ראיון עם BangelGrid Evangelist Product Mike Demo

מייק-הדמו-נועז


מדוע עליך להשתמש ב BoldGrid כדי לבנות את אתרי WordPress שלך

האם אתה מחפש דרך מהירה יותר לבנות אתרי וורדפרס מקצועיים למראה? BoldGrid היא חבילה של תוספים לבניית אתרים הכוללת תבניות נהדרות למראה, מספקת ממשק בונה גרירה ושחרור של בונה דפים ומאפשרת לך להיכנס במהירות לאתר האינטרנט שלך ב- WordPress. במקור, יחד עם InMotion Hosting, BoldGrid היא כעת חברה נפרדת לחלוטין עם האפליקציה הזמינה כעת להתקנה דרך Softaculous ב- cPanel..

היינו מהראשונים לנסות ולבחון את BoldGrid בשנה שעברה. בהחלט אהבתי את המוצר אז ואני שמח לדעת שמאז היו מספר שיפורים (חלקם הצעתי אז). כדי לברר מה קורה עם BoldGrid בימינו, התיישבתי לאחרונה לראיון עם מייק דמו, אוונג’ליסט המוצר ב- BoldGrid.

אירוח אתרים חתול: מדוע אתה מעדיף את BoldGrid כבונה האתר שלך?
הדגמת מייק: אני עושה CMS בקוד פתוח כבר שנים. התחלתי בקהילת ג’ומלה ואז הושטתי לקהילה של וורדפרס. אבל, יש הרבה אנשים בחוץ, עסקים קטנים, שצריכים רק אתר. הם לא ממש יודעים כיצד לבצע קוד והם לא יכולים להרשות לעצמם מפתח מלא. אתה יכול להקים אתר עם BoldGrid בתוך כחצי שעה עד שעה – תוכן מלא, להתחיל לעבוד – ובאמת לאפשר לעסק הקטן לעשות זאת כדי להתמקד במה שהם הכי טובים בו עובד בעסק שלהם לא צריך לדאוג לבנות אתר.

WHC: לאילו סוגים של אתרי וורדפרס מתאים BoldGrid?
ד”ר: זה תלוי מכיוון ש BoldGrid היא חבילה של תוספים. למתחילים המוחלטים שלא יודעים כלום על האינטרנט, זה נהדר לעסקים קטנים, אמא ופופ, מאפיות, מסעדות, דברים כאלה. אבל אם אתה סוכנות, יש לנו כלי פיתוח מתקדמים יותר כגון מסגרת כמו גם בונה דפים הבנוי מחברת Bootstrap. אז באמת מתאים להשתמש בו בכל אתר שיש בחוץ – אתה פשוט לא יכול להשתמש בכל החבילה, תלוי עד כמה האתר שלך מורכב..

WHC: האם ניתן להשתמש ב BoldGrid ליצירת אתר WordPress eCommerce?
ד”ר: כן, אתה בהחלט יכול. יש לנו אינטגרציה עם WooCommerce ברגע זה – פלטפורמת eCommerce פופולרית מאוד של וורדפרס. יש תיעוד ב BoldGrid.com כיצד לגרום לו לעבוד עם WooCommerce, כמו גם אתה יכול להשתמש בכל ווידג’ט וורדפרס מצידו אחר של תוסף צד שלישי של הכלי – מכיוון שהוא רק וורדפרס.

WHC: במה BoldGrid שונה מ- Wix או SquareSpace?
ד”ר: Wix ו- SquareSpace, הכלים האלה די מדהימים. אם אי פעם שיחקת איתם, יש לך כמה דברים יפים. הנושא שיש לאנשים מסוימים עם כמה מהכלים האלה הוא גבול – הם מכים בקיר שהם לא יכולים לעשות משהו שהם רוצים לעשות. ואז הם צריכים לבנות אתר משלהם ואז הם מקבלים הלם מדבקה כי הם מתחילים מחדש. אנו מנסים להימנע מכך. אנו נותנים לך את הפונקציונליות הזו – דומה מאוד – אך בתוך מסגרת קוד פתוח, שהיא וורדפרס. אז כשאתה צריך להאריך את זה אתה יכול. וכן, אתה הבעלים של התוכן שלך. אתה יכול לקחת את זה איתך, להעביר אותו לפלטפורמה אחרת – זה הקוד הפתוח האמיתי.

WHC: בעוד ש BoldGrid משתמש בדפי WordPress, האם אתה יכול בקלות לשלב את הבלוג שלך באתר שלך?
ד”ר: על הגרסה האחרונה של BoldGrid הוספנו פונקציונליות בבלוג. אז עכשיו כשתסובב את האתר שלך, הוא ישאל אותך “האם תרצה בלוג?” ואתה אומר כן או לא וזה תפור את הכל יחד ואתה לא צריך לעשות את זה נפרד.

WHC: האם אתה יכול לשתף אותנו בכל הטיפים שיש לך לעבוד עם BoldGrid בצורה יעילה יותר?
ד”ר: הדרך הקלה ביותר היא להשתמש במארח רשמי של BoldGrid. אתה יכול לארח אותו בכל מקום שתרצה, אבל אם תבחר מארח רשמי של BoldGrid יהיה להם תמיכה טלפונית. אז כשיש לך שאלות אתה יכול להתקשר אליהם והם יוכלו להוביל אותך בזה. חשבו על מה אתם רוצים שהאתר שלכם יהיה. ערוך רשימת משאלות עם כל התכונות המגניבות וכל מה שאתה רוצה שיהיה לך באתר שלך ואז הסר מהיום הראשון כל מה שאינו קריטי לפעילותך. אינך צריך להתחיל עם אתר בן 50 עמודים. פשוט התחל עם אתר בן חמישה עמודים עם המידע הבסיסי, ואז לאט לאט פשוט נסה להוסיף תכונה או דף בחודש – ואז האתר שלך יגדל באופן אורגני ותוכל ללמוד ממנו את הכלי משם..

WHC: האם ניתן להעביר אתר וורדפרס קיים BoldGrid בקלות?
ד”ר: בטוח. יש לך שתי דרכים לעשות זאת. כשאתה מתקין את BoldGrid זה יגלה ואומר, “היי, כבר יש לך אתר WordPress. האם אתה רוצה להכניס את האתר החדש של BoldGrid לביצוע? ” BoldGrid אכן בנה שלב בביצועים, כך שלא תצטרכו שרת נפרד לזה. ותוכלו לבנות הכל בשרת הבימויים של BoldGrid. יש לחיצה אחת על הדפים שלך. אתה יכול להעתיק את כל התוכן הקיים לאתר BoldGrid שלך – לפרוס את הכל כרצונך. ברגע שהוא מושלם, פרוס אותו בלחיצה אחת. ואז לא תצטרך לדאוג להפיל את האתר שלך בשידור חי בעת בניית החדש שלך.

WHC: כיצד פועלת פונקציונליות הבידור ב- BoldGrid?
ד”ר: הבימה היא כמובן משהו שהוא רעיון טוב ושיטות עבודה מומלצות. בכל פעם שתבצע עריכה באתר שלך, עליך לעשות זאת בסביבה אחרת. הדרך המסורתית לשלב היא להגדיר שרת מקומי במחשב שלך. אתה יכול לקנות חשבון אירוח שני ואז לנסות להעביר אותו שוב. אבל וורדפרס, שוב צריך שיהיה לך ידע טכני. אז מה שעשינו זה פשוט הוספנו סוג פוסט נסתר. אז יש לך חי, טיוטה, פרסום. יש לנו רק קבוצה נסתרת שנקראת Staging. ואז אתה יכול לשמור את הכל במסד הנתונים היחיד של וורדפרס, ואז כשאתה מוכן, פשוט נהפוך את זה. זה לא תחליף לסביבות הבימוי המסורתיות שנמצאות שם בחוץ. אבל עבור האנשים האלה שמתכוונים לערוך בהפקה, זו דרך נהדרת עבורם להחזיק את רשת הביטחון הזו.

WHC: האם קיימים תכונות או שיפורים נוספים בעתיד עבור BoldGrid שתוכלו לשתף אותנו?
ד”ר: עבור אותם חשבונות אירוח המשתמשים ב- Softaculous, מנהל חברת האירוח יכול לאפשר שילוב בוורדפרס כאשר אתה לוחץ בלחיצה אחת על התקנת WordPress “האם תרצה גם להתקין את BoldGrid Inspirations?” עכשיו אם אינך רואה אותו, פשוט הכנס כרטיס עם התמיכה שלך במארח. ואז אתה יכול פשוט ללחוץ בלחיצה אחת על אתר BoldGrid כשתסובב את אתר WordPress שלך אם יש לך Softaculous בלוח הבקרה שלך.

יהיה מקום בשוק, כך שתוכל לקנות תוספים נתמכים של צד שלישי שנועדו ונבנו עבור BoldGrid מכמה ממפתחי התוספים הגדולים באמת. יש לנו אינטגרציה הדוקה עם צילומי מאגר. אנו נבחן מערכת צילומי מלאי משופרת יותר בחודשים הקרובים. אז הם יהיו כמה תכונות מגניבות.

עיין בסקירה המפורטת שלנו בנושא BoldGrid כאן

לחץ כאן לקבלת בלעדיות BoldGrid Discount

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector