BoldGrid ülevaade

boldgrid-ülevaade


2019. aasta parim veebimajutusParim WordPressi veebisaidi ehitaja Siiani pidid perspektiivsed veebisaitide omanikud tegema valiku kas tavapärase veebimajutuse kas koos sisuhaldussüsteemiga (nt WordPress) või veebisaidi loomisega tegeleva ettevõtte nagu SquareSpace või Wix.com kasutamise vahel. Mõlemal meetodil on eeliseid ja mõne jaoks võib see olla keeruline otsus. BoldGridiga saate nüüd aga nautida traditsioonilise veebimajutuskava eeliseid, kuid siiski saate kiiresti ja hõlpsalt luua oma professionaalseid WordPressi veebisaite.

Mis on BoldGrid?

BoldGrid on spetsiaalne pistikprogrammide komplekt, mille töötas välja InMotion Hosting ja mis võimaldab teil hõlpsasti luua professionaalse ilmega WordPressi veebisaite. BoldGrid lihtsustab veebisaidi loomise protsessi lohistamisliidese abil – see võimaldab algajatel oma WordPress-saite kiiremini ja hõlpsamalt luua. Ja edasijõudnutele WordPressi kasutajatele ja arendajatele lubab BoldGrid rohkem veebisaite kohandada – lisaks saate enne nende reaalajas saidile installimist seadistada eraldi versioonisaidi arendamiseks ja muudatuste testimiseks..

Millised on BoldGridi eelised??

  • BoldGrid lihtsustab ja kiirendab professionaalsema väljanägemisega WordPressi veebisaidi loomise protsessi, võimaldades siiski teile traditsioonilise veebimajutuskava eeliseid.
  • BoldGrid pakub võimalust oma veebisaidi paljusid alasid kiiresti kohandada – sarnaselt olemasolevale WordPressi teemakohandajale, kuid paljude muude võimalustega.
  • BoldGrid võimaldab teil luua lavastussaidi, mida saate kasutada olemasoleva veebisaidi migreerimiseks või muudatuste testimiseks enne nende teisaldamist saidile.
  • Teil on kogu BoldGridi veebisaidi täielik omand ja kontroll. Võite oma saiti hoida ka siis, kui kolite InMotion Hostingilt või muult ametlikult BoldGrid hostilt.

BoldGrid tasuta või esmaklassiline versioon?

Nagu enamus WordPressi tooteid, on ka BoldGrid saadaval nii tasuta kui ka premium-versioonina. Hea uudis on see, et BoldGridi tasuta versioon on väga jõuline ja paljude veebisaitide omanike jaoks on kõik, mida vajate (lisaks teie hostimine). BoldGridi esmaklassiline versioon pakub siiski palju väärtusi ja eeliseid.

BoldGridi esmaklassilise versiooniga saate esmaklassilisi disainifunktsioone, liugureid ja ajaveebide vidinaid. Võite kasutada ka varukoopiate kaugsalvestust Amazon S3 ja Google’i jaoks. Ja BoldGrid Premiumi abil saate 15 Cloud WordPressi installimist (vt allpool).

BoldGrid Premium versiooni kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Kuidas BoldGrid töötab??

BoldGridi tasuta versioon on saadaval WordPress.org pistikprogrammide hoidlas. Siiski soovitan tungivalt kasutada veebisaidi koostajaga ühte ametlikest BoldGrid-hostidest. Isiklikult valiksin InMotioni hostimise, kuna nad arendasid toote algselt välja ja neil on selle toetamisel kõige rohkem kogemusi. Pärast BoldGridis InMotion Hosting’i registreerumist installite selle oma kontohalduspaneelilt.
BoldGrid AMP

Paigaldamine

Ehkki BoldGridil on mõned väga muljetavaldavad funktsioonid, pole installimine alati kahjuks üks neist. Soovitaksin tungivalt pöörduda klienditoe poole, et BoldGrid oleks teie domeeni jaoks installitud. Vahel näib, et kontohalduspaneelil on BoldGrid-i installiprotsessiga veel probleeme. Laske installimisel lihtsalt tugi ja see säästab palju aega ja pettumust.
BoldGridi installimisvalikud

BoldGridi veebisaidi loomine

Algajatele on üks BoldGridiga seotud suurepäraseid asju see, et teid juhendatakse WordPressi veebisaidi loomisprotsessis. BoldGridi veebisaidi loomise protsess koosneb kahest osast:
1. Inspiratsioon
2. Kohandamine

BoldGrid WordPressi saidile sisselogimisel näete armatuurlaua valikuid, et vaadata kahte videot alustamise kohta (üks algajatele ja teine ​​kogenenumatele kasutajatele, kes võivad ka olemasolevat saiti teisaldada). Soovitan teil enne alustamist üks neist üle vaadata.
BoldGridi armatuurlaud

Ülejäänud armatuurlaua piirkond sarnaneb tavalise WordPressi installimisega.

Inspiratsioon

Inspiratsiooniprotsessi esimene samm on veebisaidi teema või kujunduse valimine. Võite valida paljude kategooriate hulgast.
boldgrid-select-design

Teemadel on oma autoriõigustega kaitstud kujutised vesimärkidega. Kui soovite neid kasutada ilma vesimärkideta, peate need ostma autoriõiguse müntide kaudu. Kuid te ei pea neid pilte kasutama. Ja enamasti soovitaksin tungivalt kasutada oma veebisaidi jaoks oma fotosid.
BoldGrid Valige teema

Järgmiseks valite oma lehekomplekti. Lehekomplekt määrab teie veebisaidi lehtede tüübi. Näiteks saate luua põhisaidi või nn köögivalamu saidi, mis sisaldab veel palju kellasid ja vile. Pidage meeles, et saate oma saiti alati kohandada, olenemata sellest, millise lehekomplektiga alustate. Samuti saate täpsustada, kas lisada oma saidile ajaveeb.
boldgrid-sisu

Saidi eelvaate jaoks on tore, et näete ka seda, kuidas teie veebisait nutitelefonides ja tahvelarvutites ilmub.
BoldGridi eelvaatetelefon

Järgmine samm on oma kontaktteabe sisestamine. Lisaks oma ettevõtte või veebisaidi pealkirjale võite lisada ka oma e-posti aadressi, telefoninumbri, ettevõtte aadressi ja sotsiaalmeedia lingid.
boldgrid-contact-info

Inspiratsiooniprotsessi lõpuleviimiseks klõpsake inspiratsiooni installimiseks nuppu Installi see veebisait.
boldgrid-install-veebileht

Kui protsess on lõpule viidud, näete kinnitust, et teie BoldGridi veebisait on installitud.
boldgrid-site-installitud

Kohandamine

Kohandamine on teie BoldGrid-saidi loomise järgmine etapp. Klõpsate armatuurlaua vasakus servas menüü suvandil Kohanda, et teha selliseid toiminguid nagu saidi pealkirja määramine, lehtede lisamine ja eemaldamine ning muud kohandamised.
BoldGrid'i kohandamismenüü

Kui teete muudatusi kohandaja vasakpoolses menüüs olevate suvandite kaudu, saate muudatuste paremal küljel eelvaadet vaadata. Kohandaja võimaldab teil muuta taustpilte, värve, menüüsid, vidinaid ja palju muud. See toimib sarnaselt tavalise WordPressi installimise teemade kohandajaga – ainult siin BoldGridis saate suuremal määral kohandada.
boldgrid-kohandamine

BoldGrid Editor

Lehe redigeerija võimaldab teil oma saidi lehti luua, redigeerida ja kustutada. Mulle väga meeldivad pukseerimisfunktsioonid, mis võimaldavad teil oma sisu seadistada just nii, nagu soovite. Ja jälle saate oma lehte eelvaatena vaadata, kuidas see erinevat tüüpi seadmetes ilmub.
BoldGrid lehe redigeerija

BoldGridi pistikprogrammid

boldgrid-pluginad

BoldGrid sisaldab kuue WordPressi pistikprogrammi komplekti. Allpool tärniga tähistatud kolm tuleks installida ja klienditoe poolt aktiveerida, kui nad teie jaoks BoldGridi installivad.

BoldGrid Inspirations *
BoldGrid Inspirations pakub WordPressi saidi loomisel samm-sammult abi.

BoldGrid Editor *
BoldGrid Editori plugin pakub lohistamisfunktsiooni, mida saate kasutada oma veebisaidi lehtede loomisel ja redigeerimisel.

BoldGrid SEO *
BoldGrid SEO pistikprogramm optimeerib teie veebisaidi otsimootorite jaoks – sarnaselt Yoast SEO pistikprogrammiga.

BoldGridi varundus
BoldGridi varundamise pistikprogramm võimaldab teil konfigureerida oma veebisaidi automatiseeritud varukoopiaid. Saate käitada ka käsitsi varundamisi ja taastada oma andmed.

BoldGridi lavastus
BoldGrid Stagingi pistikprogramm pakub teie veebisaidile lavastusfunktsioone. Enne oma WordPressi aktiivsele saidile teisaldamist saate oma veebisaidi lehtedel tehtud muudatusi proovile panna.

BoldGrid galerii
BoldGrid Gallery plugin annab teile võimaluse kuvada oma veebisaidil fotogaleriid ja slaidiseansse.

BoldGridi lavastus

BoldGridi kõige intrigeerivam omadus on võime luua lavastussaidi, kus saate enne muudatuste tegemist oma aktiivsele veebisaidile välja töötada ja katsetada uusi muudatusi. Haldatavate WordPressi hostimiskavadega tuttavatele peaksin juhtima tähelepanu, et BoldGridis on lavastus mõnevõrra erinev.

Esiteks võimaldab BoldGrid teil kopeerida lehe elemente oma aktiivsaidilt oma lavastussaidile. Seejärel saate pärast muudatuste tegemist ja asjade testimist muuta oma lavastussaidi reaalajas saidiks. Kuid te ei saa praegu kogu oma aktiivset saiti kopeerida ja teha sellest oma lavastamise saidi. Niisiis, kui kavatsete kasutada BoldGrid-i lavastust enamaks kui ainult oma esialgseks migreerimiseks, peate veenduma, et teie lavastussait on teie veebisaidi algne koopia – tehes siin muudatused ja lükates siis lavastussaidi aktiivsele reaalajale sait.

Samuti lubab BoldGrid praegu oma lehti ainult kopeerimise saidile kopeerida – mitte ajaveebi postitusi. Mitut tüüpi veebisaitide puhul pole see probleem. Pidage ainult meeles, et kui lisate oma saidile ajaveebi, ei saa teie postitusi lavastada. Olen vestelnud InMotioni grupiga ja esitanud ajaveebipostituse järkjärgulise funktsionaalsuse taotluse, nii et loodetavasti kaasatakse see ka tulevikus.

BoldGrid ja Cloud WordPress

boldgrid-cloud-wordpress
Üks põnevamaid ja intrigeerivamaid arenguid BoldGridiga on BoldGridi ühendamine pilve WordPressiga. Saate luua pilves tasuta WordPressi testisaidi ja testida mitte ainult BoldGridi funktsioone, vaid ka kõiki uusi pistikprogramme või teemasid, mida soovite proovida. Samuti on Cloud WordPressi jaoks suurepärane see, et saate mitte ainult oma BoldGrid-saiti arendada ja ise järele proovida, vaid teil on ka võimalus oma veebisaiti teistega jagada. Seega, kui arendate klientidele veebisaite, näevad nad hõlpsalt, kuidas asjad käivad. Samuti, kui teil on arendajate meeskond, saavad nad ka veebisaidile juurde pääseda ja sellel töötada.

Kui olete valmis oma Cloud WordPressi saiti juurutama, võite kasutada funktsiooni BoldGrid varundamine, et edastada oma testitav sait teie valitud veebimajutajale reaalajas rakendamiseks.

BoldGrid SEO

boldgrid-seo
Kuna SEO on eduka veebisaidi oluline osa, lisavad enamik veebisaidi koostajaid nüüd ka mõnda SEO komponenti. Ja mul on hea meel teatada, et BoldGrid SEO pistikprogrammi pole mitte ainult lihtne kasutada, vaid see pakub ulatuslikumaid funktsioone kui teised veebisaidi koostajad.

BoldGrid SEO pistikprogrammi abil saate:

  • Lehe pealkirjade ja kirjelduste optimeerimine
  • Päise siltide ja sisu optimeerimine
  • Analüüsige oma märksõna tihedust
  • Kontrollige oma pildi alt-silte
  • Seadistage oma lingid jälgimiseks / ei jälgi
  • Analüüsige oma sisu pikkust

Minu BoldGridi testi tulemused

Pärast InMotion Hostingi BoldGrid’i põhjalikku testimist on järgmised järeldused.

BoldGridi veebisaidi loomisel on äärmiselt kasulik videoõpetus, millele pääsete juurde armatuurlaua menüü Juhendid kaudu..

Lisate ja redigeerite lehti samamoodi nagu tavaliselt WordPressis. BoldGrid pakub teile aga graafilise liidese, mille abil oma sisuga töötada. Mulle see väga meeldib ja leidsin, et seda on minu lehe sisu teisaldamiseks, muutmiseks ja redigeerimiseks äärmiselt lihtne kasutada.

Tahvelarvuti ja telefoni eelvaatefunktsioonid on eriti lahedad ja väga kasulikud, kuna mobiilne andmetöötlus muutub veelgi enam normiks.

Viisin oma testimise läbi, luues ja kohandades fotograafia veebisaiti. Ja pean ütlema, et olin tulemustega väga rahul. BoldGrid pakub mõningaid toredaid fotograafiateemasid, mis teevad ära suurepärase töö fotopiltide esitlemisel koos muu vajaliku funktsionaalsusega (kontaktvorm jne).

Piltide kohandamine rakenduses BoldGrid on väga lihtne. Ehkki saate kasutada BoldGridi saitidega kaasnevaid põhipilte, soovitaksin kindlasti kasutada oma fotosid. Oma piltide lisamine ja olemasolevate asendamine BoldGridis muudab teie saidi ainulaadsemaks ja võimaldab teil oma veebisaiti oma sihtrühma jaoks paremini kohandada. Ja vesimärkide eemaldamiseks ei pea te neid autoriõiguse münte ostma.

Video demo: veebisaidi loomine BoldGridiga

Näitamaks, kui lihtne on oma WordPressi veebisaidi loomine BoldGridiga, tegin alloleva video:

Parim veebimajutus BoldGridile

Üks BoldGridi suurtest eelistest on see, et saate seda kasutada mis tahes veebimajutajaga, mis pakub WordPress-i hostimist – mis tänapäeval tähendab peaaegu kõiki veebimajutajaid. Parimate tulemuste saamiseks soovitaksin siiski valida ametliku BoldGridi host – sellise, mida soovitab BoldGrid.

Praegu on BoldGridi veebisaidil noteeritud umbes 10 veebimajutust pakkuvat ettevõtet. Parima kogemuse saamiseks valiksin kas InMotion Hosting või Web Hosting Hub. BoldGrid töötati algselt välja InMotioni poolt ja nad pakuvad jätkuvalt täielikku tuge. BoldGrid võib olla installitud kas InMotioni ärimajutuskavade või nende hallatava WordPressi hostingu abil.
inmotion-hosting-boldgrid

Soovitus

BoldGrid on ideaalne lahendus, kui teile meeldib WordPress, kuid soovite ka veebisaidi loomise paketi (nt SquareSpace või Wix paketi) lihtsust. BoldGrid sobib kõige paremini algajatele, kes otsivad kiiremat ja lihtsamat viisi professionaalse ilmega WordPressi saidi loomiseks; või WordPressi edasijõudnud kasutajad ja arendajad, kes vajavad sujuvamat meetodit oma klientide või enda jaoks veebisaitide loomiseks.

Minu enda tehtud BoldGridi testimine andis väga positiivseid tulemusi, kuna sain hõlpsalt navigeerida ja kasutada toodet kvaliteetsete veebisaitide loomiseks..

BoldGridi kohta lisateabe saamiseks ja üle 50% säästmiseks klõpsake siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector