Найшвидший хостинг WordPress 2020 – “Реальні результати тестування”

найшвидший хостинг для wordpress


Популярність WordPress продовжує зростати – зараз вона становить близько 30% Інтернету. І хоча, здавалося б, всі веб-хости пропонують неймовірний хостинг для WordPress сайтів, не всі WordPress хостинги схожі. Наприклад, швидкість та продуктивність можуть сильно відрізнятися залежно від вашого хостинг-провайдера. Якщо ви шукаєте найшвидший хостинг WordPress, ось мій звіт.

Фактори швидкості WordPress

 • Місцезнаходження центру даних
 • Веб-сервери
 • Статичні зображення
 • Тематичне кодування

Хоча WordPress не завжди найшвидша платформа в Інтернеті, існує ряд факторів, які можуть визначати, наскільки швидко працює ваш веб-сайт.

Місцезнаходження центру даних – В ідеалі ваш хост WordPress матиме кілька центрів обробки даних, принаймні один розташований поблизу більшості відвідувачів вашого сайту. Розташування вашого центру даних дійсно може змінити швидкість вашого веб-сайту. Я був свідком різниці у власних веб-сайтах, а також у наших результатах тестування.

Веб-сервери – Зараз багато веб-хостів використовують сервери, налаштовані спеціально для WordPress. Наявність найвищої якості обладнання та збільшення ресурсів принесе користь усім типам веб-сайтів, включаючи WordPress.

Статичні зображення – Кількість ваших фотографій та зображень може сильно вплинути на швидкість роботи вашого сайту WordPress.

Теми WordPress – Ще одним важливим фактором визначення швидкості вашого сайту WordPress є кодування теми, яку ви використовуєте. Хоча теми не обов’язково є проблемою веб-хостингу, пам’ятайте, що деякі компанії, що займаються веб-хостингом, можуть мати певні обмеження.

Оптимізація швидкості веб-сайту WordPress

 • Обладнання та ресурси
 • Технологія кешування
 • Підтримка версії PHP
 • Мережа доставки вмісту
 • Стиснення зображень
 • Дизайн теми WordPress

Отже, якщо ви хочете швидкого хостингу WordPress, на що слід звернути увагу? Правильний веб-хост може впровадити правильну технологію і вжити належних заходів для збільшення швидкості веб-сайту WordPress. Деякі речі, на які слід звернути увагу при покупці для швидкого хостингу WordPress:

Обладнання та ресурси – Для початку ви обов’язково хочете твердотільні накопичувачі (SSD) разом з швидкими процесорами і більше пам’яті. В ідеалі вам також потрібно менше користувачів на сервері. Таким чином, ви отримуєте кращий доступ до ресурсів і менше шансів на конфлікти.

Технологія кешування – Одним з найкращих способів пришвидшити веб-сайт WordPress є вибір веб-хостингу, який використовує власну технологію кешування. Правильне кешування вмісту вашого веб-сайту прискорює завантаження сторінки для набагато кращого користувальницького досвіду.

Підтримка версії PHP – Також дуже важливо вибрати веб-хостинг, на якому працює найновіша версія PHP, яку підтримує WordPress. Наприклад, існує велика різниця в продуктивності при використанні PHP 7 і вище.

Мережа доставки вмісту – Також слід шукати план хостингу WordPress, який включає використання безкоштовної мережі доставки вмісту (CDN). За допомогою мережі доставки вмісту статичний вміст вашого веб-сайту знаходиться на серверах по всьому світу. Потім, коли хтось відвідує ваш сайт, вміст витягується з сервера ближче до його місцезнаходження, що призводить до більш високої швидкості веб-сторінки.

Стиснення зображень – Оскільки фотографії часто займають найбільше часу для завантаження, вам слід також стискати зображення на веб-сайті WordPress. Це можна зробити, використовуючи плагін WordPress або шукаючи веб-хост, який пропонує автоматичне стиснення зображень (наприклад, Liquid Web).

Дизайн теми WordPress – Знову ж таки, хоча це не обов’язково функція веб-хостингу, пам’ятайте, що тема WordPress може мати певний вплив на швидкість вашого веб-сайту. У деяких рідкісних випадках веб-хост може мати обмеження щодо певних тем.

Рекомендації щодо швидкого хостингу WordPress

На основі наших результатів тестування та власного особистого досвіду використання цих веб-хостів, ось наші рекомендації щодо швидкого хостингу WordPress:

РезультатиВебсайтЦена Тип
А2 хостинг a2hosting.com 3,92 дол. США за місяць – $ 9,31 міс. Спільний
SiteGround siteground.com $ 3,95 міс. – 14,95 дол. Спільний
Bluehost bluehost.com $ 2,95 міс. Спільний
GreenGeeks greengeeks.com $ 2,95 міс. Спільний
Хостинг InMotion inmotionhosting.com $ 6,99 за місяць – $ 19,99 міс. Керований
Рідка павутина liquidweb.com $ 29 міс. – 149 дол. США. Керований
WP двигун wpengine.com $ 30 міс. – $ 290 міс. Керований

Ми випробували поєднання планів спільного та керованого хостингу WordPress від різних веб-хостингових компаній, щоб побачити, наскільки вони успішні на схожий веб-сайт WordPress. Ось результати найкращих господарів.

А2 хостинг

Хостинг A2 постійно фокусується на швидких веб-хостингах і WordPress. Насправді їхній турбо хостинг настільки гарний, що ми використовуємо його для власного веб-сайту. Не тільки наші результати були чудовими, але в моєму власному тестуванні A2 розмістив найшвидші результати тестів. Хостинг A2 включає в себе безліч преміальних функцій, які зазвичай містяться в планах керованого хостингу.

Особливості швидкості WordPress:

 • А2 оптимізоване середовище WordPress
 • Turbo кеш (план Turbo Server)
 • Запам’ятована (Turbo-серверний план)
 • Хмарний простір CDN
 • WordPress LiteSpeed ​​Cache (Turbo-серверний план)
a2-хостинг-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
США – Мічиган, США – Арізона, EUR – Амстердам, ASIA – Сінгапур
Результати тесту на швидкість:
a2-хостинг-wordpress-швидкість
Веб-сайт A2: тут

SiteGround

SiteGround спеціалізується на наданні керованого хостингу WordPress за доступними цінами на спільний хостинг. Але не дозволяйте, щоб цінник вас обдурив! SiteGround – це, безумовно, один з найкращих хостинг-провайдерів WordPress. Що стосується швидкості веб-сайту, SiteGround дав кращі результати, ніж багато дорожчих хостів WordPress.

Особливості швидкості WordPress:

 • Технологія SuperCacher
 • Хмарний простір CDN
 • NGINX
siteground-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
США – Чикаго, Великобританія – Лондон, NL – Амстердам, ІТ – Мілан, SG – Сінгапур
Результати тесту на швидкість:
siteground-wordpress-speed
Веб-сайт SiteGround: Ось

Bluehost

Bluehost рекомендується WordPress.org і останнім часом зробив кілька великих вдосконалень для початківців користувачів WordPress. Поряд зі своєю новою спеціалізованою інформаційною панеллю WordPress, Bluehost забезпечує онлайн-керівництво під час створення першого веб-сайту WordPress.

Що стосується продуктивності веб-сайту WordPress, Bluehost також покращився. SSD-накопичувачі та мережа доставки вмісту включені у ваш план хостингу.

Особливості швидкості WordPress:

 • SSD-накопичувачі
 • Мережа доставки вмісту
Bluehost
Місцезнаходження центру даних:
Прово, УТ
Результати тесту на швидкість:
bluehost-wordpress-speed
Веб-сайт Bluehost: Ось

Хостинг InMotion – керований WordPress

Хоча план бізнес-хостингу InMotion протягом багатьох років був чудовим хостинговим рішенням WordPress, тепер у них є ще краща платформа зі своїми планами керованого хостингу WordPress. Будучи клієнтом InMotion хостингу протягом багатьох років, я помічаю значне поліпшення швидкості сайту WordPress. І наші результати тестування підтверджують мої думки.

Особливості швидкості WordPress:

 • Власний кеш-менеджер
 • NGINX
inmotion-hosting-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
Лос-Анджелес, Каліфорнія та Ешберн, штат Вірджинія
Результати тесту на швидкість:
inmotion-hosting-wordpress-speed
Веб-сайт хостингу InMotion: Ось

Рідка павутина

Liquid Web по-справжньому зробив неймовірну роботу зі створення найвищої команди експертів WordPress та запропонувавши видатні керовані рішення WordPress. Те, що відокремлює рідкий веб від конкуренції, – це включення деяких унікальних функцій, таких як автоматичне стиснення зображень, що може значно підвищити швидкість вашого веб-сайту.

Особливості швидкості WordPress:

 • Автоматичне стиснення зображень
 • NGINX
 • Керування лаком
рідко-веб-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
США – Мічиган, США – Арізона, EUR – Амстердам
Результати тесту на швидкість:
liquid-web-wordpress-speed
Рідкий веб-сайт: тут

WP двигун

WP Engine вже багато років є галузевим стандартом, коли мова йде про хостинг WordPress, який управляється преміями. WP Engine повністю зосереджена на WordPress, і вони продовжують сяяти своєю цифровою платформою досвіду, яка пропонує рішення для агентств, підприємств та бізнесу..

Особливості швидкості WordPress:

 • Технологія EverCache
 • Глобальний CDN
wp-engine-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
США, Канада, Європа, Азія, Австралія
Результати тесту на швидкість:
wp-engine-wordpress-speed
Веб-сайт WP Engine: Ось

GreenGeeks

GreenGeeks завжди був відомий тим, що надає якісний зелений веб-хостинг, а також всебічний план веб-хостингу, який надає величезну цінність. Однак їх недавнє оновлення спільної хостингової платформи тепер призводить до ще кращої продуктивності та більшої швидкості сайту WordPress.

Особливості швидкості WordPress:

 • Технологія PowerCacher
 • Оптимізовані LightSpeed ​​та MariaDB
 • Хмарний простір CDN
greengeeks-wordpress
Місцезнаходження центру даних:
США – Чикаго, Іллінойс, США – Фенікс, Арізона, CAN – Торонто, EUR – Амстердам, NL
Результати тесту на швидкість:
greengeeks-wordpress-speed
Веб-сайт GreenGeeks: Ось
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector