10 Plane të Pritjes së Webmimeve të Bargain në Ueb për Verën 2018

volitshëm-web-hosting


Muajin e kaluar, SiteGround njoftoi se ata po rritnin normat e rinovimit në planet e tyre të mbajtjes në internet. Akoma mund të blini një plan të ri me tarifat e tyre të zbritura, por rritja ishte pak e befasishme. Tani, këtë muaj InMotion Hosting ka ndryshuar çmimet në planet e tyre të Web Hosting Web. Ata kanë rritur çmimet e tyre pak, dhe ata nuk po ofrojnë më një mandat 3 vjeçar. Tani mund të regjistroheni fillimisht për 1 ose 2 vjet. Ashtu si me SiteGround, çmimet e reja në InMotion nuk janë jashtëzakonisht të larta, dhe cilësia në internet që pret marrjen tuaj në të dy kompanitë sigurisht që ia vlen për mendimin tim, por vlen të përmendet që pas viteve të qëndrimit të njëjtë, tani kemi filluar të shohim rritja e çmimeve në industri.

Sidoqoftë, kjo përfundimisht nuk do të thotë që nuk ka disa pazare të shkëlqyera në web hosting që mund t’i gjeni akoma. Nëse jeni duke kërkuar një plan të përballueshëm të mbajtjes së faqes në internet për faqen e internetit të projektit tuaj veror, këtu janë 10 Planet e Pritjes me Barmime të Barazisë ju prapë mund të përfitoni nga.

GreenGeeks

GreenGeeks

3,95 $ mo.

Për dallim nga pothuajse çdo host tjetër në internet këto ditë, GreenGeeks ju ofron një plan gjithëpërfshirës të mbajtjes në internet që ju lejon të presni shumë faqe interneti. Dhe ndërsa normat e rinovimit tuaj janë më të larta, çmimi fillestar është ende vetëm 3,95 $ mo. Gjithashtu, mbani mend se me GreenGeeks po merrni gjithashtu një pritje të gjelbër në internet të mundësuar nga 300% energji e rinovueshme.

InterServer

InterServer

$ 5,00 mo.

Me InterServer, ju mund të merrni një plan të mirëmbajtjes në internet të mbushur me veçori vetëm për $ 5 muaj. Edhe më mirë, normat tuaja të përtëritjes nuk rriten dhe ju paguani të njëjtën shumë pasi afati fillestar fillon me Garancinë e Bllokut të mimeve të InterServer.

iPage

iPage

$ 1.99 mo.

Së bashku me GreenGeeks, iPage është një kompani tjetër e rrallë e pritjes në internet që akoma ofron një plan gjithëpërfshirës të hostimit me burime të pakufizuara ose të pa-matura. Më e mira nga të gjitha, çmimi fillestar i afatit është aq i ulët sa 1.99 $ mo. Jini të vetëdijshëm që normat e rinovimit janë më të larta, kështu që nëse mundeni, sigurohuni që të kyçeni për dy ose tre vjet me ritmin më të ulët.

Kometë e shpejtë

FastComet

2,95 $ mo.

Fast Comet jo vetëm që ka qendrat e të dhënave në të gjithë botën, por ato gjithashtu përfshijnë disa karakteristika shumë mbresëlënëse, duke përfshirë një garanci të kthimit të parave prej 45 ditësh. Dhe, kur është fjala për web hosting të volitshëm, ata duhet të konsiderohen si një nga marrëveshjet më të mira. Ju mund të merrni faqen e tyre të vetme që pret vetëm 2,95 dollarë dollarë. dhe planin e tyre të shumëfishtë të pritjes së faqes për 5,95 $ mo. Më e mira nga të gjitha, nuk ka rritje të çmimeve të përtëritjes! Ju paguani të njëjtat çmime (d.m.th. 2,95 $ dhe 5,95 $ përkatësisht).

Hostgator

Hostgator

2,95 $ mo.

HostGator është padyshim një nga hostet më të njohur, të krijuar në internet që ofron shumë shërbime të mbajtjes së faqes në internet. Nëse keni nevojë për një sit të vetëm në sit, ju mund të merrni planin e tyre për Hatchling vetëm me 2,95 $, dhe nëse keni nevojë për një pritje të shumëfishtë në faqen e internetit, plani i tyre i Foshnjës është vetëm 3,95 dollarë. Përsëri, kini kujdes që normat e rinovimit të HostGator janë më të larta.

Bluehost

Bluehost

2,95 $ mo.

Bluehost është në listën e rekomanduar të WordPress.org për hostimin e WordPress. Por gjithashtu ju merrni cPanel cilësor që pret për të gjitha llojet e faqeve të internetit. Nëse ju duhet vetëm pritja për një sit të vetëm, atëherë mund të merrni planin Themelor të Bluehost për vetëm 2,95 $. Jini të vetëdijshëm se si kompania e tyre e bashkuar EIG iPage iPage, normat e rinovimit janë më të larta.

Namecheap

Namecheap

$ 2.88 mo.

Me një emër si Namecheap, do të prisnit çmime të ulëta. Dhe në fakt ju mund të merrni të dy emrat e domain dhe web hosting me çmime shumë të ulëta. Me planin yjor të Namecheap, ju mund të strehoni deri në 3 faqe në internet me vetëm $ 2.88 mo. Dhe, çmimi është edhe më pak nëse regjistrohesh për një vit një vit.

GoDaddy

GoDaddy

2,99 $ mo.

Po, GoDaddy është regjistruesi më i madh i domain atje dhe ata po promovojnë shumë kohët e fundit produktin e tyre të krijuesit të faqes në internet GoCentral. Sidoqoftë, ata kanë shumë produkte dhe shërbime të tjera të disponueshme, duke përfshirë një pritje të përballueshme në internet. Plani i tyre për strehimin e Ekonomisë është vetëm 2.99 dollarë në muaj, ndërsa plani i tyre i pritjes në Deluxe për faqet e shumta është vetëm 4,99 $ në muaj. Tarifat e rinovimit janë 7.99 $ mo. dhe 10,99 dollarë respektivisht.

HostPapa

HostPapa

3,95 $ mo.

HostPapa mund të mos jetë ofruesi më i njohur i hostimit, por ato kanë një listë mjaft mbresëlënëse të veçorive që mund të përdoren për shumë lloje të ndryshme të faqeve të internetit. Dhe aktualisht, ju mund të merrni planin e tyre të Hosting Business vetëm me $ 3,95 muaj.

Hostinger

Hostinger

2,15 $ mo.

Hostinger është i përqendruar padyshim në ofrimin e një pritjeje të lirë, por cilësore në internet për klientët e saj. Ju mund të merrni një faqe të vetme që pret vetëm 2,15 dollarë dollarë. dhe një pritje të pakufizuar në uebfaqe për vetëm 3,49 $ muaj. Dhe, megjithëse normat e rinovimit janë disi më të larta, ato janë më të ulëta se në shumicën e kompanive të tjera të mbajtjes në internet.

Për më shumë marrëveshje në Web Hosting, Shihni Faqen tonë me Zbritje të Veçantë

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map