Огляд хостингу веб-сайтів A2

a2-сайт-builder-огляд


Якщо ви знайомі з нашим веб-сайтом, ви знаєте, що A2 хостинг – це одна з моїх найкращих рекомендованих веб-хостингових компаній. Ми використовуємо A2 для розміщення цього веб-сайту. Вони забезпечують видатні функції, продуктивність та підтримку. Хостинг A2 чудово підходить для розміщення WordPress та бізнес-сайтів.

А тепер A2 приєднався до зростаючої кількості веб-хостів, які включають своїх власних розробників веб-сайтів, щоб пришвидшити та спростити процес створення веб-сайтів. У цьому Огляд хостингу веб-сайтів A2, Я покажу вам, як можна створити свій сайт і як конструктор сайтів A2 порівнюється з основними гравцями веб-розробників веб-сайтів.

A2 Хостинг Плани для створення веб-сайтів

a2-web-builder-плани
А2-хостинг має окремі пакети для планів своїх розробників веб-сайтів. В основному, ви отримуєте їх пакет для веб-хостингу, а також функції для створення веб-сайтів. Конструктор сайтів A2 включений у їх традиційні плани веб-хостингу, але ви обмежилися створенням лише однієї сторінки. Оскільки зазвичай ви хочете мати кілька сторінок для свого сайту, я б точно запропонував вибрати один із цих нових планів для розробників веб-сайтів, якщо ви хочете створити його на ньому. Ви також отримаєте більше варіантів шаблонів веб-сайтів та захисту SSL.

Особливості хостингу веб-сайтів A2

 • Легкий редактор веб-сайтів, що працює при натисканні
 • Легко перегляньте та опублікуйте свій веб-сайт
 • Швидко додайте фотографії та галереї
 • Додайте посилання на форми, відео та соціальні мережі
 • Варіант стиснення зображення
 • Включає видатний веб-хостинг A2
 • Включає електронну пошту, cPanel та інші функції хостингу A2
 • Відмінна підтримка клієнтів

Початок роботи з Builder веб-сайтів A2

Ви активуєте та налаштовуєте конструктор веб-сайтів A2 Hosting із cPanel. Клацніть піктограму A2 Website Builder, а потім натисніть кнопку Активувати.
a2-website-builder-cpanel-доступ

На екрані “Мої сайти” натисніть кнопку Керування, щоб підключити свій домен до свого веб-сайту. Ви натискаєте кнопку Увійти, щоб запустити редактор веб-сайту.
a2-сайт-builder-менеджер

Вибір шаблону вашого веб-сайту

Спочатку ви можете вибрати шаблон свого веб-сайту. Майте на увазі, що чим вищий або дорожчий план розробника веб-сайтів ви обираєте, тим більше варіантів шаблонів у вас буде. Наприклад, план 1 сторінки включає лише 10 шаблонів веб-сайтів, де план бізнес-рівня включає 40. Наявні теми виглядають красиво, і ви можете легко налаштувати їх для ще кращого вигляду. Якщо ви хочете змінити шаблони, просто натисніть другу піктограму зліва.
a2-web-builder-шаблони

Для мого тестування я вибрав шаблон веб-сайту Портфоліо.
a2-website-builder-portfolio-template

Створення та редагування сторінок Вашого веб-сайту

Редактор веб-сайтів A2 дуже простий у використанні, і я зміг створити свій сайт без проблем. Це інтерфейс перетягування та ви можете просто натиснути та відредагувати те, що потрібно на сторінці. Наприклад, щоб змінити назву сторінки, ви можете натиснути на текст, і редактор відкриє поле введення за допомогою кнопок вкладки для редагування.
a2-сайт-builder-редактор

Ви можете легко створити додаткові сторінки веб-сайтів, скориставшись спадним меню Сторінки та стилі.
a2-website-builder-add-page

