Ako zarobiť peniaze pomocou svojho blogu v roku 2019

how-to-make-money-with-vašej-blog


Počuli ste o tom, že títo blogeri zarábajú tisíce dolárov na pasívny príjem zo svojho blogu? Je to všetko pravda! Blogovanie má potenciál priniesť významný zisk, ak poznáte triky obchodu a máte odhodlanie a vytrvalosť.

Možno ste si založili blog len pre zábavu a teraz chcete zistiť, čo s tým môžete urobiť viac. Alebo možno ste úmyselne začali blogovať, aby ste ho vybudovali ako zdroj pasívneho príjmu. V oboch prípadoch môže byť speňaženie veľkým prínosom pre váš blog, ak je správne spravované!

Tu sa podelíme o najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze so svojím blogom v roku 2019. Aj keď sa oblasť blogov v priebehu rokov zmenila, zostavili sme najnovšie a najrelevantnejšie tipy a triky, ktoré vám pomôžu zrýchliť vaše zisky a vybudovať pôsobivý príjem.

Tieto stratégie speňaženia sú použiteľné pre všetky miesta, bez ohľadu na to, či ste v priestore pre blogovanie o cestovaní alebo máte blog zameraný na rodinu. Niektoré z nich si vyžadujú viac práce vopred s potenciálne vyššími ziskami, zatiaľ čo iné poskytujú pasívny zdroj príjmu.

Aj keď tieto tipy, triky a jednoduché stratégie môžu vyzerať skutočne lákavo, nezabudnite, že keď ešte len začínate, speňaženie by nemalo byť vaše zameranie # 1. Namiesto toho sa sústredte na budovanie svojho obsahu a čitateľstva. Keď sú tieto silné, môžete do týchto spôsobov speňažovania začať investovať viac času a úsilia! Zisky budú čoskoro nasledovať.

Poďme ďalej a pustíme sa do najlepších 5 spôsobov, ako zarobiť peniaze pomocou svojho blogu v roku 2019!

1. Zobraziť priame reklamy

Najbežnejším spôsobom, ako zarobiť peniaze zo svojho blogu, aj keď ste na začiatku, je prostredníctvom reklamných sietí. Spôsob, akým tieto fungujú na blogoch, je, že zobrazujete reklamy buď v celom samotnom príspevku, alebo kdekoľvek na stránke, napríklad v bočnom paneli alebo v hlavičke alebo päte. Potom v závislosti od vašej ceny za kliknutie (CZK) a ceny za tisíc zobrazení (CTM) získate peniaze za kliknutia a zobrazenia!

Najjednoduchšia reklamná sieť, s ktorou začať, je Google AdSense. Aj keď nejde o najziskovejšiu metódu speňaženia, je to určite tá, s ktorou je ľahké začať. Po nastavení už nezostane nič, len sa pozerajte, ako sa postupne hromadí doláre.

2. Zúčastnite sa na pridružených programoch

Partnerské programy fungujú tak, že vám poskytujú jedinečný odkaz na sledovanie spoločnosti alebo značky, pre ktorú ste pridruženým podnikom. Tento odkaz potom použijete v blogových príspevkoch a keď niekto cez tento odkaz klikne a zakúpi si tovar alebo služby so značkou, získate buď konkrétnu sumu, alebo percento zo zisku! Platíte za úspešné odporúčanie konkrétnej značky svojim sledovateľom a čitateľom.

Optimálnou technikou je integrovať odkazy zaujímavým a presvedčivým spôsobom, aby sa čitatelia nabádali k preklikávaniu a nákupu. Môže to byť obhajovaním konkrétneho produktu a zdieľaním toho, prečo ho máte radi a prečo ho vaši čitatelia potrebujú. Alebo to môže byť propagácia výhod používania konkrétnej služby a nabádanie čitateľov, aby si ju vyskúšali.

Takmer všetky veľké značky majú pridružené programy. Ľahko začať Amazonka. Niektoré ďalšie bežné zahŕňajú ShareASale, Clickbank, Rakuten, Ponuky Flex, a CJ.

