مصاحبه با سرپرست پشتیبانی میزبان A2 رایان گلز

ryan-flowers-a2-hosting


توجه: کاربران WordPress در یک برنامه میزبانی وب به دنبال ترکیب کاملی از سرعت ، امنیت و پشتیبانی مشتری هستند. چه چیزی میزبان A2 از رقابت را متمایز می کند؟ اخیراً با رایان گلورز ، سرپرست پشتیبانی در A2 صحبت کردیم. در مصاحبه ، رایان در مورد نحوه عملکرد تیم پشتیبانی ، برخی از چالش های پیش روی آنها ، سرعت و ویژگی های امنیتی A2 Hosting و WordPress صحبت کرد.

میزبان وب گربه: درباره نقش خود در A2 Hosting و فعالیتهای روزانه شما چه چیزی را برای ما بگویید.

رایان گل: من یک ناظر پشتیبانی هستم ما آنها را پیشرو می نامیم. این بدان معنی است که من به افراد دیگر کمک می کنم کار خود را به خوبی انجام دهند. این مسئله برای مشتری که نیاز به کمک با چیزی دارد که پشتیبانی اولیه قادر به جذب آن نیست ، یا این که مشتری درخواست افزایش سرعت کند ، افزایش یافته است. بارها ، اطمینان حاصل می شود که افراد پشتیبانی خط مقدم آنچه انجام می دهند را برای انجام صحیح وظایف خود و ارائه خدمات به مشتری مناسب ، انجام داده اند.

WHC: آیا می توانید در مورد تیم ، “خدمه گورو” صحبت کنید?

RF: خدمه گورو ما شگفت انگیز است! آنها کار سختی دارند. پشتیبانی فناوری میزبانی وب به نظر می رسد که یک سری از مطالب جالب توجه است و لزوماً نیست. واقعاً دشوار است و خدمه گورو و گوروس پیشرفته ما ، من واقعاً احترام زیادی به آنها قائلم. آنها کار شگفت انگیزی انجام می دهند. ما به دنبال انجام کارهای خود با بلیط های پشتیبانی هستیم زیرا می بینیم که بهترین نتایج برای مشتریان ما است – تکرار کننده ترین نتایج ، و اگر کسی که بارها و بارها مشکل مشابهی را تجربه می کند ، نتیجه خوبی به ما می دهد. و به ریشه آن علت برسید.

WHC: چه نکاتی شماره یک برای کاربران وردپرس خواهد بود که از دردسر خودداری کنند?

RF: پشتیبان گیری پشتیبان گیری پشتیبان گیری و پس از آن فقط در صورتی که قبلاً نداشته باشید ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید. این شماره یک چیز شما کاملاً صریح است. و درست در کنار درب پشتیبان به روزرسانی ها است. همه زمانها آسیب پذیری وجود دارد. اگرچه هر میزبان برای اطمینان از عدم موفقیت هرگز تلاش می کند ، اما ممکن است شکست رخ دهد. بنابراین ، هنگامی که خون زندگی خود را به چیزی تبدیل کرده اید ، تهیه نسخه پشتیبان از خود که می توانید در هر نقطه ای بازیابی کنید بسیار مهم است. ما پشتیبان تهیه می کنیم. ما سرور Rewind خود را داریم که به شما امکان می دهد یک بار کلیک کنید تا وارد شوید و بگویید که می خواهید از یک هفته قبل بازیابی کنید ، شما کدام فهرست را می خواهید بازیابی کنید و آن را بازیابی کنید.

WHC: آیا می توانید در مورد محیط بهینه شده وردپرس در A2 Hosting به ما بگویید?

RF: A2 برای بهینه سازی وردپرس دارای دو جنبه مختلف است. شماره یک پشته سرور ما است. سرورهای Turbo ما سرور وب LiteSpeed ​​را اجرا می کنند ، و این برای ذخیره سازی بهینه شده است. حافظه پنهان وقتی سریع می شود پادشاه است. از این گذشته افزونه A2 Optimized را داریم. از آنجا که صریح ، تنظیم پارامترهای صحیح حافظه پنهان و تنظیم همه چیز درست می تواند در بعضی موارد مشکل ساز باشد. شما فقط افزونه A2 Optimized را نصب می کنید. شما با چند کلیک درست در cPanel می روید. و با چند کلیک ، سایت شما برای سرورهای توربو ما بهینه شده است.

WHC: A2 هاستینگ امنیت دائمی پیشرو را فراهم می کند. علاوه بر این ، A2 با Sucuri همکاری کرده است تا برخی از ویژگی های امنیتی برتر را ارائه دهد. چه زمانی این یک ایده خوب برای یک وب سایت است که می تواند در گزینه های حق بیمه برتر سرمایه گذاری کند و نه صرفاً با امنیت که همراه با برنامه میزبانی وب شماست?

RF: این یک سوال خوب است واقعاً ، به آنچه شما در این خط دارید ، می رسد. اگر درآمد خود را تأمین می کنید ، و یا هر مقدار پولی را که برای شما مهم است ، بدست می آورید ، بنابراین باید در حال هزینه کردن پول برای Firewall Application Sucuri باشید. این اساساً مانند بافر بین دنیای واقعی و نصب وردپرس شماست. گران نیست. و اگر در مورد اجرای یک سایت موفق و نگه داشتن هکرها در جایی که باید (در خارج از کشور) جدی هستید ، پس این مهم است.

WHC: چگونه شخصی می تواند وب سایت موجود خود را به A2 هاستینگ مهاجرت کند؟ این روند شامل چه مواردی است?

RF: ما سعی می کنیم تا حد امکان آنرا ساده کنیم. اگر سایتی در وردپرس دارید که در هر مکانی میزبانی شده است ، ما آن را انتقال خواهیم داد. بنابراین نحوه کار این است که ، هنگام خرید یک حساب کاربری ، مهاجرت رایگان دریافت می کنید. بیایید بگوییم میزبان دیگر شما از cPanel استفاده می کند ، که بسیاری از آنها انجام می دهند ، بنابراین ما آن را بدون هیچ هزینه ای منتقل خواهیم کرد. اگر برنامه دیگری دارید که از cPanel استفاده نمی کند ، ما یک مهاجرت رایگان به شما ارائه خواهیم کرد. به عنوان مثال ، وردپرس برای حرکت بیشتر اوقات یک امر کاملاً مستقیم است. بنابراین ، بارها شخصی از میزبان وب دیگری که از cPanel استفاده نمی کند به ما خواهد آمد و ما پرونده های وردپرس و پایگاه داده آنها را مهاجرت می کنیم و آنها را کار می کنیم.

مصاحبه کامل با رایان را در وب میزبان گربه پادکست گوش دهید.

بررسی مفصل ما در مورد میزبانی A2 را در اینجا مشاهده کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map