BoldGrid vs Wix (Mayıs 2020) – “Bunu Seç…”

boldgrid-vs-wix


Bu karşılaştırmada BoldGrid ve Wix, mevcut en iyi web sitesi oluşturucu seçeneklerinden ikisine bakıyoruz. Wix, geleneksel web barındırma sağlayıcılarının aksine, web sitesi yaratıcılarının büyüyen kategorisinde liderlerden biridir. Başlangıçta InMotion Hosting tarafından geliştirilen BoldGrid, kendi profesyonel görünümlü WordPress web sitenizi kolayca oluşturmanıza izin verir, ancak yine de geleneksel bir web barındırma planının tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Bir web sitesini hızlı bir şekilde çevrimiçi almanız gerekiyorsa hangi ürünü seçmelisiniz? Her birinin artı ve eksilerini inceleyelim.

BoldGrid ile web siteniz bugünün en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress platformuna dayanmaktadır. BoldGrid, web sitenizi oluştururken çeşitli temalar arasından seçim yapmanızı sağlar. Daha sonra siteyi beğeninize göre özelleştirmek için sürükle ve bırak arayüzünü kullanabilirsiniz. BoldGrid, InMotion Hosting içeren resmi BoldGrid web barındırma listesinden edinilebilir. Bir BoldGrid barındırma planı, e-posta, cPanel ve normalde bir web barındırma paketinde beklediğiniz tüm özellikleri içerir.

Wix, hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmak için bir yola ihtiyaç duyan teknik beceriye sahip olmayanlar için tasarlanmıştır. Wix ile şablonunuzu seçer ve ardından istediğiniz özelleştirmeleri yaparsınız. Onların büyük satış noktası, web sitenizi ücretsiz olarak alabilmenizdir. Bu doğru olsa da, aşağıdakileri aklınızda bulundurun. Ücretsiz web sitenizde Wix reklamları olacaktır. Ve daha da önemlisi, bu, kendi etki alanınızı, e-postanızı veya e-ticaret yeteneğinizi içermeyen çıplak bir kemik web sitesidir. Bu öğeler için premium plana geçmeniz gerekecek. Ayrıca, depolama alanınız (ve bazı durumlarda bant genişliği) sınırlıdır.

Bloglar için BixGrid vs Wix

BoldGrid ve Wix’in her ikisi de web sitenize bir blog eklemenize izin verir. Ancak BoldGrid, WordPress (web üzerindeki en popüler bloglama platformu) üzerine kurulduğundan, buradaki bariz seçimdir. BoldGrid, web sayfalarınızı oluşturmak ve düzenlemek için WordPress’in avantajlarını sunar. Blogcular için BoldGrid kesinlikle kazanan.

ETicaret Web Siteleri İçin BoldGrid vs Wix

Wix ve BoldGrid, e-Ticaret web sitenizi oluşturmak için kullanılabilir. BoldGrid çevrimiçi satış için WooCommerce eklentisini kullanırken, Wix e-Ticaret için belirli bir web sitesi oluşturucu planı sunar. WooCommerce ile elde ettiğiniz esnekliği seviyoruz ve daha büyük e-Ticaret siteleri için BoldGrid / WooCommerce kullanmanızı öneririz. Öte yandan Wix’in e-ticaret için kurulumu daha kolaydır. Çevrimiçi satış yapmaya başlamanın daha kolay bir yolunu arıyorsanız Wix ile devam edin.

BoldGrid vs Küçük İşletmeler İçin Wix

İş web siteleri için, BoldGrid harika görünümlü birçok WordPress teması sunar ve Wix’in birçok işletme türü için bir ton çekici şablonu vardır. Şahsen, iş siteniz üzerinde ek kontrol nedeniyle BoldGrid öneriyoruz. Ancak, sitenizi oluşturmanın daha kolay bir yolunu istiyorsanız, Wix’i seçmelisiniz.

BoldGrid vs Wix Karşılaştırmaları

kazanan

FeaturesBoldGridWix
Kolay Site OluşturmaÖzellik Yıldızı
Web Sitesi HızıÖzellik Yıldızı
kaynaklarÖzellik Yıldızı
Site GüvenliğiÖzellik Yıldızı
Müşteri desteğiÖzellik Yıldızı
AktarılabilirlikÖzellik Yıldızı
değerÖzellik Yıldızı

BoldGrid
BoldGrid *

İşe Başladı: 2001
BBB Değerlendirmesi: bir+

Fiyat: 3,99 $ aylık. – 13,99 $ aylık.

Sınırsız bant genişliği: Evet
Sınırsız Depolama Alanı: Evet
Sınırsız E-posta: Evet

İade Süresi: 90 gün

BoldGrid’i Seçmenin Avantajları:

 • Web Sitenizin% 100 Sahipliği
 • Sürükle ve Bırak Site Oluşturucusu’nu kullanarak Profesyonel Görünümlü WordPress Siteleri
 • Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş Web Siteleri
 • InMotion Hosting’ten Web Hosting içerir
 • Maksimum Hız Bölgesi Teknolojisi
 • Serbest Katı Hal Sürücüleri
 • Ücretsiz Alan Adı Dahil
 • Ücretsiz Veri Yedekleme
 • Canlı Sohbet Desteği
 • 90 Gün Para İade Garantisi

* InMotion Hosting’i seçerken.

BoldGrid Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayın

Wix Karşılaştırması
Wix

İşe Başladı: 2006
BBB Değerlendirmesi: bir+

Fiyat: 11 dolar. – 35 dolar.

Sınırsız bant genişliği: Yalnızca Premium Planlar
Sınırsız Depolama Alanı: Hayır
Sınırsız E-posta: Hayır

İade Süresi: 14 gün

Wix’i Seçmenin Avantajları:

 • Yeni başlayanlar için kolay arayüz
 • Geniş Şablon Seçimi

Öneri

Şahsen, bu eşleştirmede BoldGrid ile gitmeyi tercih ediyorum. Profesyonel görünümlü bir WordPress web sitesi kolayca oluşturabilmenizi ve Wix gibi bir seçeneğe karşı çok daha fazla kontrole sahip olmanızı seviyorum. Wix’ten bir web sitesi paketi kullanmanın en büyük dezavantajlarından biri, temel olarak sistemlerine kilitlenmiş olmanızdır. İsterseniz web sitenizi başka bir yere taşıyamazsınız. Tersine, BoldGrid bir InMotion Hosting ürünü olmasına rağmen, InMotion’ın hostingini kullanmanıza gerek yoktur. Aslında sitenizi taşıyabilir ve başka bir WordPress ana bilgisayarıyla BoldGrid kullanabilirsiniz. Web sitenizin sahibi olmak büyük bir artı.

Wix ile ilgili diğer büyük olumsuzluk, başlangıçta iyi bir anlaşma elde etmiş gibi görünse de, sitenizdeki reklamları kaldırmak, sınırsız bant genişliği elde etmek için premium bir plana geçmeniz gerektiğinin farkında olmanız gerektiğidir. veya çevrimiçi bir mağaza oluşturun. BoldGrid ile Maks Hız Bölgeleri, yarıiletken sürücüler, sınırsız disk alanı ve veri aktarımı, sınırsız e-posta ve 90 günlük para iade garantisi gibi InMotion Hosting’in en iyi özelliklerine sahip olabilirsiniz..

Web deneyiminiz yoksa ve bir web sitesini çevrimiçi almanın en hızlı yolunu istiyorsanız, Wix’e bakmak isteyebilirsiniz. Ancak, site sahipliği ve dahil edilen diğer özellikler nedeniyle, çoğu durumda kolay bir web sitesi oluşturma seçeneği arayanlarınız için BoldGrid’i tercih ederiz. Aşağıdaki BoldGrid İnceleme Puanlarımıza bakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map