BoldGrid vs Wix (máj 2020) – „Vyberte si tento …“

boldgrid-vs-Wix


V tomto porovnaní BoldGrid vs Wix, pozrieme sa na dve z najlepších dostupných možností vytvárania webových stránok. Wix je na rozdiel od tradičných poskytovateľov webhostingu jedným z lídrov v rastúcej kategórii tvorcov webových stránok. BoldGrid, pôvodne vyvinutý spoločnosťou InMotion Hosting, vám umožňuje ľahko vytvoriť svoj vlastný profesionálne vyzerajúci web WordPress, napriek tomu získať všetky výhody tradičného plánu webhostingu. Ktorý produkt by ste si mali zvoliť, ak potrebujete rýchlo získať webovú stránku online? Pozrime sa na výhody a nevýhody každého z nich.

S BoldGrid je váš web postavený na platforme WordPress – najpopulárnejšom systéme správy obsahu v súčasnosti. Aplikácia BoldGrid vám umožňuje pri výbere webovej lokality vybrať z rôznych tém. Potom môžete pomocou rozhrania drag and drop prispôsobiť web podľa svojich predstáv. Program BoldGrid je k dispozícii zo zoznamu oficiálnych webových hostiteľov spoločnosti BoldGrid, ktorý zahŕňa hosting InMotion. Plán hostenia spoločnosti BoldGrid obsahuje e-mail, cPanel a všetky funkcie, ktoré by ste bežne očakávali v balíku webhostingu..

Wix je prispôsobený pre tých, ktorí nemajú technické zručnosti a potrebujú spôsob, ako rýchlo vytvoriť webovú stránku. S Wixom si tiež vyberiete svoju šablónu a potom urobíte požadované úpravy. Ich veľkým predajným bodom je to, že môžete získať svoj web zadarmo. Aj keď je to pravda, majte na pamäti nasledujúce. Váš bezplatný web bude obsahovať reklamy Wix. A čo je dôležitejšie, jedná sa o webovú stránku s odhalenými kosťami, ktorá neobsahuje vašu vlastnú doménu, e-mail ani schopnosť elektronického obchodovania. Pre tieto položky budete musieť upgradovať na prémiový plán. Vaše úložisko (av niektorých prípadoch aj šírka pásma) je tiež obmedzené.

BoldGrid vs Wix pre blogy

BoldGrid a Wix vám umožňujú začleniť blog do svojich webových stránok. Ale pretože BoldGrid je postavený na WordPress (najobľúbenejšej blogovacej platforme na webe), je tu zrejmá voľba. Aplikácia BoldGrid vám poskytuje výhody programu WordPress a ľahší spôsob vytvárania a úpravy webových stránok. Pre blogerov je víťazom spoločnosť BoldGrid.

BoldGrid vs Wix pre webové stránky elektronického obchodu

Na vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu je možné použiť Wix aj BoldGrid. Zatiaľ čo spoločnosť BoldGrid používa doplnok WooCommerce na online predaj, spoločnosť Wix ponúka pre eCommerce konkrétny plán vytvárania webových stránok. Páči sa nám flexibilita, ktorú získate pri WooCommerce, a odporúčame vám používať BoldGrid / WooCommerce pre väčšie weby elektronického obchodu. Wix na druhej strane je ľahšie nastaviť pre eCommerce. Ak teda hľadáte ľahší spôsob, ako začať predávať online, choďte so spoločnosťou Wix.

BoldGrid vs Wix pre webové stránky pre malé firmy

Pre podnikové webové stránky poskytuje BoldGrid mnoho skvelo vyzerajúcich tém WordPress a Wix má veľa atraktívnych šablón pre mnoho typov firiem. Osobne by som odporučil BoldGrid z dôvodu pridanej kontroly, ktorú máte nad webom svojej firmy. Avšak, ak chcete jednoduchší spôsob, ako zostaviť svoje stránky, mali by ste zvoliť Wix.

Porovnania BoldGrid a Wix

víťaz

FeaturesBoldGridWix
Jednoduché vytváranie stránokFeature Star
Rýchlosť webových stránokFeature Star
zdrojeFeature Star
Zabezpečenie stránokFeature Star
Zákaznícka podporaFeature Star
prenosnosťFeature Star
hodnotaFeature Star

BoldGrid
BoldGrid *

Začiatok podnikania: 2001
Hodnotenie BBB: +

Cena: 3,99 dolárov mo. – 13,99 dolárov mesačne.

Neobmedzená šírka pásma: Áno
Neobmedzené úložisko: Áno
Neobmedzený e-mail: Áno

Obdobie vrátenia platby: 90 dní

Výhody výberu BoldGrid:

 • 100% vlastníctvo vašej webovej stránky
 • Profesionálne vyzerajúce stránky WordPress pomocou nástroja na vytváranie a ukladanie stránok
 • Webové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia
 • Zahŕňa webhosting z hostenia InMotion
 • Technológia zóny maximálnej rýchlosti
 • Voľné disky SSD
 • Zahrnutá bezplatná doména
 • Zálohovanie zadarmo
 • Podpora live chatu
 • Záruka 90 dní na vrátenie peňazí

* Pri výbere hostenia InMotion.

Kliknutím sem získate ďalšie informácie o BoldGrid

Wix Porovnanie
Wix

Začiatok podnikania: 2006
Hodnotenie BBB: +

Cena: 11 miliónov dolárov. – 35 miliónov dolárov.

Neobmedzená šírka pásma: Iba prémiové plány
Neobmedzené úložisko: žiadny
Neobmedzený e-mail: žiadny

Obdobie vrátenia platby: 14 dní

Výhody výberu Wix:

 • Jednoduché rozhranie pre nováčikov
 • Veľký výber šablón

odporúčanie

Osobne v tomto zápase preferujem ísť s BoldGrid. Páči sa mi, že si môžete ľahko vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku WordPress – a že máte omnoho väčšiu kontrolu ako na rozdiel od možnosti, akou je Wix. Jednou z najväčších nevýhod používania webového balíka od spoločnosti Wix je to, že ste v podstate uzamknutí do svojho systému. Ak chcete, nemôžete svoj web presunúť inde. Naopak, aj keď je BoldGrid produktom hostenia InMotion, nemusíte používať hostenie InMotion. Svoju stránku môžete skutočne presunúť a používať BoldGrid s iným hostiteľom WordPress. Vlastníctvo vášho webu je veľkým plusom.

Ďalším veľkým negatívom spoločnosti Wix je, že hoci to môže spočiatku vyzerať, že sa vám darí, musíte si uvedomiť, že budete musieť prejsť na prémiový plán, aby ste mohli odstrániť reklamy na svojom webe, získať neobmedzenú šírku pásma , alebo vytvorte internetový obchod. S BoldGrid môžete získať všetky najlepšie funkcie InMotion Hosting, ako sú Max Speed ​​Zones, SSD disky, neobmedzený priestor na disku a prenos dát, neobmedzený email, plus ich 90-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ak nemáte skúsenosti s webom a chcete najrýchlejší spôsob, ako získať webovú stránku online, môžete sa pozrieť na Wix. Z dôvodu vlastníctva stránok a ďalších funkcií však vo väčšine prípadov preferujeme spoločnosť BoldGrid pre tých z vás, ktorí hľadajú jednoduchú možnosť vytvorenia webovej stránky. Pozrite si naše hodnotenie recenzií BoldGrid nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map