A2 میزبان بررسی وردپرس مدیریت شده

a2-hosting-management-wordpress-review


A2 Hosting اکنون برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده خود را منتشر کرده است. در این A2 میزبان بررسی وردپرس مدیریت شده, ما نگاهی خواهیم انداخت به آنچه شما می آورید ، چگونگی مقایسه برنامه های جدید مدیریت WordPress با برنامه مشترک میزبانی وب A2 و تجربه شخصی و نتایج آزمایش شخصی من در بسته های میزبانی جدید.

مقدمه

وردپرس همواره مورد توجه اصلی میزبان A2 بوده است. برنامه هاست مشترک آنها شامل برخی از برجسته ترین ویژگی های وردپرس است که در بسته های میزبانی قابل مقایسه از دیگر میزبان ها موجود است. بنابراین ، جدول جدید میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها تا حدودی جای تعجب دارد – با توجه به اینکه برنامه های میزبانی Swift و Turbo موجود می توانند نتایج برجسته ای را ارائه دهند. به نظر می رسد که A2 با قیمت اندکی پایین در خدمات خود ، میزبان حق بیمه مدیریت میزبانی را هدف قرار داده است. آیا ارزش خرید یک برنامه وردپرس مدیریت شده از A2 هاستینگ را دارید؟ بیایید نگاهی دقیق تر به ویژگی های عملکرد و عملکرد وب سایت بیاندازیم.

A2 میزبان ویژگی های WordPress مدیریت شده

 • سرورهای سریعتر توربو در هر برنامه ارائه شده است.
 • مرحله بندی وب سایت در Plesk موجود است
 • تهیه نسخه پشتیبان آسان با Dropbox و FTP
 • به روزرسانی ها و تکه های خودکار وردپرس
 • وردپرس LiteSpeed ​​Cache
 • جعبه ابزار وردپرس برای مدیریت چند وب سایت
 • محدودیتی در پلاگین ها وجود ندارد

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط میزبان A2 ، تمام ویژگی های حق بیمه ای را که از یک بسته میزبانی با کیفیت مدیریت انتظار دارید ، شامل می شود. همراه با افزایش منابع ، آنها شامل مرحله بندی وب سایت ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و به روزرسانی های خودکار می شوند. همچنین ، ابزار وردپرس برای صاحبان وب سایت های متعدد وجود دارد. و برخلاف برخی دیگر از برنامه های مدیریت شده WordPress ، می توانید از هر افزونه ای که دوست دارید استفاده کنید. بنابراین ، در این سطح ، قطعاً A2 Hosting تست را پشت سر می گذارد.

میزبان A2 میزبان مدیریت وردپرس در مقابل میزبانی مشترک

چگونه میزبانی وب مدیریت محتوای جدید وردپرس A2 با میزبانی مشترک A2 مقایسه می شود؟ در اینجا تفاوتهای اصلی وجود دارد:

برنامه ها / قیمت ها / منابع:

مدیریت WordPress

1 سایت
$ 12.97 ماه.
وب سایت ها: 1
ذخیره سازی: 10 گیگابایت 3 سایت
$ 19.48 ماه.
وب سایت ها: 3
ذخیره سازی: 25 گیگابایت نامحدود
$ 37.97 ماه.
وب سایت ها: نامحدود
ذخیره سازی: 40 گیگابایت

میزبانی مشترک

آرشیو
$ 3.92 ماه.
وب سایت ها: 1
ذخیره سازی: نامحدود سریع
$ 4.90 ماه.
وب سایت ها: نامحدود
ذخیره سازی: نامحدود توربو
$ 9.31 ماه.
وب سایت ها: نامحدود
ذخیره سازی: نامحدود

امکانات:

میزبانی وردپرس با مدیریت A2

 • 10 تا 40 گیگابایت ذخیره سازی
 • سرور توربو در تمام برنامه های مدیریت شده
 • رابط کاربری Plesk
 • Plesk WordPress Staging
 • پشتیبان گیری از وردپرس Dropbox
 • محل سرور – میشیگان ایالات متحده

میزبانی مشترک A2

 • ذخیره سازی نامحدود
 • سرور توربو فقط در برنامه سطح بالا
 • رابط کاربری cPanel
 • cPanel وردپرس مرحله بندی (در حال حاضر در حال توسعه)
 • پشتیبان گیری از پشت سرور
 • محل سرور – میشیگان ایالات متحده ، آریزونا ایالات متحده ، آمستردام اروپا ، سنگاپور آسیا

ثبت نام در وردپرس مدیریت میزبانی A2

ثبت نام در یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده در A2 مشابه خرید یکی از برنامه های میزبانی مشترک آنها است. برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی من در مورد برنامه های میزبانی Swift و Turbo A2 Hosting مراجعه کنید.

رابط پلسک

a2-هاستینگ-مدیریت-وردپرس-plesk
یکی از بزرگترین تفاوت های برنامه مدیریت شده WordPress در A2 و برنامه های میزبانی مشترک آنها ، گنجاندن رابط Plesk بر خلاف cPanel است. کنترل پنل Plesk در واقع بسیار بصری و کاربردی آسان است. اگر با cPanel آشنا هستید ، نباید در استفاده از Plesk مشکلی داشته باشید.

