Kiireim WordPress Hosting 2020 – “tõelised testi tulemused”

kiireim WordPress-hostimine


WordPressi populaarsus kasvab jätkuvalt – see moodustab praegu umbes 30% veebist. Ja kuigi näiliselt pakuvad kõik veebihostid WordPressi saitidele uskumatut hostimist, pole kõik WordPressi hostimine sarnased. Näiteks võib kiirus ja jõudlus olenevalt teie hostiteenuse pakkujast väga erineda. Kui otsite kiireim WordPressi hostimine, siin on minu raport.

WordPressi kiirustegurid

 • Andmekeskuse asukoht
 • Veebiserverid
 • Staatilised pildid
 • Teema kodeerimine

Ehkki WordPress pole alati veebis kiireim platvorm, võivad teie veebisaidi toimivuse määramiseks olla arvukad tegurid.

Andmekeskuse asukoht – Ideaalis on teie WordPressi hostil mitu andmekeskust, vähemalt üks asub suurema osa teie saidi külastajate lähedal. Teie andmekeskuse asukoht võib teie veebisaidi kiirust tõesti muuta. Olen näinud erinevust nii omaenda veebisaitide kui ka meie testimistulemuste osas.

Veebiserverid – Paljud veebimajutajad kasutavad nüüd spetsiaalselt WordPressi jaoks häälestatud servereid. Kvaliteetse riistvara ja suuremate ressursside omamine toob kasu igat tüüpi veebisaitidele, sealhulgas WordPressile.

Staatilised pildid – Fotode ja piltide arv, mis teil on, võib teie WordPressi saidi kiirust oluliselt mõjutada.

WordPressi teemad – Teine suur tegur teie WordPressi saidi kiiruse määramisel on kasutatava teema kodeerimine. Kuigi teemad ei pruugi tingimata veebimajutuse probleem olla, pidage meeles, et mõnedel veebimajutusettevõtetel võivad olla teatud teemapiirangud.

WordPressi veebisaidi kiiruse optimeerimine

 • Riistvara ja ressursid
 • Puhverdamise tehnoloogia
 • PHP versiooni tugi
 • Sisu edastamise võrk
 • Piltide tihendamine
 • WordPressi kujundus

Niisiis, kui soovite WordPressi kiiret hostimist, mida peaksite otsima? Õige veebi saab rakendada õiget tehnoloogiat ja võtta vajalikke samme oma WordPressi veebisaidi kiiruse suurendamiseks. Mõned asjad, mida peaksite WordPressi kiire hostimise ostmisel otsima, on järgmised:

Riistvara ja ressursid – Alustuseks soovite kindlasti tahkismäluseadmeid (SSD), kiireid protsessoreid ja rohkem mälu. Ideaalis soovite ka serveri kohta vähem kasutajaid. Nii saate parema juurdepääsu ressurssidele ja vähem konfliktide võimalust.

Puhverdamise tehnoloogia – Ülekaalukalt üks parimaid viise oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks on valida veebimajutaja, mis kasutab oma vahemälutehnoloogiat. Teie saidi sisu õige vahemällu salvestamine kiirendab lehe laadimisaegu, et kasutaja saaks palju paremini kasutada.

PHP versiooni tugi – Samuti on väga oluline valida veebimajutaja, kus töötab uusim PHP versioon, mida WordPress toetab. Näiteks PHP 7 ja uuemate versioonide kasutamisel on jõudlus väga erinev.

Sisu edastamise võrk – Peaksite otsima ka WordPressi hostimiskava, mis sisaldab tasuta sisu edastamise võrgu (CDN) kasutamist. Sisu edastamisvõrgu korral asub teie veebisaidi staatiline sisu serverites kogu maailmas. Seejärel, kui keegi teie saiti külastab, laaditakse sisu serverist lähemale tema asukohale – see toob kaasa kiirema veebilehe kiiruse.

Piltide tihendamine – Kuna fotode laadimine võtab sageli kõige rohkem aega, peaksite ka oma WordPressi veebisaidil olevad pildid tihendama. Selleks saate kasutada WordPressi pistikprogrammi või otsida veebimajutajat, mis pakub automaatset piltide tihendamist (näiteks vedelveeb).

WordPressi kujundus – jällegi, ehkki mitte tingimata veebimajutusfunktsioon, pidage meeles, et teie WordPressi teema võib teie saidi kiirusele kindlat mõju avaldada. Mõnel harval juhul võivad veebimajutajatel olla piiratud teatud teemadega.

Kiire WordPressi majutamise soovitused

Testi tulemuste ja minu isiklike kogemuste põhjal nende veebihostide kasutamisel on siin meie soovitused WordPressi kiireks hostimiseks:

TulemusedVeebisaidi hindTüüp
A2 majutaminea2hosting.com3,92 dollarit kuus. – 9,31 dollarit kuus.Jagatud
SiteGroundsiteground.com3,95 dollarit kuus. – 14,95 dollarit kuus.Jagatud
Sinine vaimbluehost.com2,95 dollarit kuus.Jagatud
GreenGeeksgreengeeks.com2,95 dollarit kuus.Jagatud
InMotioni hostimineinmotionhosting.com6,99 dollarit kuus. – 19,99 dollarit kuus.Hallatud
Vedel veebliquidweb.com29 dollarit kuus. – 149 dollarit kuus.Hallatud
WP mootorwpengine.com30 dollarit kuus. – 290 dollarit kuus.Hallatud

Proovisime erinevate veebimajutusettevõtete jagatud ja hallatud WordPressi hostimiskavade segu, et näha, kui hästi nad sarnasel WordPressi veebisaidil toimisid. Siin on tulemused kõige tulemuslikumate võõrustajate poolt.

