Aktualizácia BoldGrid programom Mike Demo – Evanjelista produktov

boldgrid-update-mike-demo


BoldGrid je aj naďalej môj obľúbený tvorca webových stránok pre webové stránky WordPress. Odviedli skvelú prácu pri zrýchľovaní a zdokonaľovaní procesu vytvárania stránok pre používateľov WordPress. Na BoldGrid je však veľmi pôsobivé aj pokračujúce vylepšenia a vylepšenia, ktoré boli pridané od jeho prvého vydania. Aktualizovali sme našu recenziu BoldGrid, aby odrážala tieto zmeny. Z BoldGridu sa však chystajú ešte ďalšie skvelé veci. A aby som získal lepšiu predstavu o tom, čo môžeme očakávať, posadil som sa na rozhovor s Evanjelistom produktu BoldGrid, Mike Demo.

Web Hosting Cat: Aké sú niektoré z najnovších vylepšení a vylepšení s BoldGrid?

Demo Mike: Vykonali sme veľa cestných máp. Teraz sme všetci modulárni, takže všetky naše doplnky sú individuálne. Takže namiesto jedného doplnku, ktorý nainštaluje každú funkciu, si môžete vybrať a vybrať, ktoré doplnky majú zmysel pre vaše potreby. Napríklad, ak už máte tvorcu stránok a chcete používať náš nástroj SEO, môžete to urobiť a nemusíte prepínať všetko, čo používate pre náš ekosystém. Boli by sme radi, keby ste používali všetky naše nástroje, ale každý prípad použitia je trochu iný. Napríklad, možno máte SEO nástroj ako Yoast a nechcete používať BoldGrid SEO. To je v poriadku. S BoldGrid môžete stále vytvárať stránky a ak to uprednostňujete, budete naďalej používať službu Yoast.

WHC: Ako bude BoldGrid fungovať v súvislosti s Gutenbergom?

MD: Sme nadšení Gutenbergom. Gutenberg je ďalšou generáciou WordPress. Ak sa pozriete na to, ako dnes používame BoldGrid, jednoducho rozšírime Tiny MCE, ktorý je dnes zabudovaným editorom WordPress. Gutenberg je teda iba ďalším vývojom. Naším cieľom je iba rozšíriť WordPress a vylepšiť WordPress, ako už je. To, ako to urobíme, nie je presne stanovené na 100%, pretože Gutenberg je pohyblivý cieľ. Ale sme nadšení z Gutenbergu a rovnako ako teraz rozširujeme WordPress a nevynímame vás z ekosystému WordPress, budeme si to udržiavať aj v prípade WordPress 5.0, keď Gutenberg zasiahne jadro.

WHC: Aké sú hlavné rozdiely medzi bezplatnou a prémiovou verziou BoldGrid?

MD: Trochu sa to mení. Ale niektoré z vecí, ktoré dostanete, je, že dostanete prémiové témy a získate prémiové rozloženia blokov BoldGrid. Namiesto jednej webovej stránky môžete vytvoriť neobmedzené webové stránky. Svoje oddychové miesta si môžete ponechať dlhšie ako rok. Spôsob, ako dostanete prémiu, je, že môžete ísť na web BoldGrid.com, upgradovať za 5 dolárov mesačne alebo môžete použiť jedného z našich oficiálnych hostiteľov spoločnosti BoldGrid a zahrnúť program BoldGrid do svojho hostiteľského balíka..

WHC: Aké sú výhody návštevy oficiálneho hostiteľa spoločnosti BoldGrid?

MD: Hlavná vec, ktorú dostanete, je podpora. Pretože sme s týmito hostiteľmi veľmi aktívni, prechádzate veľmi dôkladným procesom kontroly kvality. Teraz sme testovali BoldGrid na 100 a viac hostiteľoch WordPress. A ak beží na WordPress, bude spustený BoldGrid. Ale každý hostiteľ má trochu iné nastavenie. Takže, keď je to oficiálny hostiteľ, prechádzame procesom týždňového zabezpečovania kvality, aby sme sa uistili, že bezchybne funguje so svojím ekosystémom, pretože chceme, aby mal užívateľ najlepší zážitok. Určite ho môžete použiť kdekoľvek chcete. Ale s oficiálnym hostiteľom, ktorý má túto pečiatku s potvrdením, a ich tím bol vyškolený o našom produkte, vedia, že BoldGrid je zvnútra aj zvonka. Takže nielen nás môžete kontaktovať kvôli podpore, ale tiež môžete ísť o podporu u svojho hostiteľa – čo môže byť uprednostňované, pretože niektorí z našich oficiálnych hostiteľov majú telefonickú podporu.