Щоб додати вміст на свій веб-сайт, натисніть кнопку Додати вміст, розташовану у верхній панелі меню. За допомогою кнопки Додати вміст ви можете швидко та легко додати основні елементи вмісту, а також деякі справді приємні функції, зокрема форми, кнопки соціальних медіа та кнопку придбання PayPal зараз для інтернет-магазинів.
a2-website-builder-add-content

Ви також можете вставляти відео YouTube та аудіо SoundCloud.
a2-сайт-builder-youtube-embed

Робота з фотографіями в A2 Builder веб-сайтів

a2-web-builder-gallery-settings
Робота із зображеннями – це також легкий досвід роботи з A2 Builder веб-сайтів. Тема портфоліо, яку я вибрав, вже має галерею на домашній сторінці. Ви також можете додати галерею, натиснувши кнопку Додати вміст (див. Вище). Щоб відредагувати наявну галерею, наприклад, у темі портфоліо, просто натисніть на неї, щоб відкрити параметри редагування галереї. Натисніть кнопку Редагувати зображення, щоб додати або відредагувати фотографії.

У вас є можливість завантажувати свої нові фотографії, отримувати доступ до вже завантажених фотографій, а також використовувати зображення Facebook або Stock. Щоб додати фотографії на свій веб-сайт, поставте прапорець у мініатюрних зображеннях та натисніть кнопку Додати зображення.
a2-website-builder-edit-gallery

Кнопка “Редагувати зображення” також дозволяє вам упорядкувати фотографії в галереї. Просто натисніть і перетягніть їх у попередньому програмі, щоб змінити порядок.
a2-website-builder-reorder-gallery-images

Ви можете додати окремі зображення на свій веб-сайт за допомогою кнопки меню Додати вміст.

Попередній перегляд та публікація вашого веб-сайту

a2-website-builder-попередній перегляд-публікація
Функції попереднього перегляду та публікації в A2 Website Builder також дуже прості у використанні. Тут A2 зробив хорошу роботу.

Щоб переглянути, як виглядатиме ваш веб-сайт після того, як ви його створили чи внесли зміни, просто натисніть кнопку «Попередній перегляд» у верхньому правому куті.
a2-website-builder-preview-site

Потім ви можете використовувати кнопки значків у верхній частині, щоб переглянути, як виглядатиме ваш веб-сайт на планшетному ПК чи смартфоні, а також на настільному комп’ютері.
a2-website-builder-preview-mobile

Коли ви готові опублікувати свій веб-сайт, просто натисніть кнопку Опублікувати у верхньому правому куті. І це все, що потрібно створити ваш новий веб-сайт!

Переваги A2 хостинг Builder веб-сайтів

 • Дуже простий та інтуїтивний у використанні
 • Легка активація та налаштування
 • Включає видатні показники хостингу A2
 • Гарний інтерфейс перетягування
 • Відмінний сервіс підтримки клієнтів A2
 • Легкий перегляд та публікація веб-сайтів

Недоліки Хостинг-сайтів A2

 • Наразі не так багато варіантів шаблонів веб-сайтів, як деякі інші будівельники веб-сайтів

Альтернативи для A2 Builder хостинг сайтів

Я б поставив A2 Website Builder на той самий рівень, що і розробники сайтів від DreamHost та GoDaddy (Remixer та GoCentral відповідно). Ви також можете поглянути на них, якщо вас зацікавила ця категорія розробників веб-сайтів.

Висновок та рекомендація

A2 Builder – це хороший варіант для створення сайтів, для яких не потрібно включати величезну кількість контенту – в ідеалі – шість сторінок або менше. Мені подобалося працювати в інтерфейсі A2 Website Builder. Створення, редагування та додавання елементів до веб-сторінок дуже просто. Ви також отримаєте користь від того, що A2 Builder постачається в комплекті з чудовими послугами веб-хостингу A2.

Забудовники веб-сайтів найкраще підходять для більш основних сайтів, таких як транспортний засіб для покупців або брошура онлайн-продажів для вашого бізнесу, а також базовий інтернет-магазин. Для таких типів веб-сайтів я рекомендую A2 Builder.
a2-website-builder-site-published

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про веб-розробника веб-хостингу A2

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map