Recenze hosting webových stránek A2

a2-website-builder-review


Pokud znáte náš web, víte, že A2 Hosting je absolutně jednou z mých nejlepších doporučených webhostingových společností. K hostování těchto webových stránek používáme A2. Poskytují vynikající funkce, výkon a podporu. A2 Hosting je skvělý pro WordPress a hosting webových stránek.

A nyní se A2 připojila k rostoucímu počtu webových hostitelů, kteří zahrnují vlastní tvůrce webových stránek, aby urychlili a zjednodušili proces vytváření webových stránek. V tomhle Recenze hosting webových stránek A2, Ukážu vám, jak můžete vytvořit svůj web a jak se stavitel stránek A2 ve srovnání s hlavními hráči stavitelů webových stránek.

A2 Hosting plánů webových stránek

a2-website-builder-plans
A2 Hosting má samostatné balíčky pro své plány stavitelů webových stránek. V zásadě získáváte jejich webhostingový balíček plus funkce pro tvorbu webových stránek. Tvůrce stránek A2 je součástí jejich tradičních plánů webového hostování, ale jste omezeni pouze na vytvoření jediného webového serveru. Vzhledem k tomu, že pro svůj web obvykle budete chtít mít více stránek, určitě bych se rozhodl pro jeden z těchto nových plánů pro tvorbu webových stránek, pokud s ním chcete vytvořit svůj web. Získáte také více možností šablony webových stránek a ochranu SSL.

Funkce hostování webových stránek A2

 • Snadný editor webových stránek s možností kliknutí
 • Snadno si prohlédněte a publikujte svůj web
 • Rychle přidejte fotografie a galerie
 • Přidejte odkazy na formuláře, videa a sociální média
 • Možnost komprese obrazu
 • Zahrnuje vynikající webhosting A2
 • Zahrnuje e-mail, cPanel a další hostingové funkce A2
 • Vynikající zákaznická podpora

Začínáme s tvorcem webových stránek A2

Aktivujete a nastavujete tvůrce webových stránek A2 Hosting z cPanel. Klikněte na ikonu A2 Web Builder a poté na tlačítko Aktivovat.
a2-website-builder-cpanel-access

Na obrazovce Moje weby klikněte na tlačítko Spravovat a připojte svou doménu k vašemu webu. A klepnutím na tlačítko Přihlásit se spustí editor webových stránek.
a2-website-builder-manager

Výběr šablony vašeho webu

Nejprve si můžete vybrat šablonu svého webu. Nezapomeňte, že čím vyšší nebo dražší plán pro tvorbu webových stránek si vyberete, tím více možností si vyberete. Například plán 1 stránky obsahuje pouze 10 šablon webových stránek, kde plán Obchodní úroveň zahrnuje 40. Dostupná témata vypadají hezky a můžete je snadno přizpůsobit pro ještě lepší vzhled. Pokud chcete změnit šablony, stačí kliknout na druhou ikonu na levé straně.
a2-website-builder-templates

Pro své testování jsem si vybral šablonu webové stránky portfolia.
a2-website-builder-portfolio-template

Vytváření a úpravy webových stránek

Editor webových stránek A2 je velmi snadno použitelný a můj web jsem mohl bez problémů budovat. Jedná se o rozhraní drag and drop a můžete jednoduše kliknout a upravit, co chcete na stránce. Chcete-li například změnit název stránky, můžete kliknout na text a editor otevře vyskakovací pole s tlačítky pro úpravy.
a2-website-builder-editor

Další stránky webu můžete snadno vytvořit pomocí rozbalovací nabídky Stránky a styly.
a2-website-builder-add-page

Chcete-li přidat obsah na svůj web, klikněte na tlačítko Přidat obsah, které se nachází na horním panelu nabídek. Pomocí tlačítka Přidat obsah můžete rychle a snadno přidat své základní položky obsahu a některé opravdu pěkné funkce včetně formulářů, tlačítek sociálních médií a tlačítka PayPal buy now pro internetové obchody..
a2-website-builder-add-content

Můžete také vložit videa YouTube a zvuk SoundCloud.
a2-website-builder-youtube-embed

Práce s fotografiemi ve Tvůrci webových stránek A2

a2-website-builder-gallery-settings
Práce s obrázky je také hračkou s A2 Website Builder. Téma portfolia, které jsem vybral, má na domovské stránce galerii. Můžete také přidat galerii kliknutím na tlačítko Přidat obsah (viz výše). Chcete-li upravit existující galerii, například v motivu portfolia, klikněte na ni a vyvolejte možnosti úprav galerie. Chcete-li přidat nebo upravit fotografie, klikněte na tlačítko Upravit obrázky.

Máte možnost nahrát své nové fotografie, přistupovat k fotografiím, které jste již nahráli, a také použít obrázky Facebook nebo Stock. Chcete-li přidat fotografie na svůj web, zaškrtněte políčka v miniaturních obrázcích a poté klikněte na tlačítko Přidat obrázky.
a2-website-builder-edit-gallery

Tlačítko Upravit obrázky také umožňuje změnit pořadí fotografií v galerii. Stačí kliknout a přetáhnout je v náhledu pro změnu pořadí.
a2-website-builder-reorder-gallery-images

Jednotlivé obrázky můžete na svůj web přidat pomocí tlačítka nabídky Přidat obsah.

Náhled a publikování vašich webových stránek

a2-website-builder-preview-publishing
Funkce náhledu a publikování v A2 Web Builder se také velmi snadno používají. A2 zde odvedl dobrou práci.

Chcete-li zobrazit náhled, jak se bude váš web starat o jeho vytvoření nebo provedení změn, stačí kliknout na tlačítko Náhled v pravém horním rohu.
a2-website-builder-preview-site

Poté můžete pomocí tlačítek s ikonami v horní části zobrazit, jak bude váš web vypadat v tabletovém počítači nebo smartphonu a stolním počítači.
a2-website-builder-preview-mobile

Až budete připraveni publikovat svůj web, stačí kliknout na tlačítko Publikovat v pravém horním rohu. A to je vše, co se týká vytvoření nového webu!

Výhody Tvůrce webových stránek A2

 • Velmi snadné a intuitivní použití
 • Snadná aktivace a nastavení
 • Zahrnuje vynikající výkon hostingu A2
 • Pěkné drag and drop rozhraní
 • Vynikající podpora hostování zákazníků na A2
 • Snadný náhled a publikování webových stránek

Nevýhody tvůrce webových stránek A2

 • V současné době není tolik možností výběru šablony webů jako někteří jiní tvůrci webových stránek

Alternativy k tvůrci webových stránek A2

Stavitel webových stránek A2 bych umístil na stejnou úroveň jako stavitelé stránek z DreamHost a GoDaddy (respektive Remixer a GoCentral). Můžete se také na ně podívat, pokud vás zajímá tato kategorie tvůrce webových stránek.

Závěr a doporučení

Tvůrce webových stránek A2 je dobrou volbou pro vytváření webů, které nemusí obsahovat velké množství obsahu – v ideálním případě šest stránek nebo méně. Rád pracoval v rozhraní A2 Web Builder. Vytváření, úpravy a přidávání prvků na vaše webové stránky je velmi snadné. Můžete také těžit z toho, že A2 Web Builder je spojen s vynikajícími webhostingovými službami A2.

Tvůrci webových stránek se nejlépe hodí pro více základních webů, jako je vozidlo pro získávání zákazníků nebo online prodejní brožura pro vaše podnikání – a také pro základní internetový obchod. Pro tyto typy webových stránek bych doporučil A2 Web Builder.
a2-website-builder-site-publishing

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o tvorbě webových stránek A2 Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map