BoldGrid pārskats

boldgrid-review


2019. gada labākais tīmekļa mitināšanaLabākais WordPress vietņu veidotājs Līdz šim perspektīvajiem vietņu īpašniekiem bija jāizdara izvēle starp tradicionālās tīmekļa mitināšanas izmantošanu ar satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress, vai izvēšanos sadarboties ar tādu vietņu izveidošanas uzņēmumu kā SquareSpace vai Wix.com. Abām metodēm ir priekšrocības, un dažām tas var būt grūts lēmums. Tomēr ar BoldGrid jūs tagad varat izbaudīt tradicionālā tīmekļa mitināšanas plāna priekšrocības, tomēr joprojām varat ātri un ērti izveidot savas profesionālās WordPress vietnes.

Kas ir BoldGrid?

BoldGrid ir īpašs spraudņu komplekts, ko izstrādāja InMotion Hosting, un tas ļauj jums viegli izveidot profesionāla izskata WordPress vietnes. BoldGrid pilnveido vietņu izveides procesu, izmantojot vilkšanas un nomešanas dizaina saskarni – kas ļauj iesācējiem ātrāk un vienkāršāk izveidot savas WordPress vietnes. Pieredzējušiem WordPress lietotājiem un izstrādātājiem BoldGrid ļauj vairāk pielāgot vietni – turklāt jūs varat iestatīt atsevišķu pieturvietu vietni izstrādei un izmaiņu pārbaudei pirms to ieviešanas savā tiešajā vietnē.

Kādas ir BoldGrid priekšrocības??

  • BoldGrid vienkāršo un paātrina WordPress tīmekļa vietnes izveides procesu, vienlaikus ļaujot jums izmantot tradicionālā tīmekļa mitināšanas plāna priekšrocības..
  • BoldGrid nodrošina veidu, kā ātri pielāgot daudzus jūsu vietnes apgabalus – līdzīgi kā esošajā WordPress Theme Customizer, bet ar daudzām citām iespējām.
  • BoldGrid ļauj jums izveidot pieturvietu vietni, kuru varat izmantot esošas vietnes migrēšanai vai izmaiņu pārbaudei pirms to pārvietošanas uz aktīvo vietni..
  • Jums pilnībā pieder jūsu BoldGrid vietne un jūs to kontrolējat. Jūs varat paturēt vietni pat tad, ja pārceļaties no InMotion Hosting vai citas oficiālas BoldGrid resursdatora.

BoldGrid bezmaksas vai premium versija?

Tāpat kā vairums WordPress produktu, BoldGrid ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijā. Labās ziņas ir tādas, ka bezmaksas BoldGrid versija ir ļoti stabila un daudziem vietņu īpašniekiem ir viss, kas jums nepieciešams (kā arī jūsu mitināšana). Tomēr BoldGrid premium versija nodrošina daudz vērtības un priekšrocību.

Izmantojot BoldGrid premium versiju, jūs iegūstat augstākās kvalitātes dizaina funkcijas, kā arī slīdņus un emuāru logrīkus. Varat arī izmantot attālo rezerves krātuvi Amazon S3 un Google. Izmantojot BoldGrid Premium, jūs saņemat 15 mākoņa WordPress instalācijas (skat. Zemāk)..

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju par BoldGrid Premium versiju

Kā darbojas BoldGrid?

BoldGrid bezmaksas versija ir pieejama WordPress.org spraudņu krātuvē. Tomēr es ļoti iesaku jums izmantot vienu no oficiālajiem BoldGrid saimniekiem kopā ar vietnes veidotāju. Personīgi es izvēlētos InMotion Hosting, jo viņi sākotnēji izstrādāja produktu un viņiem ir vislielākā pieredze tā atbalstīšanā. Pēc reģistrēšanās InMotion Hosting for BoldGrid, jūs to instalējat sava konta pārvaldības panelī.
BoldGrid AMP

Uzstādīšana

Lai gan BoldGrid ir dažas ļoti iespaidīgas funkcijas, diemžēl instalēšana ne vienmēr ir viena no tām. Es ļoti iesakām sazināties ar klientu atbalsta dienestu, lai BoldGrid būtu instalēts jūsu domēnā jums. Reizēm šķiet, ka joprojām ir dažas problēmas ar BoldGrid instalēšanas procesu no konta pārvaldības paneļa. Vienkārši atbalstiet instalēšanu, un tas ietaupīs daudz laika un neapmierinātību.
BoldGrid instalēšanas opcijas

