BoldGrid vs Wix (травень 2020 р.) – “Виберіть цей …”

boldgrid-vs-wix


У цьому порівнянні о BoldGrid vs Wix, ми розглянемо два найкращі варіанти для створення веб-сайтів. Wix є одним з лідерів у зростаючій категорії творців веб-сайтів на відміну від традиційних провайдерів веб-хостингу. BoldGrid, спочатку розроблений InMotion Hosting, дозволяє легко створити власний професійний веб-сайт WordPress, але все-таки отримати всі переваги традиційного плану веб-хостингу. Який продукт вибрати, якщо вам потрібно швидко отримати веб-сайт в Інтернеті? Давайте розглянемо плюси і мінуси кожного.

Завдяки BoldGrid ваш веб-сайт створений на платформі WordPress – найпопулярнішій системі управління контентом сьогодні. BoldGrid дозволяє вибирати з різних тем під час створення вашого веб-сайту. Потім ви можете використовувати інтерфейс перетягування, щоб налаштувати сайт на свій смак. BoldGrid доступний зі списку офіційних веб-хостів BoldGrid, який включає хостинг InMotion. План хостингу BoldGrid включає електронну пошту, cPanel та всі функції, які ви зазвичай очікуєте в пакеті веб-хостингу.

Wix розроблений для тих, хто не має технічних навичок, яким потрібен спосіб швидкого створення веб-сайту. За допомогою Wix ви також вибираєте шаблон, а потім здійснюєте будь-які налаштування, які хочете. Їх велика точка продажу полягає в тому, що ви можете отримати свій веб-сайт безкоштовно. Хоча це правда, пам’ятайте про наступне. На вашому безкоштовному веб-сайті буде розміщено рекламу Wix. І що ще важливіше, це веб-сайт із голими кістками, який не включає власний домен, електронну пошту чи електронну комерцію. Вам доведеться перейти до преміального плану для цих елементів. Крім того, ваше сховище (а в деяких випадках і пропускна здатність) обмежене.

BoldGrid vs Wix для блогів

І BoldGrid і Wix дозволяють вам створити блог зі своїм веб-сайтом. Але оскільки BoldGrid побудований на WordPress (найпопулярнішій платформі для блогів в Інтернеті), це очевидний вибір тут. BoldGrid надає вам переваги WordPress, а також простіший спосіб створення та редагування веб-сторінок. Для блогерів, BoldGrid, безумовно, переможець.

BoldGrid vs Wix для веб-сайтів електронної комерції

І Wix, і BoldGrid можна використовувати для створення веб-сайту електронної комерції. Хоча BoldGrid використовує плагін WooCommerce для продажу в Інтернеті, Wix пропонує конкретний план для створення електронної комерції для розробників веб-сайтів. Нам подобається гнучкість, яку ви отримуєте за допомогою WooCommerce, і рекомендуємо використовувати BoldGrid / WooCommerce для великих сайтів електронної комерції. З іншого боку, Wix простіше налаштувати для електронної комерції. Тож якщо ви шукаєте простіший спосіб розпочати продаж в Інтернеті, перейдіть до Wix.

BoldGrid vs Wix для веб-сайтів для малого бізнесу

Для веб-сайтів для бізнесу BoldGrid пропонує безліч чудових тем WordPress, а Wix має багато привабливих шаблонів для багатьох типів бізнесу. Особисто я рекомендую BoldGrid через додатковий контроль над своїм бізнес-сайтом. Однак, якщо ви хочете простіший спосіб створення свого сайту, тоді вам слід вибрати Wix.

Порівняння BoldGrid проти Wix

переможець

ОсобливостіBoldGridWix
Просте створення сайтуХарактерні зірки
Швидкість веб-сайтуХарактерні зірки
РесурсиХарактерні зірки
Безпека сайтуХарактерні зірки
Підтримка клієнтівХарактерні зірки
ПереносимістьХарактерні зірки
ЗначенняХарактерні зірки

BoldGrid
BoldGrid *

Розпочатий бізнес: 2001 рік
Рейтинг BBB: А+

Ціна: $ 3,99 за місяць – $ 13,99 міс.

Необмежена смуга пропускання: Так
Безлімітне зберігання: Так
Безлімітний електронний лист: Так

Період повернення коштів: 90 днів

Переваги вибору BoldGrid:

 • 100% власності на ваш веб-сайт
 • Професійні веб-сайти WordPress за допомогою Drag and Drop Site Builder
 • Веб-сайти, оптимізовані для мобільних пристроїв
 • Включає веб-хостинг від хостингу InMotion
 • Технологія максимальної швидкості
 • Безкоштовні твердотільні накопичувачі
 • Безкоштовний домен включений
 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • Підтримка чату в прямому ефірі
 • 90-денна гарантія повернення грошей

* При виборі хостингу InMotion.

Клацніть тут для отримання додаткової інформації про BoldGrid

Порівняння Wix
Вікс

Розпочатий бізнес: 2006 рік
Рейтинг BBB: А+

Ціна: $ 11 міс. – $ 35 міс.

Необмежена смуга пропускання: Тільки преміальні плани
Безлімітне зберігання: Ні
Безлімітний електронний лист: Ні

Період повернення коштів: 14 днів

Переваги вибору Wix:

 • Простий інтерфейс для новачків
 • Великий вибір шаблонів

Рекомендація

Особисто в цьому матчі я віддаю перевагу BoldGrid. Мені подобається, що ви можете легко створити професійний веб-сайт WordPress, і що у вас є набагато більший контроль на відміну від використання такого варіанту, як Wix. Один з найбільших недоліків роботи із пакетом веб-сайтів від Wix – це те, що ви в основному заблоковані в їхній системі. Ви не можете переміщувати свій веб-сайт в іншому місці, якщо хочете. І навпаки, незважаючи на те, що BoldGrid є продуктом хостингу InMotion, вам не потрібно використовувати хостинг InMotion. Ви можете фактично перемістити свій сайт і використовувати BoldGrid з іншим хостом WordPress. Власність на ваш веб-сайт – великий плюс.

Інший великий мінус у Wix полягає в тому, що, хоча спочатку це може виглядати, як ви отримуєте добру угоду, вам потрібно знати, що вам потрібно буде оновити до преміального плану, щоб видалити рекламу на вашому сайті, отримати необмежену пропускну здатність. або створити інтернет-магазин. За допомогою BoldGrid ви зможете отримати всі основні функції хостингу InMotion, такі як зони максимальної швидкості, твердотілі накопичувачі, необмежений обсяг дискового простору та передача даних, необмежена кількість електронних листів, а також гарантія повернення грошей на 90 днів.

Якщо у вас немає досвіду в Інтернеті, і ви хочете якнайшвидший спосіб отримати веб-сайт в Інтернеті, то, можливо, ви захочете подивитися на Wix. Однак через власність на сайті та інші функції, що входять до нас, у більшості випадків ми віддаємо перевагу BoldGrid тим, хто шукає простий варіант створення веб-сайту. Дивіться наші рейтинги оглядів BoldGrid нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map