A2 majutamine

A2 Hosting keskendub pidevalt kiiretele veebimajutuslahendustele ja WordPressile. Tegelikult on nende Turbo hostimiskava nii hea, et kasutame seda omaenda veebisaidi jaoks. Mitte ainult meie tulemused pole olnud suurepärased, vaid ka minu enda testimisel postitas A2 kiireimad testi tulemused. A2-hostimine sisaldab paljusid esmaklassilisi funktsioone, mida tavaliselt leidub hallatavates hostimiskavades.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • A2 WordPressi optimeeritud keskkond
 • Turbo vahemälu (Turbo serveri plaan)
 • Lubatud (Turbo serveri plaan)
 • Pilvetulekahju CDN
 • WordPress LiteSpeed’i vahemälu (Turbo serveri plaan)
a2-hostimine-WordPress
Andmekeskuse asukohad:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam, AASIA – Singapur
Kiiruskatse tulemused:
a2-hostimine-WordPress-kiirus
A2 hostimise veebisait: siin

SiteGround

SiteGround on spetsialiseerunud hallatava WordPressi hostimise pakkumisele taskukohase jagatud hostimise hinnaga. Kuid ärge laske hinnasildil teid lollitada! SiteGround on kindlasti üks parimatest WordPressi hostimise pakkujatest. Ja kui rääkida veebisaidi kiirusest, siis on SiteGround andnud paremaid tulemusi kui paljud kallima hallatud WordPressi hostid.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • SuperCacher-tehnoloogia
 • Pilvetulekahju CDN
 • NGINX
siteground-wordpress
Andmekeskuse asukohad:
USA – Chicago, Suurbritannia – London, NL – Amsterdam, IT – Milano, SG – Singapur
Kiiruskatse tulemused:
saidiplatsil WordPress-kiirus
SiteGround veebisait: siin

Sinine vaim

Bluehostit soovitab WordPress.org ja ta on hiljuti teinud WordPressi alustavatele kasutajatele mõned suurepärased parandused. Koos oma uue kohandatud WordPressi armatuurlauaga pakub Bluehost veebis juhiseid oma esimese WordPressi saidi loomisel.

Kui rääkida WordPressi veebisaidi jõudlusest, siis on ka Bluehost paranenud. SSD-draivid ja sisu edastamise võrk on lisatud teie hostimiskavasse.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • SSD draivid
 • Sisu edastamise võrk
Sinine vaim
Andmekeskuse asukohad:
Provo, TÜ
Kiiruskatse tulemused:
bluehost-wordpress-speed
Bluehost veebisait: siin

InMotioni hostimine – hallatav WordPress

Kui InMotioni ärimajutusplaan on juba aastaid olnud suurepärane WordPressi hostimislahendus, on neil nüüd hallatava WordPressi hostimiskavadega veelgi parem platvorm. Olles juba aastaid InMotion Hostingi klient, märkan WordPressi saidi kiiruse olulist paranemist. Ja meie katsetulemused kinnitavad minu mõtteid.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • Varaline vahemäluhaldur
 • NGINX
inmotion-hosting-wordpress
Andmekeskuse asukohad:
Los Angeles, CA ja Ashburn, VA
Kiiruskatse tulemused:
inmotion-hosting-wordpress-speed
InMotioni veebisait: siin

Vedel veeb

Liquid Web on tõesti teinud uskumatut tööd WordPressi ekspertide tipptasemel meeskonna loomisel ja silmapaistvate hallatavate WordPressi lahenduste pakkumisel. Vedelat veebi võistlusest lahutab see, et nad sisaldavad mõnda ainulaadset funktsiooni, näiteks piltide automaatne pakkimine, mis võivad teie veebisaidi kiirust märkimisväärselt parandada.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • Automaatsed pilditihendused
 • NGINX
 • Lakkide vahemälu
vedel-veebi-WordPress
Andmekeskuse asukohad:
USA – Michigan, USA – Arizona, EUR – Amsterdam
Kiiruskatse tulemused:
vedel-veebi-WordPress-kiirus
Vedel veebisait: siin

WP mootor

WP Engine on premium-hallatava WordPress-hostimise valdkonnas juba aastaid tööstuse standard. WP Engine keskendub täielikult WordPressile ja nad säravad jätkuvalt oma digitaalse kogemuse platvormiga, mis pakub agentuuride, ettevõtete ja ärilahendusi.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • EverCache tehnoloogia
 • Ülemaailmne CDN
wp-mootor-WordPress
Andmekeskuse asukohad:
USA, Kanada, Euroopa, Aasia, Austraalia
Kiiruskatse tulemused:
wp-mootor-WordPress-kiirus
WP mootori veebisait: siin

GreenGeeks

GreenGeeks on alati olnud tuntud kvaliteetse rohelise veebimajutuse pakkumisel koos kõikehõlmava veebimajutuskavaga, mis pakub tohutut väärtust. Hiljuti nende jagatud hostimisplatvormi ümberkorraldamine annab nüüd veelgi parema jõudluse ja kiirema WordPress-saidi kiiruse.

WordPressi kiirusfunktsioonid:

 • PowerCacheri tehnoloogia
 • Optimeeritud LightSpeed ​​ja MariaDB
 • Pilvetulekahju CDN
greengeeks-wordpress
Andmekeskuse asukohad:
USA – Chicago IL, USA – Phoenix, AZ, CAN – Toronto, EUR – Amsterdam, NL
Kiiruskatse tulemused:
greengeeks-wordpress-speed
GreenGeeksi veebisait: siin
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map