A2 hostimise veebisaidi ehitaja ülevaade

a2-veebisaidi-ehitaja-ülevaade


Kui olete meie veebisaidiga tuttav, siis teate, et A2 Hosting on kindlasti üks minu soovitatud veebimajutusettevõtteid. Selle veebisaidi majutamiseks kasutame A2. Need pakuvad suurepäraseid funktsioone, jõudlust ja tuge. A2-hostimine sobib suurepäraselt WordPressi ja ettevõtte veebisaitide majutamiseks.

Ja nüüd on A2 ühinenud üha suurema hulga veebimajutajatega, kes kaasavad ka oma veebisaitide koostajaid, et veebisaitide loomise protsessi kiirendada ja lihtsustada. Selles A2 hostimise veebisaidi ehitaja ülevaade, Näitan teile, kuidas saate oma saiti luua ja kuidas A2 saidiehitajat võrreldes suuremate veebisaidiehitajatega.

A2 veebisaidi ehitaja plaanid

a2-veebisaidi-ehitaja-plaanid
A2 Hostingil on oma veebisaidi koostaja plaanide jaoks eraldi paketid. Põhimõtteliselt saate siin nende veebimajutuspaketi koos veebisaidi koostaja funktsioonidega. A2 saidi koostaja on kaasatud nende tavapärastesse veebimajutuskavadesse, kuid te piirdute ainult üheleheliste veebisaitide loomisega. Kuna tavaliselt soovite oma saidil olla mitu lehte, soovitan kindlasti valida üks neist uutest veebisaidi loomise plaanidest, kui soovite oma saidi sellega luua. Samuti saate rohkem veebisaidimalli valikuid ja SSL-kaitset.

A2 hostimise veebisaidi koostaja funktsioonid

 • Veebisaidi redigeerija hõlpsaks klõpsamiseks
 • Oma veebisaidi eelvaade ja avaldamine hõlpsalt
 • Fotode ja galeriide kiire lisamine
 • Lisage vorme, videoid ja sotsiaalmeedia linke
 • Kujutise tihendamise võimalus
 • Sisaldab silmapaistvat A2 veebimajutust
 • Sisaldab e-posti, cPaneli ja muid A2 hostimisfunktsioone
 • Suurepärane klienditugi

Alustamine A2 veebisaidi koostajaga

Aktiveerite ja seadistate A2 Hosting veebisaidi koostaja cPanelist. Klõpsake ikooni A2 Website Builder ja seejärel nuppu Aktiveeri.
a2-veebisaidi-ehitaja-cpaneli juurdepääs

Oma domeeni oma veebisaidiga ühendamiseks klõpsake ekraanil Minu saidid nuppu Halda. Ja klõpsate veebisaidi redigeerija käivitamiseks nuppu Logi sisse.
a2-veebisait-ehitaja-juhataja

Veebisaidi malli valimine

Esiteks saate valida oma veebisaidi malli. Pidage meeles, et mida kõrgem või kallim veebisaidi koostaja plaan valite, seda rohkem on teil malli valikuid. Näiteks sisaldab üheleheline plaan ainult 10 veebisaidimalli, kus äritaseme plaan sisaldab 40. Saadaval olevad teemad näevad kenad välja ja saate neid veelgi parema väljanägemise jaoks kohandada. Kui soovite malle muuta, klõpsake lihtsalt vasakul küljel asuvat teist ikooni.
a2-veebisaidi-ehitaja-mallid

Testimiseks valisin Portfelli veebisaidi malli.
a2-veebisaidi-ehitaja-portfelli-mall

Veebisaidi lehtede loomine ja muutmine

A2 Website Builderi redigeerijat on väga lihtne kasutada ja suutsin oma saidi ilma probleemideta üles ehitada. See on lohistamisliides ja te saate üsna palju lihtsalt lehel soovitud kohta klõpsata ja seda redigeerida. Näiteks lehe pealkirja muutmiseks võite klõpsata teksti ja redaktor avab sisestusvälja muutmiskaardi nuppudega.
a2-veebisait-ehitaja-toimetaja

Täpsemat veebisaidi lehte saate hõlpsalt rippmenüü Pages and Styles abil luua.
a2-veebisait-ehitaja-lisage leht

Oma veebisaidile sisu lisamiseks klõpsake üleval menüüribal asuval nupul Lisa sisu. Nupu Lisa sisu abil saate kiiresti ja hõlpsalt lisada oma põhisisu üksusi ning ka mõnda tõeliselt toredat funktsiooni, sealhulgas vorme, sotsiaalmeedia nuppe ja veebipoodide nuppu PayPal osta kohe..
a2-veebisaidi-ehitaja-lisasisu

