BoldGrid vs Wix (maj 2020) – „Wybierz ten…”

boldgrid-vs-wix


W tym porównaniu z BoldGrid vs Wix, przyjrzymy się dwóm najlepszym dostępnym opcjom do tworzenia witryn internetowych. Wix jest jednym z liderów rosnącej kategorii twórców stron internetowych w przeciwieństwie do tradycyjnych dostawców hostingu. BoldGrid, pierwotnie opracowany przez InMotion Hosting, pozwala łatwo stworzyć własną profesjonalnie wyglądającą stronę WordPress, a jednocześnie uzyskać wszystkie korzyści tradycyjnego planu hostingowego. Który produkt wybrać, jeśli chcesz szybko otworzyć stronę internetową? Rzućmy okiem na zalety i wady każdego z nich.

Dzięki BoldGrid twoja strona internetowa jest zbudowana na platformie WordPress – najpopularniejszym obecnie systemie zarządzania treścią. BoldGrid pozwala wybierać spośród różnych motywów podczas tworzenia witryny. Następnie możesz użyć interfejsu przeciągnij i upuść, aby dostosować witrynę do własnych upodobań. BoldGrid jest dostępny z listy oficjalnych hostów internetowych BoldGrid, które obejmują InMotion Hosting. Plan hostingowy BoldGrid obejmuje pocztę e-mail, cPanel i wszystkie funkcje, których normalnie można oczekiwać w pakiecie hostingowym.

Wix jest przeznaczony dla osób bez umiejętności technicznych, które potrzebują sposobu na szybkie utworzenie strony internetowej. W Wix wybierasz również szablon, a następnie dokonujesz dowolnych dostosowań. Ich wielką zaletą jest to, że możesz uzyskać swoją stronę za darmo. Chociaż jest to prawda, należy pamiętać o następujących kwestiach. Twoja darmowa strona będzie zawierać reklamy Wix. I, co ważniejsze, jest to witryna internetowa z odkrytymi kośćmi, która nie zawiera własnej domeny, adresu e-mail ani możliwości handlu elektronicznego. Będziesz musiał uaktualnić do planu premium dla tych przedmiotów. Ponadto ilość dostępnej pamięci (aw niektórych przypadkach przepustowość) jest ograniczona.

BoldGrid vs Wix For Blogs

Zarówno BoldGrid, jak i Wix umożliwiają włączenie bloga do swojej witryny. Ponieważ jednak BoldGrid jest oparty na WordPress (najpopularniejsza platforma blogowa w Internecie), jest to oczywisty wybór tutaj. BoldGrid zapewnia korzyści płynące z WordPress oraz łatwiejszy sposób tworzenia i edytowania stron internetowych. Dla blogerów BoldGrid jest zdecydowanie zwycięzcą.

BoldGrid vs Wix Dla stron eCommerce

Zarówno Wix, jak i BoldGrid mogą być używane do tworzenia witryny eCommerce. Podczas gdy BoldGrid używa wtyczki WooCommerce do sprzedaży online, Wix oferuje specjalny plan tworzenia witryn internetowych dla eCommerce. Podoba nam się elastyczność zapewniana przez WooCommerce i zalecamy korzystanie z BoldGrid / WooCommerce w przypadku większych witryn eCommerce. Z drugiej strony Wix jest łatwiejszy do skonfigurowania w eCommerce. Jeśli więc szukasz prostszego sposobu na rozpoczęcie sprzedaży online, skorzystaj z Wix.

BoldGrid vs Wix Dla stron małych firm

W przypadku witryn biznesowych BoldGrid zapewnia wiele świetnie wyglądających motywów WordPress, a Wix ma mnóstwo atrakcyjnych szablonów dla wielu rodzajów firm. Osobiście poleciłbym BoldGrid ze względu na dodatkową kontrolę nad witryną firmy. Jeśli jednak chcesz łatwiej zbudować witrynę, powinieneś wybrać Wix.

Porównanie BoldGrid vs Wix

Zwycięzca

FeaturesBoldGridWix
Łatwe tworzenie witrynyGwiazda fabularna
Szybkość witrynyGwiazda fabularna
ZasobyGwiazda fabularna
Bezpieczeństwo stronyGwiazda fabularna
Obsługa klientaGwiazda fabularna
Możliwość przenoszeniaGwiazda fabularna
WartośćGwiazda fabularna

BoldGrid
BoldGrid *

Rozpoczęty biznes: 2001
Ocena BBB: ZA+

Cena £: 3,99 USD – 13,99 USD.

Nieograniczona przepustowość: tak
Nieograniczone miejsce na dane: tak
Nieograniczony e-mail: tak

Okres zwrotu: 90 dni

Zalety wyboru BoldGrid:

 • 100% własności Twojej witryny
 • Profesjonalnie wyglądające witryny WordPress za pomocą narzędzia Przeciągnij i upuść Site Builder
 • Witryny zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych
 • Obejmuje hosting z InMotion Hosting
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Bezpłatne dyski półprzewodnikowe
 • Bezpłatna domena wliczona
 • Bezpłatna kopia zapasowa danych
 • Obsługa czatu na żywo
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

* Przy wyborze hostingu InMotion.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat BoldGrid

Porównanie Wix
Wix

Rozpoczęty biznes: 2006
Ocena BBB: ZA+

Cena £: 11 miesięcy – 35 USD.

Nieograniczona przepustowość: Tylko plany premium
Nieograniczone miejsce na dane: Nie
Nieograniczony e-mail: Nie

Okres zwrotu: 14 dni

Zalety wyboru Wix:

 • Prosty interfejs dla początkujących
 • Duży wybór szablonów

Rekomendacje

Osobiście w tym pojedynku wolę iść z BoldGrid. Podoba mi się, że możesz łatwo zbudować profesjonalnie wyglądającą stronę WordPress – i że masz o wiele większą kontrolę niż wybranie opcji takiej jak Wix. Jedną z największych wad korzystania z pakietu witryny Wix jest to, że jesteś praktycznie zamknięty w ich systemie. Jeśli chcesz, nie możesz przenieść swojej witryny w inne miejsce. I odwrotnie, mimo że BoldGrid to produkt hostingowy InMotion, nie musisz korzystać z hostingu InMotion. Możesz faktycznie przenieść swoją stronę i korzystać z BoldGrid z innym hostem WordPress. Posiadanie strony internetowej to duży plus.

Innym dużym minusem Wix jest to, że chociaż początkowo może to wyglądać na dobrą ofertę, musisz mieć świadomość, że musisz uaktualnić do planu premium, aby usunąć reklamy z witryny, uzyskać nieograniczoną przepustowość lub utwórz sklep internetowy. Dzięki BoldGrid możesz uzyskać wszystkie najważniejsze funkcje InMotion Hosting, takie jak strefy maksymalnej prędkości, dyski półprzewodnikowe, nieograniczone miejsce na dysku i transfer danych, nieograniczona liczba e-maili oraz 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z Internetu i chcesz jak najszybciej uzyskać stronę internetową, możesz spojrzeć na Wix. Jednak ze względu na własność strony i inne zawarte funkcje, w większości przypadków preferujemy BoldGrid dla tych, którzy szukają łatwej opcji tworzenia witryny. Zobacz nasze oceny recenzji BoldGrid poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map