3. Napíšte sponzorovaný obsah

Sponzorovaný obsah je prípad, keď vám značka alebo firma zaplatí, aby ste o nich písali, o ich produktoch a / alebo službách. V rámci tejto ponuky vám niekedy môžu ponúknuť bezplatný produkt alebo zážitok. Na oplátku budú pravdepodobne očakávať zvýšené prekliknutia na svoje webové stránky alebo odporúčania na nákup svojich ponúk alebo vystavenia veľkému publiku relevantnému pre ich cieľový trh..

Je to skvelý (a často zábavný!) Spôsob, ako zarobiť peniaze zo svojho blogu, najmä ak sa chystáte vyskúšať niektoré nové produkty alebo služby súčasne. Značky však budú chcieť s vami spolupracovať, iba ak máte značné a relevantné publikum. Rast a udržanie si vyžaduje určitý čas, ale akonáhle ste tam, môže byť dobrou voľbou osloviť značky, o ktorých skutočne chcete písať.

4. Vytvorte online kurzy

Ak máte konkrétnu zručnosť, ktorú môžete učiť iným, alebo ak ste mali konkrétnu skúsenosť alebo vzdelanie, ktoré chcete zdieľať, zvážte vytvorenie online kurzu. Môže to byť buď lacná ponuka, ktorá ľuďom uľahčuje nákup, alebo to môže byť exkluzívny drahší kurz, ktorý môže priniesť vyššie zisky, akonáhle sa rozvíja..

K dispozícii je veľa online nástrojov a platforiem, ktoré vám pomôžu vytvoriť dobre naformátovaný a štruktúrovaný online kurz. Jedným z najobľúbenejších je Teachable, ktorý vám umožňuje jednoducho a ľahko vytvárať a predávať svoje online kurzy.

5. Publikujte svoje písanie ako e-knihy / fyzické knihy

Podobne ako vyššie uvedená stratégia týkajúca sa online kurzov, písanie knihy a jej publikovanie ako e-knihy alebo v tlačenej podobe môže byť skvelým spôsobom ako zdieľať svoje vedomosti, zručnosti alebo skúsenosti, z ktorých sa môžu ostatní učiť. Knihu zo svojho existujúceho obsahu blogu môžete ľahko zostaviť, či už niektoré z vašich príspevkov znova použijete, alebo ich znova použijete ako kapitoly alebo úryvky v celom texte. To vám môže pomôcť začať bez toho, aby ste museli začať úplne od nuly.

Jednoduchý spôsob, ako upútať ľudí, aby chceli kúpiť, je ponúknuť výňatok ako bezplatnú verziu na blog. Pritiahnite ich, aby chceli viac z toho, čo ponúkate!

Zosilnite svoje zisky prostredníctvom e-mailového marketingu

Teraz, keď viete, aké sú najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze zo svojho blogu, ako pre ne môžete získať ďalšiu podporu? E-mailový marketing je odpoveďou! Je to fantastický spôsob, ako osloviť svojich sledovateľov a predplatiteľov, aby zdieľali odkazy na takmer čokoľvek z vyššie uvedeného, ​​čo z neho robí optimálny vstupný bod k zarábaniu peňazí.

Ak chcete jednoduchý spôsob, ako začať s e-mailovým marketingom, pozrite sa AWeber. Je to ľahko použiteľná platforma pre e-mailový marketing, ktorá vám môže pomôcť spravovať vašich predplatiteľov, ako aj navrhovať a odosielať profesionálne a vysoko kvalitné e-maily. Nenechajte sa však preháňať a nevyžarujte si svojich sledovateľov reklamami, propagačnými akciami a odkazmi na sprostredkovanie odkazov, pretože sa pravdepodobne odhlásia!

Začnite zarábať peniaze z vášho blogu ešte dnes

Vďaka týmto tipom na speňaženie blogov ste už o krok bližšie k získaniu príjmu z blogov. Tento príspevok si ponechajte ako záložku, aby ste si mohli skontrolovať tieto prekvapivo jednoduché stratégie, keď potrebujete inšpiráciu. Vyskúšajte niektoré (alebo všetky) z nich a máte istotu, že začnete vidieť toky dolárov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map