Pārskats par A2 mitināšanas vietņu veidotāju

a2-vietne-celtnieks-pārskats


Ja esat pazīstams ar mūsu vietni, jūs zināt, ka A2 Hostings ir absolūti viens no maniem ieteiktajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Mēs izmantojam A2, lai mitinātu šo vietni. Tie nodrošina izcilas funkcijas, veiktspēju un atbalstu. A2 Hostings ir lieliski piemērots WordPress un biznesa vietņu mitināšanai.

Un tagad A2 ir pievienojies pieaugošajam tīmekļa mitinātāju skaitam, kas iekļauj arī savus vietņu veidotājus, lai paātrinātu un vienkāršotu vietņu izveides procesu. Šajā Pārskats par A2 mitināšanas vietņu veidotāju, Es jums parādīšu, kā var izveidot jūsu vietni un kā A2 vietņu veidotājs salīdzinājumā ar galvenajiem vietņu veidotāju spēlētājiem.

A2 mitināšanas vietņu veidotāju plāni

a2-vietne-celtnieks-plāni
A2 Hostinga vietņu veidotāju plāniem ir atsevišķas paketes. Būtībā šeit jūs saņemat viņu tīmekļa mitināšanas paketi, kā arī vietņu veidotāja funkcijas. Vietnes A2 veidotājs ir iekļauts viņu tradicionālajos tīmekļa mitināšanas plānos, taču jūs aprobežojaties tikai ar vienas lapas vietnes izveidi. Tā kā jūs parasti gribētu, lai jūsu vietnei būtu vairākas lapas, es noteikti ieteiktu izvēlēties vienu no šiem jaunajiem vietņu veidotāju plāniem, ja vēlaties izveidot savu vietni ar to. Jūs arī iegūsit vairāk vietņu veidņu izvēles un SSL aizsardzību.

A2 mitināšanas vietņu veidotāja iespējas

 • Vienkāršs vietņu redaktors, noklikšķinot uz rediģēšanas
 • Ērti apskatiet un publicējiet savu vietni
 • Ātri pievienojiet fotoattēlus un galerijas
 • Pievienojiet veidlapas, videoklipus un sociālo mediju saites
 • Attēlu saspiešanas opcija
 • Ietver izcilu A2 tīmekļa mitināšanu
 • Ietver e-pastu, cPanel un citas A2 mitināšanas iespējas
 • Lielisks klientu atbalsts

Darba sākšana ar A2 vietņu veidotāju

Aktivizējat un iestatījāt A2 mitināšanas vietnes veidotāju no cPanel. Noklikšķiniet uz ikonas A2 Website Builder un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt.
a2-vietne-celtnieks-panelis-piekļuve

Ekrānā Manas vietnes noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt, lai savienotu domēnu ar savu vietni. Un jūs noklikšķiniet uz pogas Pieteikšanās, lai palaistu vietnes redaktoru.
a2-vietne-celtnieks-menedžeris

Vietnes veidnes izvēle

Pirmkārt, jūs varat izvēlēties savas vietnes veidni. Ņemiet vērā: jo lielāks ir dārgāks vai dārgāks vietņu veidotāju plāns, jo vairāk veidņu būs jums. Piemēram, 1 lapas plānā ir iekļautas tikai 10 vietņu veidnes, kurās biznesa līmeņa plānā ir 40. Pieejamās tēmas izskatās jaukas, un jūs varat tās viegli pielāgot vēl labākam izskatam. Ja vēlaties mainīt veidnes, vienkārši noklikšķiniet uz otrās ikonas kreisajā pusē.
a2-vietņu veidotāju veidnes

Pārbaudei es izvēlējos vietnes Portfolio veidni.
a2-vietne-veidotājs-portfelis-veidne

Vietnes lapu izveidošana un rediģēšana

A2 Website Builder redaktors ir ļoti ērti lietojams, un es varēju izveidot savu vietni bez jebkādām problēmām. Tā ir vilkšanas un nomešanas saskarne, un jūs varat diezgan daudz vienkārši noklikšķināt un rediģēt lapā nepieciešamo. Piemēram, lai mainītu lapas virsrakstu, varat noklikšķināt uz teksta, un redaktors uznirsīs ievades lauku ar rediģēšanas cilnes pogām.
a2-vietne-celtnieks-redaktors

Izmantojot nolaižamo izvēlni Lapas un stili, varat viegli izveidot papildu vietnes lapas.
a2-vietne-celtnieks-pievienošanas lapa

Lai savai vietnei pievienotu saturu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot saturu, kas atrodas augšējā izvēlnes joslā. Izmantojot pogu Pievienot saturu, jūs varat ātri un ērti pievienot pamata satura vienumus, kā arī dažas patiešām jaukas funkcijas, tostarp veidlapas, sociālo mediju pogas un tiešsaistes veikalu pogu PayPal pirkt tūlīt..
a2-vietņu veidotājs-pievienojiet saturu

Varat arī iegult YouTube videoklipus un SoundCloud audio.
a2-vietne-veidotājs-youtube-iegult

Darbs ar fotoattēliem vietnes A2 vietņu veidotājā

a2-vietne-celtnieks-galerija-iestatījumi
Darbs ar attēliem ir arī vienkāršs ar A2 vietņu veidotāju. Portfeļa tēmai, kuru izvēlējos, mājas lapā jau ir galerija. Galeriju var pievienot arī, noklikšķinot uz pogas Pievienot saturu (skat. Iepriekš). Lai rediģētu esošu galeriju, piemēram, portfeļa motīvā, vienkārši noklikšķiniet uz tās, lai parādītu galerijas rediģēšanas opcijas. Noklikšķiniet uz pogas Rediģēt attēlus, lai pievienotu vai rediģētu savus fotoattēlus.

Jums ir iespējas augšupielādēt savus jaunos fotoattēlus, piekļūt jau augšupielādētiem fotoattēliem, kā arī izmantot Facebook vai Stock attēlus. Lai pievienotu fotoattēlus savai vietnei, noklikšķiniet uz sīktēlu izvēles rūtiņām un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pievienot attēlus.
a2-vietne-celtnieks-rediģēt-galerija

Poga Rediģēt attēlus ļauj arī pārkārtot fotoattēlus galerijā. Vienkārši noklikšķiniet un velciet tos priekšskatītājā, lai mainītu secību.
a2-vietne-celtnieks-pārkārtotājs-galerija-attēli

Varat pievienot atsevišķus attēlus savai vietnei, izmantojot pogas Pievienot saturu.

Jūsu vietnes priekšskatīšana un publicēšana

a2-vietne-celtnieks-priekšskatījums-publicēt
A2 vietnes veidotājā priekšskatīšanas un publicēšanas funkcijas ir arī ļoti viegli lietojamas. A2 šeit ir paveicis labu darbu.

Lai priekšskatītu, kā izskatīsies jūsu vietne pēc tam, kad būsit to izveidojis vai tajā veicis izmaiņas, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Priekšskatījums augšējā labajā stūrī..
a2-vietne-celtnieks-priekšskatījums-vietne

Pēc tam augšpusē varat izmantot ikonu pogas, lai redzētu, kā jūsu vietne izskatīsies planšetdatorā vai viedtālrunī, kā arī galddatorā.
a2-vietne-veidotājs-priekšskatījums-mobilais

Kad esat gatavs publicēt savu vietni, noklikšķiniet uz pogas Publicēt augšējā labajā stūrī. Un tas viss ir nepieciešams, lai izveidotu savu jauno vietni!

A2 mitināšanas vietņu veidotāja priekšrocības

 • Ļoti viegli un intuitīvi lietojams
 • Vienkārša aktivizēšana un iestatīšana
 • Ietver izcilu A2 mitināšanas veiktspēju
 • Jauka vilkšanas un nomešanas saskarne
 • Lielisks A2 hostinga klientu atbalsts
 • Vienkārša vietņu priekšskatīšana un publicēšana

A2 mitināšanas vietņu veidotāja trūkumi

 • Pašlaik nav tik daudz vietņu veidņu izvēles, kā dažiem citiem vietņu veidotājiem

Alternatīvas A2 mitināšanas vietnes veidotājam

Es liktu A2 vietņu veidotāju tajā pašā līmenī kā vietņu veidotājus no DreamHost un GoDaddy (attiecīgi Remixer un GoCentral). Iespējams, vēlēsities tos apskatīt arī tad, ja jūs interesē šī vietņu veidotāju kategorija.

Secinājums un ieteikums

A2 vietņu veidotājs ir labs risinājums tādu vietņu izveidošanai, kurās nav jāiekļauj milzīgs daudzums satura, ideālā gadījumā sakot, sešas vai mazāk lapas. Man patika strādāt A2 vietnes veidotāja saskarnē. Tīmekļa lapu elementu izveidošana, rediģēšana un pievienošana ir ļoti vienkārša. Jūs arī gūstat labumu no tā, ka A2 vietņu veidotājs tiek komplektēts ar A2 lieliskajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Tīmekļa vietņu veidotāji ir vislabāk piemēroti vairāk pamata vietnēm, piemēram, klientu iegūšanas transportlīdzeklim vai tiešsaistes pārdošanas brošūrai jūsu uzņēmumam, kā arī pamata tiešsaistes veikalam. Šāda veida vietnēm es ieteiktu A2 vietņu veidotāju.
a2-vietne-celtnieks-vietne-publicēta

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par A2 Hosting vietnes veidotāju

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map