Ātrākais WordPress hostings 2020 – “Īsti testa rezultāti”

ātrākais WordPress hostings


WordPress popularitāte turpina pieaugt – tagad tā veido apmēram 30% tīmekļa. Un, kaut arī šķietami visi tīmekļa mitinātāji piedāvā neticamu mitināšanu WordPress vietnēm, ne visi WordPress mitināšanas veidi ir līdzīgi. Piemēram, ātrums un veiktspēja var ļoti atšķirties atkarībā no jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Ja jūs meklējat ātrākā WordPress mitināšana, šeit ir mans ziņojums.

WordPress ātruma faktori

 • Datu centra atrašanās vieta
 • Web serveri
 • Statiskie attēli
 • Tēmas kodēšana

Lai gan WordPress ne vienmēr ir ātrākā platforma tīmeklī, ir vairāki faktori, kas var noteikt, cik ātri darbojas jūsu vietne..

Datu centra atrašanās vieta – Ideālā gadījumā jūsu WordPress mitinātājā būs vairāki datu centri, vismaz viens no tiem atrodas netālu no lielākās daļas jūsu vietnes apmeklētāju. Jūsu datu centra atrašanās vieta patiešām var mainīt jūsu vietnes ātrumu. Esmu pieredzējusi atšķirību starp manām vietnēm, kā arī mūsu testēšanas rezultātiem.

Web serveri – Daudzi tīmekļa mitinātāji tagad izmanto serverus, kas ir precīzi pielāgoti WordPress. Augstākās kvalitātes aparatūra un palielināti resursi dos labumu visu veidu vietnēm, ieskaitot WordPress.

Statiskie attēli – Jūsu fotoattēlu un attēlu skaits var ievērojami ietekmēt jūsu WordPress vietnes ātrumu.

WordPress motīvi – Vēl viens liels faktors, kas nosaka jūsu WordPress vietnes ātrumu, ir izmantotās tēmas kodēšana. Lai gan motīvi ne vienmēr ir tīmekļa mitināšanas problēma, ņemiet vērā, ka dažiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem var būt noteikti motīvu ierobežojumi.

Jūsu WordPress vietnes ātruma optimizēšana

 • Aparatūra un resursi
 • Kešatmiņas tehnoloģija
 • PHP versijas atbalsts
 • Satura piegādes tīkls
 • Jūsu attēlu saspiešana
 • WordPress tēmas dizains

Tātad, ja vēlaties ātru WordPress mitināšanu, kas jums jāmeklē? Pareizais tīmekļa resursdators var ieviest pareizo tehnoloģiju un veikt atbilstošus pasākumus, lai palielinātu jūsu WordPress vietnes ātrumu. Dažas no lietām, kuras jums vajadzētu meklēt, iepērkoties ātrai WordPress mitināšanai, ir šādas:

Aparatūra un resursi – Iesācējiem noteikti vēlaties cietvielu diskus (SSD), ātrus procesorus un vairāk atmiņas. Ideālā gadījumā jūs vēlaties arī mazāk lietotāju uz vienu serveri. Tādā veidā jūs iegūstat labāku piekļuvi resursiem un mazāku konfliktu iespēju.

Kešatmiņas tehnoloģija – Līdz šim viens no labākajiem veidiem, kā paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību, ir izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kas izmanto savu kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju. Pareiza vietnes satura kešatmiņa palielina lapas ielādes laiku, nodrošinot daudz labāku lietotāja pieredzi.

PHP versijas atbalsts – Ir arī ļoti svarīgi izvēlēties tīmekļa mitinātāju, kurā darbojas jaunākā PHP versija, kuru atbalsta WordPress. Piemēram, izmantojot PHP 7 un jaunāku, ir ļoti atšķirīgas veiktspējas atšķirības.

Satura piegādes tīkls – Jums jāmeklē arī WordPress mitināšanas plāns, kas ietver bezmaksas satura piegādes tīkla (CDN) izmantošanu. Izmantojot satura piegādes tīklu, jūsu vietnes statiskais saturs atrodas serveros visā pasaulē. Pēc tam, kad kāds apmeklē jūsu vietni, saturs tiek izgūts no servera tuvāk viņu atrašanās vietai – kā rezultātā ātrāks tīmekļa lapu ātrums.

Attēlu saspiešana – Tā kā fotoattēlu ielādēšanai bieži nepieciešams visilgākais laiks, jums vajadzētu arī saspiest attēlus jūsu WordPress vietnē. To var izdarīt, izmantojot WordPress spraudni vai meklējot tīmekļa resursdatoru, kas piedāvā automātisku attēlu saspiešanu (piemēram, Liquid Web).

WordPress tēmas dizains – Atkal, kaut arī tas nebūt nav tīmekļa mitināšanas līdzeklis, ņemiet vērā, ka jūsu WordPress tēmai var būt noteikta ietekme uz jūsu vietnes ātrumu. Dažos retos gadījumos tīmekļa mitinātājam var būt ierobežojumi noteiktām tēmām.

Ātri WordPress mitināšanas ieteikumi

Balstoties uz mūsu testa rezultātiem un manu personīgo pieredzi, izmantojot šos tīmekļa mitinātājus, šeit ir mūsu ieteikumi ātrai WordPress mitināšanai:

RezultātiTīmekļa vietneCenas tips
A2 mitināšanaa2hosting.com3,92 USD mēnesī. – USD 9,31 mēnesī.Dalīts
Vietnesiteground.com3,95 USD mēnesī. – USD 14,95 mēnesī.Dalīts
Bluehostbluehost.com2,95 USD mēnesī.Dalīts
GreenGeeksgreengeeks.com2,95 USD mēnesī.Dalīts
InMotion hostingsinmotionhosting.comMēnesī – 6,99 USD – USD 19,99 mēnesī.Pārvalda
Liquid Webliquidweb.com29 USD mēnesī. – 149 USD mēnesī.Pārvalda
WP dzinējswpengine.com30 USD mēnesī. – USD 290 mēnesī.Pārvalda

Mēs pārbaudījām dažādu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu dalīto un pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu kopumu, lai redzētu, cik labi viņi darbojās līdzīgā WordPress vietnē. Šeit ir rezultāti no labākajiem viesiem.

A2 mitināšana

A2 Hostings pastāvīgi koncentrējas uz ātriem tīmekļa mitināšanas risinājumiem un WordPress. Patiesībā viņu Turbo hostinga plāns ir tik labs, ka mēs to izmantojam savai vietnei. Ne tikai mūsu rezultāti ir bijuši lieliski, bet arī manā paša testēšanā A2 ievietoja ātrākos testa rezultātus. A2 mitināšana ietver daudzas augstākās klases funkcijas, kuras parasti atrodamas pārvaldītos mitināšanas plānos.

WordPress ātruma funkcijas:

 • A2 optimizēta WordPress vide
 • Turbo kešatmiņa (Turbo servera plāns)
 • Aizmirsts (Turbo servera plāns)
 • Mākoņa aizdegšanās CDN
 • WordPress LiteSpeed ​​kešatmiņa (Turbo servera plāns)
a2-hostings-WordPress
Datu centra atrašanās vietas:
ASV – Mičigana, ASV – Arizona, EUR – Amsterdama, Āzija – Singapūra
Ātruma testa rezultāti:
a2-hostings-wordpress-speed
A2 mitināšanas vietne: šeit

Vietne

Vietne Ground ir specializējusies pārvaldītu WordPress mitināšanas nodrošināšanā par pieņemamām koplietošanas hostinga cenām. Bet neļaujiet cenu zīmei jūs apmānīt! SiteGround noteikti ir viens no labākajiem pieejamajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Un, runājot par vietnes ātrumu, SiteGround ir nodrošinājis labākus rezultātus nekā daudzi no dārgākiem pārvaldītajiem WordPress resursdatoriem.

WordPress ātruma funkcijas:

 • SuperCacher tehnoloģija
 • Mākoņa aizdegšanās CDN
 • NGINX
vietne-WordPress
Datu centra atrašanās vietas:
ASV – Čikāga, Lielbritānija – Londona, NL – Amsterdama, IT – Milāna, SG – Singapūra
Ātruma testa rezultāti:
siteground-wordpress-speed
Vietnes vietne vietnē: šeit

Bluehost

Bluehost iesaka WordPress.org, un nesen tas ir paveicis dažus lieliskus uzlabojumus WordPress lietotājiem. Kopā ar jauno pielāgoto WordPress informācijas paneli, Bluehost sniedz tiešsaistes norādes, kad izveidojat savu pirmo WordPress vietni.

Runājot par WordPress vietnes veiktspēju, ir uzlabojies arī Bluehost. SSD diskdziņi un satura piegādes tīkls ir iekļauti jūsu mitināšanas plānā.

WordPress ātruma funkcijas:

 • SSD diskdziņi
 • Satura piegādes tīkls
Bluehost
Datu centra atrašanās vietas:
Provo, UT
Ātruma testa rezultāti:
bluehost-wordpress-speed
Vietne Bluehost: šeit

InMotion Hostings – Pārvaldīts WordPress

Lai gan InMotion biznesa mitināšanas plāns daudzus gadus ir bijis lielisks WordPress mitināšanas risinājums, viņiem tagad ir vēl labāka platforma ar saviem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem. Tā kā daudzus gadus esmu bijis InMotion Hosting klients, es pamanu ievērojamu WordPress vietnes ātruma uzlabojumu. Un mūsu pārbaudes rezultāti apstiprina manas domas.

WordPress ātruma funkcijas:

 • Patentēts kešatmiņas pārvaldnieks
 • NGINX
inmotion-hosting-WordPress
Datu centra atrašanās vietas:
Losandželosa, Kalifornija un Ašburna, VA
Ātruma testa rezultāti:
inmotion-hostings-wordpress-speed
InMotion mitināšanas vietne: šeit

Liquid Web

Liquid Web patiešām ir paveicis neticamu darbu, veidojot WordPress ekspertu izcilāko komandu un piedāvājot izcilus pārvaldītus WordPress risinājumus. Liquid Web no konkursa atšķir to, ka tiek iekļautas dažas unikālas funkcijas, piemēram, automātiska attēlu saspiešana, kas var ievērojami uzlabot jūsu vietnes ātrumu.

WordPress ātruma funkcijas:

 • Automātiska attēlu saspiešana
 • NGINX
 • Lakas kešināšana
šķidrums-web-WordPress
Datu centra atrašanās vietas:
ASV – Mičigana, ASV – Arizona, EUR – Amsterdama
Ātruma testa rezultāti:
šķidrums-web-WordPress ātrums
Šķidrā tīmekļa vietne: šeit

WP dzinējs

WP Engine gadiem ilgi ir bijis nozares standarts, kad runa ir par premium pārvaldītu WordPress mitināšanu. WP Engine pilnībā koncentrējas uz WordPress, un viņi turpina spīdēt ar savu Digitālās pieredzes platformu, kas nodrošina aģentūru, uzņēmumu un biznesa risinājumus.

WordPress ātruma funkcijas:

 • EverCache tehnoloģija
 • Globālais CDN
wp-engine-wordpress
Datu centra atrašanās vietas:
ASV, Kanāda, Eiropa, Āzija, Austrālija
Ātruma testa rezultāti:
wp-engine-wordpress-speed
WP Engine vietne: šeit

GreenGeeks

GreenGeeks vienmēr ir bijis pazīstams kā kvalitatīva zaļā tīmekļa mitināšanas piedāvājums, kā arī visaptverošs tīmekļa mitināšanas plāns, kas nodrošina milzīgu vērtību. Tomēr nesen veiktās kopīgās hostinga platformas pārskatīšana tagad nodrošina vēl labāku veiktspēju un ātrāku WordPress vietnes ātrumu.

WordPress ātruma funkcijas:

 • PowerCacher tehnoloģija
 • Optimizēta LightSpeed ​​un MariaDB
 • Mākoņa aizdegšanās CDN
greengeeks-WordPress
Datu centra atrašanās vietas:
ASV – Čikāgas IL, ASV – Fīniksa, AZ, CAN – Toronto, EUR – Amsterdama, NL
Ātruma testa rezultāti:
greengeeks-wordpress-speed
GreenGeeks vietne: šeit
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map