مصاحبه با BoldGrid Product Evangelist Mike Demo

mike-demo-boldgrid


چرا باید برای ساخت سایتهای وردپرس خود از BoldGrid استفاده کنید

آیا به دنبال راهی سریعتر برای ساختن سایت های حرفه ای وردپرس هستید؟ BoldGrid مجموعه ای از افزونه های سازنده وب سایت است که شامل الگوهای عالی به نظر می رسد ، رابط کاربری سازنده صفحه کشیدن و رها کردن آسان را فراهم می کند ، و به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را به سرعت آنلاین کنید. در ابتدا همراه با InMotion Hosting ، BoldGrid اکنون یک شرکت کاملاً مجزا است و برنامه ای که اکنون برای نصب از طریق Softaculous در cPanel در دسترس است..

ما اولین کسانی بودیم که سال گذشته BoldGrid را امتحان و آزمایش کردیم. من مطمئناً آن محصول را دوست داشتم و خوشحالم که می دانم از آن زمان پیشرفت های زیادی صورت گرفته است (بعضی از آنها آن موقع پیشنهاد کرده بودم). برای فهمیدن این که این روزها با BoldGrid چه خبر است ، من به تازگی برای مصاحبه با مایک دمو ، محصول تبشیر محصولات در BoldGrid نشسته ام..

وب میزبانی گربه: چرا BoldGrid را به عنوان سازنده وب سایت خود ترجیح می دهید?
مایک دمو: من سالهاست که CMS با منبع باز کار می کنم. من در انجمن جوملا شروع کردم و سپس به انجمن وردپرس رسیدم. اما ، افراد زیادی در آنجا ، مشاغل کوچک وجود دارند که فقط به یک سایت احتیاج دارند. آنها واقعاً نمی دانند چگونه کد نویسی کنند و نمی توانند یک توسعه دهنده کامل داشته باشند. می توانید یک سایت با BoldGrid را در حدود نیم ساعت تا یک ساعت متناسب با محتوای کامل بچرخانید ، به فعالیت خود ادامه دهید – و واقعاً اجازه می دهید تا این تجارت کوچک بتواند روی آنچه که در بهترین راه کار در مشاغل خود است انجام دهد و لازم نیست نگران ایجاد وب سایت باشید.

WHC: چه نوع سایتهای وردپرس BoldGrid مناسب است?
MD: این بستگی دارد زیرا BoldGrid مجموعه ای از پلاگین ها است. برای مبتدی مطلق که هیچ چیزی در مورد وب نمی داند ، این عالی است برای مشاغل کوچک ، مادر و پاپ ، نانوایی ها ، رستوران ها و مواردی از این دست. اما اگر آژانس هستید ، ما ابزارهای پیشرفته تر توسعه دهنده مانند چارچوب و همچنین یک صفحه ساز را دارید که از Bootstrap ساخته شده است. بنابراین استفاده از آن برای هر سایتی که در آنجا باشد واقعاً مناسب است. شما بسته به میزان پیچیدگی سایت شما ممکن است از کل مجموعه استفاده نکنید..

WHC: آیا می توان از BoldGrid برای ایجاد سایت تجارت الکترونیکی وردپرس استفاده کرد?
MD: بله ، مطمئناً می توانید ما در حال حاضر با WooCommerce ادغام داریم – یک پلت فرم بسیار محبوب وردپرس تجارت الکترونیک. در BoldGrid.com اسناد در مورد چگونگی کار با WooCommerce اسناد وجود دارد ، همچنین می توانید از ویجت وردپرس از طرف افزونه شخص ثالث دیگر ابزار استفاده کنید – زیرا این فقط WordPress است..

WHC: BoldGrid چگونه تفاوت دارد با Wix یا SquareSpace?
MD: Wix و SquareSpace ، این ابزارها بسیار جذاب هستند. اگر تا به حال با آنها بازی کرده اید ، چیزهای زیبایی به دست آورده اید. مسئله ای که برخی افراد با برخی از این ابزارها دارند ، محدودیتی در این زمینه است: آنها به یک دیوار ضربه خورده اند که نمی توانند کاری را که می خواهند انجام دهند. و بعد مجبورند سایت خود را بسازند و بعد شوک برچسب می خورند زیرا شروع به کار می کنند. ما در حال تلاش برای جلوگیری از این هستیم. ما این عملکرد را – بسیار مشابه – اما درون یک چارچوب منبع باز ، همان وردپرس ، به شما ارائه می دهیم. بنابراین ، هنگامی که شما نیاز به گسترش آن دارید ، می توانید. و شما محتوای خود را دارید می توانید آن را با خود ببرید ، آن را به سکوی دیگری منتقل کنید – این منبع آزاد واقعی است.

WHC: در حالی که BoldGrid از صفحات WordPress استفاده می کند ، آیا می توانید وبلاگ خود را به راحتی در سایت خود ادغام کنید?
MD: در جدیدترین نسخه BoldGrid ، قابلیت وبلاگ را اضافه کردیم. بنابراین اکنون وقتی در حال چرخاندن سایت خود هستید ، از شما سؤال می کند ، “آیا وبلاگ می خواهید؟” و شما می گویید بله یا نه و همه آنرا بخیه می کند و مجبور نیستید این کار را جدا انجام دهید.

