Aktualizace BoldGrid pomocí produktu Mike Demo – Evangelista produktu

boldgrid-update-mike-demo


BoldGrid je i nadále mým oblíbeným tvůrcem webových stránek pro weby WordPress. Odvedli skvělou práci v urychlení a zdokonalení procesu vytváření stránek pro uživatele WordPress. Ale na BoldGrid je také velmi působivé, jsou pokračující vylepšení a vylepšení, která byla přidána od prvního vydání. Aktualizovali jsme naši recenzi BoldGrid tak, aby odrážely tyto změny. BoldGrid se však chystá ještě více skvělých věcí. A abych získal lepší představu o tom, co můžeme očekávat, posadil jsem se na rozhovor s BoldGrid Product Evangelist, Mike Demo.

Web Hosting Cat: Jaká jsou některá nejnovější vylepšení a vylepšení s BoldGrid?

Demo Mike: Máme hodně práce na plánu. Nyní jsme všichni modulární, takže všechny naše pluginy jsou individuální. Takže místo jednoho pluginu, který instaluje každou funkci, si můžete vybrat a vybrat, které pluginy mají smysl pro vaše potřeby. Například pokud již máte tvůrce stránek a chcete použít náš nástroj SEO, můžete to udělat a nemusíte přepínat vše, co používáte pro náš ekosystém. Byli bychom rádi, kdybyste použili všechny naše nástroje, ale každý případ použití je trochu jiný. Například, možná máte SEO nástroj jako Yoast a nechcete používat BoldGrid SEO. To je v pořádku. S BoldGrid můžete stále vytvářet stránky a pokud je to vaše preference, budete i nadále používat Yoast.

WHC: Jak bude BoldGrid fungovat ve vztahu k Gutenbergovi?

MD: Jsme nadšeni Gutenbergem. Gutenberg je další generací WordPress. Pokud se podíváte na to, jak dnes BoldGrid používáme, stačí rozšířit Tiny MCE, což je dnes vestavěný editor WordPress. Gutenberg je tedy jen dalším vývojem. Naším celým cílem je pouze rozšířit WordPress a udělat WordPress ještě lepším, než již je. Jak přesně to uděláme, není stoprocentně stanoveno, protože Gutenberg je pohyblivý cíl. Ale jsme nadšeni z Gutenbergu a stejně jako nyní rozšiřujeme WordPress a nevyjímáme vás z ekosystému WordPress, budeme to chtít udržet i pro WordPress 5.0, když Gutenberg zasáhne jádro.

WHC: Jaké jsou hlavní rozdíly mezi bezplatnou a prémiovou verzí BoldGrid?

MD: Trochu se to mění. Ale některé z věcí, které dostanete, je, že dostanete prémiová témata a dostanete prémiová rozložení bloků BoldGrid. Místo jedné webové stránky můžete uspořádat neomezené weby. Vaše pracovní místa můžete ponechat déle než rok. Způsob, jak dostanete prémii, je, že můžete přejít na BoldGrid.com, upgradovat za 5 $ měsíčně, nebo můžete použít některého z našich oficiálních hostitelů BoldGrid a BoldGrid zahrnout do hostovacího balíčku.

WHC: Jaké jsou výhody plynoucí z návštěvy oficiálního hostitele BoldGrid?

MD: Hlavní věc, kterou dostanete, je podpora. Protože jsme s těmito hostiteli velmi aktivní, procházíme velmi důkladným procesem QA. Nyní jsme testovali BoldGrid na více než 100 hostitelích WordPress. A pokud běží na WordPress, bude spuštěn BoldGrid. Ale každý hostitel má trochu jiné nastavení. Když je tedy oficiálním hostitelem, procházíme vícedýdenním procesem zajištění kvality, abychom se ujistili, že bezchybně funguje s jejich ekosystémem, protože chceme, aby uživatel měl nejlepší zkušenosti. Určitě ji můžete použít kdekoli chcete. Ale s oficiálním hostitelem, který má tuto pečeť s pečetí, a jejich tým byl vyškolen na náš produkt, znají BoldGrid zevnitř i zvenčí. Takže nejenom, že se k nám můžete obrátit o podporu, ale také se můžete obrátit na svého hostitele, který vám poskytne podporu..

WHC: Jak byste porovnali BoldGrid s Beaver Builderem a některými dalšími staviteli webových stránek WordPress??

MD: Tuto otázku dostáváme docela dost, například „Která je lepší?“ a podobné věci. A je to otázka, která se mi opravdu nelíbí, protože je to druh špatné otázky. Například Beaver Builder je skvělý tvůrce stránek. Dělají úžasné věci. Beaver Builder má mnohem odlišné řešení pro řešení podobného problému, ale jiný problém. Neříkám, že je to lepší nebo horší. Je to všechno o vašem pracovním postupu, co dáváte přednost? Napodobujeme pracovní postup průvodce Wix a Weebly a SquareSpace. A máme také několik pokročilých sad nástrojů pro vývojáře a řešíme jeden případ použití. Beaver Builder řeší jiný případ použití. Ale naše věci fungují s Beaverem. Naše věci fungují se všemi tvůrci stránek. Jistě, s modulem Beaver Builder opravdu nemůžete použít náš plugin pro tvorbu stránek přetažení a přetažení. Můžete však použít náš staging plugin, náš SEO plugin a zbytek sady. Úmyslně jsme to udělali modulární, abyste si mohli vybrat a vybrat, co pro vás má smysl.

WHC: Můžete nám sdělit, co BoldGrid poskytuje pro zálohování webových stránek?

MD: Tak určitě. Máme tedy dvě verze zálohy BoldGrid – Free a Premium. A jak Premium funguje, je, pokud máte Premium na jednom pluginu, získáte jej pro celou sadu. Mnoho lidí neaktualizuje své stránky, protože se obávají, že se jejich stránky rozpadnou. Co děláme proto, že si před aktualizací webu WordPress vezmeme zálohu. Mnoho zálohovacích řešení to dělá. Ale co je o nás trochu jedinečné, je fakt, že musíte prakticky říci: „Jo, tato stránka je dobrá“, nebo se to bude vracet zpět – místo toho, aby dělali zpět, což se vrací, pouze pokud zjistíte, že něco je špatně. A některé z našich pokročilých funkcí zálohování si můžete určitým způsobem přizpůsobit; vybrat, kam jdou a podobné věci. Jen jsme se pokusili udělat z něj velmi elegantní řešení.

WHC: Co se v budoucnu objeví pro BoldGrid?

MD: Prémiová verze bude mít front-end bezpečnostní sken poháněný mezinárodní bezpečnostní agenturou. Není to náhrada za firewall nebo něco od vašeho hostitele, ale je to dobré bezpečnostní opatření, abyste se ujistili, že to děláte minimálně. A máme nové hlavní téma, které vyjde. Bude se prodávat výhradně na Envato, zvaném BoldGrid Creole. A přemýšlejte o tom, co BoldGrid udělal pro zkušenosti se stavbou stránek, Creole se chystá věnovat tomuto tématu. Bude to tedy velmi snadný návrhář motivů, který je super výkonný, a bude to cenově podobné tomu, jak Envato ceny svých věcí s jednorázovým nákupem získá, a poté můžete získat rozšířenou podporu a podobné věci. A to opravdu mění hru o tom, jak vzít to, co BoldGrid již dělá, ale pak, pokud se vám nelíbí jedno z našich startovacích témat, můžete si nyní navrhnout svůj vlastní.

Pro více informací o BoldGrid, klikněte sem a podívejte se na Moje recenze a seznam oficiálních hostitelů BoldGrid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map