بررسی BoldGrid

boldgrid-review


2019 بهترین میزبانی وببهترین وب سایت سازنده وردپرس تا به حال ، صاحبان وب سایت های چشم انداز می بایست بین استفاده از هاستینگ سنتی با یک سیستم مدیریت محتوا مانند WordPress یا رفتن با یک شرکت ایجاد وب سایت مانند SquareSpace یا Wix.com ، یک انتخاب را انتخاب کنند. هر دو روش مزایایی دارد و برای بعضی از آنها می تواند یک تصمیم دشوار باشد. با این حال ، با BoldGrid اکنون می توانید از مزایای یک برنامه میزبانی وب سنتی لذت ببرید ، اما هنوز هم می توانید به سرعت و به راحتی وب سایت های حرفه ای وردپرس خود را ایجاد کنید.

BoldGrid چیست؟?

BoldGrid مجموعه خاصی از افزونه ها است که توسط InMotion Hosting ساخته شده است و به شما امکان می دهد به راحتی وب سایت های وردپرس حرفه ای و حرفه ای ایجاد کنید. BoldGrid فرایند ایجاد وب سایت را از طریق رابط طراحی و کشیدن و رها کردن آن ساده می کند – این به مبتدیان اجازه می دهد تا سایتهای وردپرسی خود را سریعتر و آسان تر ایجاد کنند. و برای کاربران و توسعه دهندگان پیشرفته WordPress ، BoldGrid اجازه سفارشی سازی بیشتر وب سایت را می دهد — بعلاوه ، می توانید قبل از اجرای آنها در سایت زنده خود ، یک سایت مرحله بندی جداگانه برای توسعه و آزمایش تغییرات ایجاد کنید..

مزایای BoldGrid چیست؟?

 • BoldGrid فرایند ایجاد یک وب سایت حرفه ای به دنبال وردپرس را ساده تر و سریعتر می کند ، در حالی که هنوز مزایای یک برنامه میزبانی وب سنتی را به شما امکان می دهد.
 • BoldGrid راهی برای شخصی سازی سریع بسیاری از مناطق وب سایت شما ارائه می دهد – شبیه به Customizer Theme WordPress موجود ، اما با گزینه های بیشتر.
 • BoldGrid به شما امکان می دهد تا یک سایت مرحله بندی ایجاد کنید که می توانید برای مهاجرت به یک وب سایت موجود یا آزمایش کردن تغییرات قبل از انتقال آنها به سایت زنده خود استفاده کنید..
 • شما مالکیت و کنترل کامل وب سایت BoldGrid خود را دارید. حتی اگر از InMotion Hosting یا یکی دیگر از میزبان رسمی BoldGrid حرکت کنید ، می توانید سایت خود را حفظ کنید.

نسخه رایگان یا حق بیمه BoldGrid?

مانند اکثر محصولات وردپرس ، BoldGrid در هر دو نسخه رایگان و پریمیوم در دسترس است. خبر خوب این است که نسخه رایگان BoldGrid بسیار مستحکم است و برای بسیاری از دارندگان وب سایت تنها آنچه شما نیاز دارید (به علاوه هاستینگ شما) است. با این حال ، نسخه برتر BoldGrid ارزش و مزایای زیادی را ارائه می دهد.

با نسخه برتر BoldGrid ، ویژگی های طراحی برتر را به علاوه کشویی و ابزارک وبلاگ دریافت می کنید. همچنین می توانید از حافظه پشتیبان از راه دور در Amazon S3 و Google استفاده کنید. و با BoldGrid Premium 15 نصب Cloud WordPress دریافت می کنید (در زیر مشاهده کنید).

برای اطلاعات بیشتر در مورد نسخه حق بیمه BoldGrid اینجا را کلیک کنید

BoldGrid چگونه کار می کند?

نسخه رایگان BoldGrid در مخزن افزونه WordPress.org موجود است. با این حال ، من اکیداً توصیه می کنم از یکی از میزبان های رسمی BoldGrid با سازنده وب سایت استفاده کنید. من شخصاً برای InMotion Hosting انتخاب می کنم زیرا در ابتدا این محصول را توسعه داده اند و بیشترین تجربه را در زمینه پشتیبانی از آن دارند. پس از ورود به سیستم با InMotion Hosting برای BoldGrid ، آن را از طریق صفحه مدیریت حساب خود نصب کنید.
BoldGrid AMP

نصب و راه اندازی

در حالی که BoldGrid از ویژگی های بسیار چشمگیری برخوردار است ، متأسفانه نصب همیشه یکی از آنها نیست. من اکیداً توصیه می کنم که برای نصب BoldGrid بر روی دامنه خود ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. به نظر می رسد در برخی موارد هنوز مراحل نصب BoldGrid از طریق صفحه کنترل حساب وجود دارد. فقط پشتیبانی را داشته باشید که نصب را انجام دهید و باعث صرفه جویی در وقت و سرخوردگی شما می شود.
گزینه های نصب BoldGrid

ایجاد وب سایت BoldGrid

برای مبتدیان ، یکی از موارد جالب در مورد BoldGrid این است که شما در روند ایجاد وب سایت وردپرس خود راهنمایی می کنید. روند ایجاد وب سایت BoldGrid از دو بخش تشکیل شده است:
1. الهام
2. سفارشی سازی

هنگامی که به سایت BoldGrid WordPress خود وارد می شوید ، در گزینه های داشبورد مشاهده می کنید تا دو فیلم را از شروع کار مشاهده کنید (یکی برای مبتدیان و دیگری برای کاربران پیشرفته تر که ممکن است در حال جابجایی یک سایت موجود باشند). من اکیداً توصیه می کنم قبل از شروع کار یکی از این موارد را مشاهده کنید.
داشبورد BoldGrid

مابقی قسمت داشبورد مشابه نصب معمولی وردپرس است.

الهام

اولین مرحله از روند الهام بخش انتخاب موضوع یا طراحی وب سایت شماست. می توانید از میان چندین دسته انتخاب کنید.
boldgrid-select-design

مضامین با تصاویر دارای حق چاپ در کنار تصاویر علامت گذاری شده است. اگر می خواهید بدون علامت از آنها استفاده کنید ، باید تصاویر را از طریق سکه های کپی رایت خریداری کنید. با این حال ، لازم نیست از این تصاویر استفاده کنید. و در بیشتر موارد ، من اکیداً توصیه می کنم از عکس های خود برای وب سایت خود استفاده کنید.
BoldGrid موضوع را انتخاب کنید

صفحه بعدی خود را انتخاب می کنید بعدی. صفحه مجموعه نوع صفحاتی را که وب سایت شما در آن قرار دارد تعیین می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید یک سایت پایه یا آنچه به آن یک سایت سینک آشپزخانه گفته می شود ایجاد کنید که حاوی زنگ ها و سوت های بیشتری است. به خاطر داشته باشید که همیشه مهم است که سایت خود را بدون توجه به اینکه با کدام صفحه تنظیم کنید ، شخصی سازی کنید. همچنین می توانید وبلاگ خود را با سایت خود تعیین کنید.
boldgrid-content

نکته جالب در مورد پیش نمایش سایت این است که می توانید نحوه نمایش وب سایت شما در تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی را ببینید.
تلفن پیش نمایش BoldGrid

مرحله بعدی وارد کردن اطلاعات مخاطب خود است. علاوه بر عنوان شرکت یا عنوان وب سایت خود ، می توانید ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس کسب و کار و پیوندهای رسانه های اجتماعی خود را نیز درج کنید.
boldgrid-contact-info

برای تکمیل مراحل الهام بخش ، روی دکمه Install this وب سایت کلیک کنید تا الهامات خود را نصب کنید.
boldgrid-install-website

پس از اتمام روند ، تأیید می کنید که وب سایت BoldGrid شما نصب شده است.
boldgrid-site-install

سفارشی سازی

شخصی سازی مرحله بعدی ایجاد سایت BoldGrid شماست. شما برای انجام کارهایی مانند تنظیم عنوان سایت ، اضافه کردن و حذف صفحات و سایر موارد سفارشی روی گزینه منوی Customize در سمت چپ داشبورد کلیک می کنید..
منوی سفارشی BoldGrid

از آنجا که از طریق گزینه های موجود در منوی سمت چپ Customizer تغییراتی ایجاد می کنید ، می توانید تغییرات خود را در سمت راست پیش نمایش دهید. Customizer به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه ، رنگ ها ، منوها ، ابزارک ها و موارد دیگر را تغییر دهید. این کار شبیه به برنامه های سازنده تم در یک نصب معمولی وردپرس است – فقط در اینجا در BoldGrid ، شما می توانید به میزان بیشتری سفارشی سازی کنید.
سفارشی سازی boldgrid

ویرایشگر BoldGrid

ویرایشگر صفحه به شما امکان می دهد صفحات سایت خود را ایجاد ، ویرایش و حذف کنید. من واقعاً ویژگی های کشیدن و رها کردن را دوست دارم که به شما امکان می دهد محتوای خود را درست به روشی که می خواهید تنظیم کنید. و دوباره ، می توانید صفحه خود را پیش نمایش کنید تا ببینید چگونه در انواع مختلف دستگاه ها ظاهر می شود.
ویرایشگر صفحه BoldGrid

پلاگین های BoldGrid

پلاگین های boldgrid

BoldGrid با مجموعه ای از شش افزونه وردپرس همراه است. سه علامت گذاری شده با ستاره زیر باید هنگام نصب BoldGrid برای شما توسط پشتیبانی مشتری نصب و فعال شوند.