BoldGrid vietnes izveidošana

Iesācējiem viena no lieliskajām lietām saistībā ar BoldGrid ir tā, ka jūs esat iepazīstināts ar savas WordPress vietnes izveidošanas procesu. BoldGrid tīmekļa vietnes izveides process sastāv no divām daļām:
1. Iedvesma
2. Pielāgošana

Kad piesakāties savā BoldGrid WordPress vietnē, informācijas paneļa opcijās redzēsit divus video par darba sākšanu (vienu iesācējiem un otru pieredzējušākiem lietotājiem, kuri, iespējams, pārvieto arī esošu vietni). Ļoti iesaku pirms darba sākšanas apskatīt kādu no šiem.
BoldGrid informācijas panelis

Pārējā paneļa zona ir līdzīga parastajai WordPress instalēšanai.

Iedvesma

Pirmais iedvesmas procesa solis ir savas vietnes tēmas vai dizaina izvēle. Jūs varat izvēlēties no vairākām kategorijām.
boldgrid-select-design

Motīviem ir savi ar autortiesībām aizsargāti attēli ar ūdenszīmēm. Ja vēlaties tos izmantot bez ūdenszīmēm, attēli jāiegādājas, izmantojot autortiesību monētas. Tomēr jums šie attēli nav jāizmanto. Un vairumā gadījumu es ļoti iesaku jums savā vietnē izmantot savus fotoattēlus.
BoldGrid Atlasīt motīvu

Tālāk jūs izvēlaties savu lapu kopu. Lapu kopa nosaka to lapu veidu, kas būs jūsu vietnē. Piemēram, jūs varat izveidot bāzes vietni vai to, ko sauc par virtuves izlietnes vietni, kurā ir vēl daudz zvani un svilpes. Ņemiet vērā, ka jūs vienmēr varat pielāgot savu vietni neatkarīgi no tā, ar kuru lapu kopu jūs sākat. Varat arī norādīt, vai savā vietnē iekļaut emuāru.
boldgrid saturs

Vietnes priekšskatītājā vislielākais ir tas, ka varat arī redzēt, kā jūsu vietne parādīsies viedtālruņos un planšetdatoros.
BoldGrid priekšskatījuma tālrunis

Nākamais solis ir ievadīt savu kontaktinformāciju. Papildus sava uzņēmuma vai vietnes nosaukumam varat iekļaut arī savu e-pastu, tālruņa numuru, uzņēmuma adresi un sociālās saziņas saites.
boldgrid-contact-info

Lai pabeigtu iedvesmas procesu, noklikšķiniet uz pogas Instalēt šo vietni, lai instalētu iedvesmu.
boldgrid-install-vietne

Kad process būs pabeigts, jūs redzēsit apstiprinājumu, ka jūsu BoldGrid vietne ir instalēta.
instalēta vietne boldgrid

Pielāgošana

Pielāgošana ir nākamais posms jūsu BoldGrid vietnes izveidē. Noklikšķiniet uz izvēlnes opcijas Pielāgot informācijas paneļa kreisajā pusē, lai veiktu tādus uzdevumus kā vietnes nosaukuma iestatīšana, lapu pievienošana un noņemšana un cita pielāgošana.
BoldGrid pielāgošanas izvēlne

Veicot izmaiņas, izmantojot pielāgošanas rīka kreisās izvēlnes opcijas, varat priekšskatīt izmaiņas labajā pusē. Pielāgotājs ļauj mainīt fona attēlus, krāsas, izvēlnes, logrīkus un daudz ko citu. Tas darbojas līdzīgi kā Themes Customizer parastā WordPress instalācijā – tikai šeit BoldGrid varat plašāku pielāgošanu.
boldgrid-pielāgošana

BoldGrid redaktors

Lapu redaktors ļauj jums izveidot, rediģēt un izdzēst vietnes lapas. Man ļoti patīk vilkšanas un nomešanas funkcijas, kas ļauj iestatīt savu saturu tieši tā, kā vēlaties. Un atkal jūs varat priekšskatīt savu lapu, lai redzētu, kā tā parādīsies dažāda veida ierīcēs.
BoldGrid lapu redaktors

BoldGrid spraudņi

boldgrid-plugins

BoldGrid komplektā ir seši WordPress spraudņi. Trīs ar zemāk zvaigznītēm apzīmētiem jāinstalē un jāaktivizē klientu atbalsts, kad viņi jums instalē BoldGrid.

BoldGrid iedvesma *
BoldGrid Inspirations sniedz soli pa solim palīdzību WordPress vietnes izveidē.

BoldGrid redaktors *
BoldGrid redaktora spraudnis nodrošina vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kuru varat izmantot, veidojot un rediģējot vietnes lapas.

BoldGrid SEO *
BoldGrid SEO spraudnis optimizē jūsu vietni meklētājprogrammām – līdzīgi kā Yoast SEO spraudnis.

BoldGrid dublējums
BoldGrid dublējuma spraudnis ļauj konfigurēt automatizētas vietnes dublējumkopijas. Varat arī palaist manuālas dublējumus un atjaunot savus datus.

BoldGrid inscenējums
BoldGrid inscenēšanas spraudnis nodrošina jūsu vietnes iestudēšanas funkcionalitāti. Jūs varat pārbaudīt savas vietnes lapu izmaiņas, pirms tās pārvietojat uz savu pašreizējo WordPress vietni.

BoldGrid galerija
BoldGrid galerijas spraudnis dod jums iespēju savā vietnē parādīt foto galerijas un slaidrādes.

BoldGrid inscenējums

Iespējams, ka visintriģējošākā BoldGrid īpašība ir spēja izveidot pieturvietu vietni, kurā jūs varat attīstīt un izmēģināt jaunas izmaiņas, pirms tās virzīt uz savu aktīvo vietni. Tiem, kas pārzina pārvaldītos WordPress mitināšanas plānus, man jāuzsver, ka iestudējums BoldGrid nedaudz atšķiras.

Pirmkārt, BoldGrid ļauj kopēt lapas elementus no aktīvās vietnes uz pieturvietu. Pēc tam, kad esat veicis izmaiņas un pārbaudījis lietas, jūs varat padarīt savu pieturvietu vietni par savu aktīvo vietni. Tomēr jūs nevarat pašreiz kopēt visu savu aktīvo vietni un padarīt to par jūsu pieturvietu. Tātad, ja jūs gatavojaties izmantot BoldGrid iestudējumu vairāk nekā tikai sākotnējai migrācijai, jums jāpārliecinās, ka jūsu pieturvietas vietne ir jūsu vietnes galvenā kopija – veicot šeit izmaiņas un pēc tam virzot vietni uz jūsu aktīvo tiešraidi vietne.

Arī pašlaik BoldGrid ļauj jums kopēt savas lapas tikai uz jūsu pieturvietu, nevis bloga ierakstiem. Daudziem vietņu veidiem tā nav problēma. Tikai ņemiet vērā: ja savā vietnē iekļaujat emuāru, jūsu ziņas nevar pārkopēt uz iestudēšanu. Esmu runājis ar InMotion grupu un iesniedzis pieprasījumu pēc emuāra ziņu iestudēšanas funkcionalitātes, tāpēc cerams, ka tas tiks iekļauts nākotnē.

BoldGrid un Cloud WordPress

boldgrid-cloud-wordpress
Viena no aizraujošākajām un intriģējošākajām BoldGrid izstrādnēm ir BoldGrid apvienošana ar Cloud WordPress. Jūs faktiski varat izveidot bezmaksas WordPress testa vietni mākonī un izmēģināt ne tikai BoldGrid funkcijas, bet arī visus jaunus spraudņus vai motīvus, kurus vēlaties izmēģināt. Lieliski arī tas, ka Cloud WordPress ir tas, ka jūs varat ne tikai izveidot un izmēģināt savu BoldGrid vietni sev, bet arī jums ir iespēja koplietot savu vietni ar citiem. Tātad, ja jūs izstrādājat vietnes klientiem, viņi var viegli redzēt, kā viss notiek. Turklāt, ja jums ir izstrādātāju komanda, viņi var arī piekļūt vietnei un strādāt tajā.

Kad esat gatavs izvietot savu Cloud WordPress vietni, varat izmantot BoldGrid dublēšanas funkciju, lai pārsūtītu testa vietni uz jūsu izvēlēto tīmekļa mitinātāju, lai to varētu ieviest tiešsaistē..

BoldGrid SEO

boldgrid-seo
Tā kā SEO ir tik svarīga veiksmīgas vietnes sastāvdaļa, vairums vietņu veidotāju tagad iekļauj arī dažus SEO komponentus. Un es ar prieku ziņoju, ka BoldGrid SEO spraudnis ir ne tikai ērti lietojams, bet arī sniedz plašākas iespējas nekā citi vietņu veidotāji.

Izmantojot BoldGrid SEO spraudni, jūs varat:

  • Optimizējiet lapu nosaukumus un aprakstus
  • Optimizējiet galvenes tagus un saturu
  • Analizējiet atslēgvārdu blīvumu
  • Pārbaudiet attēla Alt tagus
  • Iestatiet saites sekot / nesekot
  • Analizējiet sava satura garumu

Mani BoldGrid testa rezultāti

Pēc plašas InMotion Hosting vietnes BoldGrid izmēģināšanas, šeit ir mani secinājumi.

Video pamācības, kurām var piekļūt, izmantojot informācijas paneļa izvēlni Tutorials, ir ļoti noderīgas, lai sāktu izveidot savu BoldGrid vietni..

Lapas pievienojat un rediģējat tāpat kā parasti WordPress. Tomēr BoldGrid nodrošina grafisko interfeisu darbam ar jūsu saturu. Man tas ļoti patīk, un es to atradu ārkārtīgi ērti, lai pārvietotu, pārveidotu un rediģētu savas lapas saturu.

Planšetdatora un tālruņa priekšskatījuma funkcijas ir īpaši atdzist un ļoti noderīgas, jo mobilā skaitļošana kļūst vēl par normu.

Es pārbaudīju, izveidojot un pielāgojot fotogrāfijas vietni. Un jāsaka, ka es biju ļoti apmierināts ar rezultātiem. BoldGrid piedāvā dažas jaukas fotografēšanas tēmas, kuras lieliski paveic fotoattēlu attēlošanu kopā ar citu nepieciešamo funkcionalitāti (kontakta forma utt.)

Attēlu pielāgošana pakalpojumā BoldGrid ir ļoti vienkārša. Lai gan jūs varat izmantot krājuma attēlus, kas ir iekļauti BoldGrid vietnēs, es noteikti iesaku jums izmantot savus fotoattēlus. Pievienojot savus attēlus un aizstājot esošos ar BoldGrid, tie padarīs jūsu vietni unikālu un ļaus jums labāk pielāgot vietni savai auditorijai. Un jums nevajadzēs pirkt šīs autortiesību monētas, lai noņemtu ūdenszīmes.

Video demonstrācija: vietnes izveidošana, izmantojot BoldGrid

Lai parādītu, cik viegli ir izveidot savu WordPress vietni, izmantojot BoldGrid, es izveidoju šo video:

BoldGrid labākais hostings

Viena no BoldGrid lielajām priekšrocībām ir tā, ka jūs varat to izmantot kopā ar jebkuru tīmekļa resursdatoru, kas piedāvā WordPress mitināšanu – kas mūsdienās nozīmē gandrīz jebkuru interneta resursdatoru. Tomēr, lai iegūtu labākos rezultātus, es iesaku jums izvēlēties oficiālu BoldGrid resursdatoru – tādu, kuru iesaka BoldGrid.

Pašlaik BoldGrid vietnē ir uzskaitīti aptuveni 10 tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Bet labākās pieredzes labad es izvēlētos InMotion Hosting vai Web Hosting Hub. BoldGrid sākotnēji izstrādāja InMotion, un viņi turpina piedāvāt pilnu atbalstu. Jūs varat instalēt BoldGrid vai nu ar InMotion biznesa mitināšanas plāniem, vai arī ar to pārvaldīto WordPress mitināšanu.
inmotion-hosting-boldgrid

Ieteikums

BoldGrid ir ideāls risinājums, ja jums patīk WordPress, bet arī vēlaties tādu vietņu izveidošanas paketes vienkāršību kā, piemēram, SquareSpace vai Wix. BoldGrid ir vislabāk piemērots iesācējiem, kuri meklē ātrāku un vienkāršāku veidu, kā izveidot profesionāla izskata WordPress vietni; vai pieredzējušiem WordPress lietotājiem un izstrādātājiem, kuriem nepieciešama pilnveidotāka metode vietņu izveidošanai saviem klientiem vai sev.

Mana personīgā BoldGrid testēšana deva ļoti pozitīvus rezultātus, jo es viegli varēju orientēties un izmantot produktu, lai izveidotu kvalitatīvas vietnes.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu sīkāku informāciju par BoldGrid un ietaupītu vairāk nekā 50%

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector