סקירה של

Bluehost


אירוח אתרים הטוב ביותר לשנת 2019המתחילים הטובים ביותר אירוח וורדפרס אחת הסיבות לכך שאני ממליץ על מארח אתרים מסוים על פני אחר הוא אם הוא משדרג ומשפר כל הזמן את שירותי האירוח שלהם. זה המקרה עם Bluehost. למרות שהם קיימים כבר הרבה זמן ונמצאים ברשימה המומלצת של WordPress.org במשך שנים, הם הוסיפו לאחרונה שלל תכונות שבלוגרי וורדפרס יאהבו. למעשה, השיפורים כה משמעותיים שהגיע הזמן לעדכון שלי סקירה של.

WordPress מומלץ

כפי שציינתי, Bluehost הומלץ על ידי WordPress.org כבר שנים רבות. עם זאת, הם באמת הגבירו את המצב בשנה האחרונה בערך. אני בהחלט מאוד מתרשם ממה שעשו בשני הפשטות את תהליך יצירת האתר של WordPress למתחילים, ובכל זאת עדיין כולל תכונות פרימיום רבות בהן בעלי אתרים מנוסים של WordPress יכולים להשתמש בהם לטובתם. הבה נבדוק מדוע Bluehost מופיע כעת ברשימת ההמלצות שלנו לאירוח וורדפרס.

הרשמה ויצירת אתר וורדפרס שלך

תהליך ההרשמה ב- Bluehost עדיין קל מאוד. אך משתמשי וורדפרס זוכים להטבות נוספות כעת. Bluehost מתקין כעת באופן אוטומטי את WordPress עבורך, וכשתירשם אתה יכול לבחור את הנושא לאתר שלך.
Bluehost-wordpress-נושאים

יש גם קישורים מודרכים בלוח המחוונים של Bluehost וורדפרס שלך שבו אתה יכול להשתמש בכדי להתחיל את יצירת האתר שלך.

לוח המחוונים המותאם אישית של Bluehost WordPress

ואם כבר מדברים על לוח המחוונים של וורדפרס ש- Bluehost מספק, הוא באמת זוכה. ראשית, כפי שציינתי לעיל, לוח המחוונים של וורדפרס עם Bluehost מכיל מדריך שלבים הבא עם קישורים שעוזרים לך ליצור את האתר שלך – נהדר למתחילים.
מדריך BlueHost-wordpress

לקבלת עזרה נוספת, אתה יכול לפנות ללוח הבקרה של Bluehost. מכאן תוכלו להפעיל את אתר האינטרנט שלכם, ליצור פוסטים ודפים, ליצור תפריטים, להתאים אישית את העיצוב שלכם, לנהל את פונקציות שמירת הדפים שלכם ו- CDN, ליצור חשבונות דוא”ל ועוד. Bluehost עשתה כאן עבודה נהדרת. אני מאוד אוהבת את הפריסה של לוח הבקרה המותאם אישית שלהם מכיוון שהיא נותנת גישה מהירה וקלה לכל הפונקציות החשובות באתר שלך בוורדפרס.
לוח בקרה bluehost

אירוח Bluehost cPanel

Bluehost תמיד עשה עבודה נהדרת במתן הגרסה המותאמת אישית שלהם ל- cPanel. וההצעה האחרונה שלהם היא שוב מראה נקי וקל ונוח לשימוש. cPanel הוא חלק מלוח הבקרה של אירוח אתרים Bluehost שאתה רואה כשאתה נכנס לחשבון Bluehost שלך. כאן אתה יכול לגשת לאתרי האינטרנט שלך, לדוא”ל ולתחומים שלך, בנוסף לפונקציונליות cPanel שלך.
bluehost-cpanel

תכונות וורדפרס של Bluehost

כבר נגעתי בכמה מהשיפורים הגדולים שביצע Bluehost עם אירוח אתרים בוורדפרס שלהם. להלן כמה מהתכונות המשמעותיות ביותר שאתה מקבל עם תוכנית האירוח Bluehost שלך.

 • התקנה אוטומטית של וורדפרס
 • יצירת אתר וורדפרס מודרך ידידותית למשתמש
 • ממשק לוח מחוונים של וורדפרס בהתאמה אישית
 • מטמון ביצועים
 • עדכוני תוסף וורדפרס אוטומטיים
 • שלב אתרים כלול
 • תמיכת לקוחות מגיבה באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט חי
 • הקצאת אתרים מהירה
 • בואו להצפין SSL בחינם
 • CDN בחינם

שני הפריטים לעיל שממש ראויים לציון בעיניי הם העדכון האוטומטי של תוספים ונושאים, ושלב האתר. תכונות אלה נמצאות בדרך כלל בסוגים שונים של תוכניות אירוח מנוהלות יקרות יותר, ולכן זה בונוס נהדר לכלול אותן בתוכנית Bluehost שלך. נכון לעכשיו, שימו לב שפונקציונליות הבימוי נמצאת טכנית במצב בטא, אולם היא זמינה כעת במרכז השליטה של ​​Bluehost..

מהירות אתר

מהירות האתר של וורדפרס היא תחום נוסף בו Bluehost השתפר משמעותית. כפי שתוכל לראות מתוצאות הבדיקה שלי למטה, Bluehost מספקת אתרים בעלי ביצועים מהירים ברחבי ארה”ב.
תוצאות Bluehost-Speed-Test-Speed-website

Bluehost מספק גם מטמון מתקדם ו- CDN של SiteLock לזמני טעינה טובים יותר של דפי אינטרנט. עם זאת, שימו לב שאם אתם משתמשים ב- https (שכמובן עליכם) יש התנגשויות אפשריות עם CDN SiteLock.

זמני תגובה משופרים להפליא של תמיכת הלקוחות

אני צריך להיות כנה כאן. אחד החלקים המאכזבים ביותר של Bluehost בעבר היה תמיכת הלקוחות שלהם. למרות שסוכני התמיכה היו מועילים בהחלט, זמני התגובה (במיוחד בצ’אט חי) היו די גרועים. עם זאת, אני שמח לומר ש- Bluehost שיפרה מאוד את זמני התגובה של תמיכת הלקוחות. למעשה, הם בהחלט נמצאים בראש הרשימה או בסמוך להם כשמדובר בתגובה באמצעות צ’אט חי. לאחר רכישת חשבון Bluehost שלי, יצרתי קשר עם התמיכה במספר פעמים שונות והם תמיד הגיבו בערך 4 שניות או פחות!

כיצד Bluehost משווה למארחי אינטרנט אחרים?

Bluehost לעומת A2 אירוח
ההשוואה הזו בין אירוח A2 ל Bluehost אינה ממש קרובה כמו פעם. שני מארחי האינטרנט הללו מספקים תוכניות אירוח אתרים מצוינות cPanel …

Bluehost נגד GoDaddy
Bluehost ו- GoDaddy הם ללא ספק שניים ממארחי האינטרנט המוכרים והידועים ביותר בענף. איזה מהם עליכם לבחור…

Bluehost לעומת GreenGeeks
GreenGeeks ו- Bluehost מספקים שניהם אירוח אתרים יעיל ב- cPanel באמצעות תוכניות האירוח המשותף שלהם. בעוד ש- Bluehost מציעה כעת שלוש רמות שונות של אירוח משותף, ל- GreenGeeks יש תוכנית אירוח כוללת אחת הכוללת משאבים בלתי מוגבלים …

Bluehost לעומת HostGator
אירוח אתרים של שני אלה אינו זהה – בניגוד למה שרבים מאמינים. בואו נראה כיצד Bluehost ו- HostGator מתאימים זה לזה …

Bluehost לעומת InMotion
אלה שני ספקי אירוח אתרים מעולים ומבוססים. גם InMotion וגם Bluehost מציעים אירוח משותף, VPS, ואירוח ייעודי …

Bluehost לעומת InterServer
אם אתה מנסה להחליט בין Bluehost ל- InterServer, אתה עשוי להיות מופתע מהתוצאות שלנו. אני משתמש בשתי חברות אירוח אתרים אלה …

Bluehost לעומת iPage
IPage וגם Bluehost מציעים תוכניות אירוח משותפות, VPS ו- Dedicated. השוואה זו של אירוח אתרים מתמקדת באירוח משותף …

מחשב Bluehost לעומת יגואר
בהשוואה זו אנו מסתכלים על אופן ההשוואה בין יגואר למחשבים עם Bluehost. Bluehost היא אחת מחברות אירוח אתרים הידועות יותר והיא נמצאת ברשימת ההמלצות של WordPress.org …

Bluehost לעומת SiteGround
ל- SiteGround ו- Bluehost קווי דמיון רבים בין הצעות אירוח אתרים שלהם. גם תוכניות האירוח של SiteGround ו- Bluehost הן במחיר סביר מאוד …

Bluehost לעומת מרכז אירוח אתרים
מבחינת הביצועים, רכזת אירוח אתרים וגם Bluehost הוכיחו את עצמם כבחירות טובות והיו לי אתרים מצליחים שמתארחים אצל Hub Hosting Hub וגם עם Bluehost …

Bluehost לעומת WP Engine
בעוד WP Engine מתמקד אך ורק באירוח וורדפרס מנוהל, Bluehost מציעה מגוון רחב של שירותי אירוח. לפיכך, השוואה זו מבוססת במיוחד על אירוח אופטימיזציה של וורדפרס של וילהפרס מול WP Engine…

המלצה

אני שמח לדווח ש- Bluehost ביצעה כמה שיפורים מצוינים באירוח אתרים שלהם – במיוחד עבור משתמשי WordPress. תכונות האירוח של וורדפרס, מהירות האתר ותמיכת הלקוחות שודרגו כל כך שאני בהחלט ממליץ לך לשקול את Bluehost עבור אירוח WordPress שלך. Bluehost מופיע כעת ברשימת ההמלצות הן עבור WordPress.org והן עבור WebHostingCat.com.

לחץ כאן לקבלת Bluehost הנחה ($ 2.95 דולר)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map