WHC: Ako by ste porovnali BoldGrid s Beaver Builderom a niektorými ďalšími tvorcami webových stránok WordPress??

MD: Túto otázku dostávame dosť často, napríklad „Ktorá je lepšia?“ a podobné veci. A je to otázka, ktorá sa mi naozaj nepáči, pretože je to druh zlej otázky. Napríklad Beaver Builder je skvelý tvorca stránok. Robia úžasné veci. Beaver Builder má oveľa odlišné riešenie na riešenie podobného problému, ale iný problém. Nehovorím, že je to lepšie alebo horšie. Je to všetko o vašom pracovnom postupe, čo uprednostňujete? Napodobňujeme pracovný postup sprievodcu Wix a Weebly a SquareSpace. Máme tiež niekoľko pokročilých nástrojov pre vývojárov a riešime jeden prípad použitia. Beaver Builder rieši iný prípad použitia. Ale naše veci spolupracujú s Beaverom. Naše veci fungujú so všetkými tvorcami stránok. S Beaver Builderom samozrejme nemôžete použiť náš doplnok na tvorbu stránok pomocou nástroja na vytváranie a ukladanie stránok. Môžete však použiť náš funkčný doplnok, náš doplnok SEO a zvyšok balíka. Úmyselne sme to urobili modulárnymi, aby ste si mohli vybrať a vybrať, čo pre vás má zmysel.

WHC: Môžete nám povedať, čo spoločnosť BoldGrid poskytuje na zálohovanie webových stránok?

MD: Samozrejme. Máme teda dve verzie zálohy BoldGrid – Free a Premium. A ako Premium funguje, je, ak máte Premium na jednom doplnku, získate ho pre celý balík. Mnoho ľudí neaktualizuje svoje stránky, pretože sa obávajú, že sa ich stránky zlomia. Preto robíme zálohu pred aktualizáciou vášho webu WordPress. Robí to veľa záložných riešení. Čo je však o nás trochu jedinečné, je fakt, že musíte prakticky povedať: „Jo, táto stránka je dobrá“ alebo sa bude vracať späť – namiesto toho, aby robila spätnú väzbu, ktorá sa vracia, iba ak zistíte, že niečo je zle. A niektoré z našich pokročilých funkcií zálohovania si môžete nejako prispôsobiť; vyberte, kam idú a podobné veci. Iba sme sa pokúsili urobiť z neho veľmi elegantné riešenie.

WHC: Čo sa stane v budúcnosti pre BoldGrid?

MD: Prémiová verzia bude mať front-end bezpečnostné skenovanie poháňané medzinárodnou bezpečnostnou agentúrou. Nie je to náhrada za bránu firewall alebo niečo od vášho hostiteľa, ale je to dobré bezpečnostné opatrenie, aby ste sa ubezpečili, že to robíte minimálne. A máme novú hlavnú tému, ktorá vyjde. Bude sa predávať výhradne na Envato s názvom BoldGrid Creole. A pomyslite na to, ako to, čo urobil BoldGrid pre skúsenosti so stavbou stránok, Creole dá za skúsenosť so stavbou tém. Bude to teda veľmi jednoduchý dizajnér tém, ktorý je super výkonný a bude sa podobať tomu, ako ceny spoločnosti Envato ceny jednorazovo nakupujú, a potom môžete získať rozšírenú podporu a podobné veci. A naozaj to mení hru o tom, ako zobrať to, čo už BoldGrid robí, ale potom, ak sa vám nepáči jedna z našich štartovacích tém, môžete si navrhnúť svoju vlastnú.

Pre viac informácií o BoldGrid kliknite sem, ak chcete vidieť moje recenzie a zoznam oficiálnych hostiteľov BoldGrid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map