A2 mitināšanas pārvaldīts WordPress pārskats

a2-hostings-pārvalda-wordpress-pārskatīšana


A2 Hostings tagad ir izlaidis savus Pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus. Šajā A2 mitināšanas pārvaldīts WordPress pārskats, mēs apskatīsim, ko jūs iegūstat, kā jaunie pārvaldītie WordPress plāni salīdzina ar A2 Hosting koplietojamo hostingu, kā arī mana personīgā pieredze un jauno hostinga pakešu testēšanas rezultāti.

Ievads

WordPress vienmēr ir bijusi A2 hostinga galvenā uzmanība. Viņu koplietotajos hostinga plānos ir iekļautas dažas no iespaidīgākajām WordPress funkcijām, kas pieejamas salīdzināmos hostinga paketos no citiem saimniekiem. Tāpēc viņu jaunā pārvaldītā WordPress mitināšanas klāsts ir nedaudz pārsteigums – ņemot vērā, ka esošie Swift un Turbo mitināšanas plāni jau sniedz izcilus rezultātus. Šķiet, ka A2 mērķauditorija ir premium pārvaldīts hostinga tirgus ar nedaudz zemākām cenām par saviem pakalpojumiem. Vai ir vērts iegādāties pārvaldītu WordPress plānu no A2 Hosting? Apskatīsim tuvāk funkcijas un vietnes veiktspēju.

A2 mitināšanas pārvaldītās WordPress funkcijas

 • Katrā plānā tika nodrošināti ātrāki Turbo serveri.
 • Vietņu veidošana pieejama Pleskā
 • Vienkāršas dublējumkopijas ar Dropbox un FTP
 • Automātiski WordPress atjauninājumi un ielāpi
 • WordPress LiteSpeed ​​kešatmiņa
 • WordPress rīkkopa vairāku vietņu pārvaldībai
 • Nav ierobežojumu spraudņiem

A2 Hosting pārvaldītajos WordPress mitināšanas plānos patiešām ir iekļautas visas augstākās kvalitātes funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no kvalitatīvi pārvaldīta hostinga paketes. Kopā ar palielinātiem resursiem tie ietver vietņu izvietošanu, datu dublējumus un automatizētus atjauninājumus. Ir arī WordPress rīkkopa vairākiem vietņu īpašniekiem. Un atšķirībā no citiem pārvaldītajiem WordPress plāniem varat izmantot jebkuru spraudni, kuru vēlaties. Tātad šajā līmenī A2 Hostings noteikti iztur pārbaudi.

A2 Hostings Pārzina WordPress vs Shared Hosting

Kā A2 Hosting jaunais pārvaldītais WordPress mitināšanas līdzeklis ir salīdzināms ar A2 hostinga kopīgo hostingu? Šeit ir galvenās atšķirības:

Plāni / Cenas / Resursi:

Pārvalda WordPress

1 vietne
12,97 USD mēnesī.
Vietnes: 1
Krātuve: 10 GB 3 vietnes
19,48 USD mēnesī.
Vietnes: 3
Krātuve: 25 GB Neierobežots
37,97 USD mēnesī.
Vietnes: neierobežots
Krātuve: 40 GB

Dalīts hostings

Lite
3,92 USD mēnesī.
Vietnes: 1
Uzglabāšana: neierobežots Ātri
4,90 USD mēnesī.
Vietnes: neierobežots
Uzglabāšana: neierobežots Turbo
9,31 USD mēnesī.
Vietnes: neierobežots
Uzglabāšana: neierobežots

Iespējas:

A2 Pārvaldītā WordPress mitināšana

 • 10 GB līdz 40 GB krātuve
 • Turbo serveris uz visiem pārvaldītajiem plāniem
 • Plesk lietotāja interfeiss
 • Plesk WordPress iestudējums
 • Dropbox WordPress dublējumi
 • Servera atrašanās vieta – Mičigana, ASV

A2 koplietojamais hostings

 • Neierobežota krātuve
 • Turbo serveris tikai augstākā līmeņa plānā
 • cPanel lietotāja interfeiss
 • cPanel WordPress inscenējums (pašlaik tiek izstrādāts)
 • Servera pārtīšanas rezerves kopijas
 • Servera atrašanās vieta – Mičiganā ASV, Arizonā ASV, Amsterdamā Eiropā, Singapūrā Āzijā

Reģistrēšanās A2 hostinga pārvaldītajam WordPress

Reģistrēšanās pārvaldītā WordPress mitināšanas plānā vietnē A2 ir līdzīga kā viena no viņu kopīgotā mitināšanas plāna pirkšana. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet manu pārskatu par A2 Hosting’s Swift un Turbo mitināšanas plāniem.

Plesk interfeiss

a2-hostings-pārvalda-WordPress-plesk
Viena no lielākajām atšķirībām starp A2 Hostinga pārvaldīto WordPress un viņu koplietojamo hostinga plāniem ir Plesk saskarnes iekļaušana, nevis cPanel. Plesk vadības panelis patiesībā ir ļoti intuitīvs un ērti lietojams. Ja esat pazīstams ar cPanel, jums nevajadzētu sagādāt grūtības ar Plesk lietošanu.

