Rozhovor s vedoucím podpory hostingu A2 Ryanem Flowersem

ryan-květiny-a2-hosting


Upozornění: Uživatelé WordPress hledají perfektní kombinaci rychlosti, bezpečnosti a zákaznické podpory v rámci webhostingového plánu. Co odlišuje A2 Hosting od konkurence? Nedávno jsme hovořili s Ryanem Flowersem, vedoucím podpory na A2. V rozhovoru Ryan hovořil o tom, jak tým podpory funguje, o některých výzvách, kterým čelí, o rychlostních a bezpečnostních funkcích A2 Hosting a WordPress.

Web Hosting Cat: Řekněte nám o vaší roli v A2 Hosting a jaké jsou vaše každodenní aktivity.

Ryan Květiny: Jsem supervizor podpory. Říkáme jim Vedení. To znamená, že pomáhám ostatním lidem dobře vykonávat svou práci. Ať už jde o eskalaci pro zákazníka, který potřebuje pomoc s něčím, s čím primární podpora nedokáže získat trakci, nebo zda zákazník požaduje eskalaci. Mnohokrát se ujišťuje, že lidé v první linii mají to, co potřebují, aby mohli správně vykonávat svou práci, a poskytovat dobrý zákaznický servis.

WHC: Můžeš mluvit o týmu, „Guru Crew“?

RF: Naše Guru Crew je úžasná! Mají těžkou práci. Technická podpora webhostingu zní, jako by to byla spousta špičatých choulostivých věcí, a není to nutně. Může to být opravdu těžké. A náš Guru Crew a náš pokročilý Gurus, mám k nim opravdu velkou úctu. Dělají úžasnou práci. Přistupujeme k tomu, abychom dělali věci pomocí [podpůrných] vstupenek, protože jsme zjistili, že to má nejlepší výsledky pro naše zákazníky – nejvíce opakovatelné výsledky a dává nám skvělou papírovou stopu, pokud někdo má stejný problém znovu a znovu, můžeme to vidět a dostat se ke kořeni této příčiny.

WHC: Jaký by byl váš tip číslo jedna pro uživatele WordPress, aby se vyhnul problémům?

RF: Zálohy! Zálohy! Zálohy! A pak jen pro případ, že jste to ještě neudělali, záloha. To je vaše věc číslo jedna upřímně. A hned vedle záloh jsou aktualizace. Neustále se objevují zranitelnosti. Přestože každý hostitel pracuje na zajištění, že nikdy nedojde k selhání, může dojít k selhání. Takže když máte svou životní krev v něčem, je velmi důležité mít vlastní zálohu, kterou můžete obnovit kdekoli. Poskytujeme zálohy. Máme náš Server Rewind, který vám dává přístup jedním kliknutím a řekněme, že chcete obnovit před týdnem, vyberete, který adresář chcete obnovit a obnoví jej.

WHC: Můžete nám říct o optimalizovaném prostředí WordPress na A2 Hosting?

RF: A2 má několik různých aspektů pro optimalizaci WordPress. Číslo jedna je náš serverový zásobník. Naše servery Turbo provozují webový server LiteSpeed, který je optimalizován pro ukládání do mezipaměti. Caching je král, pokud jde o rychlost. Navíc máme plugin A2 Optimized. Upřímně řečeno, nastavení správných parametrů ukládání do mezipaměti a nastavení všeho v pořádku může být v některých případech problematické. Stačí nainstalovat optimalizovaný plugin A2; projdete pár kliknutí přímo v cPanelu. A díky několika kliknutímům je váš web optimalizován pro naše servery Turbo.

WHC: A2 Hosting poskytuje proaktivní trvalé zabezpečení. Kromě toho se A2 spojila se společností Sucuri, aby nabídla některé prémiové bezpečnostní funkce. Kdy by bylo dobré, aby majitel webových stránek investoval do prémiových možností zabezpečení, na rozdíl od pouhého zabezpečení, které je součástí vašeho webhostingového plánu?

RF: To je dobrá otázka. Opravdu, jde o to, co máte na lince. Pokud si vyděláváte na živobytí nebo vyděláváte nějaké důležité peníze, měli byste už utrácet peníze za možná Sucuri Application Firewall. Je to v podstatě jako vyrovnávací paměť mezi skutečným světem a instalací WordPress. Není to drahé. A pokud jste vážně o spuštění úspěšného webu a udržení hackerů tam, kde by měli být (což je venku), pak je to důležité.

WHC: Jak může někdo přenést své stávající webové stránky na hosting A2? Co proces zahrnuje?

RF: Snažíme se, aby to bylo co nejjednodušší. Pokud máte kdekoli hostovaný web WordPress, přeneseme jej. Funguje to tak, že když si koupíte účet, dostanete bezplatnou migraci. Řekněme, že váš druhý hostitel používá cPanel, což mnozí z nich dělají, a pak to přesuneme zdarma. Pokud máte aplikaci, která nepoužívá cPanel, poskytneme jednu bezplatnou migraci. Například WordPress je docela přímočará věc, která se většinu času pohybuje. Mnohokrát k nám tedy někdo přijde z jiného webového hostitele, který nepoužívá cPanel a my migrujeme jeho soubory WordPress a jejich databázi a necháme je pracovat.

Poslechněte si kompletní rozhovor s Ryanem na Web Hosting Cat Podcast.

Podívejte se na naši podrobnou recenzi hostování A2 zde

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map