Інтерв’ю з керівником служби підтримки хостингу A2 Райаном Квітком

райан-квіти-а2-хостинг


Увага: Користувачі WordPress шукають ідеальне поєднання швидкості, безпеки та підтримки клієнтів у плані веб-хостингу. Що відрізняє хостинг A2 від конкуренції? Нещодавно ми розмовляли з Райаном Квітком, керівником служби підтримки A2. В інтерв’ю Райан розповів про те, як працює команда підтримки, деякі проблеми, з якими вони стикаються, швидкість та функції безпеки хостингу A2 та WordPress.

Веб-хостинг Кішка: Розкажіть про свою роль на хостингу A2 та як виглядають ваші щоденні дії.

Райан Квіти: Я керівник служби підтримки. Ми їх називаємо Ведучими. Це означає, що я допомагаю іншим людям добре виконувати свою роботу. Незалежно від того, чи це ескалація для клієнта, якому потрібна допомога в чомусь, з яким первинна підтримка не може отримати тягу, чи просить клієнт ескалації. Багато разів, це переконайтеся, що на передовій підтримують людей те, що їм потрібно, щоб правильно виконувати свою роботу та надавати хороше обслуговування клієнтів.

WHC: Ви можете поговорити про команду, “Гуру Екіпаж”?

РФ: Наш Гуру Екіпаж дивовижний! У них важка робота. Технологічна підтримка веб-хостингу здається, що це купа чітких вибагливих речей, і це не обов’язково. Це може бути справді важко. І наш гуру екіпаж, і наш просунутий гуру, я дуже поважаю їх. Вони роблять дивовижну роботу. Ми прагнемо робити справи з [підтримкою] квитків, тому що виявляємо, що це найкращі результати для наших клієнтів – найбільш повторювані результати, і це дає нам чудовий паперовий слід, якщо у когось виникає однакова проблема знов і знов, ми можемо помітити це і дістатися до кореня цієї причини.

WHC: Якою була б порада номер один для користувачів WordPress, щоб не залишати проблем?

РФ: Резервні копії! Резервні копії! Резервні копії! І тоді, про всяк випадок, ще не зробіть резервну копію. Це відверто ваша річ номер один. І прямо поруч із резервними копіями – це оновлення. Постійно з’являються вразливості. Хоча кожен хост працює над тим, щоб ніколи не відбувся збій, можливі збої. Тож, коли у вас в житті є кров на щось, надзвичайно важливим є створення резервної копії, яку ви можете відновити в будь-якому місці. Ми надаємо резервні копії. У нас є сервер перемотування назад, який дає вам змогу зайти в один клік, і, скажімо, ви хочете відновити з тижня тому, ви вибираєте, який каталог ви хочете відновити, і він відновить його.

WHC: Чи можете ви розповісти про оптимізоване середовище WordPress на хостингу A2?

РФ: A2 має кілька різних аспектів для оптимізації WordPress. Номер один – наш стек сервера. Наші сервери Turbo запускають веб-сервер LiteSpeed, який оптимізовано для кешування. Кешування – це король, коли мова йде про швидкість. Крім цього, у нас є плагін A2 Optimized. Тому що відверто кажучи, налаштування правильних параметрів кешування та налаштування всього лише правильно може бути проблематичним у деяких випадках. Ви просто встановите плагін A2 Optimized; Ви переходите через пару кліків прямо в cPanel. А за допомогою декількох клацань ваш сайт оптимізований під наші сервери Turbo.

WHC: A2 хостинг забезпечує проактивну вічну безпеку. Крім того, A2 співпрацює з Sucuri, щоб запропонувати деякі преміальні функції безпеки. Коли було б хорошою ідеєю, щоб власник веб-сайту вклав гроші в преміальні варіанти безпеки на відміну від того, щоб просто працювати з безпекою, яка постачається з вашим планом хостингу?

РФ: Це гарне запитання. Дійсно, це зводиться до того, що у вас на лінії. Якщо ви заробляєте на життя або заробляєте будь-яку важливу для вас суму, то ви вже повинні витрачати гроші на, можливо, брандмауер Sucuri Application. Це в основному як буфер між реальним світом та вашою установкою WordPress. Це не дорого. І якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб запустити успішний сайт і зберегти хакерів там, де вони повинні бути (що немає), то це важливо.

WHC: Як хтось може перенести свій існуючий веб-сайт на A2 хостинг? Що передбачає процес?

РФ: Ми намагаємось зробити це максимально просто. Якщо у вас є сайт WordPress, розміщений будь-де, ми перемістимо його. Таким чином, це працює, коли ви купуєте рахунок, ви отримуєте безкоштовну міграцію. Скажімо, ваш інший хост використовує cPanel, що багато хто з них робить, тоді ми перемістимо це безкоштовно. Якщо у вас є десь інша програма, яка не використовує cPanel, ми надамо одну безкоштовну міграцію. Наприклад, WordPress – це досить пряма річ, яка рухається більшу частину часу. Отже, багато разів хтось до нас звертається з іншого веб-хоста, який не використовує cPanel, і ми переносимо їх файли WordPress та їх базу даних і змушуємо їх працювати.

Послухайте повне інтерв’ю з Райаном на веб-хостингу Cat Podcast.

Дивіться наш детальний огляд хостингу A2 тут

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map