WHC: آیا می توانید نکاتی را که در مورد کار با BoldGrid با کارآمدتر دارید با ما در میان بگذارید?
MD: ساده ترین راه استفاده از هاست رسمی BoldGrid است. شما می توانید در هر کجا که دوست دارید میزبان آن باشید ، اما اگر میزبان رسمی BoldGrid را انتخاب کنید ، آنها می خواهند پشتیبانی تلفنی داشته باشند. بنابراین ، هنگامی که سوالی دارید می توانید آنها را صدا کنید و آنها می توانند شما را از طریق آن طی کنند. در مورد آنچه می خواهید سایت شما باشد فکر کنید. یک لیست آرزو از همه ویژگی های جالب و هر آنچه را که می خواهید در وب سایت خود داشته باشید تهیه کنید ، و از روز اول هر چیزی را که برای انجام عملیات مهم نیست ، از بین ببرید. لازم نیست با یک صفحه 50 صفحه شروع کنید. فقط با یک سایت پنج صفحه ای با اطلاعات اولیه شروع کنید ، و سپس به آرامی فقط سعی کنید یک ویژگی یا صفحه را در ماه اضافه کنید — و سپس سایت شما به صورت ارگانیک رشد می کند و شما می توانید ابزار را از آنجا بیاموزید.

WHC: آیا می توان یک سایت وردپرس موجود را به راحتی به BoldGrid منتقل کرد?
MD: مطمئن. شما دو روش دارید که می توانید این کار را انجام دهید. وقتی BoldGrid را نصب می کنید می خواهید تشخیص دهید و بگویید ، “سلام ، شما قبلاً یک سایت وردپرس در اینجا دارید. آیا می خواهید این سایت جدید BoldGrid را در Staging قرار دهید؟ ” BoldGrid در مرحله بندی ساخته شده است ، بنابراین لازم نیست که سرور جداگانه ای برای آن داشته باشید. و می توانید همه چیز را در سرور Staging BoldGrid خود بسازید. یک کلیک از صفحات شما وجود دارد. تمام مطالب موجود خود را می توانید در سایت BoldGrid خود کپی کنید – همه آن را در دلخواه خود قرار دهید. پس از کامل شدن ، سپس با یک کلیک آن را مستقر کنید. و پس از آن نیازی به نگرانی در مورد پایین آمدن سایت زنده در هنگام ساختن سایت جدید خود ندارید.

WHC: عملکرد صحنه بندی در BoldGrid چگونه کار می کند?
MD: صحنه سازی بدیهی است که ایده خوبی است و بهترین تمرین است. هر وقت ویرایش را در سایت خود انجام می دادید ، باید آن را در یک محیط متفاوت انجام دهید. روش سنتی برای مرحله بندی این است که شما می توانید یک سرور محلی را روی رایانه خود تنظیم کنید. می توانید یک حساب میزبانی دوم خریداری کنید ، و سپس سعی کنید آنرا به عقب برگردانید. اما وردپرس ، دوباره باید دانش فنی داشته باشید. بنابراین آنچه ما انجام دادیم این است که ما فقط یک نوع پست پنهان اضافه کرده ایم. بنابراین شما به صورت زنده ، پیش نویس ، انتشار یافته اید. ما فقط یک گروه پنهان داریم که بنام Staging نامیده می شود. و بعد ، می توانید همه این موارد را درون یک پایگاه داده وردپرس نگه دارید ، و بعد از آماده شدن ، فقط آن را مرور خواهیم کرد. این جایگزینی برای محیط های سنتی نمایش است که در آنجا نیست. اما برای آن دسته از افرادی که قصد ویرایش محصولات را دارند ، این یک راه عالی برای داشتن این شبکه ایمنی است.

WHC: آیا ویژگی های اضافی یا پیشرفت هایی در آینده برای BoldGrid وجود دارد که می توانید با ما در میان بگذارید?
MD: برای آن دسته از حسابهای میزبانی که از Softaculous استفاده می کنند ، مدیر میزبان شرکت می تواند در نصب یکپارچه سازی وردپرس هنگام نصب یکبار با WordPress “آیا می خواهید الهامات BoldGrid را نیز نصب کنید؟” اکنون اگر آن را نمی بینید ، فقط با پشتیبانی خود در میزبان بلیط تهیه کنید. و اگر می توانید سایت WordPress خود را بچرخانید ، اگر در کنترل خود Softaculous دارید ، می توانید فقط با یک کلیک به سایت BoldGrid بچرخید..

یک بازار وجود خواهد داشت ، بنابراین می توانید افزونه های پشتیبانی شده شخص ثالثی را که برای BoldGrid منظور شده و از برخی از این توسعه دهندگان پلاگین واقعا بزرگ ساخته شده خریداری کنید. ما با عکاسی سهام یکپارچه هستیم. ما در ماه های آینده به دنبال سیستم پیشرفته تر عکاسی سهام خواهیم بود. بنابراین آنها ویژگی های بسیار خوبی خواهند بود.

بررسی مفصل ما در مورد BoldGrid را اینجا ببینید

برای تخفیف ویژه BoldGrid اینجا کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map