الهامات BoldGrid *
الهامات BoldGrid گام به گام کمک به ایجاد سایت وردپرس شما می کند.

ویرایشگر BoldGrid *
افزونه BoldGrid Editor قابلیت کشیدن و رها کردن را که می توانید هنگام ایجاد و ویرایش صفحات وب سایت خود استفاده کنید ، فراهم می کند.

BoldGrid SEO *
افزونه SEO BoldGrid وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کند – تا حدودی مانند افزونه Yoast SEO.

پشتیبان گیری BoldGrid
افزونه BoldGrid Backup به شما امکان می دهد تا نسخه پشتیبان تهیه خودکار وب سایت خود را پیکربندی کنید. همچنین می توانید پشتیبان گیری دستی را اجرا کرده و داده های خود را بازیابی کنید.

صحنه بندی BoldGrid
افزونه BoldGrid Staging عملکرد صحنه بندی را برای وب سایت شما فراهم می کند. شما می توانید قبل از انتقال به سایت زنده وردپرس ، تغییرات را در صفحات وب سایت خود آزمایش کنید.

گالری BoldGrid
افزونه BoldGrid Gallery این امکان را به شما می دهد تا گالری های عکس و نمایش پرده ای را در وب سایت خود نمایش دهید.

صحنه بندی BoldGrid

شاید جذاب ترین ویژگی BoldGrid ، امکان تنظیم سایت استیجاری باشد که می توانید قبل از بیرون کشیدن آنها به وب سایت زنده خود ، تغییرات جدید را توسعه داده و آزمایش کنید. باید به کسانی که با برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آشنا هستند ، اشاره کنم که صحنه بندی در BoldGrid تا حدودی متفاوت است.

اول ، BoldGrid به شما امکان می دهد عناصر صفحه را از سایت زنده خود به سایت صحنه بندی خود کپی کنید. سپس ، بعد از ایجاد تغییرات و آزمایش موارد دیگر ، می توانید سایت استیشن خود را سایت زنده خود کنید. با این حال ، شما نمی توانید کل سایت زنده خود را از قبل کپی کرده و آن را به عنوان سایت صحنه سازی خود قرار دهید. بنابراین ، اگر قصد استفاده از صحنه بندی BoldGrid را بیش از مهاجرت اولیه خود دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که سایت مرحله بندی شما نسخه اصلی وب سایت شماست – تغییرات خود را در اینجا انجام دهید و سپس سایت استیشن خود را به سمت فعال خود فعال کنید. سایت.

همچنین ، در حال حاضر BoldGrid فقط به شما امکان می دهد صفحات خود را در سایت مرحله بندی خود کپی کنید – نه پست های وبلاگ. برای بسیاری از انواع وب سایت ها ، این یک مشکل نیست. فقط بخاطر داشته باشید که اگر وبلاگ خود را با سایت خود درج کنید ، پست های شما نمی توانند در مرحله بندی کپی شوند. من با گروه InMotion صحبت کرده ام و درخواست عملکرد وبلاگ پست بلاگ را مطرح کرده ام ، بنابراین امیدوارم که در آینده گنجانده شود.

وردپرس BoldGrid و Cloud

boldgrid-cloud-wordpress
یکی از جالب ترین و جذاب ترین تحولات با BoldGrid ترکیب BoldGrid با Cloud WordPress است. شما در واقع می توانید یک وب سایت آزمایشی WordPress را در ابر ایجاد کنید و نه تنها ویژگی های BoldGrid بلکه سایر افزونه ها یا مضامین جدیدی را که می خواهید امتحان کنید ، آزمایش کنید. نکته جالب در مورد Cloud WordPress نه تنها این است که شما می توانید سایت BoldGrid خود را برای خودتان توسعه داده و آزمایش کنید ، بلکه این توانایی را دارید که وب سایت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. بنابراین ، اگر در حال ایجاد وب سایت برای مشتری هستید ، آنها به راحتی می توانند ببینند که اوضاع چگونه پیش می رود. همچنین اگر یک تیم از توسعه دهندگان دارید ، آنها همچنین می توانند به وب سایت دسترسی پیدا کرده و کار کنند.

هنگامی که آماده استقرار سایت Cloud WordPress خود هستید ، می توانید از ویژگی BoldGrid Backup استفاده کنید تا سایت آزمایش خود را برای اجرای زنده به میزبان وب منتقل کنید..

BoldGrid SEO

boldgrid-seo
از آنجا که SEO بخشی مهمی از یک وب سایت موفق است ، اکنون اکثر سازندگان وب سایت شامل نوعی از مؤلفه های SEO هستند. و خوشحالم از اینکه گزارش دادم که افزونه BoldGrid SEO نه تنها قابل استفاده نیست بلکه ویژگی های گسترده تری نسبت به سایر سازندگان وب سایت ارائه می دهد.

با افزونه BoldGrid SEO می توانید:

 • عنوانها و توضیحات صفحه را بهینه کنید
 • بهینه سازی برچسب ها و محتوا
 • تراکم کلمات کلیدی خود را تجزیه و تحلیل کنید
 • برچسب های Alt Image خود را بررسی کنید
 • پیوندهای خود را تنظیم کنید تا دنبال شوند / بدون دنبال کردن
 • طول محتوا خود را تجزیه و تحلیل کنید

نتایج آزمون BoldGrid من

پس از تست گسترده BoldGrid در InMotion Hosting ، نتیجه گیری های من در اینجا آمده است.

آموزش های ویدیویی ، که می توانید از طریق منوی Tutorials در داشبورد به آنها دسترسی پیدا کنید ، برای شروع وب سایت BoldGrid خود بسیار مفید هستند..

صفحات را به همان روشی که معمولاً در وردپرس انجام می دهید اضافه و ویرایش می کنید. با این حال ، BoldGrid یک رابط گرافیکی برای کار با مطالب شما فراهم می کند. من واقعاً آن را دوست دارم و استفاده از آن برای جابجایی ، اصلاح و ویرایش محتوای صفحه بسیار آسان است.

ویژگی های پیش نمایش رایانه لوحی و تلفن خصوصاً جالب و بسیار مفید هستند زیرا محاسبات موبایل حتی بیشتر از این نرم افزار است.

من تست خود را با ایجاد و شخصی سازی وب سایت عکاسی انجام دادم. و باید بگویم که من از نتایج بسیار راضی بودم. BoldGrid مضامین عکاسی زیبایی را ارائه می دهد که در ارائه تصاویر عکاسی به همراه سایر قابلیت های مورد نیاز مورد نظر (فرم تماس ، و غیره) کار بسیار خوبی را انجام می دهند.

شخصی سازی تصاویر در BoldGrid بسیار آسان است. در حالی که می توانید از تصاویر بورس موجود در سایت های BoldGrid استفاده کنید ، من حتما توصیه می کنم از عکس های خود استفاده کنید. اضافه کردن تصاویر خود و جایگزین کردن تصاویر موجود در BoldGrid ، سایت شما را بی نظیر تر کرده و به شما امکان می دهد وب سایت خود را برای مخاطبان خود بهتر تنظیم کنید. و لازم نیست آن سکه های حق چاپ را خریداری کنید تا بتوانید علامت های سفید را حذف کنید.

نمایشی ویدیویی: ایجاد وب سایت با BoldGrid

برای نشان دادن اینکه ایجاد وب سایت وردپرس با BoldGrid چقدر کار ساده است ، من فیلم زیر را ساختم:

بهترین میزبانی برای BoldGrid

یکی از مزایای بزرگ BoldGrid این است که می توانید از آن با هر میزبان وب که میزبان وردپرس را ارائه می دهد استفاده کنید – این روزها به معنای تقریباً میزبان وب است. با این حال ، برای بهترین نتیجه توصیه می کنم یک میزبان رسمی BoldGrid را انتخاب کنید – یکی که توصیه شده توسط BoldGrid.

در حال حاضر ، حدود 10 شرکت میزبانی وب در فهرست وب سایت BoldGrid وجود دارد. اما برای بهترین تجربه ، من یا InMotion Hosting یا Web Hosting Hub را انتخاب می کنم. BoldGrid در ابتدا توسط InMotion توسعه داده شد ، و آنها همچنان به پشتیبانی کامل می پردازند. می توانید BoldGrid را با برنامه های میزبانی مشاغل InMotion یا میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها نصب کنید.
inmotion-hosting-boldgrid

توصیه

اگر دوست دارید WordPress باشید ، BoldGrid یک راه حل ایده آل است بلکه می خواهید یک سادگی برای ایجاد وب سایت مانند برنامه های SquareSpace یا Wix بخواهید. BoldGrid برای مبتدیان به دنبال راهی سریعتر و ساده تر برای ایجاد یک سایت حرفه ای وردپرس مناسب است. یا کاربران و توسعه دهندگان پیشرفته WordPress که نیاز به روشی ساده تر برای ایجاد وب سایت برای مشتری یا خود دارند.

تست شخصی من در مورد BoldGrid منجر به نتایج بسیار مثبتی شد زیرا من به راحتی قادر به حرکت و استفاده از محصول برای ایجاد وب سایتهای با کیفیت بودم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد BoldGrid و ذخیره بیش از 50٪ در اینجا کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map