Greičiausias „WordPress Hostingas 2020“ – „Tikri bandymo rezultatai“

greičiausias „WordPress“ priegloba


„WordPress“ populiarumas ir toliau auga – dabar jis sudaro apie 30% žiniatinklio. Ir nors iš pažiūros visi interneto prieglobos serveriai siūlo neįtikėtiną „WordPress“ svetainių prieglobą, ne visi „WordPress“ priegloba yra vienodi. Pvz., Greitis ir našumas gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų prieglobos paslaugų teikėjo. Jei ieškote greičiausias „WordPress“ priegloba, čia yra mano pranešimas.

„WordPress“ greičio faktoriai

 • Duomenų centro vieta
 • Žiniatinklio serveriai
 • Statiniai vaizdai
 • Temų kodavimas

Nors „WordPress“ ne visada yra greičiausia žiniatinklio platforma, yra daugybė veiksnių, lemiančių jūsų svetainės našumą.

Duomenų centro vieta – Geriausia, jei jūsų „WordPress“ priegloba turės kelis duomenų centrus, iš kurių bent vienas yra netoli didžiosios dalies jūsų svetainės lankytojų. Jūsų duomenų centro vieta gali pakeisti jūsų svetainės greitį. Aš stebėjau skirtumą tarp mano pačių svetainių ir mūsų bandymų rezultatų.

Žiniatinklio serveriai – Daugelis internetinių kompiuterių dabar naudoja serverius, kurie yra tiksliai pritaikyti „WordPress“. Turėdami aukščiausios kokybės aparatinę įrangą ir padidinę išteklius bus naudingi visų tipų svetainėms, įskaitant „WordPress“.

Statiniai vaizdai – Turimas nuotraukų ir vaizdų skaičius gali labai paveikti jūsų „WordPress“ svetainės greitį.

„WordPress“ temos – Kitas didelis veiksnys, lemiantis jūsų „WordPress“ svetainės greitį, yra jūsų naudojamos temos kodavimas. Nors temos nebūtinai yra žiniatinklio prieglobos problema, atminkite, kad kai kurioms žiniatinklio prieglobos įmonėms gali būti taikomi tam tikri temų apribojimai.

„WordPress“ svetainės greičio optimizavimas

 • Aparatūra ir ištekliai
 • Talpyklos technologija
 • PHP versijos palaikymas
 • Turinio pateikimo tinklas
 • Vaizdų glaudinimas
 • „WordPress“ temos dizainas

Taigi, jei norite greito „WordPress“ prieglobos, ko turėtumėte ieškoti? Tinkama žiniatinklio priegloba gali įdiegti reikiamą technologiją ir imtis tinkamų veiksmų, kad padidintų jūsų „WordPress“ svetainės greitį. Kai kurie dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį apsipirkdami greitojo „WordPress“ prieglobos tikslais, yra šie:

Aparatūra ir ištekliai – Pradedantiesiems jūs tikrai norite kietojo kūno diskų (SSD), greito procesoriaus ir daugiau atminties. Idealiu atveju jūs taip pat norite, kad kiekviename serveryje būtų mažiau vartotojų. Tokiu būdu gausite geresnę prieigą prie išteklių ir turėsite mažiau konfliktų.

Talpyklos technologija – Be abejo, vienas geriausių būdų, kaip pagreitinti jūsų „WordPress“ svetainę, yra pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kurioje naudojama jų pačių talpyklos technologija. Tinkamas svetainės turinio talpyklos kaupimas pagreitina puslapio įkėlimo laiką, kad vartotojui būtų kur kas geresnė patirtis.

PHP versijos palaikymas – Taip pat labai svarbu pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kurioje veikia naujausia PHP versija, palaikoma „WordPress“. Pavyzdžiui, naudojant „PHP 7“ ar naujesnę versiją, yra didelis našumo skirtumas.

Turinio pateikimo tinklas – Taip pat turėtumėte ieškoti „WordPress“ prieglobos plano, kuriame būtų nemokamas turinio pristatymo tinklo (CDN) naudojimas. Turinio pateikimo tinkle jūsų svetainės statinis turinys yra serveriuose visame pasaulyje. Tada, kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, turinys iš serverio nuskaitomas arčiau jų buvimo vietos – dėl to spartėja interneto sparta.

