ביקורת אירוח A2 (2020)

סקירה של אירוח a2


אם אתה מחפש כנות ביקורות על אירוח A2, סקירה זו מבוססת על החוויות האישיות שלי בשימוש בתוכניות האירוח של Swift Server וגם ב- Turbo Server ב- A2 Hosting.

מיהו אירוח A2?

A2 Hosting החלה את פעילותה בשנת 2003 והיא ממוקמת באן ארבור, מישיגן. עם מרכזי נתונים בארה”ב, אירופה ואסיה, A2 מתמחה באירוח אתרים במהירות גבוהה ו- WordPress. הם כוללים גם אפשרויות VPS, ייעודי וארוח ענן.

מה היתרונות של A2 Hosting?

A2 Hosting מציעים אירוח אתרים מהיר במיוחד. בעזרת השירותים המותאמים שלהם ל- A2 ושרתי טורבו אופציונליים, הם מציינים שאתה יכול לקבל מהירויות טעינה מהירות של עד 20 פעמים יותר מאשר מארחי אתרים אחרים. ובאתרי וורדפרס, A2 מספקת אופטימיזציה עוד יותר.

להלן כמה מתכונות האירוח המהירות העיקריות של A2 Hosting:

 • תוכנה מותאמת A2 (וורדפרס, דרופל, PrestaShop)
 • תוסף A2 מותאם עבור וורדפרס לטעינת דף מהירה יותר פי 6 ומשופר באבטחה
 • CloudFlare CDN
 • כונני מצב מוצק (קבצים ומסדי נתונים)
 • אחסון RAID-10
 • שרתי טורבו ושמירת מטמון A2 עם תוכנית טורבו אופציונלית
 • ממשק cPanel
 • אחריות לזמני 99.9%
 • התחייבות כספית בכל עת
 • אנו מאפשרים להצפין אישורי SSL בחינם (מותקנים אוטומטית)
 • אבטחה תמידית
 • בחר במיקום מרכז הנתונים שלך
 • רשת מיותרת פי ארבעה
 • התקנה מראש של וורדפרס
 • גיבוי נתונים לגיבוי שרתים
 • כלי האבטחה של Patchman
 • אירוח אתרים ירוק ב- FutureServe
 • תמיכה בעדיפות

מרכזי נתונים לאירוח A2

כעת, בנוסף למרכזי הנתונים שלהם בארה”ב (מישיגן), אירופה (אמסטרדם) ואסיה (סינגפור), A2 Hosting הוסיף מרכז נתונים במערב ארה”ב (אריזונה). זה תמיד נהדר לקבל אפשרויות מיקום נוספות של מרכז הנתונים – כפי שראינו כמה השפעה זו יכולה להיות על מהירות האתר שלך. וזכרו, באמצעות A2 Hosting תוכלו לבחור את מיקום מרכז הנתונים שלכם בזמן ההרשמה. יחד עם ה- CDN החינמי של Cloudflare שאתה מקבל עם תוכנית האירוח שלך והסביבה המותאמת של A2 Hosting, מיקומי מרכז הנתונים המרובים של A2 מעניקים לך את האפשרות לאתרי ביצועים מהירים יותר.

כיצד נרשמים לאירוח A2?

תהליך ההרשמה ל- A2 Hosting הוא קל מאוד. לאחר בחירת מחזור החיוב שלך והזנת פרטי חשבונך, מוצגות בפניך מספר אפשרויות שתוכל לבחור. שתי הנקודות העיקריות שיש לזכור כאן הן להיות בטוחים ובחרו במרכז הנתונים הקרוב ביותר לאזורכם (ארה”ב, אירופה או אסיה),
מרכזי נתונים לאירוח A2

וזכור שלמרות שהשירותים האופציונליים בהחלט מועילים, הם יעלו לך יותר כסף. אני מעריך ש- A2 Hosting לא בוחר מראש את אחד מפריטי העלות הנוספים הללו – כמו שמארחי אינטרנט אחרים עושים.
אפשרויות אירוח A2

דבר נהדר נוסף בתהליך ההרשמה ב- A2 Hosting הוא שתוכלו לשלם את החשבון באמצעות PayPal, כרטיס אשראי או צ’ק. זה לוקח מעט מאוד זמן להירשם, וכמעט באופן מיידי תקבל קבוצת דוא”ל הכוללת קבלת פנים ממנכ”ל A2 Hosting Bryan Muthig, אישור הזמנה, פרטי התקנה, ודוא”ל קבלת הפנים שלך המכיל את פרטי החשבון שלך (כתובות אתר של אתר וניהול, שרתי שמות, מידע על ftp וכו ‘).
דוא

אירוח cPanel נהדר

עם A2 Hosting אתה מקבל cPanel ומתקין התוכנה Softaculous. אתה יכול לגשת אליו בקלות מדף החשבון שלך A2 Hosting Client Area. לאחר מכן תוכל לגשת לכל פונקציות האתר החשובות שלך – כולל תכונות הפרימיום שאתה מקבל באמצעות A2 Hosting. מבין ספקי אירוח אתרים ב- cPanel, A2 Hosting הוא אחד הטובים ביותר.
a2-hosting-cpanel

תכונות הפרימיום של A2 Hosting

למרות שכל התוכניות של A2 Hosting מרשימות, תוכנית ה- Turbo Server שלהם היא אולי הטובה ביותר שראינו בטווח מחירים זה. הסתכל בכמה מהתכונות שאתה מקבל.

 • טעינה מהירה יותר של דף (עד 20x)
 • פחות משתמשים בכל שרת
 • משאבים נוספים למשתמש
 • מאיצי אתרים מותאמים
 • אופטימיזציית Railgun
 • מטמון וייטפרס LiteSpeed
 • מטמון WooCommerce LiteSpeed

אילו תכונות בונוס תקבלו עם A2 אירוח?

 • אבטחה תמידית עם הגנת HackScan
 • גיבוי שרת אחורה
 • הגירה באתר חינם
 • קרדיטים של בינג / יאהו

האם A2 אירוח טוב?

אני מאוד מתרשם מהאירוח המותאם אישית של WordPress A2. כשאתה נרשם, WordPress מותקן מראש ומוגדר אוטומטית לביצועים מהירים יותר. כשאתה נכנס למנהל הוורדפרס שלך, אתה יכול ללחוץ על הכרטיסייה מיטוב A2 כדי לראות את הסטטוס של כל תצורה ולבצע שינויים במידת הצורך..
A2 אירוח לוח מחוונים מותאם אישית של וורדפרס

אופטימיזציה A2 כוללת:

 • מטמון דף
 • מטמון מסדי נתונים
 • מטמון אובייקטים
 • מטמון דפדפן
 • צמצם דפי HTML
 • צמצם קבצי CSS
 • צמצם קבצי JS
 • דחיסת Gzip
 • דחוס תמונות
 • ועוד

התוסף A2 מיטוב ה- WP משלב תוספים אחרים כמו W3 Total Cache ו- EWWW Image Optimizer. למעשה, התקנת A2 WordPress שלך כוללת את התוספים הבאים:
A2 אירוח תוספי וורדפרס

האם שרת טורבו משנה את ההבדל? כן!

תוכנית האירוח שלי ב- A2 Swift Server של אירוח מספקת ביצועים ומהירות מעולים. עם זאת, הייתי מאוד מעוניין לראות כמה מההבדל לבחור בתוכנית אירוח שרת טורבו A2 תעשה. יחד עם הסביבה המותאמת A2, הפעלתי את האפשרויות של מטמון טורבו ואפשרויות ממוקדות. יישמתי גם את ה- CDN החינמי של Cloudflare שמגיע עם תוכנית אירוח A2 שלך. ההבדל היה מיידי והתוצאות מדהימות.

להלן כמה מתוצאות הבדיקה שקיבלתי לאחר המעבר ל- A2 Hosting:
תוצאות a2-אירוח-מהירות-מבחן

A2 אירוח שרת טורבו טוב יותר עכשיו עם QUIC

אם עומסים על 20X מהיר יותר של דף, יותר משאבים, פחות משתמשים לשרת, כונני מצב מוצק וסביבת האופטימיזציה של A2 Hosting אינם מספיקים עבורך, שרתי ה- A2 אירוח טורבו משתמשים כעת בפרוטוקול QUIC לקבלת ביצועים טובים אפילו יותר. QUIC (חיבורי אינטרנט מהירים של UDP) היא אלטרנטיבה טובה יותר ל- TCP הרגיל (פרוטוקול בקרת השידור). QUIC מספק טעינת דפים מהירה יותר עם זמן אחוי נמוך יותר. שלא כמו TCP, QUIC עושה שימוש בחיבורים מרובי-מחשבים בין מחשבים, כלומר, המסעות הלוך ושוב בין מחשבים מתקשרים מבוטלים. התוצאות שלנו היו מצטיינות.

מהירות אתר

עדכון: אירוח A2 ממשיך להדהים אותנו במהירות ובביצועים המהירים באתר שלהם. לא רק שאני מתרשם מהביצועים המצטיינים של אתר האינטרנט שלנו, אלא שאנחנו נרגשים באותה מידה מהתוצאות שראינו בבדיקה הנפרדת שלנו לגבי A2 Hosting. התבונן בכמה מהנתונים שלהלן. A2 הניבה כמה מזמני המהירות המהירים ביותר שאי פעם חווינו.
תוצאות a2-אירוח-מהירות-מבחן

עדכון: ובשנת 2020 A2 Hosting עדיין מפרסמת מהירויות אתר מרשימות.

קבל אתר מהיר יותר עם A2 אירוח

בסרטון זה אני מראה כיצד הגדלנו באופן משמעותי את מהירות האתר שלנו עם A2 Hosting על ידי שילוב שרת הטורבו שלהם, סביבת וורדפרס אופטימיזציה ו- CDN Cloudflare..

הגנה ביטחונית נוספת

אבטחת אתרים חשובה מתמיד בימים אלה. ו- A2 Hosting מספקת אבטחה תמידית עם הגנת ה- HackScan החינמית שלהם, חומת אש כפולה, הגנה על כוח הזרוע, סריקת וירוסים ומעקב אחר אבטחה. אבל זה לא כל מה שהם מספקים. בעזרת כלי האבטחה המשופר שלהם Patchman ניתן לאתר נקודות תורפה ותוכנות זדוניות ולנקוט בפעולה המתאימה. בהחלט התרשמתי מתכונות האבטחה של A2 Hosting.
a2-hosting-patchman

אירוח A2 כולל כעת שלב אתרים

a2-אירוח-wordpress-הצגה
והנה עוד חדשות טובות מ- A2 Hosting! A2 כוללת כעת שלבי אתרים לאתרי וורדפרס וג’ומלה. בעזרת הבימוי, אתה יכול ליצור עותק של האתר החי שלך ולבדוק את השינויים באתר הבידור – מבלי להשפיע על אתר הייצור שלך. ואז, כשאתה מרוצה שהשינויים החדשים שלך עובדים כראוי והכל בסדר, אתה יכול לדחוף את השינויים האלה לאתר שלך בשידור חי.

שלב בדרך כלל כלול רק בתוכניות אירוח מנוהלות יקרות יותר, כך שזה נהדר לראות את A2 כולל אותו ללא עלות נוספת. וזו עוד סיבה לכך ש- A2 Hosting בהחלט מתחרה עם ספקי האירוח המנוהלים הטובים ביותר.

שירות לקוחות

אירוח A2 מתייחס לצוות התמיכה בלקוחות שלהם כצוות הגורו. A2 מספקת תמיכה בצוות גורו בארה”ב 24/7/365 באמצעות צ’אט חי, כרטיס תמיכה, טלפון ודוא”ל. מצאתי שהתמיכה בצוות הגורו מצוינת עם זמני תגובה מהירים וחברי צוות גורו מועילים. להלן דוגמא לאחת ממפגשי התמיכה בצ’אט החי שלי.
תמיכת לקוחות ב- A2 אירוח
עדכון: אירוח A2 ממשיך לספק תמיכת לקוחות מעולה ומקצועית. מניסיוני, רוב הזמן חברי צוות התמיכה בקו הראשון של אנשי צוות הגורו מסוגלים יותר לפתור בעיות. עם זאת, באותם מקרים בודדים שבהם יתכן שתצטרך להסלים פריט לצוות הגורו המתקדם, תמיכת הלקוחות מרשימה עוד יותר. כשראיינתי את מפקח התמיכה של A2 Hosting ראיין פרחים, הוא דיבר על צוות הגורו וכיצד הם מעדיפים להשתמש בכרטיסי תמיכה כדי לפתור בעיות ולספק את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלהם. החוויה שלי בהחלט מאמתת את הערותיו. כאשר לאחרונה הייתה לי בעיה עם PHP, הצוות המתקדם פתר את הבעיה מייד. עבודה נהדרת ראיין וצוות!

כיצד משתווה אירוח A2 עם מארחי אינטרנט אחרים?

A2 אירוח לעומת Bluehost
ההשוואה הזו בין אירוח A2 ל Bluehost אינה ממש קרובה כמו פעם. שני מארחי האינטרנט הללו מספקים תוכניות אירוח אתרים מצוינות cPanel …

A2 אירוח לעומת DreamHost
ההשוואה הזו בין A2 Hosting ו- DreamHost מתמקדת בחלק גדול בתכונות האירוח של וורדפרס וביצועים של תוכניות האירוח שלהם …

A2 אירוח לעומת GoDaddy
בעוד GoDaddy מציע מוצרים ושירותים רבים (כולל ניהול שמות דומיין), השוואה זו מתמקדת לחלוטין בתוכניות אירוח אתרים המוצעות על ידי A2 Hosting ו- GoDaddy …

אירוח A2 לעומת GreenGeeks
אירוח A2 ו- GreenGeeks הם באמת אחת האפשרויות הבאות עבור אירוח אתרים מרובים בתחום. אבל בין אם אתה צריך ליצור אתרים מרובים או סתם אתר כזה, זה ללא ספק קריאה קרובה לשאלה האם עדיף …

אירוח A2 לעומת HostGator
כיצד A2 Hosting משתווה עם HostGator? כפי שמתברר, A2 אירוח יותר משל עצמה נגד התחרות כאן …

אירוח A2 לעומת InMotion
החדשות הטובות כשמשווים בין A2 Hosting ו- InMotion Hosting הם שמדובר במצב win-win עבורכם. שתי חברות אירוח אתרים אלה מספקות אירוח אתרים מעולה עם תמיכה יוצאת מהכלל …

A2 Hosting לעומת InterServer
להלן השוואה נוספת של שתי חברות אירוח אתרים מצוינות בהן אני משתמשת …

A2 אירוח לעומת מחשב יגואר
בהשוואה זו אנו בודקים כיצד A2 Hosting משתווה עם מחשב יגואר. עם A2 וגם יגואר, אתה מקבל תוכנית אירוח שהיא …

אירוח A2 לעומת אינטרנט נוזלי
כיצד אירוח A2 משווה לאינטרנט נוזלי? להלן השוואה מעניינת בין שתי חברות אירוח אתרים מצטיינות …

אירוח A2 לעומת אתר 5
בהשוואה זו אנו מסתכלים על A2 Hosting ו- Site5. בעוד שלשני מארחי אתרים אלה יש תכניות אירוח מובנות דומות (בסיסיות, מתקדמות וטורבו), לדעתנו אחד מהם הוא בבירור עדיף על השני …

אירוח A2 לעומת SiteGround
השוואה בין אירוח A2 ו- SiteGround היא שיחה קרובה ביותר. שניהם מספקים תכונות ייחודיות רבות המספקות ביצועים מעולים באירוח אתרים …

אירוח A2 לעומת מרכז אירוח אתרים
יש כמה קווי דמיון מובהקים עם שתי חברות האירוח הללו – הן עם מבני תוכנית האירוח והן עם בסיס הלקוחות היעד …

A2 אירוח לעומת וויקס
כיצד A2 Hosting משתווה ל- Wix? ההשוואה הזו בין תוכנית אירוח אתרים מסורתית לחבילה של בניית אתרים מתבוננת בתוכנית האירוח של שרת הטורבו של A2 Hosting לעומת חבילות האתר של Wix …

המלצה

עבור אירוח מהיר או אתרי וורדפרס, A2 Hosting הוא בחירה מצוינת. בהתבסס על הניסיון שלי, הם מספקים תוכניות אירוח עם כל התכונות החשובות שתצטרך לאתר שלך. ומצאתי שהשילוב בין פלטפורמות ה- Swift וה- Turbo Server, הסביבה המותאמת של וורדפרס ותמיכת הלקוחות המעולה של צוות גורו הופכת את A2 Hosting לספק אירוח אתרים מוביל..

אז לסיכום הכל: שרתים וחומרה מהירים ומהירים; סביבה אופטימלית עבור וורדפרס; CloudFlare CDN חינם לטעינה מהירה יותר של העמודים; כלי SEO ושיווק כדי להירשם בגוגל; ותמיכת לקוחות נהדרת מצוות הגורו. הכל מסתכם בכך שהוא אחד ממארחי האינטרנט האהובים עלי.

נכון לעכשיו, תוכלו לקבל עד 62% הנחה על A2 Hosting. לחץ כאן לפרטים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map