemizin üstün performansından etkilenmekle kalmadık, aynı zamanda A2 Hosting’i ayrı ayrı test etmemizde gördüğümüz sonuçlar için de aynı derecede heyecanlıyız. Aşağıdaki verilere bir göz atın. A2, şimdiye kadar yaşadığınız en hızlı hızlardan bazılarını üretti.
a2-hosting-speed-test sonuçları

GÜNCELLEME: Ve 2020’de A2 Hosting hala etkileyici web sitesi hızları yayınlıyor.

A2 Hosting ile Daha Hızlı Bir Web Sitesi Edinin

Bu videoda, Turbo Sunucu, optimize edilmiş WordPress ortamı ve Cloudflare CDN’yi birleştirerek A2 Hosting ile web sitemizin hızını nasıl önemli ölçüde artırdığımızı göstereceğim..

Ekstra Güvenlik Koruması

Web sitesi güvenliği bugünlerde her zamankinden daha önemli. A2 Hosting, ücretsiz HackScan koruması, çift güvenlik duvarı, kaba kuvvet savunması, virüs taraması ve güvenlik izlemesi ile sürekli güvenlik sağlar. Ama onların hepsi bu değil. Patchman Gelişmiş Güvenlik Aracı ile yazılım güvenlik açıkları ve kötü amaçlı yazılımlar algılanabilir ve uygun önlem alınabilir. A2 Hosting’in güvenlik özelliklerinden kesinlikle etkilendim.
a2-hosting-PatchMan

A2 Hosting Artık Web Sitesi Sahnelemesini İçeriyor

a2-hosting-wordpress-evreleme
İşte A2 Hosting’ten daha iyi haberler! A2 artık WordPress ve Joomla siteleri için web sitesi sahnelemesi içeriyor. Evreleme ile, canlı sitenizin bir kopyasını oluşturabilir ve üretim tesisinizi etkilemeden evreleme sitesindeki değişiklikleri test edebilirsiniz. Ardından, yeni değişikliklerinizin düzgün çalıştığından ve her şeyin yolunda olduğundan memnun olduğunuzda, bu değişiklikleri canlı web sitenize aktarabilirsiniz.

Evreleme genellikle yalnızca daha pahalı yönetilen barındırma planlarına dahil edilir, bu nedenle A2’yi ek bir ücret ödemeden dahil görmek harika. Ve A2 Hosting’in en iyi yönetilen web barındırma sağlayıcılarına kesinlikle rakip olmasının bir başka nedeni de.

Müşteri desteği

A2 Hosting, müşteri destek personelini Guru Ekibi olarak ifade eder. A2, canlı sohbet, destek bileti, telefon ve e-posta yoluyla 7/24/365 ABD tabanlı Guru Crew desteği sağlar. Guru Crew desteğinin hızlı yanıt süreleri ve yardımcı Guru Crew üyeleriyle mükemmel olduğunu gördüm. İşte canlı sohbet destek oturumlarımın bir örneği.
A2 Hosting Müşteri Desteği
GÜNCELLEME: A2 Hosting mükemmel, profesyonel müşteri desteği sağlamaya devam ediyor. Deneyimlerime göre, çoğu zaman Guru Ekibinin ilk destek ekibi ekipleri sorunları çözebiliyor. Ancak, bir öğeyi gelişmiş Guru personeline yükseltmeniz gerekebileceği birkaç durumda, müşteri desteği daha da etkileyicidir. A2 Hosting’in Destek Sorumlusu Ryan Flowers ile görüştüğümde Guru Ekibi ve sorunları çözmek ve müşterileri için en iyi sonuçları sağlamak için destek biletlerini nasıl kullanmayı tercih ettiklerini anlattı. Kendi deneyimim kesinlikle yorumlarını doğrular. Yakın zamanda PHP ile ilgili bir sorun yaşadığımda, gelişmiş personel sorunu hemen çözdü. İyi iş Ryan ve Crew!

A2 Hosting, Diğer Web Sunucularıyla Nasıl Karşılaştırılır??

A2 Hosting ve Bluehost Karşılaştırması
A2 Hosting ve Bluehost arasındaki bu karşılaştırma bir zamanlar olduğu kadar yakın değil. Her ikisi de bu web barındırma mükemmel cPanel web hosting planları sağlamak…

A2 Hosting ve DreamHost karşılaştırması
A2 Hosting ve DreamHost arasındaki bu karşılaştırma, büyük ölçüde WordPress barındırma özelliklerine ve barındırma planlarının performansına odaklanmaktadır …

A2 Hosting – GoDaddy Karşılaştırması
GoDaddy (alan adı yönetimi dahil) birçok ürün ve hizmet sunarken, bu karşılaştırma tamamen A2 Hosting ve GoDaddy tarafından sunulan web hosting planlarına odaklanmaktadır…

A2 Hosting ve GreenGeeks Karşılaştırması
A2 Hosting ve GreenGeeks gerçekten çok alanlı web hosting için en iyi iki seçenektir. Ancak, birden fazla web sitesi veya yalnızca bir tane oluşturmanız gerekip gerekmediği, hangisinin daha iyi olduğu konusunda kesinlikle yakın bir çağrı…

A2 Hosting ve HostGator Karşılaştırması
A2 Hosting, HostGator ile nasıl karşılaştırılır? Anlaşıldığı üzere A2 Hosting, buradaki rekabete karşı kendisinden daha fazlasını elinde tutuyor…

A2 Hosting ve InMotion karşılaştırması
A2 Hosting ve InMotion Hosting’i karşılaştırırken iyi haber, bunun sizin için bir kazan-kazan durumu olmasıdır. Bu web hosting firmalarının her ikisi de mükemmel web sitesi olağanüstü destek ile barındırma sağlar …

A2 Hosting ve InterServer karşılaştırması
İşte her ikisi de kullandığım iki mükemmel web hosting şirketlerinin başka bir karşılaştırma eşleşmesi…

A2 Hosting ve Jaguar PC
Bu karşılaştırmada A2 Hosting’in Jaguar PC ile karşılaştırmasını inceledik. Hem A2 hem de Jaguar ile bir hosting planı elde edersiniz…

A2 Hosting ve Liquid Web Karşılaştırması
A2 Hosting, Liquid Web ile nasıl karşılaştırılır? İşte iki olağanüstü web hosting şirketleri arasında ilginç bir karşılaştırma…

A2 Hosting ve Site5 karşılaştırması
Bu karşılaştırmada A2 Hosting ve Site5’e bakıyoruz. Bu iki web barındırma benzer yapılandırılmış barındırma planları (temel, gelişmiş ve turbo) sahip olsa da, bizce bunlardan biri açıkça diğerinden üstün …

A2 Hosting vs SiteGround
A2 Hosting ve SiteGround’un karşılaştırılması son derece yakın bir çağrıdır. Her ikisi de olağanüstü web hosting performansı sağlayan birçok benzersiz özellik sunar…

A2 Hosting ve Web Hosting Merkezi
Bu iki hosting şirketi ile bazı benzerlikler vardır – hem hosting planı yapıları hem de hedef müşteri tabanı…

A2 Hosting ve Wix Karşılaştırması
A2 Hosting, Wix ile nasıl karşılaştırılır? Geleneksel bir web barındırma planı ile bir web sitesi oluşturucu paketi arasındaki bu karşılaştırma, A2 Hosting’in Wix’in web sitesi paketlerine karşı Turbo Sunucu Barındırma planına bir göz atar …

Öneri

Yüksek hızlı hosting veya WordPress siteleri için A2 Hosting mükemmel bir seçimdir. Deneyimlerime dayanarak, siteniz için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli özelliklerle barındırma planları sağlarlar. Swift ve Turbo Sunucu platformlarının, optimize WordPress ortamının ve mükemmel Guru Crew müşteri desteğinin birleşimini A2 Hosting’i en iyi web barındırma sağlayıcısı haline getirdim.

Yani, özetlemek gerekirse: Hızlı ve hızlı sunucular ve donanım; WordPress için optimize edilmiş ortam; Daha hızlı sayfa yükleme için ücretsiz CloudFlare CDN; Google’da listelenmenizi sağlamak için SEO ve pazarlama araçları; ve Guru Ekibinden mükemmel müşteri desteği. Her şey en sevdiğim web barındırmalarından biri olmaya ekliyor.

Şu anda, A2 Hosting’te% 62’ye varan indirimler alabilirsiniz. Detaylar İçin Tıklayınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector