2019’da Blogunuzla Para Kazanma

nasıl yapılır-make-para-ile-your-blog


Bloglarından binlerce dolar pasif gelir elde eden blogcuları duydunuz mu? Hepsi doğru! Bloglama, ticaretin püf noktalarını biliyor ve özveri ve azim varsa, önemli bir kar elde etme potansiyeline sahiptir..

Belki de sadece bir eğlence için bir blog başlattınız ve şimdi onunla daha fazla neler yapabileceğinizi görmek istiyorsunuz. Ya da kasten pasif gelir kaynağı olarak blog oluşturmaya başladınız. Her iki durumda da, para kazanma iyi yönetiliyorsa blogunuz için büyük bir varlık olabilir!

Burada 2019’da blogunuzla para kazanmanın en iyi yollarını paylaşacağız. Blog küresi yıllar içinde değişirken, kârınızı hızlandırmanıza ve etkileyici bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için en son ve en alakalı ipuçlarını ve püf noktalarını derledik. Gelir.

Bu para kazanma stratejileri, ister seyahat bloglama alanında olun ister aile odaklı bir blogunuz olsun, tüm nişler için geçerlidir. Bunlardan bazıları potansiyel olarak daha yüksek karlarla daha açık bir çalışma gerektirirken, diğerleri bunun yerine pasif bir gelir kaynağı sağlar.

Bu ipuçları, püf noktaları ve basit stratejiler gerçekten cazip gelebilir, ancak henüz yeni başladığınızda para kazanmanın 1 numaralı odak noktanız olmaması gerektiğini unutmayın. Bunun yerine, içeriğinizi ve okuyucunuzu oluşturmaya odaklanın. Bunlar güçlü olduktan sonra, bu para kazanma tekniklerine daha fazla zaman ve çaba harcamaya başlayabilirsiniz! Karlar yakında.

2019’da blogunuzla para kazanmanın en iyi 5 yoluna bakalım!

1. Doğrudan Reklamları Görüntüleme

Blogunuza yeni başlamış olsanız bile para kazanmanın en yaygın yolu reklam ağlarıdır. Bloglarda bu çalışma şekli, yayının kendisinde veya kenar çubuğunda veya üstbilgide veya altbilgide olduğu gibi sayfada başka bir yerde reklam görüntülemenizdir. Ardından, TBM’nize (tıklama başına maliyet) ve BGBM’ye (1000 gösterim başına maliyet) oranlarına bağlı olarak, tıklamalardan ve görüntülemelerden para kazanırsınız!

Başlamak için en kolay reklam ağı Google AdSense. Bu en karlı para kazanma tekniği olmasa da, kesinlikle başlamak çok kolay bir tekniktir. Bir kez kurulduktan sonra, yapmanız gereken hiçbir şey kalmadı ama dolarların zaman içinde yavaş yavaş biriktiğini izleyin.

2. Bağlı Kuruluş Programlarına Katılın

Satış ortağı programları, satış ortağı olduğunuz şirket veya marka için size benzersiz bir izleme bağlantısı vererek çalışır. Daha sonra bu bağlantıyı blog yayınlarında kullanırsınız ve birisi bu bağlantıyı tıklayıp marka ile mal veya hizmet satın aldıktan sonra, belirli bir tutar veya kârın bir yüzdesini kazanırsınız! Belirli bir markayı takipçilerinize ve okuyucularınıza başarıyla önerdiğiniz için ödeme alırsınız.

Buradaki en uygun teknik, bağlantıları ilgi çekici ve çekici bir şekilde entegre etmek, okuyucularınızı tıklamaya ve satın alma yapmaya teşvik etmektir. Bu, belirli bir ürünü savunarak ve onu neden sevdiğinizi ve okuyucularınızın neden ihtiyaç duyduğunu paylaşarak olabilir. Veya belirli bir hizmeti kullanmanın faydalarını teşvik ederek ve okuyucularınızı da denemeye teşvik ederek olabilir.

Hemen hemen tüm büyük markaların bağlı kuruluş programları var. Başlamak için kolay olan Amazon. Diğer bazı yaygın olanlar ShareASale, Clickbank, Rakuten, Esnek Teklifler, ve CJ.

3. Sponsorlu İçerik Yaz

Sponsorlu içerik, bir marka veya işletmenin size onlar, ürünleri ve / veya hizmetleri hakkında yazmanız için ödeme yapmasıdır. Bazen bu anlaşmanın bir parçası olarak size ücretsiz bir ürün veya deneyim sunabilirler. Buna karşılık, büyük olasılıkla web sitelerine yapılan tıklamaların artmasını veya tekliflerini satın almaları veya hedef pazarlarıyla alakalı geniş bir kitleye maruz kalmaları için yönlendirmeler beklerler..

Bu, blogunuzdan para kazanmanın harika bir yoludur (özellikle de aynı anda yeni ürünler veya hizmetler denemek istiyorsanız). Bununla birlikte, markalar yalnızca büyük ve alakalı bir kitleniz varsa sizinle çalışmak isteyecektir. Büyümek ve sürdürmek zaman alır, ancak orada olduğunuzda gerçekten yazmak istediğiniz markalara ulaşmak iyi bir seçenek olabilir..

4. Çevrimiçi Kurslar Oluşturun

Başkalarına öğretebileceğiniz belirli bir yeteneğiniz varsa veya paylaşmak istediğiniz belirli bir deneyiminiz veya öğreniminiz varsa, çevrimiçi bir kurs oluşturmayı düşünün. Bu, insanların satın almasını daha kolay hale getiren düşük fiyatlı bir teklif olabilir veya ivme kazandıktan sonra daha fazla kar getirebilecek özel, daha pahalı bir kurs olabilir..

İyi biçimlendirilmiş ve yapılandırılmış bir çevrimiçi kurs oluşturmanıza yardımcı olacak birçok çevrimiçi araç ve platform vardır. En popüler olanlardan biri, çevrimiçi kurslarınızı basit ve kolay bir şekilde oluşturmanızı ve satmanızı sağlayan Teachable’dır..

5. Yazılarınızı E-Kitap / Fiziksel Kitap Olarak Yayınlayın

Çevrimiçi kurslarla ilgili stratejiye benzer şekilde, bir kitap yazmak ve bir e-kitap veya basılı olarak yayınlamak, başkalarının öğrenmesi için bilgi, beceri veya deneyimlerinizi paylaşmanın harika bir yolu olabilir. Kitabınızı oluşturmak için mevcut blog içeriğinizden kolayca çekilebilir, ister yayınlarınızdan bazılarını olduğu gibi tekrar kullanın, ister bölümler veya snippet olarak yeniden kullanın. Bu tamamen sıfırdan başlamak zorunda kalmadan başlamanıza yardımcı olabilir.

İnsanları satın almak isteyenlere alay etmenin basit bir yolu, blogunuzda ücretsiz bir indirme olarak bir alıntı sunmaktır. Onları sunduklarınızdan daha fazlasını istemeye çekin!

E-posta Pazarlama ile Karınızı Artırın

Artık blogunuzdan para kazanmanın en iyi yollarını bildiğinize göre, bunlar için nasıl ek bir destek elde edebilirsiniz? E-posta pazarlama cevap! Yukarıdakilerin neredeyse her birine bağlantı paylaşmak için takipçilerinize ve abonelerinize ulaşmanın harika bir yoludur ve para kazanmak için en uygun giriş noktasıdır..

E-posta pazarlamasına başlamak için kolay bir yol istiyorsanız, göz atın AWeber. Abonelerinizi yönetmenize ve profesyonel, yüksek kaliteli e-postalar tasarlamanıza ve göndermenize yardımcı olabilecek kullanımı kolay bir e-posta pazarlama platformudur. Ancak, abartılmayın ve takipçilerinize reklamlar, promosyonlar ve yönlendirme bağlantıları ile her zaman spam göndermeyin, aksi takdirde aboneliklerini iptal etme olasılığı vardır!

Bugün Blogunuzdan Para Kazanmaya Başlayın

Bu blogdan para kazanma ipuçlarıyla donatılmış olarak, bloglamadan gelir elde etmeye bir adım daha yaklaştınız. Biraz ilham almanız gerektiğinde bu şaşırtıcı derecede basit stratejileri tekrar kontrol edebilmeniz için bu yayını yer imlerine ekleyin. Bunların bir kısmını (veya tümünü) test edin ve doların akışını görmeye başlamanız garantilidir.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector