BoldGrid atjauninājums ar Mike Demo – Product Evangelist

boldgrid-update-mike-demo


BoldGrid joprojām ir mans mīļākais vietņu veidotājs WordPress vietnēm. Viņi ir paveikuši lielu darbu, lai paātrinātu un uzlabotu vietņu izveides procesu WordPress lietotājiem. Bet tas, kas ir ļoti iespaidīgs par BoldGrid, ir nepārtrauktie uzlabojumi un uzlabojumi, kas ir pievienoti kopš tā pirmās izdošanas. Mēs esam atjauninājuši BoldGrid pārskatu, lai atspoguļotu šīs izmaiņas. Tomēr no BoldGrid gaidāmas vēl vairākas lieliskas lietas. Un, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, ko mēs varam sagaidīt, es apsēdos uz interviju ar BoldGrid Product Evangelist, Maiku Demo.

Tīmekļa mitināšanas kaķis: kādi ir jaunākie BoldGrid uzlabojumi un uzlabojumi?

Maika demonstrācija: Mēs esam paveikuši daudz ceļa kartes darbu. Mēs visi tagad esam modulāri, tāpēc visi mūsu spraudņi ir individuāli. Tātad viena spraudņa vietā, kas instalē katru funkciju, jūs varat izvēlēties un izvēlēties, kuri spraudņi ir atbilstoši jūsu vajadzībām. Piemēram, ja jums jau ir lapu veidotājs un vēlaties izmantot mūsu SEO rīku, varat to izdarīt, un jums nav jāpārslēdzas viss, ko izmantojat mūsu ekosistēmai. Protams, mēs labprāt izmantojam visus mūsu rīkus, taču katrs lietošanas gadījums ir nedaudz atšķirīgs. Piemēram, varbūt jums ir tāds SEO rīks kā Yoast, un jūs nevēlaties izmantot BoldGrid SEO. Nu, tas ir labi. Jūs joprojām varat izveidot vietni, izmantojot BoldGrid, un turpināt izmantot pakalpojumu Yoast, ja tas ir jūsu priekšroka.

WHC: Kā BoldGrid darbosies attiecībā uz Gūtenbergu?

MD: Mēs esam ļoti satraukti par Gūtenbergu. Gūtenbergs ir nākamā WordPress paaudze. Ja paskatīsities, kā mēs šodien izmantojam BoldGrid, mēs vienkārši paplašinām Tiny MCE, kas šodien ir iebūvētais WordPress redaktors. Tātad Gūtenbergs ir tikai tā nākamā evolūcija. Viss mūsu mērķis ir tikai paplašināt WordPress un padarīt WordPress vēl labāku, nekā tas jau ir. Tas, kā mēs to panāksim, nav 100% noteikts, jo Gūtenbergs ir kustīgs mērķis. Bet mēs esam sajūsmā par Gūtenbergu, un tāpat kā mēs vienkārši paplašinām WordPress tagad un neizlaižam jūs no WordPress ekosistēmas, mēs turpināsim darboties WordPress 5.0 gadījumā, kad Gūtenbergs sasniedz galveno.

WHC: Kādas ir galvenās atšķirības starp BoldGrid bezmaksas un premium versijām?

MD: Tas mainās diezgan nedaudz. Bet dažas no lietām, kuras jūs saņemat, ir tas, ka jūs saņemat premium klases motīvus un saņemat premium BoldGrid bloku izkārtojumus. Tikai vienas vietnes vietā varat izvietot neierobežotas vietnes. Jūs varat saglabāt savas pieturvietas vairāk nekā gadu. Piemaksu saņemšanas veids ir tas, ka varat apmeklēt vietni BoldGrid.com, jaunināt cenu par 5 ASV dolāriem mēnesī vai izmantot kādu no mūsu BoldGrid oficiālajiem resursdatoriem un BoldGrid iekļaut savā mitināšanas paketē..

WHC: Kādas ir priekšrocības, dodoties kopā ar oficiālo BoldGrid saimnieku?

MD: Galvenais, ko saņemat, ir atbalsts. Tā kā mēs ļoti aktīvi darbojamies ar šiem saimniekiem, mēs iziet ļoti rūpīgu kvalitātes nodrošināšanas procesu. Tagad mēs esam pārbaudījuši BoldGrid vairāk nekā 100 WordPress resursdatoros. Un, ja tas darbojas WordPress, tas darbosies BoldGrid. Bet katrai saimniecei ir nedaudz atšķirīga iestatīšana. Tāpēc, kad tā ir oficiāla saimniece, mēs apmeklējam vairāku nedēļu kvalitātes nodrošināšanas procesu, lai pārliecinātos, ka tas nevainojami darbojas ar viņu ekosistēmu, jo mēs vēlamies, lai lietotājam būtu vislabākā pieredze. Jūs noteikti to varat izmantot jebkur, kur vēlaties. Bet, dodoties kopā ar oficiālu saimnieku, kuram ir apzīmogots apstiprinājuma zīmogs, un viņu komanda ir apmācīta par mūsu produktu, viņi zina BoldGrid gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Tātad jūs varat ne tikai nākt pie mums pēc palīdzības, bet arī varat vērsties pēc palīdzības pie sava saimnieka – kas atkarībā no jūsu vēlmēm var būt vēlams, jo dažiem no mūsu oficiālajiem saimniekiem ir atbalsts pa tālruni.

WHC: Kā jūs salīdzināt BoldGrid ar Beaver Builder un dažiem citiem WordPress vietņu veidotājiem?

MD: Šis jautājums mums tiek uzdots diezgan daudz, piemēram, “Kurš ir labāks?” un tādas lietas. Un tas ir jautājums, kas man ļoti nepatīk, jo tas ir nepareizs uzdotais jautājums. Piemēram, Beaver Builder ir lielisks lapu veidotājs. Viņi dara dažas pārsteidzošas lietas. Beaver Builder līdzīgas problēmas risināšanai ir daudz atšķirīgs risinājums, bet atšķirīga problēma. Es nesaku, ka tas ir labāk vai sliktāk. Tas viss attiecas uz jūsu darbplūsmu, kam jūs dodat priekšroku? Mēs sava veida imitējam Wix un Weebly un SquareSpace vedņa darbplūsmu. Un mums ir arī daži uzlaboti izstrādātāju rīku komplekti, un mēs atrisinām vienu lietošanas gadījumu. Beaver Builder atrisina atšķirīgu lietošanas gadījumu. Bet mūsu lietas darbojas ar Bebru. Mūsu lietas darbojas ar visiem lapu veidotājiem. Protams, jūs nevarat īsti izmantot mūsu lapas nomaiņas un ievilkšanas spraudni ar Beaver Builder. Bet jūs varat izmantot mūsu inscenēšanas spraudni, mūsu SEO spraudni un pārējo komplektu. Tāpēc mēs to mērķim padarījām modulāru, lai jūs varētu izvēlēties, kas jums ir jēga.

WHC: Vai varat pastāstīt par to, ko BoldGrid nodrošina vietņu dublēšanai?

MD: Protams. Tātad mums ir divas BoldGrid dublējuma versijas – bezmaksas un premium. Un kā darbojas Premium, ja jums ir Premium vienā spraudnī, jūs to iegūstat visam komplektam. Daudzi cilvēki neatjaunina savas vietnes, jo baidās, ka viņu vietnes sabojāsies. Tātad, tas, ko mēs darām, ir rezerves kopija, pirms atjaunināt savu WordPress vietni. Daudzi rezerves risinājumi to dara. Bet tas, kas par mums ir mazliet unikāls, ir fakts, ka jums praktiski jāsaka: “Yup, šī vietne ir laba”, vai arī tā mainīsies atpakaļ – tā vietā, lai izdarītu reversu, kas rit atpakaļ, tikai tad, ja atklājat, ka kaut kas ir nepareizi. Un dažas no mūsu uzlabotajām dublēšanas funkcijām jūs varat to pielāgot; izvēlēties, kurp viņi dodas, un tādas lietas. Mēs vienkārši centāmies padarīt to par ļoti elegantu risinājumu.

WHC: Kas nākotnē parādīsies BoldGrid?

MD: Piemaksu versijai būs priekšējā drošības skenēšana, ko darbina starptautiska drošības aģentūra. Tas neaizvieto ugunsmūri vai kaut ko no jūsu resursdatora, bet tas ir labs drošības pasākums, lai pārliecinātos, ka vismaz to darāt. Un mums parādījās jauna galvenā tēma. Tas tiks pārdots tikai vietnē Envato ar nosaukumu BoldGrid Creole. Padomājiet par to, ko BoldGrid darīja vietnes veidošanas pieredzē, un kreolieši piešķirs tēmu veidošanas pieredzi. Tātad tas būs ļoti viegls un ļoti spēcīgs tēmu noformējums, un tā cena būs līdzīga tam, kā Envato novērtē viņu lietas ar vienu pirkumu un tad jūs varat saņemt paplašinātu atbalstu un tamlīdzīgas lietas. Un tas patiešām maina spēli par to, kā uzņemt to, ko jau dara BoldGrid, bet, ja jums nepatīk kāda no mūsu sākuma tēmām, tagad varat izveidot savu.

Lai iegūtu papildinformāciju par BoldGrid, noklikšķiniet šeit, lai skatītu manu pārskatu un oficiālo BoldGrid saimnieku sarakstu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map