بروزرسانی BoldGrid با مایک نسخه ی نمایشی – محصول تبشیر

boldgrid-update-mike-demo


BoldGrid همچنان به عنوان سازنده وب سایت مورد علاقه من برای وب سایت های وردپرس است. آنها کار بسیار خوبی در سرعت بخشیدن و بهبود روند ایجاد سایت برای کاربران وردپرس انجام داده اند. اما آنچه که درباره BoldGrid بسیار چشمگیر است ، ادامه پیشرفت ها و پیشرفت هایی است که از زمان انتشار اولین بار به آن اضافه شده است. ما برای بازتاب این تغییرات ، BoldGrid Review خود را به روز کردیم. با این حال ، کارهای جالب دیگری حتی از BoldGrid نیز وجود دارد. و برای اینکه ایده ای بهتر درباره آنچه که می توانیم انتظار داشته باشیم دریافت کردم ، برای مصاحبه با BoldGrid Product Evangelist ، مایک دمو نشسته ام.

وب میزبان گربه: برخی از جدیدترین پیشرفت ها و پیشرفت های مربوط به BoldGrid چیست?

مایک دمو: ما کارهای نقشه راه زیادی انجام داده ایم. اکنون همه ماژولار هستیم ، بنابراین همه افزونه های ما فردی هستند. بنابراین به جای یک افزونه که هر ویژگی را نصب می کند ، می توانید انتخاب کنید و انتخاب کنید که کدام افزونه ها برای نیازهای شما حساس هستند. به عنوان مثال ، اگر شما قبلاً سازنده صفحه دارید و می خواهید از ابزار SEO ما استفاده کنید ، می توانید این کار را انجام دهید ، و لازم نیست آنچه را که شما برای اکوسیستم ما استفاده می کنید ، تغییر دهید. البته ما دوست داریم شما را به استفاده از همه ابزارهای ما ، اما هر مورد استفاده کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، شاید شما یک ابزار جستجوگرها مانند Yoast داشته باشید و نمی خواهید از سئو BoldGrid استفاده کنید. خوب ، اشکالی ندارد اگر شما ترجیح می دهید هنوز می توانید با BoldGrid سایتی بسازید و از Yoast استفاده کنید.

WHC: BoldGrid چگونه در رابطه با گوتنبرگ عمل خواهد کرد?

MD: ما از گوتنبرگ بسیار هیجان زده هستیم. گوتنبرگ نسل بعدی وردپرس است. اگر به نحوه استفاده امروز BoldGrid توجه کنید ، ما فقط Tiny MCE را گسترش می دهیم ، که امروز ویرایشگر داخلی وردپرس است. بنابراین گوتنبرگ فقط تکامل بعدی آن است. هدف اصلی ما فقط گسترش وردپرس و ساختن وردپرس حتی بهتر از گذشته است. چگونگی انجام این کار دقیقاً 100٪ تعیین نشده است زیرا گوتنبرگ یک هدف در حال حرکت است. اما ما برای گوتنبرگ هیجان زده هستیم ، و دقیقاً مانند اینکه اکنون وردپرس را گسترش داده ایم و شما را از اکوسیستم وردپرس بیرون نمی کشیم ، می خواهیم وقتی WordPress 5.0 را دنبال کنیم ، وقتی Gutenberg به هسته اصلی برسد.

WHC: تفاوت های اصلی بین نسخه های رایگان و حق بیمه BoldGrid چیست?

MD: کاملاً تغییر می کند اما برخی از چیزهایی که می گیرید این است که تم های برتر دریافت می کنید و طرح های بلاک BoldGrid را دریافت می کنید. شما می توانید به جای تنها یک وب سایت ، وب سایت نامحدود را مرحله بندی کنید. می توانید سایت های مرحله بندی خود را بیش از یک سال نگه دارید. راهی که حق بیمه دریافت می کنید این است که می توانید به BoldGrid.com بروید ، ماهانه 5 دلار به روزرسانی کنید ، یا می توانید از یکی از میزبان های رسمی BoldGrid ما استفاده کنید و BoldGrid را در بسته میزبانی خود گنجانده باشید..

WHC: رفتن با یک میزبان رسمی BoldGrid چه مزایایی دارد?

MD: نکته اصلی پشتیبانی شماست. از آنجا که ما با این هاست ها بسیار فعال هستیم ، یک فرایند QA بسیار کامل را پشت سر می گذاریم. اکنون ، BoldGrid را روی 100+ میزبان وردپرس آزمایش کرده ایم. اگر در وردپرس اجرا شود ، BoldGrid را اجرا می کند. اما هر میزبان تنظیم کمی متفاوت دارد. بنابراین هنگامی که یک میزبان رسمی است ، ما یک روند تضمین کیفیت چند هفته را طی می کنیم تا مطمئن شویم که با سیستم اکوسیستم بی عیب و نقص کار می کند ، زیرا ما می خواهیم کاربر بهترین تجربه را داشته باشد. مطمئناً می توانید از آن در هر کجا که دوست دارید استفاده کنید. اما با داشتن یک میزبان رسمی که مهر تأیید را داشته باشد ، و تیم آنها بر روی محصول ما آموزش دیده است ، آنها BoldGrid را در داخل و خارج می شناسند. بنابراین نه تنها می توانید برای پشتیبانی به ما مراجعه کنید ، بلکه می توانید برای پشتیبانی به میزبان خود بروید — که بسته به ترجیح شما ممکن است ارجح باشد زیرا برخی از میزبان های رسمی ما دارای پشتیبانی تلفنی هستند.

WHC: چگونه می توان BoldGrid را با Beaver Builder و برخی دیگر از سازندگان وب سایت WordPress در خارج مقایسه کرد?

MD: ما این سؤال را کاملاً سؤال می کنیم ، مانند “کدام یک بهتر است؟” و مواردی از این دست و این سوالی است که من واقعاً دوست ندارم زیرا این نوع سوالی است که می توان از آن پرسید. به عنوان مثال Beaver Builder یک سازنده صفحه عالی است. آنها کارهای شگفت انگیز انجام می دهند. Beaver Builder یک راه حل بسیار متفاوت برای حل یک مشکل مشابه دارد ، اما یک مشکل متفاوت است. من نمی گویم این بهتر یا بدتر است. این همه مربوط به گردش کار شما است ، چه چیزی را ترجیح می دهید؟ ما نوع کار گردشگر جادوگر Wix و Weebly و SquareSpace را تقلید می کنیم. و همچنین برخی ابزارهای پیشرفته برای توسعه دهندگان داریم و یک مورد استفاده را حل می کنیم. Beaver Builder یک مورد استفاده متفاوت را حل می کند. اما مسائل ما با بیور کار می کند. موارد ما با همه سازندگان صفحه کار می کند. مطمئناً شما واقعاً نمی توانید از افزونه سازنده صفحه و کشیدن با Beaver Builder استفاده کنید. اما می توانید از افزونه Staging ، افزونه SEO ما و بقیه مجموعه استفاده کنید. بنابراین ما آن را به صورت هدفمند ساخته ایم تا بتوانید آنچه را که برای شما معنی دارد انتخاب کرده و انتخاب کنید.

WHC: آیا می توانید در مورد آنچه BoldGrid برای تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ارائه می دهد ، به ما بگویید?

MD: مطمئن. بنابراین ما دو نسخه از نسخه پشتیبان تهیه BoldGrid داریم – Free و Premium. و نحوه کار Premium در صورت داشتن حق بیمه بر روی یک افزونه است ، آن را برای کل مجموعه دریافت می کنید. بسیاری از افراد سایتهای خود را به روز نمی کنند زیرا از این می ترسند که سایت های آنها خراب شود. بنابراین ، کاری که ما انجام می دهیم این است که ما قبل از بروزرسانی سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنیم. بسیاری از راه حل های پشتیبان این کار را انجام می دهند. اما آنچه کمی در مورد ما منحصر به فرد است این واقعیت است که شما باید به طور عملی بگویید ، “بله ، این سایت خوب است” ، یا در حال بازگشت است. به جای انجام معکوس ، که فقط در صورت کشف کردن چیزی برگشت می خورد. غلط است. و برخی از ویژگی های پیشرفته پشتیبان ما ، می توانید به صورت سفارشی آن را انجام دهید. جایی را انتخاب کنید و مواردی از این دست را انتخاب کنید. ما فقط سعی کرده ایم که آن را به یک راه حل بسیار زیبا تبدیل کنیم.

WHC: چه چیزی در آینده برای BoldGrid پیش خواهد آمد?

MD: نسخه برتر دارای اسکن امنیتی در قسمت جلویی می باشد که توسط یک آژانس امنیتی بین المللی تهیه شده است. این جایگزینی برای فایروال یا چیزی از میزبان شما نیست ، اما این یک اطمینان خوب برای اطمینان از حداقل انجام این کار است. و ما یک موضوع اصلی جدید داریم که بیرون می آید. این محصول به طور انحصاری در Envato به نام BoldGrid Creole فروخته می شود. و فکر کنید که به عنوان کاری که BoldGrid برای تجربه ساخت سایت انجام داد ، کرول قصد دارد تجربه ساخت موضوع را ارائه دهد. بنابراین این یک طراح بسیار آسان خواهد بود که بسیار قدرتمند است و قیمت آن مشابه قیمت Envato با قیمت یک بار خرید با قیمت یکسان است و سپس می توانید پشتیبانی گسترده و مواردی از این دست را دریافت کنید. و این واقعاً این بازی را تغییر می دهد که چگونه کاری را انجام دهیم که BoldGrid قبلاً انجام دهد ، اما پس از آن اگر شما یکی از مضامین شروع کننده ما را دوست ندارید ، می توانید هم اکنون طراحی خود را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد BoldGrid ، اینجا را کلیک کنید تا دیدگاه من و لیست میزبان های رسمی BoldGrid را ببینید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector