Kuidas oma ajaveebiga raha teenida 2019. aastal

kuidas oma rahaga raha teenida?


Kuulsite neid blogijaid, kes teenivad oma ajaveebist tuhandeid dollareid passiivset tulu? See on kõik tõsi! Blogimisel on potentsiaali teenida märkimisväärset kasumit, kui teate kaubanduse nippe ja teil on pühendumus ja visadus.

Võib-olla alustasite ajaveebi lihtsalt lõbu pärast ja soovite nüüd näha, mida saaksite veel sellega teha. Või äkki hakkasite tahtlikult ajaveebi pidama, et seda üles ehitada passiivse sissetuleku allikana. Mõlemal juhul võib monetiseerimine olla teie ajaveebi jaoks suur eelis, kui seda hästi hallatakse!

Siin jagame parimaid mooduseid, kuidas oma ajaveebiga 2019. aastal raha teenida. Kuigi ajaveebisfäär on aastatega muutunud, oleme koostanud uusimad ja kõige asjakohasemad näpunäited ja nipid, mis aitavad teil oma kasumit kiirendada ja luua muljetavaldavat sissetulek.

Need monetiseerimisstrateegiad on rakendatavad kõigi nišide jaoks, olenemata sellest, kas viibite reisiblogimise ruumis või olete perekonnale keskendunud ajaveebis. Mõned neist nõuavad algset tööd potentsiaalselt suurema kasumiga, teised pakuvad selle asemel passiivset sissetulekuallikat.

Ehkki need näpunäited, nipid ja lihtsad strateegiad võivad tunduda tõeliselt köitvad, pidage meeles, et kui te alles alles alustate, ei tohiks monetiseerimine olla teie tähelepanu keskpunkt. Selle asemel keskenduge oma sisu ja lugejaskonna loomisele. Kui need on tugevad, võite hakata investeerima rohkem aega ja vaeva nendesse monetiseerimistehnikatesse! Kasum järgneb peagi.

Läheme edasi ja sukeldugem viie parima viisi hulka, kuidas oma ajaveebiga 2019. aastal raha teenida!

1. Kuvage otsereklaame

Kõige levinum viis oma ajaveebi kaudu raha teenimiseks, isegi kui olete alles alustanud, on reklaamivõrkude kaudu. See, kuidas need ajaveebid töötavad, on see, et kuvate reklaame kas kogu postituses või mujal lehel, näiteks külgribal või päises või jaluses. Sõltuvalt teie CPC (klõpsutariif) ja CPM (maksumus 1000 kuvamise kohta) määradest teenite raha klikkide ja vaadete kaudu!

Lihtsaim reklaamivõrk, millega alustada, on Google AdSense. Ehkki see pole kõige tulusam monetiseerimistehnika, on see kindlasti alustuseks ülilihtne. Kui see on loodud, ei jää teile muud üle, kui vaadata, kuidas dollarid aja jooksul järk-järgult kogunevad.

2. Osalege sidusprogrammides

Sidusprogrammid töötavad, andes teile ainulaadse jälgimislingi selle ettevõtte või brändi jaoks, kellega sidusettevõtte olete. Seejärel kasutate seda linki ajaveebipostitustes ja kui keegi sellel lingil klõpsab ja brändiga kaupu või teenuseid ostab, teenite kas kindla summa või protsendi kasumist! Teile on makstud selle eest, et teie jälgijatele ja lugejatele teatud kaubamärki edukalt soovitatakse.

Optimaalne tehnika on siin linkide integreerimine kaasahaaraval ja kaasakiskuval viisil, et julgustada oma lugejaid läbi klikkima ja ostu sooritama. Selleks võib olla konkreetse toote propageerimine ja jagamine, miks te seda armastate ja miks teie lugejad seda vajavad. Või võiks see olla reklaamides konkreetse teenuse kasutamise eeliseid ja julgustades oma lugejaid seda ka proovima.

Peaaegu kõigil suurtel kaubamärkidel on sidusprogrammid. Alustuseks on lihtne Amazon. Mõned muud levinumad hõlmavad ShareASale, Clickbank, Rakuten, Flexi pakkumised, ja CJ.

3. Kirjutage spondeeritud sisu

Spondeeritud sisu on see, kui bränd või ettevõte maksab teile, et kirjutaksite neist, nende toodetest ja / või teenustest. Mõnikord võivad nad selle tehingu osana pakkuda teile ka tasuta toodet või kogemusi. Vastutasuks ootavad nad tõenäoliselt oma veebisaidile suurenenud klikkide arvu või suunamisi pakkumise ostmiseks või sihtturule vastava suure vaatajaskonna jaoks.

See on suurepärane (ja sageli lõbus!) Viis oma ajaveebi kaudu raha teenida, eriti kui proovite samal ajal mõnda uut toodet või teenust. Brändid soovivad aga teiega koostööd teha ainult siis, kui teil on suur ja asjakohane vaatajaskond. Selle kasvamine ja püsimine võtab aega, kuid kui olete kohal, võib see olla hea võimalus pöörduda brändide poole, kellest soovite tõeliselt kirjutada..

4. Koostage veebikursused

Kui teil on mõni oskus, mida saate teistele õpetada, või kui teil on olnud mõni konkreetne kogemus või õppimine, mida soovite jagada, kaaluge veebikursuse loomist. See võib olla kas madala hinnaga pakkumine, mis muudab selle ostmise inimestele hõlpsamini kättesaadavaks, või see võib olla eksklusiivne, hinnalisema hinnaga kursus, mis võib pärast hoo sissetoomist tuua suuremat kasumit..

Saadaval on hulgaliselt veebiriistu ja -platvorme, mis aitavad teil hästi vormindatud ja struktureeritud veebikursuse luua. Üks populaarsemaid on Teachable, mis võimaldab teil lihtsalt ja hõlpsalt veebikursusi luua ja müüa.

5. Avaldage oma kirjutamine e-raamatutena / füüsiliste raamatutena

Sarnaselt ülaltoodud strateegiale veebikursuste kohta võib raamatu kirjutamine ja e-raamatu või paberkandjal avaldamine olla suurepärane viis jagada oma teadmisi, oskusi või kogemusi teistelt, kellelt õppida. Olemasolevast ajaveebi sisust on raamatute koostamiseks lihtne kasutada seda, kas kasutate mõnda oma postitust praegusel kujul või kordate neid peatükkide või lõikudena kogu ulatuses. See aitab teil alustada, ilma et peaksite täiesti nullist alustama.

Lihtne viis inimeste ostmist soovima meelitamiseks on pakkuda väljavõte oma ajaveebis tasuta allalaadimiseks. Pange nad soovima rohkem seda, mida teil pakkuda on!

Suurendage oma kasumit e-posti turundusega

Nüüd, kui teate oma ajaveebist parimaid raha teenimise viise, kuidas saate nende jaoks täiendavat hoogu juurde saada? E-posti turundus on vastus! See on fantastiline viis jõuda oma jälgijate ja tellijateni, et jagada linke peaaegu ükskõik millise ülaltooduga, muutes selle optimaalseks raha teenimise lähtepunktiks.

Kui soovite otsest viisi e-posti turundusega alustamiseks, vaadake AWeber. See on hõlpsasti kasutatav e-posti turundusplatvorm, mis aitab teil oma tellijaid hallata, samuti kujundada ja saata professionaalseid, kvaliteetseid e-kirju. Ärge siiski minge üle parda ja rämpspostige oma jälgijaid reklaamide, tutvustuste ja viitavate linkidega kogu aeg, vastasel juhul loobuvad nad tõenäoliselt tellimusest!

Hakake juba täna oma blogist raha teenima

Nende ajaveebi monetiseerimise näpunäidetega olete juba sammu võrra lähemal blogimisest saadava tulu teenimisele. Hoidke see postitus järjehoidjatena, et saaksite inspiratsiooni saamiseks pöörduda tagasi nende üllatavalt lihtsate strateegiate juurde. Pange mõned (või kõik) neist proovile ja olete kindel, et hakkate dollareid sisse tooma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map