سرعت وب سایت و نتایج عملکرد

اگرچه سرعت و عملکرد کلی وب سایت با میزبانی وردپرس مدیریت شده A2 خوب بود ، اما به واقع به اندازه برنامه های میزبانی مشترک Turbo Server برنامه خوب نیست. همچنین ، در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب مدیریت شده ، سرعت کاملاً چشمگیر نبود. با استفاده از منابع اضافی ارائه شده ، ما به نتایج کمی بهتر امیدوار خواهیم بود.

در اینجا چند نمونه داده از آزمایش ما آورده شده است:
a2-hosting-management-wordpress-speed

مرحله بندی وب سایت

مرحله بندی بخش مهمی از هر برنامه حق بیمه مدیریت میزبانی وردپرس است. و ، A2 شامل وب سایت Plesk است که میزبان مدیریت شده آنها است. متأسفانه ، این روند بسیار خسته کننده تر از برخی از میزبان های مدیریت شده وردپرس است. شما ابتدا باید یک زیر دامنه برای کپی کردن فایلهای وب سایت خود ایجاد کنید. سپس ، شما باید فایلها و بانکهای اطلاعاتی خود را به طور جداگانه در Subdomain کپی کنید. شما همچنین باید پیکربندی نسخه کپی شده خود را اصلاح کنید تا از بانک اطلاعات صحیح ، نام کاربری و رمز عبور استفاده شود. و هنگامی که تغییرات خود را در تولید منتشر می کنید ، باید تنظیمات اتصال بانک اطلاعات را دوباره تنظیم کنید.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

پشتیبان گیری a2-hosting-dropbox
وردپرس مدیریت شده توسط میزبان A2 میزبان نسخه پشتیبان تهیه داده و Dropbox را ارائه می دهد. با این حال ، این جایی است که من برای دریافت ایمیل و رمزعبور از من خواسته شدم که مطمئن نشوم که آنها به چه مواردی مراجعه می کنند – از آنجا که من ایمیل و رمز ورود خود را امتحان کردم و این کار نکرد. هنگامی که در ابتدا با پشتیبانی تماس گرفتم ، به من اطلاع داده شد که آنها قادر به یافتن جزئیات در مورد آن نیستند و برای باز کردن بلیط پشتیبانی نیاز به اطلاعاتی داشتند. همانطور که معلوم است ، من از طریق بلیط پشتیبانی به من اطلاع داده شدم که قبل از استفاده از خدمات باید خودم را با Dropbox بسازم. کاملاً صادقانه ، من انتظار دارم که در یک برنامه میزبانی مدیریت شده ، پشتیبان گیری از داده ها و مکانیزم بازیابی برای شما ایجاد شود.

نتیجه

صادقانه بگویم ، ما کمی کنجکاو هستیم که دقیقاً چگونه برنامه های جدید وردپرس مدیریت شده از A2 هاستینگ با محصولات موجود خود مطابقت دارند. همه آنچه شما از یک برنامه میزبانی وردپرس با کیفیت مدیریت شده نیاز دارید قطعاً گنجانده شده است. با این حال ، برنامه های میزبانی سریع و سرور Turbo A2 هاستینگ A2 خود برجسته هستند – شما دارای بسیاری از ویژگی های یکسان و با قیمت پایین تری هستید. در حقیقت ، پس از آزمایش بیشتر ، من در واقع برنامه های میزبانی Swift و Turbo Server های موجود A2 هاستینگ را نسبت به پیشنهادات مدیریت شده جدید وردپرس ترجیح می دهم. بنابراین سوال بزرگ این است که آیا شما به منابع اضافی نیاز دارید؟ آیا آنها ارزش پرداخت پول اضافی را در مقایسه با تصمیم گیری در مورد برنامه سرور میزبان توربو A2 دارند?

از دیدگاه قیمت گذاری آنها ، به نظر می رسد که WordPress مدیریت شده توسط میزبان A2 با هدف حق بیمه مخاطبان میزبان مدیریت شده است (به عنوان مثال رقابت با WP Engine ، Media Temple و غیره). متأسفانه ، به نظر ما A2 Hosting هنگام صحبت با میزبانی وردپرس مدیریتی ، آماده انتخاب پسران بزرگ نیست. ما در حین تهیه و تنظیم مراحل مختلفی از مشکلاتی به وجود آوردیم ، به نظر نمی رسد کادر پشتیبانی به همان اندازه که انتظار دارید با برنامه های جدید آشنا باشند و برخی از ویژگی های اصلی مانند مرحله بندی و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها به همین سادگی انجام نمی شود. و آسان به عنوان کسانی که از ارائه دهندگان میزبان مدیریت شده تثبیت شده آسان تر استفاده کنید.

از آنجایی که همه برنامه های میزبانی دیگر از A2 که قبلاً از آنها استفاده کرده ایم و از آنها استفاده کرده ایم ، برجسته بوده است ، امیدوارم که در آینده برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها اصلاح و بهبود یابد و همچنین یکی از بهترین های این صنعت باشد. در حال حاضر ، اگر به دنبال میزبانی عالی وردپرس با قیمت مناسب هستید ، توصیه من این است که با برنامه های میزبانی مشترک A2 Hosting یا Swift یا Turbo Server همراه باشید. اگر به میزبانی وردپرس با مدیریت حق بیمه نیاز دارید ، پیشنهاد می کنم WP Engine ، Flywheel یا Media Temple را جستجو کنید..

برای اطلاعات بیشتر و قیمت تخفیف در A2 میزبان وردپرس مدیریت شده ، اینجا را کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector