BoldGrid vs Wix (mai 2020) – “Valige see üks”

boldgrid-vs-wix


Selles võrdluses BoldGrid vs Wix, vaatleme kahte parimat saadaolevat veebisaidi koostaja valikut. Wix on tavaliste veebimajutusteenuste pakkujate asemel veebisaidi loojate kasvavas kategoorias üks liidreid. Algselt InMotion Hostingi poolt välja töötatud BoldGrid võimaldab teil hõlpsalt luua oma professionaalse ilmega WordPressi veebisaidi, saades siiski kõik traditsioonilise veebimajutuskava eelised. Millise toote peaksite valima, kui peate veebisaidi kiiresti veebis hankima? Vaatame igaühe plusse ja miinuseid.

BoldGridiga on teie veebisait üles ehitatud WordPressi platvormile – tänapäeval kõige populaarsemale sisuhaldussüsteemile. BoldGrid võimaldab teil veebisaidi loomisel valida paljude teemade hulgast. Seejärel saate saidi oma maitse järgi kohandamiseks kasutada lohistamisliidest. BoldGrid on saadaval ametlike BoldGridi veebimajutajate loendist, mis sisaldab InMotioni hostimist. BoldGridi hostimiskava sisaldab e-posti, cPanelit ja kõiki funktsioone, mida tavaliselt veebimajutuse paketis oodata võiksite.

Wix on mõeldud neile, kellel pole tehnilisi oskusi ja kes vajavad viisi veebisaidi kiireks loomiseks. Wixi abil valite ka oma malli ja teete seejärel kõik vajalikud kohandamised. Nende suur müügiargument on see, et saate oma veebisaidi tasuta kätte. Kuigi see on tõsi, pidage meeles järgmist. Teie tasuta veebisaidil on Wix-reklaamid. Ja mis veelgi olulisem, see on paljaste luudega veebisait, mis ei sisalda teie enda domeeni, e-posti ega e-poe võimalusi. Nende üksuste jaoks peate üle minema lisatasu plaanile. Samuti on teie salvestusruum (ja mõnel juhul ribalaius) piiratud.

BoldGrid vs Wix ajaveebide jaoks

BoldGrid ja Wix võimaldavad teil oma veebisaidil blogi lisada. Kuna BoldGrid on üles ehitatud WordPressile (veebis kõige populaarsemale blogimisplatvormile), on siin see ilmne valik. BoldGrid pakub teile WordPressi eeliseid ning hõlpsamat viisi oma veebilehtede loomiseks ja muutmiseks. Blogijate jaoks on BoldGrid kindlasti võitja.

BoldGrid vs Wix e-kaubanduse veebisaitide jaoks

Nii Wixi kui ka BoldGrid saab kasutada oma e-poe veebisaidi loomiseks. Kui BoldGrid kasutab veebimüügiks pistikprogrammi WooCommerce, pakub Wix e-kaubanduse jaoks spetsiaalset veebisaitide loomise kava. Meile meeldib paindlikkus, mida saate WooCommercei kasutamisel, ja soovitame suuremate e-kaubanduse saitide jaoks kasutada BoldGrid / WooCommerce. Wixi on seevastu lihtsam e-kaubanduse jaoks üles seada. Nii et kui otsite lihtsamat viisi veebimüügi alustamiseks, minge koos Wixiga.

BoldGrid vs Wix väikeettevõtete veebisaitidele

Ettevõtte veebisaitide jaoks pakub BoldGrid palju suurepäraseid WordPressi teemasid ja Wixil on palju atraktiivseid malle igat tüüpi ettevõtetele. Isiklikult soovitaksin BoldGrid, kuna teil on teie ettevõtte saidi üle lisakontroll. Kui soovite aga oma saidi loomiseks lihtsamat viisi, peaksite valima Wixi.

BoldGrid vs Wix võrdlused

võitja

OmadusedBoldGridWix
Lihtne saidi loomine Mängufilmitäht
Veebisaidi kiirus Mängufilmitäht
Ressursid Mängufilmitäht
Saidi turvalisus Mängufilmitäht
Klienditugi Mängufilmitäht
Ülekantavus Mängufilmitäht
Väärtus Mängufilmitäht

BoldGrid
BoldGrid *

Alustatud äri: 2001
BBB hinnang: A+

Hind: 3,99 dollarit kuus. – 13,99 dollarit kuus.

Piiramatu ribalaius: Jah
Piiramatu salvestusruum: Jah
Piiramatu e-post: Jah

Tagasimakse periood: 90 päeva

BoldGridi valimise eelised:

 • Teie veebisaidi 100% omandiline kuuluvus
 • Professionaalse välimusega WordPress-saidid, kasutades saidi koostaja lohistamist
 • Mobiilile optimeeritud veebisaidid
 • Sisaldab veebimajutust InMotion Hostingist
 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • Tasuta pooljuhtkettad
 • Komplektis tasuta domeen
 • Tasuta andmete varundamine
 • Reaalajas vestluse tugi
 • 90-päevane raha tagasi garantii

* InMotion Hostingi valimisel.

BoldGridi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin

Wixi võrdlus
Wix

Alustatud äri: 2006
BBB hinnang: A+

Hind: 11 dollarit kuus. – 35 dollarit kuus.

Piiramatu ribalaius: Ainult premium-plaanid
Piiramatu salvestusruum: Ei
Piiramatu e-post: Ei

Tagasimakse periood: 14 päeva

Wixi valimise eelised:

 • Lihtne liides algajatele
 • Suur mallivalik

Soovitus

Isiklikult eelistan sellel paarismängul minna BoldGridiga. Mulle meeldib, et saate hõlpsalt luua professionaalse ilmega WordPressi veebisaidi – ja teil on nii palju rohkem kontrolli kui Wixi-tüüpi valikuga võrreldes. Wixi veebisaidipaketi kasutamisel on üks suurimaid puudusi see, et olete põhimõtteliselt nende süsteemi lukustatud. Kui soovite, ei saa oma veebisaiti mujale viia. Ja kuigi BoldGrid on InMotioni hostimise toode, ei pea te InMotioni hostimist kasutama. Saate oma saiti tegelikult teisaldada ja kasutada BoldGridit mõne teise WordPress-hostiga. Veebisaidi omamine on suur pluss.

Wixi teine ​​suur negatiivne külg on see, et kuigi esialgu võib tunduda, et saate palju kätte, peate olema teadlik, et peate saidil reklaamide eemaldamiseks ja piiramatu ribalaiuse saamiseks uuendama premium-paketti. , või looge veebipood. BoldGridi abil saate kõik InMotion Hostingi parimad funktsioonid, nagu näiteks Max Speed ​​Zones, tahkismäluseadmed, piiramatu kettaruumi ja andmeedastus, piiramatu e-kiri ning nende 90-päevane raha tagasi garantii.

Kui teil pole veebikogemust ja soovite kiireimat viisi veebisaidi saamiseks, siis võiksite vaadata Wixit. Saidi omandiõiguse ja muude lisatud funktsioonide tõttu eelistame siiski enamikul juhtudel BoldGridit neile, kes otsivad lihtsat veebisaidi loomise võimalust. Vaadake meie BoldGridi arvustuste hinnanguid allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector