A2 prieglobos apžvalga (2020 m.)

a2-hostingas-peržiūra


Jei ieškote sąžiningumo A2 prieglobos apžvalgos, Ši apžvalga yra pagrįsta mano asmenine patirtimi naudojant „Swift Server“ ir „Turbo Server“ prieglobos planus „A2 Hosting“.

Kas yra A2 priegloba?

„A2 Hosting“ savo verslą pradėjo 2003 m., O jos pagrindinė būstinė yra Ann Arbor, MI. Turėdama duomenų centrus JAV, Europoje ir Azijoje, A2 specializuojasi didelės spartos ir „WordPress“ interneto priegloboje. Jie taip pat turi VPS, „Dedicated“ ir „Cloud Hosting“ parinktis.

Kokie yra „A2 Hosting“ pranašumai?

A2 priegloba teikia visas funkcijas, kad būtų užtikrintas greitas interneto priegloba. Naudodamiesi A2 optimizuotomis paslaugomis ir pasirenkamaisiais „Turbo“ serveriais, jie teigia, kad galite įkelti iki 20 kartų daugiau puslapių nei kiti interneto prieglobos greičiai. O „WordPress“ svetainėms A2 suteikia dar daugiau optimizavimo.

Čia pateikiamos kelios pagrindinės „A2 Hosting“ greitojo prieglobos funkcijos:

 • A2 optimizuota programinė įranga („WordPress“, „Drupal“, „PrestaShop“)
 • A2 optimizuotas „WordPress“ papildinys 6 kartus spartesniam puslapio įkėlimui ir geresnei saugai
 • „CloudFlare“ CDN
 • Kietojo kūno diskai (failai ir duomenų bazės)
 • RAID-10 saugykla
 • „Turbo“ serveriai ir A2 optimizuotas kaupimas su pasirenkamu „Turbo“ planu
 • „cPanel“ sąsaja
 • 99,9% Uptime garantija
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija
 • Nemokami šifruoti SSL sertifikatai (automatiškai įdiegiami)
 • Nuolatinis saugumas
 • Pasirinkite savo duomenų centro vietą
 • Keturių dalių perteklinis tinklas
 • Iš anksto įdiegti „WordPress“
 • Duomenų atsarginės kopijos iš serverio
 • „Patchman“ saugos įrankis
 • „FutureServe“ ekologiškas interneto priegloba
 • Prioritetinė parama

A2 talpinimo duomenų centrai

Dabar, be savo duomenų centrų JAV (Mičiganas), Europoje (Amsterdame) ir Azijoje (Singapūras), „A2 Hosting“ taip pat pridėjo duomenų centrą vakarų JAV (Arizonoje). Visada puiku turėti daugiau duomenų centro vietos parinkčių – matėme, kokį poveikį tai gali padaryti jūsų svetainės greičiui. Ir atminkite, kad naudodamiesi „A2 Hosting“ galite pasirinkti savo duomenų centro vietą registracijos metu. Kartu su nemokamu „Cloudflare“ kompaktiniu disku, kurį gausite kartu su prieglobos planu ir optimizuota „A2 Hosting“ aplinka, kelios „A2“ duomenų centro vietos suteikia galimybę greičiau vykdyti svetaines.

Kaip jūs užsiregistruosite A2 prieglobai?

Registracijos procesas A2 prieglobai yra labai lengvas. Pasirinkę atsiskaitymo ciklą ir įvedę sąskaitos informaciją, jums bus pasiūlyta keletas pasirinkimo variantų. Du pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų atsiminti, yra įsitikinti ir pasirinkti duomenų centrą, esantį arčiausiai jūsų srities (JAV, Europoje ar Azijoje).,
A2 talpinimo duomenų centrai

ir atminkite, kad nors pasirenkamos paslaugos yra tikrai naudingos, jos jums kainuos daugiau pinigų. Aš suprantu, kad „A2 Hosting“ iš anksto nepasirenka nė vieno iš šių papildomų išlaidų elementų, kaip tai daro kai kurie kiti interneto pavaduotojai.
A2 talpinimo parinktys

Kitas puikus dalykas, susijęs su registravimo procesu „A2 Hosting“, yra tai, kad sąskaitą galite apmokėti naudodamiesi „PayPal“, kreditine kortele ar čekiu. Užsiregistruoti reikia labai mažai laiko, ir beveik akimirksniu gausite el. Laiškų grupę, kurioje bus laukiama „A2 Hosting“ generalinio direktoriaus Bryano Muthigo, užsakymo patvirtinimo, diegimo informacijos ir pasveikinimo el. Pašto, kuriame bus nurodyta jūsų sąskaitos informacija (svetainės ir administratoriaus URL, vardų serveriai, ftp informacija ir kt.).
„A2 Hosting“ generalinio direktoriaus pasveikinimo el. Paštas

