A2 prieglobos svetainių kūrėjo apžvalga

a2-svetainė-statybininkas-apžvalga


Jei esate susipažinęs su mūsų svetaine, žinote, kad A2 priegloba yra viena iš mano rekomenduojamų žiniatinklio prieglobos įmonių. Mes naudojame A2 šios svetainės prieglobai. Jie teikia išskirtines savybes, našumą ir palaikymą. A2 priegloba puikiai tinka „WordPress“ ir verslo svetainių prieglobai.

Ir dabar „A2“ prisijungė prie augančio internetinių kompiuterių skaičiaus, kurie įtraukia savo svetainių kūrėjus, kad paspartintų ir supaprastintų svetainių kūrimo procesą. Šiame A2 prieglobos svetainių kūrėjo apžvalga, Parodysiu, kaip galite sukurti savo svetainę ir kaip „A2“ svetainių kūrimo priemonė palyginti su pagrindiniais svetainių kūrėjų žaidėjais.

A2 prieglobos svetainių kūrėjų planai

a2-svetainių-statybininkų planai
„A2 Hostingas“ turi atskirus savo svetainių kūrėjų planų paketus. Iš esmės čia gausite jų žiniatinklio prieglobos paketą ir svetainių kūrėjo funkcijas. „A2“ svetainės kūrėjas yra įtrauktas į jų tradicinius žiniatinklio prieglobos planus, tačiau jūs apsiribojate tik vieno puslapio svetainės kūrimu. Kadangi paprastai norėsite turėti kelis savo svetainės puslapius, tikrai norėčiau pasirinkti vieną iš šių naujų svetainių kūrimo planų, jei norite sukurti savo svetainę su ja. Taip pat gausite daugiau svetainių šablonų pasirinkimų ir SSL apsaugos.

A2 prieglobos svetainių kūrėjo funkcijos

 • Paprastas svetainės redagavimo priemonės paspaudimas ir redagavimas
 • Lengvai peržiūrėkite ir paskelbkite savo svetainę
 • Greitai pridėkite nuotraukų ir galerijų
 • Pridėti formas, vaizdo įrašus ir socialinės žiniasklaidos nuorodas
 • Vaizdo glaudinimo parinktis
 • Apima „A2 Web Hosting“
 • Apima el. Paštą, „cPanel“ ir kitas „A2“ prieglobos funkcijas
 • Puikus klientų aptarnavimas

Darbo su „A2“ svetainių kūrimo priemone pradžia

Jūs suaktyvinote ir nustatote „A2 Hosting“ svetainių kūrėją iš „cPanel“. Spustelėkite A2 svetainės kūrimo priemonės piktogramą, tada spustelėkite mygtuką Aktyvuoti.
„a2-site-builder-cpanel-access“

„Mano svetainių“ ekrane spustelėkite mygtuką Tvarkyti, kad galėtumėte prijungti savo domeną prie savo svetainės. Spustelėkite mygtuką Prisijungti, kad paleistumėte svetainės redaktorių.
a2-svetainė-statybininkas-vadybininkas

Nurodykite savo svetainės šabloną

Pirmiausia galite pasirinkti savo svetainės šabloną. Atminkite, kad kuo aukštesnį ar brangesnį svetainių kūrimo planą pasirinksite, tuo daugiau šablonų pasirinksite. Pavyzdžiui, 1 puslapio plane yra tik 10 svetainių šablonų, kur verslo lygio plane yra 40. Galimos temos atrodo gražiai ir jas galite lengvai pritaikyti dar geresnei išvaizdai. Jei norite pakeisti šablonus, tiesiog spustelėkite antrąją piktogramą kairėje pusėje.
a2-svetainės-statybininkų-šablonai

Savo testavimui pasirinkau portfelio svetainės šabloną.
a2-svetainė-statybininkas-portfelis-šablonas

Svetainių puslapių kūrimas ir redagavimas

„A2 Website Builder“ redaktoriumi labai lengva naudotis, ir aš sugebėjau sukurti savo svetainę be jokių problemų. Tai yra vilkimo sąsaja, kurią galite beveik paspausti ir redaguoti norimą puslapyje. Pavyzdžiui, norėdami pakeisti puslapio pavadinimą, galite spustelėti tekstą, o redaktorius atsidarys įvesties lauką naudodamas skirtukų mygtukus.
a2-svetainė-statybininkas-redaktorius

Naudodami išskleidžiamąjį meniu Puslapiai ir stiliai, galite lengvai sukurti papildomų tinklalapių.
a2-svetainė-statybininkas-pridėkite puslapį

Norėdami pridėti turinį į savo svetainę, spustelėkite mygtuką Pridėti turinį, esantį viršutinėje meniu juostoje. Naudodamiesi mygtuku Pridėti turinį, galite greitai ir lengvai pridėti pagrindinio turinio elementus, taip pat keletą tikrai malonių funkcijų, įskaitant formas, socialinės žiniasklaidos mygtukus ir internetinių parduotuvių „PayPal“ nusipirkti mygtuką..
„a2-site-builder-add-content“

Taip pat galite įterpti „YouTube“ vaizdo įrašus ir „SoundCloud“ garsą.
„a2-site-builder-youtube-embed“

Darbas su nuotraukomis „A2“ svetainių kūrimo priemonėje

a2-svetainė-statybininkas-galerija-nustatymai
Dirbti su vaizdais taip pat lengva su „A2“ svetainių kūrimo priemone. Pasirinkta aplanko tema pagrindiniame puslapyje jau turi galeriją. Galeriją taip pat galite pridėti spustelėdami mygtuką Pridėti turinį (žr. Aukščiau). Norėdami redaguoti esamą galeriją, pvz., Aplanko temą, tiesiog spustelėkite ją, kad būtų pateiktos galerijos redagavimo parinktys. Spustelėkite mygtuką Redaguoti vaizdus, ​​jei norite pridėti ar redaguoti savo nuotraukas.

Turite parinkčių įkelti naujas nuotraukas, pasiekti jau įkeltas nuotraukas, taip pat naudoti „Facebook“ ar „Stock“ vaizdus. Norėdami pridėti nuotraukų į savo svetainę, spustelėkite miniatiūrų vaizde esančius žymimuosius laukelius, tada spustelėkite mygtuką Pridėti vaizdus.
a2-svetainė-statybininkas-redaguoti-galerija

Mygtukas Redaguoti vaizdus taip pat leidžia pertvarkyti nuotraukas galerijoje. Tiesiog spustelėkite ir vilkite juos peržiūros priemonėje, kad pakeistumėte tvarką.
a2-svetainė-statybininkas-pertvarkymas-galerija-vaizdai

Galite pridėti atskirus vaizdus į savo svetainę naudodami meniu Pridėti turinį.

Jūsų svetainės peržiūra ir paskelbimas

a2-svetainė-statybininkas-peržiūra-paskelbti
Taip pat labai lengva naudotis „A2 Website Builder“ peržiūros ir publikavimo funkcijomis. A2 čia padarė gerą darbą.

Jei norite peržiūrėti, kaip jūsų svetainė atrodys ją sukūrus ar ją pakeitus, tiesiog spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką Peržiūra..
a2-svetainė-statybininkas-peržiūra svetainė

Tada galite naudoti viršuje esančius piktogramų mygtukus, kad pamatytumėte, kaip jūsų svetainė atrodys planšetiniame ar išmaniajame telefone, taip pat staliniame kompiuteryje..
a2-svetainė-statybininkas-peržiūra-mobilusis

Kai būsite pasirengę paskelbti savo svetainę, tiesiog spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką Skelbti. Viskas, ką jums reikia, yra jūsų naujos svetainės sukūrimas!

„A2“ svetainių kūrimo priemonės pranašumai

 • Labai lengva ir intuityvu naudoti
 • Lengvas aktyvinimas ir sąranka
 • Apima išskirtinius A2 prieglobos rezultatus
 • Gražus „Drag and Drop“ sąsaja
 • Puikus „A2“ prieglobos klientų aptarnavimas
 • Paprasta svetainės peržiūra ir leidyba

A2 prieglobos svetainių kūrėjo trūkumai

 • Šiuo metu pasirinkta ne tiek daug svetainių šablonų, kiek kai kurių kitų svetainių kūrėjų

„A2“ svetainių kūrimo priemonės alternatyvos

Aš norėčiau, kad A2 svetainės kūrimo priemonė būtų tame pačiame lygyje kaip svetainių kūrėjai iš „DreamHost“ ir „GoDaddy“ (atitinkamai „Remixer“ ir „GoCentral“). Taip pat galbūt norėsite pažvelgti į juos, jei jus domina ši svetainių kūrėjų kategorija.

Išvada ir rekomendacija

„A2“ svetainių kūrimo priemonė yra tinkamas pasirinkimas kuriant svetaines, kuriose nereikia įtraukti didžiulio kiekio turinio, idealu, tarkime, šešių ar mažiau puslapių. Man patiko dirbti „A2 Website Builder“ sąsajoje. Kurti, redaguoti ir pridėti elementus į savo tinklalapius labai lengva. Jūs taip pat naudosite tuo, kad „A2“ svetainių kūrimo priemonė yra sujungta su puikiomis „A2“ žiniatinklio prieglobos paslaugomis.

Tinklalapių kūrėjai geriausiai tinka pagrindinėms svetainėms, tokioms kaip klientų įsigijimo priemonė ar internetinė jūsų verslo brošiūra, taip pat pagrindinei internetinei parduotuvei. Tokio tipo svetainėms rekomenduočiau „A2 Website Builder“.
a2-svetainė-statybininkas-svetainė-paskelbta

Spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „A2 Hosting“ svetainių kūrimo priemonę

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map