BoldGrid vs GoDaddy GoCentral (2019. gads)

boldgrid-vs-gocentral


Šeit ir mūsu salīdzinājums BoldGrid vs GoDaddy GoCentral vietņu veidotāji. BoldGrid izveido WordPress vietnes, savukārt GoCentral ir sava infrastruktūra. Katram no šiem vietņu veidotājiem ir plusi un mīnusi. Skatiet tālāk sniegtos mūsu salīdzināšanas datus, lai palīdzētu jums izlemt, kuru izmantot jūsu vietnei.

Vietnes iestatīšana

BoldGrid faktiski ir WordPress spraudnis. Tātad, ja esat pieredzējis WordPress lietotājs, jums nevajadzētu radīt grūtības ar iestatīšanas procesu. Tomēr, ja vēlaties, lai jūs saņemtu klientu atbalstu, instalējiet BoldGrid jums, lai viss būtu iestatīts un jūs būtu gatavs doties tālāk. Izmantojot GoCentral, jūs esat gājis cauri katram vietnes iestatīšanas solim.

Vietnes izveidošana

Iestatīšanas laikā ar GoCentral jums tiks sniegti norādījumi arī par vietnes izveidi (izvēloties dizainu utt.). Izmantojot BoldGrid, ir divpakāpju process (ar apzīmējumu Iedvesma un pielāgošana). Vispirms jūs norādāt savas vietnes kategoriju, tēmu un lapu veidus, kas jāiekļauj jūsu WordPress vietnē. Pēc tam jūs varat iestatīt savas vietnes nosaukumu un pielāgot dažas lapas.

Vietnes izveides process GoCentral ir ātrāks un vienkāršāks. Tomēr BoldGrid sniedz jums labākas tīmekļa vietnes ar vairāk funkcijām, kas nav pieejamas.

Funkcijas un pielāgošana

Gan BoldGrid, gan GoCentral ļauj jums ērti pielāgot vietni ar savu tekstu un attēliem. Tā kā GoCentral vietņu dizains ir vienkāršāks, esošajā tekstā un fotoattēlos ir nedaudz vieglāk veikt izmaiņas. Jūs vienkārši veicat izmaiņas dizainera labajā pusē. BoldGrid pamatā ir WordPress, tāpēc jūs iegūstat vairāk funkcionalitātes. Un, lai padarītu lietas lietotājam draudzīgākas, BoldGrid ir savs vilkšanas un nomešanas interfeiss jūsu vietnes pielāgošanai. Atkal, kaut arī rediģēšanas process GoCentral ir vieglāks, BoldGrid nodrošina lielākas pielāgošanas iespējas, lai jūs varētu padarīt vietni savu.

Klientu atbalsts

BoldGrid vislabāk izmantot kopā ar oficiālu BoldGrid resursdatoru. Piemēram, kad jūs lietojat BoldGrid ar InMotion Hosting, šajā kategorijā mala nepārprotami iet uz BoldGrid. InMotion Hostings nodrošina visaugstāko atbalstu un ietver piekļuvi tiešsaistes tērzēšanas atbalstam visu diennakti. GoDaddy klientu atbalsts var atšķirties pēc kvalitātes – un viņu tiešraides tērzēšanas atbalsts bieži nav pieejams.

Izmaksas / vērtība

BoldGrid ir iekļauts InMotion Hosting biznesa mitināšanas plānos. Jūs varat izvēlēties no trim dažādiem līmeņiem, un katrs no tiem ir aprīkots ar visām funkcijām, kas nepieciešamas veiksmīgas vietnes darbināšanai.

GoCentral ir pieejams no GoDaddy četros dažādos līmeņos. Pamata versijā ir tikai mitināšana un atbalsts. Dārgākajās versijās ir tādas funkcijas kā SSL, SEO, PayPal Integration, iepirkumu grozs utt.

BoldGrid kopumā maksā mazāk naudas, un vērtības izteiksmē tajā ir vairāk funkciju, nekā jūs iegūstat, izmantojot GoCentral. Viena no jomām, kur GoCentral varētu būt priekšrocības, ir tā, ja jums nepieciešama e-komercijas vietne. Lai arī cenu zīme ir augsta – 19,99 ASV dolāri, tā būs ātrāk un vienkāršāk iestatīta, nevis jāizmanto tāds komponents kā WooCommerce for WordPress.

BoldGrid vs GoCentral emuāriem

Kaut arī jūs varētu izmantot GoCentral emuāra izveidošanai, tas noteikti nav viens no tā stiprākajiem punktiem. No otras puses, BoldGrid ir veidota uz WordPress – līdz šim vispopulārākās emuāru veidošanas platformas. Tagad BoldGrid pat ir savs emuāru veidošanas komponents, kuru varat pievienot, veidojot savu vietni. Tātad, runājot par emuāru veidošanu, šeit noteikti uzvar BoldGrid.

BoldGrid vs GoCentral e-komercijai

Gan BoldGrid, gan GoCentral var efektīvi izmantot, lai izveidotu tiešsaistes veikalu. GoCentral ir augstākā līmeņa vietņu plāns, kas īpaši paredzēts e-komercijas vietnēm. BoldGrid var viegli apvienot ar WooCommerce – vispopulārāko WordPress e-komercijas risinājumu. Mazākiem un mazāk sarežģītiem tiešsaistes veikaliem GoDaddy’s GoCentral, iespējams, ir piemērotāks. Veikala izveidošana ir nedaudz vienkāršāka, un jūs varat pievienot funkcionalitāti ar to GoCentral sadaļām. Lai gan BoldGrid un WooCommerce izmantošana no jūsu puses var prasīt mazliet vairāk pūļu, jūs varat izveidot sarežģītāku un izturīgāku e-komercijas vietni. Tā kā tas ir WordPress, jūs iegūstat visas šīs platformas priekšrocības. Šī iemesla dēļ BoldGrid iegūst priekšrocības.

BoldGrid vs GoCentral mazam biznesam

Šeit ir vēl viena kategorija, kurā gan BoldGrid, gan GoCentral var dot lieliskus rezultātus. Tās abas var izmantot, lai ērti izveidotu klientu piesaistīšanas vietnes jūsu uzņēmumam, kā arī interaktīvākas vietnes, kas mijiedarbojas ar jūsu klientiem, izmantojot veidlapas utt. Šeit ir redzams tuvu zvans. GoCentral nodrošina vienkāršāku un ātrāku risinājumu biznesa vietnes izveidošanai. Tomēr BoldGrid piedāvā plašāku pielāgošanu un pilnīgas īpašumtiesības uz jūsu vietni. Es atkal piešķiršu BoldGrid nelielas priekšrocības šajā kategorijā.

BoldGrid vs GoCentral salīdzinājumi

uzvarētājs

FeaturesBoldGridGoCentral
Vienkārša vietnes izveidošana Piedāvātā zvaigzne
Vietnes ātrums Piedāvātā zvaigzne
Resursi Piedāvātā zvaigzne
Vietnes drošība Piedāvātā zvaigzne
Klientu atbalsts Piedāvātā zvaigzne
Nodošana Piedāvātā zvaigzne
Vērtība Piedāvātā zvaigzne

BoldGrid
BoldGrid *

Uzņēmējdarbības uzsākšana: 2001. gads
BBB vērtējums: A+

Cena: 3,99 USD mēnesī – USD 13,99 mēnesī.

Neierobežots joslas platums:
Neierobežota krātuve:
Neierobežots e-pasts:

Atmaksas periods: 90 dienas

BoldGrid izvēles priekšrocības:

 • 100% pieder jūsu vietnei
 • Profesionāli meklējamas WordPress vietnes, izmantojot vietņu veidotāju vilkšanu un nomešanu
 • Vietnes mobilajām ierīcēm
 • Ietver tīmekļa mitināšanu no InMotion Hostinga
 • Maksimālā ātruma zonas tehnoloģija
 • Bezmaksas cietvielu diski
 • Iekļauts bezmaksas domēns
 • Bezmaksas datu dublēšana
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija

* Izvēloties InMotion hostingu.

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju par BoldGrid

godaddy-gocentral
Ej tēti

Uzņēmējdarbības uzsākšana: 1997. gads
BBB vērtējums: A+

Cena: Mēnesis 5,99 USD – USD 19,99 mēnesī.

Neierobežots joslas platums:
Neierobežota krātuve:
Neierobežots e-pasts:

Atmaksas periods: 30 dienas

GoDaddy izvēles priekšrocības:

 • Viegla saskarne iesācējiem
 • Vienkārši pievienojiet funkcionalitāti ar GoCentral sadaļām

Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju par GoDaddy GoCentral

Ieteikums

Mūsu ieteikumi šeit ir diezgan skaidri. Ja viss, kas jums patiešām nepieciešams, ir vienas lapas, brošūru tipa vietne, tad labāka izvēle ir GoCentral. Ja jums nepieciešama funkcionālāka vietne, kas ir vairāk pielāgota, tad jums labāk ir izmantot BoldGrid. Rezultāts ir šāds: GoCentral nodrošina lielāku vienkāršību, savukārt BoldGrid nodrošina vairāk funkciju un pielāgošanu. Un atcerieties, ka ar BoldGrid jūs saglabājat īpašumtiesības uz savu vietni pat tad, ja nolemjat to pārvietot citur. Tāpēc lielākajai daļai vietņu īpašnieku BoldGrid ir labākais ieguvējs šajā vietņu veidotāju salīdzinājumā.

Skatiet mūsu BoldGrid pārskatu vērtējumus zemāk:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector