A2 Hosting Yönetilen WordPress İncelemesi

a2-hosting yönetilen-wordpress-yorumu


A2 Hosting artık kendi Yönetilen WordPress Hosting planlarını yayınladı. Bunda A2 Hosting Yönetilen WordPress İncelemesi, ne elde ettiğinize, yeni yönetilen WordPress planlarının A2 Hosting’in Paylaşılan Barındırma ile nasıl karşılaştırıldığına ve yeni barındırma paketlerindeki kendi kişisel deneyimime ve test sonuçlarına bir göz atacağız.

Giriş

WordPress her zaman A2 Hosting’in ana odağı olmuştur. Paylaşılan barındırma planları, diğer ana bilgisayarların karşılaştırılabilir barındırma paketlerinde bulunan en etkileyici WordPress özelliklerinden bazılarını içerir. Bu nedenle, yeni yönetilen WordPress barındırma dizisi, mevcut Swift ve Turbo barındırma planlarının zaten olağanüstü sonuçlar sağladığı göz önüne alındığında, biraz şaşırtıcı. A2, hizmetlerinde biraz daha düşük fiyatlarla premium yönetilen barındırma pazarını hedefliyor gibi görünüyor. A2 Hosting’den yönetilen bir WordPress planı satın almaya değer mi? Özelliklerde ve web sitesi performansında neler elde ettiğinize daha yakından bakalım.

A2 Hosting Yönetilen WordPress Özellikleri

 • Her planda daha hızlı Turbo Sunucular sağlanır.
 • Plesk’te Web Sitesi Hazırlama
 • Dropbox ve FTP ile Kolay Yedekleme
 • Otomatik WordPress Güncellemeleri ve Yamaları
 • WordPress LiteSpeed ​​Önbellek
 • Birden Çok Web Sitesini Yönetmek için WordPress Araç Seti
 • Eklentilerde Kısıtlama Yok

A2 Hosting’in Yönetilen WordPress hosting planları, gerçekten kaliteli bir hosting paketinden bekleyebileceğiniz tüm premium özellikleri içerir. Artan kaynakların yanı sıra web sitesi hazırlama, veri yedeklemeleri ve otomatik güncellemeler içerir. Ayrıca, birden çok web sitesi sahibi için WordPress Araç Seti vardır. Ayrıca, yönetilen diğer bazı WordPress planlarının aksine, istediğiniz herhangi bir eklentiyi kullanabilirsiniz. Yani, bu seviyede, A2 Hosting kesinlikle testi geçiyor.

A2 Hosting Yönetilen WordPress ve Paylaşılan Hosting

A2 Hosting’in yeni Yönetilen WordPress hostingi, A2’nin Paylaşılan Hosting’iyle nasıl karşılaştırılır? Temel farklar şunlardır:

Planlar / Fiyatlar / Kaynaklar:

Yönetilen WordPress

1 Site
12.97 $ aylık.
Web siteleri: 1
Yığın hafıza / Bellek: 10GB 3 Siteler
19,48 $ aylık.
Web siteleri: 3
Yığın hafıza / Bellek: 25GB Sınırsız
37.97 $ aylık.
Web siteleri: Sınırsız
Yığın hafıza / Bellek: 40GB

Paylaşılan Evsahipliği

Hafif
3,92 $ aylık.
Web siteleri: 1
Depolama: Sınırsız hızlı
4,90 $ aylık.
Web siteleri: Sınırsız
Depolama: Sınırsız Turbo
9.31 $ aylık.
Web siteleri: Sınırsız
Depolama: Sınırsız

Özellikleri:

A2 Yönetilen WordPress Barındırma

 • 10 GB – 40 GB Depolama
 • Tüm Yönetilen Planlarda Turbo Sunucu
 • Plesk Kullanıcı Arayüzü
 • Plesk WordPress Evrelemesi
 • Dropbox WordPress Yedeklemeleri
 • Sunucu Konumu – Michigan ABD

A2 Paylaşımlı Hosting

 • Sınırsız Depolama Alanı
 • Yalnızca Üst Düzey Planda Turbo Sunucu
 • cPanel Kullanıcı Arayüzü
 • cPanel WordPress Staging (Şu anda Geliştirme aşamasında)
 • Sunucu Geri Alma Yedekleri
 • Sunucu Konumu – Michigan ABD, Arizona ABD, Amsterdam Avrupa, Singapur Asya

A2 Hosting Yönetilen WordPress’e Kaydolma

A2’de yönetilen bir WordPress barındırma planına kaydolmak, paylaşılan barındırma planlarından birini satın almaya benzer. Daha fazla ayrıntı için A2 Hosting’in Swift ve Turbo hosting planları hakkındaki incelememe bakın.

Plesk Arayüzü

a2-hosting yönetilen-wordpress-plesk
A2 Hosting’in Yönetilen WordPress ve Paylaşılan Hosting planları arasındaki en büyük farklardan biri, cPanel’in aksine Plesk arayüzünün dahil edilmesidir. Plesk kontrol paneli aslında çok sezgisel ve kullanımı kolaydır. CPanel’i biliyorsanız, Plesk’i kullanmakta zorlanmamalısınız.

Web Sitesi Hızı ve Performans Sonuçları

Genel web sitesi hızı ve performansı A2’nin yönetilen WordPress barındırma sistemiyle iyi olsa da, aslında paylaşılan barındırma Turbo Sunucu planları kadar iyi değildi. Ayrıca, diğer yönetilen barındırma sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında, hız oldukça etkileyici değildi. Sağlanan ek kaynaklarla, biraz daha iyi sonuçlar almayı umuyoruz.

Testimizden bazı veri örnekleri:
a2-hosting yönetilen-wordpress-hız

Web Sitesi Hazırlama

Evreleme, herhangi bir premium yönetilen WordPress barındırma planının önemli bir parçasıdır. Ve A2, yönetilen barındırma ile Plesk web sitesi sahnelemesini içerir. Ne yazık ki, süreç, bazı yönetilen WordPress ana bilgisayarlarından çok daha sıkıcıdır. Önce web sitesi dosyalarınızı kopyalamak için bir alt alan adı oluşturmanız gerekir. Ardından, dosyalarınızı ve veritabanlarınızı ayrı olarak alt alana kopyalamanız gerekir. Ayrıca, hazırlama kopyanızın yapılandırmasını doğru veritabanı, kullanıcı adı ve parolayı içerecek şekilde değiştirmeniz gerekir. Daha sonra değişikliklerinizi üretime yayınladığınızda, veritabanı bağlantı ayarlarını tekrar ayarlamanız gerekir.

Veri Yedekleme ve Geri Yükleme

a2-hosting-Dropbox-yedekleme
A2 Hosting’in Yönetilen WordPress uygulaması, Dropbox veri yedekleme ve geri yükleme olanağı sunar. Ancak, e-posta ve şifre girmem istendiğinden ve neye atıfta bulunduğundan emin olmadığım için başka bir aksaklıkla karşılaştım, çünkü hesap e-postamı ve şifremi denedim ve işe yaramadı. Başlangıçta desteğe başvurduğumda, bununla ilgili herhangi bir ayrıntı bulamadıklarını ve bir destek bileti açmaları gerektiğini söylediler. Anlaşıldığı üzere, destek biletinden, hizmeti kullanabilmem için önce Dropbox ile bir hesap oluşturmam gerektiğine dair bilgilendirildim. Dürüst olmak gerekirse, veri yedekleme ve geri yükleme mekanizmasının sizin için yönetilen bir barındırma planında ayarlanmasını beklerim.

Sonuç

Dürüst olmak gerekirse, A2 Hosting’in yeni Yönetilen WordPress planlarının mevcut ürün serisine tam olarak nasıl uyacağını merak ediyoruz. Kaliteli bir yönetilen WordPress barındırma planından ihtiyacınız olan her şey kesinlikle dahil edilmiştir. Bununla birlikte, A2 Hosting’in mevcut Swift ve Turbo Server barındırma planları olağanüstüdür; aynı özelliklerin çoğunu daha düşük bir fiyata elde edersiniz. Aslında, daha ileri testlerden sonra, A2 Hosting’in yeni yönetilen WordPress teklifleri yerine mevcut Swift ve Turbo Server barındırma planlarını tercih ediyorum. Yani asıl soru, ekstra kaynaklara gerçekten ihtiyacınız var mı? Ve bir A2 Hosting Turbo Server planı tercih etmenin aksine ek para ödemeye değer mi?

Fiyatlandırma açısından, A2 Hosting’in Yönetilen WordPress’i, premium yönetilen barındırma kitlesini (yani WP Engine, Media Temple vb. Maalesef A2 Hosting, yönetilen WordPress barındırma söz konusu olduğunda büyük çocukları ele geçirmeye hazır değil. Hazırlama ve kurulum işlemi sırasında bazı aksaklıklar yaşadık, destek personeli beklediğiniz gibi yeni planlara aşina görünmüyor ve hazırlama ve veri yedekleme gibi bazı temel özellikler basitleştirilmiş değil ve daha yerleşik yönetilen barındırma sağlayıcılarından olanlar gibi kullanımı kolay.

Geçmişte kullandığımız ve test ettiğimiz A2’nin diğer tüm barındırma planları olağanüstü olduğundan, gelecekte Yönetilen WordPress Barındırma planlarının endüstrinin en iyilerinden biri olacak şekilde geliştirileceğini ve geliştirileceğini umuyoruz. Şimdilik tavsiyem, uygun fiyata mükemmel bir WordPress barındırma arıyorsanız, A2 Hosting’in Swift veya Turbo Server paylaşılan barındırma planlarına sadık kalmak olacaktır. Premium yönetilen WordPress barındırma ihtiyacınız varsa, WP Engine, Volan veya Media Temple’a bakmanızı öneririm..

A2 Hosting Yönetimli WordPress ile İlgili Daha Fazla Bilgi ve İndirim Fiyatlandırması için Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map