Vaizdų glaudinimas – Kadangi nuotraukoms įkelti dažniausiai reikia daugiausiai laiko, turėtumėte suspausti ir savo „WordPress“ svetainėje esančius vaizdus. Tai galite padaryti naudodamiesi „WordPress“ papildiniu arba ieškodami žiniatinklio prieglobos, siūlančios automatinį vaizdų glaudinimą (pvz., „Liquid Web“).

„WordPress“ temos dizainas – Vėlgi, nors nebūtinai žiniatinklio prieglobos funkcija, atminkite, kad „WordPress“ tema gali turėti neabejotinos įtakos jūsų svetainės greičiui. Retais atvejais žiniatinklio prieglobai gali būti taikomi tam tikrų temų apribojimai.

Greitos „WordPress“ prieglobos rekomendacijos

Remdamiesi mūsų testo rezultatais ir mano asmenine patirtimi naudojantis šiais interneto prieglobos įrankiais, pateikiame mūsų rekomendacijas dėl greito „WordPress“ prieglobos:

RezultataiSvetainės kainodara
A2 talpinimasa2hosting.com3,92 USD per mėnesį. – 9,31 USD mėn.Bendrai
„SiteGround“siteground.com3,95 USD per mėnesį. – 14,95 USD per mėnesį.Bendrai
„Bluehost“bluehost.com2,95 USD per mėnesį.Bendrai
„GreenGeeks“greengeeks.com2,95 USD per mėnesį.Bendrai
„InMotion“ talpinimasinmotionhosting.com6,99 USD per mėnesį. – 19,99 USD, mėn.Tvarko
Skystas internetasliquidweb.com29 USD mėn. – 149 USD mėn.Tvarko
WP varikliswpengine.com30 USD. – 290 USD per mėnesį.Tvarko

Išbandėme įvairių žiniatinklio prieglobos įmonių bendrai naudojamų ir valdomų „WordPress“ prieglobos planų derinį, kad pamatytume, kaip gerai jie vykdė panašioje „WordPress“ svetainėje. Čia pateikiami geriausiai pasirodžiusių šeimininkų rezultatai.

A2 talpinimas

„A2 Hosting“ visą laiką koncentruojasi į greito interneto prieglobos sprendimus ir „WordPress“. Tiesą sakant, jų „Turbo“ prieglobos planas yra toks geras, kad mes jį naudojame savo svetainei. Ne tik mūsų rezultatai buvo puikūs, bet ir atliekant mano paties testus A2 paskelbė greičiausių testų rezultatus. „A2“ priegloba apima daugybę papildomų funkcijų, kurios dažniausiai būna valdomuose prieglobos planuose.

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • A2 optimizuota „WordPress“ aplinka
 • „Turbo“ talpykla („Turbo“ serverio planas)
 • Prisiminta („Turbo“ serverio planas)
 • „Cloudflare“ CDN
 • „WordPress LiteSpeed“ talpykla („Turbo“ serverio planas)
A2 priegloba - „WordPress“
Duomenų centro vietos:
JAV – Mičiganas, JAV – Arizona, EUR – Amsterdamas, Azija – Singapūras
Greičio testo rezultatai:
A2 priegloba - „WordPress“ greitis
A2 prieglobos svetainė: čia

„SiteGround“

„SiteGround“ specializuojasi teikdama valdomą „WordPress“ prieglobą prieinamomis bendrojo prieglobos kainomis. Tačiau neleiskite, kad kainų etiketė jus apgautų! „SiteGround“ yra neabejotinai vienas iš geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų. O kalbant apie interneto greitį, „SiteGround“ pateikė geresnių rezultatų nei daugelis brangesnių valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • „SuperCacher“ technologija
 • „Cloudflare“ CDN
 • NGINX
„siteground-WordPress“
Duomenų centro vietos:
JAV – Čikaga, JK – Londonas, NL – Amsterdamas, IT – Milanas, SG – Singapūras
Greičio testo rezultatai:
svetainės „WordPress“ greitis
Svetainė „SiteGround“: čia

„Bluehost“

„Bluehost“ rekomenduoja „WordPress.org“ ir neseniai padarė keletą puikių patobulinimų pradedantiesiems „WordPress“ vartotojams. Kartu su savo naujuoju tinkintu „WordPress“ prietaisų skydeliu „Bluehost“ teikia internetines instrukcijas kuriant savo pirmąją „WordPress“ svetainę.

Kalbant apie „WordPress“ svetainės našumą, „Bluehost“ taip pat patobulėjo. SSD diskai ir turinio pristatymo tinklas yra įtraukti į jūsų prieglobos planą.

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • SSD diskai
 • Turinio pateikimo tinklas
„Bluehost“
Duomenų centro vietos:
Provo, UT
Greičio testo rezultatai:
„bluehost-wordpress-speed“
„Bluehost“ svetainė: čia

„InMotion Hostingas“ – valdoma „WordPress“

Nors „InMotion“ verslo prieglobos planas daugelį metų buvo puikus „WordPress“ prieglobos sprendimas, dabar jie turi dar geresnę platformą su savo valdomų „WordPress“ prieglobos planais. Būdamas „InMotion Hosting“ klientas daugelį metų, pastebiu pastebimą „WordPress“ svetainės greičio pagerėjimą. Ir mūsų bandymų rezultatai patvirtina mano mintis.

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • Nuosavybės talpyklos tvarkyklė
 • NGINX
inmotion-hosting-wordpress
Duomenų centro vietos:
Los Andžele, Kalifornijoje ir Ashburn, VA
Greičio testo rezultatai:
inmotion-hostingas-wordpress-speed
„InMotion“ prieglobos svetainė: čia

Skystas internetas

„Liquid Web“ tikrai nuveikė neįtikėtinai gerai – sukūrė aukščiausią „WordPress“ ekspertų komandą ir pasiūlė išskirtinius valdomus „WordPress“ sprendimus. Skystasis internetas nuo konkurencijos išskiria keletą unikalių funkcijų, tokių kaip automatinis vaizdų glaudinimas, kurios gali žymiai pagerinti jūsų svetainės greitį..

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • Automatinis vaizdų glaudinimas
 • NGINX
 • Lakų kaupimas
skystas internetinis „WordPress“
Duomenų centro vietos:
JAV – Mičiganas, JAV – Arizona, EUR – Amsterdamas
Greičio testo rezultatai:
skystis-internetinis „WordPress“ greitis
Skysta internetinė svetainė: čia

WP variklis

„WP Engine“ daugelį metų buvo pramonės standartas, kai kalbama apie „WordPress“ valdomą „premium“ prieglobą. „WP Engine“ visą dėmesį skiria „WordPress“ ir jie ir toliau šviečia su savo skaitmeninės patirties platforma, kuri teikia agentūrų, įmonių ir verslo sprendimus..

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • „EverCache“ technologija
 • Visuotinis CDN
WP-variklis-WordPress
Duomenų centro vietos:
JAV, Kanada, Europa, Azija, Australija
Greičio testo rezultatai:
wp-variklis-wordpress-greitis
„WP Engine“ svetainė: čia

„GreenGeeks“

„GreenGeeks“ visada buvo žinomas už tai, kad teikia ekologišką interneto prieglobą kartu su visaapimančiu interneto prieglobos planu, teikiančiu didžiulę vertę. Tačiau neseniai atnaujinę savo bendrojo prieglobos platformą, rezultatai dar geresni ir greitesnis „WordPress“ svetainės greitis.

„WordPress“ greičio ypatybės:

 • „PowerCacher“ technologija
 • Optimizuotas „LightSpeed“ ir „MariaDB“
 • „Cloudflare“ CDN
greengeeks-WordPress
Duomenų centro vietos:
JAV – Čikagos IL, JAV – Finiksas, AZ, CAN – Torontas, EUR – Amsterdamas, NL
Greičio testo rezultatai:
„greengeeks-wordpress-speed“
„GreenGeeks“ svetainė: čia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map