Saate manustada ka YouTube’i videoid ja SoundCloudi heli.
a2-veebisait-ehitaja-youtube-manustamine

Töö fotodega A2 veebisaidi koostajal

a2-veebisaidi-ehitaja-galerii-seaded
Piltidega töötamine on imelihtne ka A2 veebisaidi koostajaga. Minu valitud portfelliteemal on kodulehel juba galerii. Samuti saate galeriid lisada, klõpsates nuppu Lisa sisu (vt ülal). Olemasoleva galerii redigeerimiseks, näiteks portfelli teemas, klõpsake sellel lihtsalt galerii redigeerimisvalikute kuvamiseks. Fotode lisamiseks või muutmiseks klõpsake nuppu Redigeeri pilte.

Teil on võimalus oma uusi fotosid üles laadida, pääseda juurde juba üles laaditud fotodele ning kasutada ka Facebooki või Stock-pilte. Fotode lisamiseks oma veebisaidile klõpsake pisipiltide ruutudel ja seejärel nuppu Lisa pilte.
a2-veebisait-ehitaja-redigeeri-galerii

Nupp Redigeeri pilte võimaldab teil ka fotosid galeriis ümber korraldada. Klõpsake ja lohistage neid eelvaates järjekorra muutmiseks.
a2-veebisait-ehitaja-ümberkorraldaja-galerii-pildid

Oma veebisaidile saate üksikuid pilte lisada, kasutades nuppu Lisa sisu.

Oma veebisaidi eelvaade ja avaldamine

a2-veebisait-ehitaja-eelvaade-avaldamine
A2 veebisaidi koostaja eelvaate ja avaldamise funktsioone on samuti väga lihtne kasutada. A2 on siin head tööd teinud.

Oma veebisaidi eelvaate kuvamiseks pärast seda, kui olete selle loonud või selles muudatusi teinud, klõpsake lihtsalt paremas ülanurgas nuppu Eelvaade.
a2-veebisait-ehitaja-eelvaate sait

Seejärel saate ülaosas olevate ikooninuppude abil vaadata, kuidas teie veebisait näeb välja nii tahvelarvutis või nutitelefonis kui ka lauaarvutis.
a2-veebisait-ehitaja-eelvaade-mobiil

Kui olete oma veebisaidi avaldamiseks valmis, klõpsake lihtsalt paremas ülanurgas oleval nupul Avalda. Ja selleks on vaja ainult oma uue veebisaidi loomist!

A2 Hosting Website Builderi eelised

 • Väga lihtne ja intuitiivne kasutada
 • Lihtne aktiveerimine ja seadistamine
 • Sisaldab silmapaistvat A2 hostimise jõudlust
 • Kena lohistamisliides
 • Suurepärane A2 hostimise klienditugi
 • Veebisaidi eelvaade ja avaldamine

A2 hostimise veebisaidi koostaja puudused

 • Praegu pole nii palju veebisaidi mallivalikuid kui mõne muu veebisaidi koostajal

A2 hostimissaidi ehitaja alternatiivid

Paneksin A2 veebisaidi ehitaja DreamHosti ja GoDaddy (vastavalt Remixer ja GoCentral) saidiehitajatega samale tasemele. Samuti võiksite neid vaadata, kui olete huvitatud sellest veebisaidiehitajate kategooriast.

Järeldus ja soovitus

A2 veebisaidi koostaja on hea võimalus saitide loomiseks, mis ei pea sisaldama tohutul hulgal sisu – ideaaljuhul öelge, et kuus lehte või vähem. Mulle meeldis töötada A2 Website Builderi liideses. Veebilehtedele elementide loomine, muutmine ja lisamine on väga lihtne. Samuti on teile kasulik, kui A2 veebisaidi koostaja on komplekteeritud A2 suurepäraste veebimajutusteenustega.

Veebisaitide koostajad sobivad kõige paremini põhiliste saitide jaoks, näiteks kliendihanke sõiduk või teie ettevõtte veebimüügi brošüür – ning ka veebipood. Seda tüüpi veebisaitide jaoks soovitaksin kasutada A2 veebisaitide koostajat.
a2-veebisait-ehitaja-sait-avaldatud

A2 Hostingi veebisaidi ehitaja kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector