עדכון BoldGrid עם מייק הדגמה – אוונג’ליסט מוצרים

boldgrid-update-mike-demo


BoldGrid ממשיך להיות בונה האתר האהוב עליי עבור אתרי וורדפרס. הם עשו עבודה נהדרת בזירוז ובשיפור תהליך יצירת האתר עבור משתמשי וורדפרס. אך מה שמרשים מאוד גם ב- BoldGrid הוא המשך השיפורים והשיפורים שנוספו מאז שוחרר לראשונה. עדכנו את סקירת ה- BoldGrid שלנו כדי לשקף שינויים אלה. עם זאת, יש דברים גדולים עוד יותר שעולים מ- BoldGrid. וכדי לקבל מושג טוב יותר על מה אנו יכולים לצפות, התיישבתי לראיון עם BangelGrid Evangelist Product, Mike Demo.

אירוח אתרים חתול: מהם כמה שיפורים ושיפורים אחרונים עם BoldGrid?

הדגמת מייק: ביצענו הרבה עבודות ממפות הדרכים. כולנו מודולריים עכשיו, כך שכל התוספים שלנו אינדיבידואליים. אז במקום תוסף אחד שמתקין כל תכונה, תוכלו לבחור ולבחור אילו תוספים הגיוניים לצרכים שלכם. לדוגמה, אם כבר יש לך בונה דפים ואתה רוצה להשתמש בכלי SEO שלנו, אתה יכול לעשות זאת ולא תצטרך לעבור על כל מה שאתה משתמש במערכת האקולוגית שלנו. כמובן שנשמח שתשתמש בכל הכלים שלנו, אבל כל מקרה לשימוש מעט שונה. לדוגמה, אולי יש לך כלי SEO כמו Yoast ואינך רוצה להשתמש ב- BoldGrid SEO. ובכן, זה בסדר. אתה עדיין יכול לבנות אתר עם BoldGrid ולהמשיך להשתמש ב- Yoast אם זו ההעדפה שלך.

WHC: כיצד יתפקד BoldGrid ביחס ל גוטנברג?

ד”ר: אנחנו מאוד מתרגשים מגוטנברג. גוטנברג הוא הדור הבא של וורדפרס. אם אתה מסתכל על איך אנו משתמשים ב- BoldGrid היום, אנו רק מרחיבים את Tiny MCE, שהוא העורך המובנה של WordPress כיום. אז גוטנברג הוא בדיוק האבולוציה הבאה של זה. כל המטרה שלנו היא רק להרחיב את וורדפרס ולהפוך את וורדפרס לטוב אפילו יותר מכפי שהיא כבר. איך אנחנו הולכים לעשות את זה בדיוק לא נקבע במאה אחוז מכיוון ש גוטנברג הוא יעד נע. אבל אנחנו נרגשים לקראת גוטנברג, וכמו שאנחנו פשוט מרחיבים את וורדפרס עכשיו ולא מוציאים אתכם מהמערכת האקולוגית של וורדפרס, אנחנו הולכים להמשיך את זה לגבי וורדפרס 5.0 כשגוטנברג תגיע לליבה.

WHC: מהם ההבדלים העיקריים בין הגרסאות החינמיות והפרמיות של BoldGrid?

ד”ר: זה משתנה לא מעט. אבל חלק מהדברים שאתה מקבל זה שאתה מקבל נושאי פרימיום ומקבל פריסות חסימות BoldGrid. אתה יכול לביים אתרים ללא הגבלה במקום רק אתר אחד. אתה יכול לשמור על אתרי הבימוי שלך יותר משנה. הדרך בה תקבלו פרמיה היא שתוכלו לעבור ל- BoldGrid.com, לשדרג תמורת 5 דולר לחודש, או שתוכלו להשתמש באחד המארחים הרשמיים של BoldGrid ולהכניס את BoldGrid לחבילת האירוח שלכם..

WHC: מה היתרונות בללכת עם מארח רשמי של BoldGrid?

ד”ר: הדבר העיקרי שאתה מקבל זה תמיכה. מכיוון שאנחנו פעילים מאוד עם המארחים האלה, אנו עוברים תהליך QA יסודי מאוד. כעת, בדקנו את BoldGrid במארחים של יותר מ- WordPress. ואם זה פועל ב- WordPress, הוא הולך להריץ את BoldGrid. אבל לכל מארח יש הגדרה שונה במקצת. כך שכאשר זה מארח רשמי, אנו עוברים תהליך אבטחת איכות רב-שבועי כדי לוודא שהוא עובד ללא רבב עם המערכת האקולוגית שלהם מכיוון שאנחנו רוצים שהמשתמש יקבל את החוויה הטובה ביותר. אתה בהחלט יכול להשתמש בו בכל מקום שתרצה. אבל הם הולכים עם מארח רשמי שיש לו את חותמת האישור החותמת, והצוות שלהם הוכשר על המוצר שלנו, הם מכירים את BoldGrid מבפנים ומבחוץ. כך שלא רק שתוכל לבוא אלינו לקבלת תמיכה, אתה יכול גם לגשת לתמיכה של המארח שלך – וזה תלוי בהעדפתך, כיוון שכמה מהמארחים הרשמיים שלנו תומכים בטלפון..

WHC: איך היית משווה את BoldGrid לביבר בונה וכמה מבוני אתרי וורדפרס אחרים שם בחוץ?

ד”ר: נשאלת את השאלה הזו לא מעט, כמו “איזו טובה יותר?” ודברים כמו זה. וזו שאלה שאני ממש לא אוהבת כי זו סוג של שאלה לא נכונה לשאול. ביבר בונה למשל הוא בונה דפים נהדר. הם עושים כמה דברים מדהימים. לביבר בונה יש פיתרון שונה בהרבה לפיתרון בעיה דומה, אך בעיה אחרת. אני לא אומר שזה טוב יותר או גרוע יותר. הכל קשור לזרימת העבודה שלך, מה אתה מעדיף? אנחנו מחקים את זרימת העבודה של אשף ה- Wix ו- Weebly ו- SquareSpace. ויש לנו גם כמה ערכות כלים מתקדמות למפתחים ואנחנו פותרים מקרה לשימוש אחד. ביבר בונה פותר מקרה שימוש אחר. אבל הדברים שלנו עובדים עם ביבר. הדברים שלנו עובדים עם כל בוני הדפים. בטח, אינך יכול באמת להשתמש בתוסף לבניית העמודים ושחרור הדפים שלנו עם Beaver Builder. אבל אתה יכול להשתמש בתוסף הבימוי שלנו, בתוסף ה- SEO שלנו ובשאר הסוויטות. אז הפכנו אותו למודולרי בכוונה כך שתוכלו לבחור ולבחור מה הגיוני עבורכם.

WHC: האם תוכל לספר לנו על מה שמציע BoldGrid לגיבויים לאתר?

ד”ר: בטוח. אז יש לנו שתי גרסאות של גיבוי BoldGrid – ה- Free ו- Premium. והדרך שבה פרימיום עובדת היא אם יש לך פרימיום על תוסף אחד, אתה מקבל אותו עבור כל הסוויטה. הרבה אנשים לא מעדכנים את האתרים שלהם מכיוון שהם חוששים שהאתרים שלהם הולכים להישבר. אז מה שאנחנו עושים זה לקחת גיבוי לפני שתעדכן את אתר הוורדפרס שלך. הרבה פתרונות גיבוי עושים זאת. אבל מה שקצת ייחודי בנו, זה העובדה שאתה צריך לומר בפועל, “כן, האתר הזה טוב”, או שהוא הולך להתגלגל לאחור – במקום לעשות את ההפך, שמתגלגל לאחור רק אם אתה מגלה שמשהו טועה. וכמה מתכונות הגיבוי המתקדמות שלנו, אתה יכול להתאים אישית את זה; בחר לאן הם הולכים ודברים כאלה. פשוט ניסינו להפוך את זה לפיתרון מאוד אלגנטי.

WHC: מה קורה בעתיד עבור BoldGrid?

ד”ר: לגרסת הפרימיום תהיה סריקת אבטחה מקדימה המופעלת על ידי סוכנות אבטחה בינלאומית. זה לא תחליף לחומת אש או משהו מהמארח שלך, אבל זה אמצעי בטיחות טוב לוודא שאתה עושה זאת לפחות. וקיבלנו נושא מאסטר חדש שיוצא. זה יימכר אך ורק באנטואטו, שנקרא BoldGrid Creole. ותחשבו על זה כמו שעשה BoldGrid לחוויית בניית האתרים, קריול עומדת לתת עבור חווית בניית הנושא. אז זה יהיה מעצב נושא קל מאוד שהוא סופר עוצמתי, והוא יתומחר באופן דומה לאיך שאנטו מתמחרר את הדברים שלהם, ברכישה חד פעמית ואז תוכלו לקבל תמיכה מורחבת ודברים כאלה. וזה באמת משנה את המשחק כיצד לקחת את מה ש- BoldGrid כבר עושה, אבל אם אתה לא אוהב אחד מנושאי המתנע שלנו, אתה יכול לעצב משלך עכשיו.

לפרטים נוספים על BoldGrid, לחץ כאן כדי לראות את סקירתיי ורשימה של מארחי BoldGrid הרשמיים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map