Puikus „cPanel“ priegloba

Naudodamiesi A2 priegloba, jūs gausite „cPanel“ ir „Softaculous“ programinės įrangos diegimo programą. Jį galite lengvai pasiekti naudodamiesi A2 prieglobos kliento zonos abonemento puslapiu. Tada galėsite pasiekti visas svarbias svetainės funkcijas, įskaitant aukščiausios kokybės funkcijas, kurias gausite naudodamiesi A2 priegloba. Tarp „cPanel“ interneto prieglobos paslaugų teikėjų „A2“ priegloba yra viena geriausių.
„a2-hostingas-cpanel“

Aukščiausiosios „A2 Hosting“ funkcijos

Nors visi „A2 Hosting“ planai yra įspūdingi, jų „Turbo Server“ planas yra tikriausiai geriausias, kokį mes matėme šioje kainų intervale. Pažvelkite į kai kurias jūsų gaunamas funkcijas.

 • Greitesnis puslapio įkėlimas (iki 20x)
 • Mažiau vartotojų kiekviename serveryje
 • Daugiau išteklių vienam vartotojui
 • Optimizuoti svetainės greitintuvai
 • „Railgun Optimizer“
 • „WordPress LiteSpeed“ talpykla
 • „WooCommerce LiteSpeed“ talpykla

Kokias papildomas funkcijas galite gauti naudodamiesi A2 hostingu?

 • Nuolatinis saugumas naudojant „HackScan Protection“
 • Atsarginės serverio atsarginės kopijos
 • Nemokama svetainių migracija
 • „Bing“ / „Yahoo“ skelbimų kreditai

Ar „A2“ priegloba yra gera?

Mane labai sužavėjo „A2 Optimized WordPress Hosting“. Kai prisiregistruojate, „WordPress“ yra iš anksto įdiegtas ir automatiškai sukonfigūruojamas greitesniam veikimui. Prisijungdami prie „WordPress“ administratoriaus, galite spustelėti skirtuką A2, optimizuotą norėdami pamatyti kiekvienos konfigūracijos būseną ir prireikus atlikti pakeitimus..
A2 hostingo optimizuota „WordPress“ informacijos suvestinė

A2 optimizavimas apima:

 • Puslapio kaupimas
 • Duomenų bazės kaupimas
 • Objektų kaupimas
 • Naršyklės kaupimas
 • Sumažinkite HTML puslapius
 • Sumažinkite CSS failus
 • Sumažinkite JS failus
 • „Gzip“ suspaudimas
 • Suspausti vaizdus
 • Ir dar

A2 optimizuotas WP įskiepis apima kitus įskiepius, tokius kaip „W3 Total Cache“ ir „EWWW Image Optimizer“. Tiesą sakant, jūsų „A2 WordPress“ diegimas apima šiuos papildinius:
A2 „WordPress“ papildinių priegloba

Ar „Turbo“ serveris daro įtaką? Taip!

Mano „A2 Hosting“ „Swift Server“ prieglobos planas užtikrina puikų našumą ir greitį. Tačiau man buvo labai įdomu pamatyti, kokį skirtumą pasirenka „Turbo Server A2“ prieglobos planas. Kartu su „A2 Optimized“ aplinka įgalinau „Turbo Cache“ ir „Memcached“ parinktis. Aš taip pat įgyvendinau nemokamą „Cloudflare CDN“, kuris pateikiamas kartu su jūsų A2 prieglobos planu. Skirtumas buvo staigus, o rezultatai nuostabūs.

Čia pateikiami keli bandymo rezultatai, kuriuos gavau pereidamas prie A2 prieglobos:
a2 prieglobos greitis-testo rezultatai

„A2“ „Turbo“ serverio priegloba dar geriau dabar, naudojant QUIC

Jei 20 kartų spartesnis puslapis įkeliamas, daugiau išteklių, mažiau vartotojų viename serveryje, kietojo kūno diskai ir optimizuota „A2 Hostingas“ aplinka jums nepakanka, „A2 Hostingas Turbo“ serveriai dabar naudoja QUIC protokolą dar geresniam našumui užtikrinti. QUIC (QUICK UDP interneto jungtys) yra geresnė alternatyva standartiniam TCP (perdavimo valdymo protokolui). QUIC suteikia galimybę greičiau įkelti puslapį su mažesniu vėlavimu. Skirtingai nei TCP, QUIC naudoja multipleksuotus ryšius tarp kompiuterių, tai reiškia, kad keliaujantys keliais tarp komunikuojančių kompiuterių yra panaikinti. Mūsų rezultatai buvo puikūs.

Svetainės greitis

ATNAUJINIMAS: „A2“ priegloba ir toliau stebina mus savo žaibišku interneto greičiu ir našumu. Aš ne tik esu sužavėtas puikiais mūsų tinklalapio našumais, bet ir mes taip pat džiaugiamės rezultatais, kuriuos matėme atlikdami atskirus „A2 Hostingas“ bandymus. Pažvelkite į keletą žemiau pateiktų duomenų. „A2“ sukūrė greičiausio greičio laikus, kokius mes kada nors patyrėme.
a2 prieglobos greitis-testo rezultatai

ATNAUJINIMAS: O 2020 m. „A2 Hosting“ vis dar skelbia įspūdingą interneto greitį.

Gaukite greitesnę svetainę naudodami A2 prieglobą

Šiame vaizdo įraše parodysiu, kaip mes žymiai padidinome savo svetainės greitį naudodamiesi „A2 Hosting“ sujungdami jų „Turbo“ serverį, optimizuotą „WordPress“ aplinką ir „Cloudflare CDN“..

Papildoma apsauga

Tinklalapių saugumas šiomis dienomis yra svarbesnis nei bet kada. O „A2“ priegloba teikia neterminuotą apsaugą, naudodama nemokamą „HackScan“ apsaugą, dvigubą užkardą, gynybą nuo žiaurių pajėgų, virusų skenavimą ir saugos stebėjimą. Bet tai ne viskas, ką jie teikia. Su patobulintu „Patchman“ saugos įrankiu galima aptikti programinės įrangos pažeidžiamumus ir kenkėjiškas programas bei imtis atitinkamų veiksmų. Man be galo didelį įspūdį daro „A2 Hosting“ saugos funkcijos.
a2 priegloba-pataisytojas

„A2“ priegloba dabar apima svetainių kūrimą

a2-priegloba-WordPress-inscenizacijos
Ir čia yra daugiau gerų naujienų iš „A2 Hosting“! Į A2 dabar įtrauktos svetainės, skirtos „WordPress“ ir „Joomla“ svetainėms. Naudodami inscenizaciją galite sukurti savo tiesioginės svetainės kopiją ir išbandyti pakeitimus inscenizacijos svetainėje – nepaveikdami savo gamybos vietos. Tada, kai esate įsitikinę, kad nauji pakeitimai veikia tinkamai ir ar viskas gerai, galite šiuos pakeitimus perkelti į savo tiesioginę svetainę..

Scenografija paprastai įtraukiama tik į brangesnius valdomus prieglobos planus, todėl smagu matyti A2 ir be papildomų mokesčių. Ir tai yra dar viena priežastis, kodėl „A2 Hosting“ neabejotinai konkuruoja su geriausiai valdomais interneto prieglobos paslaugų teikėjais.

Pagalba klientams

„A2 Hostingas“ reiškia, kad jų klientų aptarnavimo personalas yra „Guru“ įgula. „A2“ teikia 24/7/365 JAV „Guru Crew“ palaikymą per tiesioginį pokalbį, palaikymo bilietą, telefoną ir el. Paštą. Radau, kad „Guru Crew“ palaikymas yra puikus, greitas reagavimo laikas ir naudingi „Guru Crew“ nariai. Čia pateiktas vieno iš mano tiesioginių pokalbių palaikymo sesijų pavyzdys.
A2 prieglobos klientų aptarnavimas
ATNAUJINIMAS: „A2 Hosting“ ir toliau teikia puikų, profesionalų klientų aptarnavimą. Mano patirtimi, dažniausiai pirmosios pagalbos grupės „Guru“ įgulos nariai yra daugiau nei pajėgūs išspręsti problemas. Tačiau tais retais atvejais, kai gali tekti eskaluoti daiktą pažengusiems „Guru“ darbuotojams, klientų aptarnavimas yra dar įspūdingesnis. Kai aš daviau interviu iš „A2 Hosting“ palaikymo prižiūrėtojo Ryano Flowerso, jis papasakojo apie „Guru“ įgulą ir tai, kaip jie mieliau naudojasi pagalbos bilietais problemoms išspręsti ir klientams pateikti geriausius rezultatus. Mano paties patirtis neabejotinai patvirtina jo komentarus. Kai neseniai turėjau problemų su PHP, patyrę darbuotojai nedelsdami išsprendė problemą. Puikus darbas Ryanui ir Crew’ui!

Kaip „A2“ priegloba palyginama su kitomis interneto prieglobos priemonėmis?

A2 priegloba prieš „Bluehost“
Šis „A2 Hostingas“ ir „Bluehost“ palyginimas nėra toks artimas, kaip kadaise. Abu šie žiniatinklio prieglobos teikia puikius „cPanel“ interneto prieglobos planus …

A2 priegloba prieš „DreamHost“
Šis palyginimas tarp „A2 Hostingas“ ir „DreamHost“ daugiausia susijęs su „WordPress“ prieglobos funkcijomis ir jų prieglobos planų vykdymu …

A2 priegloba prieš „GoDaddy“
Nors „GoDaddy“ siūlo daug produktų ir paslaugų (įskaitant domenų vardų valdymą), šis palyginimas visiškai sutelktas į „A2 Hostingas“ ir „GoDaddy“ siūlomus interneto prieglobos planus…

A2 priegloba prieš „GreenGeeks“
„A2“ priegloba ir „GreenGeeks“ yra tikrai du populiariausi kelių domenų žiniatinklio prieglobos pasirinkimai. Bet ar jums reikia sukurti kelias svetaines, ar tik vieną, tikrai reikia atidžiai paskambinti, kuri yra geresnė …

A2 Hostingas vs HostGator
Kaip „A2 Hostingas“ palyginamas su „HostGator“? Kaip paaiškėja, „A2 Hosting“ daugiau nei priešinasi čia esančioms konkurencijoms …

A2 priegloba vs „InMotion“
Geros naujienos lyginant „A2“ ir „InMotion“ prieglobą yra ta, kad ji naudinga visiems. Abi šios interneto prieglobos įmonės teikia nepriekaištingą svetainių prieglobą su išskirtiniu palaikymu …

A2 priegloba prieš „InterServer“
Štai dar vienas dviejų puikių interneto prieglobos įmonių, kurias abi naudoju, palyginimas.

A2 priegloba prieš „Jaguar“ kompiuterį
Šiame palyginime pažvelgsime į tai, kaip „A2 Hostingas“ palyginamas su „Jaguar“ kompiuteriu. Naudodami „A2“ ir „Jaguar“ gausite hostingo planą, kuris yra…

A2 priegloba prieš skystą internetą
Kaip „A2 Hostingas“ palyginamas su „Liquid Web“? Čia yra įdomus dviejų išskirtinių interneto prieglobos įmonių palyginimas …

A2 priegloba vs svetainė5
Šiame palyginime apžvelgiame „A2 Hostingas“ ir „Site5“. Nors šie du žiniatinklio prieglobos projektai yra panašūs (pagrindinio, išplėstinio ir turbo) prieglobos planai, mūsų manymu, vienas iš jų yra aiškiai pranašesnis už kitą …

A2 talpinimas vs „SiteGround“
Palyginti „A2 Hostingas“ ir „SiteGround“ yra nepaprastai artimas skambutis. Jie abu turi daug unikalių funkcijų, kurios užtikrina puikų interneto prieglobos našumą …

A2 priegloba vs interneto prieglobos centras
Yra keletas aiškių panašumų su šiomis dviem prieglobos įmonėmis – tiek su jų prieglobos plano struktūra, tiek su tiksline klientų baze.

A2 priegloba prieš „Wix“
Kaip „A2“ prilygsta „Wix“? Palyginus tradicinį žiniatinklio prieglobos planą ir svetainių kūrimo paketą, atsižvelgiama į „A2 Hosting“ „Turbo Server“ prieglobos planą ir „Wix“ svetainės paketus.

Rekomendacija

Didelės spartos prieglobos ar „WordPress“ svetainėms A2 priegloba yra puikus pasirinkimas. Remdamiesi mano patirtimi, jie teikia prieglobos planus su visomis svarbiomis funkcijomis, kurių jums reikia jūsų svetainei. Aš radau jų „Swift“ ir „Turbo Server“ platformų derinį, optimizuotą „WordPress“ aplinką ir puikų „Guru Crew“ klientų palaikymą, todėl „A2 Hosting“ tampa geriausiu interneto prieglobos paslaugų teikėju..

Taigi apibendrinant: greitas ir greitas serveris ir aparatinė įranga; Optimizuota „WordPress“ aplinka; Nemokamas „CloudFlare“ CDN – greitesniam puslapio įkėlimui; SEO ir rinkodaros priemonės, kad jus įtrauktų į sąrašą „Google“; ir puikus klientų aptarnavimas iš „Guru“ įgulos. Visa tai dar labiau padidina tai, kad aš esu vienas iš mano mėgstamiausių žiniatinklio prieglobos.

Šiuo metu „A2 Hosting“ galite gauti iki 62% nuolaidą. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map