Vietnes ātruma un veiktspējas rezultāti

Lai gan kopējais vietnes ātrums un veiktspēja bija laba ar A2 pārvaldīto WordPress mitināšanu, tas faktiski nebija tik labs kā viņu dalītā mitināšanas Turbo Server plāni. Turklāt, salīdzinot ar citiem pārvaldītajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, ātrums nebija tik iespaidīgs. Izmantojot piedāvātos papildu resursus, mēs būtu cerējuši uz nedaudz labākiem rezultātiem.

Šeit ir daži datu paraugi no mūsu testēšanas:
a2-hostings-pārvalda-wordpress-speed

Vietņu veidošana

Pakāpju veidošana ir svarīga jebkura prēmiju pārvaldītā WordPress mitināšanas plāna sastāvdaļa. Un A2 ietver Plesk vietnes inscenējumu ar pārvaldīto mitināšanu. Diemžēl process ir daudz garlaicīgāks nekā ar dažiem izveidotajiem pārvaldītajiem WordPress saimniekiem. Vispirms ir jāizveido apakšdomēns, uz kuru kopēt vietnes failus. Pēc tam faili un datu bāzes atsevišķi jākopē apakšdomēnā. Jums arī jāmaina iestudētās kopijas konfigurācija, lai iekļautu pareizu datu bāzi, lietotājvārdu un paroli. Kad publicējat izmaiņas ražošanā, jums atkal ir jāpielāgo datu bāzes savienojuma iestatījumi.

Datu dublēšana un atjaunošana

a2-hostings-dropbox-backup
A2 mitināšanas pārvaldītais WordPress piedāvā Dropbox datu dublēšanu un atjaunošanu. Tomēr šeit es nonācu citā trūkumā, jo man tika prasīts ievadīt e-pastu un paroli, un es nebiju pārliecināts, uz ko viņi atsaucas, jo es izmēģināju sava konta e-pastu un paroli, bet tas nedarbojās. Sākotnēji sazinoties ar atbalsta dienestu, mani informēja, ka viņi nevar atrast sīkāku informāciju par to un viņiem ir jāatver atbalsta biļete. Kā izrādās, izmantojot atbalsta biļeti, es tiku informēts, ka man pirms pakalpojuma izmantošanas man pašam jāizveido konts Dropbox. Pavisam godīgi, es ceru, ka pārvaldītā mitināšanas plānā jums tiks izveidots datu dublēšanas un atjaunošanas mehānisms.

Secinājums

Godīgi sakot, mums ir nedaudz ziņkārīgs par to, kā tieši jaunie pārvaldītie WordPress plāni no A2 Hostinga būs iederīgi pašreizējā produktu klāstā. Noteikti ir iekļauts viss nepieciešamais no kvalitatīvi pārvaldīta WordPress mitināšanas plāna. Tomēr paši A2 Hostinga Swift un Turbo Server mitināšanas plāni ir izcili – jūs saņemat daudz tādu pašu funkciju un par zemāku cenu. Faktiski pēc papildu testēšanas es patiešām dodu priekšroku A2 Hosting esošajiem Swift un Turbo Server mitināšanas plāniem, nevis jaunajiem pārvaldītajiem WordPress piedāvājumiem. Tāpēc liels jautājums ir, vai jums tiešām ir nepieciešami papildu resursi? Un vai viņi ir vērts maksāt papildu naudu, nevis izvēlēties A2 hostinga Turbo servera plānu?

No viņu cenu noteikšanas viedokļa šķiet, ka A2 Hosting’s Managed WordPress ir vērsts uz premium pārvaldītu mitināšanas auditoriju (t.i., kā konkurence WP Engine, Media Temple utt.). Diemžēl, mūsuprāt, A2 Hostings nav pietiekami gatavs uzņemties lielos zēnus, kad runa ir par pārvaldītu WordPress mitināšanu. Nodrošināšanas un iestatīšanas procesa laikā mēs piedzīvojām dažus trūkumus, šķiet, ka atbalsta personāls nav tik pazīstams ar jaunajiem plāniem, kā jūs varētu gaidīt, un dažas galvenās funkcijas, piemēram, iestudēšana un datu dublēšana, vienkārši nav tik racionalizētas. un ērti lietojams kā no vairāk pārvaldītiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem.

Tā kā visi citi A2 hostinga plāni, kurus mēs iepriekš esam izmantojuši un pārbaudījuši, ir bijuši izcili, mēs ceram, ka nākotnē viņu pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni tiks pilnveidoti un pilnveidoti, lai arī būtu vieni no labākajiem nozares pārstāvjiem. Pagaidām mans ieteikums būtu pieturēties pie A2 Hosting’s Swift vai Turbo Server koplietošanas hostinga plāniem, ja jūs meklējat izcilu WordPress mitināšanu par pieņemamu cenu. Ja jums ir nepieciešams premium pārvaldīts WordPress mitināšana, es ieteiktu jums apskatīt WP Engine, Spararatu vai Media Temple.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju un atlaižu cenu noteikšanu vietnē A2 Hostings pārvalda WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map