A2 میزبان بررسی وب سایت سازنده

a2-وب سایت-سازنده-بررسی


اگر با وب سایت ما آشنا هستید ، می دانید که میزبانی A2 کاملاً یکی از بهترین شرکتهای میزبانی وب پیشنهادی من است. ما برای میزبانی این وب سایت از A2 استفاده می کنیم. آنها ویژگی های برجسته ، عملکرد و پشتیبانی را ارائه می دهند. میزبانی A2 برای وردپرس و میزبانی وب سایتهای تجاری بسیار عالی است.

و اکنون ، A2 به سرعت و ساده سازی فرآیند ایجاد وب سایت به تعداد میزبان وب که شامل سازندگان وب سایت خودشان است پیوسته است. در این A2 میزبان بررسی وب سایت سازنده, من به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید سایت خود را ایجاد کنید و سازنده سایت A2 چگونه با بازیکنان اصلی سازنده وب سایت مقایسه می کند.

برنامه های سازنده وب سایت سازنده A2

a2-وب سایت سازنده-برنامه ها
A2 Hosting بسته های جداگانه ای برای برنامه های سازنده وب سایت خود دارد. در اصل ، شما در حال تهیه بسته میزبانی وب آنها به علاوه ویژگی های سازنده وب سایت در اینجا هستید. سازنده سایت A2 در برنامه های میزبانی وب سنتی آنها گنجانده شده است ، اما شما فقط به ایجاد یک وب سایت یک صفحه محدود می شوید. از آنجا که معمولاً می خواهید چندین صفحه برای سایت خود داشته باشید ، قطعاً اگر می خواهید سایت خود را با آن ایجاد کنید ، یکی از این برنامه های جدید ایجاد کننده وب سایت را انتخاب کنید. همچنین گزینه های قالب وب سایت و حفاظت SSL بیشتری دریافت خواهید کرد.

ویژگی های سازنده وب سایت میزبان A2

 • کلیک آسان برای ویرایش ویرایشگر وب سایت
 • به راحتی وب سایت خود را پیش نمایش و منتشر کنید
 • به سرعت عکس و گالری اضافه کنید
 • فرم ها ، فیلم ها و پیوندهای رسانه های اجتماعی را اضافه کنید
 • گزینه فشرده سازی تصویر
 • شامل میزبانی وب برجسته A2
 • شامل ایمیل ، cPanel و سایر ویژگی های میزبانی A2 است
 • پشتیبانی عالی مشتری

شروع به کار با سازنده وب سایت A2

شما سازنده وب سایت A2 Hosting را از cPanel فعال و تنظیم می کنید. بر روی آیکون A2 وب سایت سازنده کلیک کنید و سپس بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید.
a2-وب سایت سازنده-cpanel-Access

در صفحه My Sites ، روی دکمه مدیریت کلیک کنید تا دامنه خود را به وب سایت خود وصل کنید. و بر روی دکمه ورود کلیک کنید تا ویرایشگر وب سایت راه اندازی شود.
a2-وب سایت سازنده-مدیر

انتخاب الگوی وب سایت شما

ابتدا می توانید الگوی وب سایت خود را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که برنامه سازنده وب سایت بالاتر یا گرانتر که شما انتخاب می کنید ، انتخاب الگوهای بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. به عنوان مثال ، طرح 1 صفحه فقط شامل 10 قالب وب سایت است ، که در آن برنامه سطح کسب و کار شامل 40 مورد است. مضامین موجود زیبا به نظر می رسند و می توانید به راحتی آنها را برای ظاهری بهتر تنظیم کنید. اگر می خواهید قالب ها را تغییر دهید ، فقط روی نماد دوم در سمت چپ کلیک کنید.
a2-وب سایت سازنده-قالب

برای آزمایش خودم ، الگوی وب سایت Portfolio را انتخاب کردم.
a2-وب سایت-سازنده-نمونه کارها-قالب

ایجاد و ویرایش صفحات وب سایت شما

ویرایشگر وب سایت سازنده A2 بسیار آسان است و من توانستم سایت خود را بدون هیچ مشکلی ایجاد کنم. این رابط کشیدن و رها کردن است ، و تقریباً می توانید آنچه را که می خواهید در یک صفحه کلیک کنید و ویرایش کنید. به عنوان مثال برای تغییر عنوان صفحه ، می توانید بر روی متن کلیک کنید و ویرایشگر یک قسمت ورودی را با دکمه های برگه ویرایش باز می کند.
a2-وب سایت-سازنده-ویرایشگر

به راحتی می توانید با استفاده از منوی کشویی Pages و Styles ، صفحات وب سایت دیگری ایجاد کنید.
صفحه اضافه کردن a2-وب سایت-سازنده

برای افزودن محتوا به وب سایت خود ، روی دکمه Add Content واقع در نوار بالای منو کلیک کنید. با استفاده از دکمه Add Content می توانید به راحتی و به راحتی موارد اصلی محتوای خود و همچنین برخی از ویژگی های بسیار خوب از جمله فرم ها ، دکمه های رسانه های اجتماعی و دکمه Buy Now را برای فروشگاه های آنلاین اضافه کنید..
a2-website-builder-add-content

همچنین می توانید فیلم های YouTube و صدای SoundCloud را جاسازی کنید.
a2-وب سایت-سازنده-یوتیوب-جاسازی شده

کار با عکسها در A2 وب سایت سازنده

a2-وب سایت-سازنده-گالری-تنظیمات
کار با تصاویر نیز نسیم با سازنده وب سایت A2 است. موضوع نمونه کارها که قبلاً انتخاب کردم ، در صفحه اصلی گالری دارد. همچنین می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه Add Content یک گالری اضافه کنید (به تصویر بالا مراجعه کنید). برای ویرایش یک گالری موجود مانند موضوع نمونه کارها ، کافی است بر روی آن کلیک کنید تا گزینه های ویرایش گالری را مطرح کنید. برای افزودن یا ویرایش عکس های خود بر روی دکمه ویرایش تصاویر کلیک کنید.

شما می توانید گزینه های بارگذاری عکس های جدید خود ، دسترسی به عکسهایی را که قبلاً بارگذاری کرده اید و همچنین استفاده از تصاویر Facebook یا Stock استفاده کنید. برای افزودن عکس ها به وب سایت خود ، روی کادرهای موجود در تصاویر کوچک کلیک کرده و روی دکمه Add Images کلیک کنید.
a2-وب سایت-سازنده-ویرایش-گالری

دکمه ویرایش تصاویر همچنین به شما امکان می دهد تا دوباره عکسهای خود را در گالری ترتیب دهید. برای تغییر سفارش کافیست آنها را در پیش نمایش کلیک کرده و بکشید.
a2-وب سایت-سازنده-تنظیم مجدد-گالری-تصاویر

با استفاده از دکمه افزودن محتوا ، می توانید تصاویر جداگانه را به وب سایت خود اضافه کنید.

پیش نمایش و انتشار وب سایت شما

a2-وب سایت-سازنده-پیش نمایش-انتشار
ویژگی های پیش نمایش و انتشار در وب سایت ساز A2 نیز قابل استفاده است. A2 در اینجا کار خوبی انجام داده است.

برای پیش نمایش نحوه نگاه وب سایت شما پس از ایجاد آن یا تغییراتی در آن ، فقط بر روی دکمه Preview در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
a2-وب سایت-سازنده-پیش نمایش سایت

سپس می توانید از دکمه های نماد در بالا استفاده کنید تا نحوه مشاهده وب سایت شما روی رایانه لوحی یا تلفن هوشمند و همچنین رایانه رومیزی را ببینید.
a2-وب سایت-سازنده-پیش نمایش-تلفن همراه

هنگامی که آماده انتشار وب سایت خود هستید ، کافیست روی دکمه Publish در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. و این تنها ایجاد وب سایت جدید شماست!

مزایای سازنده وب سایت میزبان A2

 • استفاده بسیار آسان و شهودی است
 • فعال سازی و راه اندازی آسان
 • شامل عملکرد برجسته میزبان A2
 • Nice Drag and Drop Interface
 • پشتیبانی عالی مشتری A2 بسیار عالی
 • پیش نمایش و انتشار وب سایت آسان

معایب سازنده وب سایت میزبان A2

 • در حال حاضر ، به عنوان برخی از دیگر سازندگان وب سایت ، گزینه های بسیاری از قالب های وب سایت وجود ندارد

گزینه های دیگر برای سازنده سایت میزبان A2

من وب سایت سازنده A2 را در همان سطح قرار می دهم که سازندگان سایت از DreamHost و GoDaddy (به ترتیب Remixer و GoCentral). اگر به این دسته از سازندگان وب سایت علاقه دارید ، می توانید به آنها نگاهی بیندازید.

نتیجه گیری و توصیه

A2 وب سایت سازنده گزینه خوبی برای ایجاد سایت هایی است که نیازی به مطالب گسترده ای ندارند – به طور ایده آل ، شش صفحه یا کمتر. من دوست داشتم در رابط کاربری سازنده وب سایت A2 کار کنم. ایجاد ، ویرایش و اضافه کردن عناصر به صفحات وب شما بسیار آسان است. شما همچنین از مزایای آن استفاده می کنید که A2 وب سایت سازنده با خدمات عالی میزبانی وب A2 همراه باشد.

سازندگان وب سایت برای سایت های اساسی تر مانند وسیله نقلیه خرید مشتری یا بروشور فروش آنلاین برای تجارت شما و همچنین یک فروشگاه اینترنتی اساسی مناسب هستند. من برای آن دسته از وب سایت ها ، سازنده وب سایت A2 را توصیه می کنم.
a2-وب سایت-سازنده-سایت-منتشر شده است

برای اطلاعات بیشتر در مورد سازنده وب سایت A2 هاستینگ اینجا کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map