סקירה של

ביקורת מודגש


אירוח אתרים הטוב ביותר לשנת 2019בונה האתר הטוב ביותר של וורדפרס עד כה, בעלי אתרי פרספקטיבה היו צריכים לבחור בין שימוש באירוח אתרים מסורתי עם מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס או ללכת עם חברת הקמת אתרים כמו SquareSpace או Wix.com. ישנם יתרונות לשתי השיטות וזו יכולה להיות החלטה קשה עבור חלקם. עם זאת, עם BoldGrid אתה יכול ליהנות כעת מהיתרונות של תוכנית אירוח אתרים מסורתית, ובכל זאת תוכל ליצור במהירות ובקלות אתרי וורדפרס מקצועיים משלך..

מה זה BoldGrid?

BoldGrid היא קבוצה מיוחדת של תוספים שפותחו על ידי InMotion Hosting המאפשרים לכם ליצור בקלות אתרי וורדפרס מקצועיים למראה. BoldGrid מייעלת את תהליך יצירת האתר באמצעות ממשק עיצוב הגרירה והשחרור שלו – המאפשר למתחילים ליצור את אתרי הוורדפרס שלהם במהירות ובקלות יותר. ולמשתמשים ומפתחי וורדפרס מתקדמים, BoldGrid מאפשר התאמה אישית רבה יותר של אתרים – בנוסף, באפשרותך להקים אתר בימתי נפרד לפיתוח ובדיקת שינויים לפני היישום באתר החי שלך.

מה היתרונות של BoldGrid?

 • BoldGrid מפשט ומזרז את התהליך של יצירת אתר וורדפרס למראה מקצועי יותר, ובכל זאת מאפשר לך את היתרונות של תוכנית אירוח אתרים מסורתית..
 • BoldGrid מספק דרך להתאים אישית במהירות תחומים רבים באתר שלך – בדומה למאפיין הנושא הקיים של WordPress Theme, אך עם אפשרויות רבות נוספות.
 • BoldGrid מאפשר לך ליצור אתר שלב שבו אתה יכול להשתמש לצורך העברת אתר קיים, או לבדיקת שינויים לפני שאתה מעביר אותם לאתר החי שלך..
 • יש לך בעלות מלאה ושליטה באתר BoldGrid שלך. אתה יכול לשמור על האתר שלך גם אם אתה עובר מ- InMotion Hosting או ממארח ​​רשמי אחר של BoldGrid.

גרסת BoldGrid בחינם או פרימיום?

כמו רוב מוצרי וורדפרס, BoldGrid זמין גם בגרסה חינמית וגם בפרמיה. החדשות הטובות הן שהגרסה החינמית של BoldGrid היא מאוד חזקה ועבור בעלי אתרים רבים זה כל מה שאתה צריך (בתוספת האירוח שלך). עם זאת, גרסת הפרימיום של BoldGrid אכן מספקת הרבה יתרונות ויתרונות.

עם גרסת הפרימיום של BoldGrid, אתה מקבל תכונות עיצוב מובחרות בתוספת סליידרים ווידג’טים לבלוגים. אתה יכול גם להשתמש באחסון גיבוי מרוחק לאמזון S3 וגוגל. בנוסף, עם BoldGrid Premium תקבלו 15 התקנות וורדפרס בענן (ראה להלן).

לחץ כאן למידע נוסף על גרסת ה- BoldGrid Premium

כיצד פועלת BoldGrid?

הגרסה החינמית של BoldGrid זמינה במאגר התוספים של WordPress.org. עם זאת, אני ממליץ בחום להשתמש באחד המארחים הרשמיים של BoldGrid אצל בונה האתר. באופן אישי, הייתי בוחר את InMotion Hosting מכיוון שהם פיתחו במקור את המוצר ובעלי הניסיון הרב ביותר בתמיכה בו. לאחר שנרשמת ל- InMotion Hosting ל- BoldGrid, אתה מתקין אותו מלוח ניהול החשבונות שלך.
AMP BoldGrid

התקנה

אמנם יש ל- BoldGrid כמה תכונות מרשימות מאוד, אך למרבה הצער ההתקנה אינה תמיד אחת מהן. אני ממליץ לך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות בכדי שהתקנת BoldGrid על הדומיין שלך עבורך. לעיתים נראה שיש בעיות עם תהליך ההתקנה של BoldGrid מהחלונית לניהול חשבונות. רק שיש לי תמיכה בביצוע ההתקנה וזה יחסוך לך הרבה זמן ותסכול.
אפשרויות התקנת BoldGrid

יצירת אתר BoldGrid שלך

למתחילים, אחד הדברים הגדולים בבולדגריד הוא שאתה מונחה בתהליך יצירת אתר WordPress שלך. תהליך יצירת אתר BoldGrid מורכב משני חלקים:
1. השראה
2. התאמה אישית

כשאתה מתחבר לאתר BoldGrid WordPress שלך, תראה באפשרויות לוח המחוונים להציג שני סרטונים על התחלת העבודה (אחד למתחילים ואחד למשתמשים מתקדמים יותר שאולי גם מעבירים אתר קיים). אני ממליץ לך להציג אחת מאלה לפני שתתחיל.
לוח מחוונים BoldGrid

שאר אזור לוח המחוונים דומה להתקנה רגילה של וורדפרס.

השראה

השלב הראשון בתהליך ההשראה הוא בחירת נושא או עיצוב האתר שלך. אתה יכול לבחור מבין מספר קטגוריות.
boldgrid-select-design

הנושאים מגיעים עם תמונות משלהם המוגנים בזכויות יוצרים עם סימני מים. אם אתה רוצה להשתמש בהם ללא סימני המים, עליך לרכוש את התמונות באמצעות מטבעות זכויות יוצרים. עם זאת, אינך צריך להשתמש בתמונות האלה. וברוב המקרים, אני ממליץ בחום להשתמש בתמונות משלך לאתר שלך.
נושא בחר BoldGrid

אתה בוחר את ערכת הדפים הבאה. קבוצת הדפים קובעת את סוג העמודים שיהיה באתר שלך. לדוגמה, ניתן ליצור אתר בסיס או מה שנקרא אתר כיור מטבח המכיל פעמונים ושריקות רבות יותר. זכור שתמיד תוכל להתאים אישית את האתר שלך, לא משנה באיזה ערכת דף תתחיל. אתה יכול גם לציין אם לכלול בלוג באתר שלך.
boldgrid-content

מה שיפה במציג התצוגה המקדימה של האתר הוא שתוכל לראות גם כיצד האתר שלך יופיע בסמארטפונים ובמחשבי טאבלט.
טלפון תצוגה מקדימה של BoldGrid

השלב הבא הוא להזין את פרטי הקשר שלך. בנוסף לכותרת החברה או האתר שלך, אתה יכול לכלול גם את הדוא”ל, מספר הטלפון, כתובת העסק שלך וקישורי מדיה חברתית.
boldgrid-contact-info

להשלמת תהליך ההשראה, לחץ על כפתור התקן אתר זה כדי להתקין את ההשראות שלך.
boldgrid-install-website

בסיום התהליך תראה אישור לכך שאתר BoldGrid שלך הותקן.
מודעת אתר מותקנת

התאמה אישית

ההתאמה האישית היא השלב הבא ביצירת אתר BoldGrid שלך. אתה לוחץ על אפשרות התפריט התאמה אישית בצד שמאל של לוח המחוונים כדי לבצע משימות כמו הגדרת כותרת האתר שלך, הוספה והסרה של דפים והתאמה אישית אחרת..
תפריט התאמה אישית של BoldGrid

כשאתה מבצע שינויים באמצעות האפשרויות בתפריט השמאלי של ההתאמה האישית, אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של השינויים שלך בצד ימין. ההתאמה האישית מאפשרת לך לשנות תמונות רקע, צבעים, תפריטים, ווידג’טים ועוד. זה עובד דומה להתאמה אישית של ערכות נושא בהתקנה רגילה של WordPress – רק כאן ב- BoldGrid, אתה יכול להתאים אישית במידה רבה יותר..
התאמה אישית של boldgrid

עורך BoldGrid

עורך הדפים מאפשר לך ליצור, לערוך ולמחוק את דפי האתר שלך. אני מאוד אוהב את תכונות הגרירה והשחרור שמאפשרות לך להגדיר את התוכן שלך בדיוק כמו שאתה רוצה. ושוב, תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של הדף שלכם כדי לראות כיצד הוא יופיע בסוגים שונים של מכשירים.
עורך דף BoldGrid

תוספי BoldGrid

boldgrid-plugins

BoldGrid מגיע עם סט של שישה תוספי וורדפרס. יש להתקין ולהפעיל את שלושת המסומנים בכוכבית למטה באמצעות תמיכת לקוחות כאשר הם מתקינים עבורך את BoldGrid.

השראות BoldGrid *
BoldGrid Inspirations מספקת את הצעד אחר שלב ביצירת אתר וורדפרס שלך.

עורך BoldGrid *
התוסף BoldGrid Editor מספק את הפונקציונליות של גרירה ושחרור שבה אתה יכול להשתמש בעת יצירה ועריכה של דפי האתר שלך.

BoldGrid SEO *
תוסף ה- BoldGrid SEO מייעל את האתר שלך למנועי החיפוש – בדומה לתוסף ה- SEO של Yoast.

גיבוי BoldGrid
תוסף הגיבוי BoldGrid מאפשר לך להגדיר גיבויים אוטומטיים של האתר שלך. אתה יכול גם להריץ גיבויים ידניים ולשחזר את הנתונים שלך.

בימת BoldGrid
התוסף BoldGrid Staging מספק פונקציונליות שלב עבור אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לבדוק שינויים בדפי האתר שלך לפני שאתה מעביר אותם לאתר הוורדפרס החי שלך.

גלריית BoldGrid
התוסף גלריית BoldGrid מעניק לך את היכולת להציג גלריות תמונות ומצגות שקופיות באתר האינטרנט שלך.

בימת BoldGrid

אולי התכונה המסקרנת ביותר של BoldGrid היא היכולת להקים אתר בימתי בו תוכלו לפתח ולבחון שינויים חדשים לפני שתדחפו אותם לאתר החי שלכם. אני צריך לציין למי שמכיר בתוכניות אירוח של וורדפרס מנוהלות, שהביצועים ב BoldGrid שונים במקצת.

ראשית, BoldGrid מאפשר לך להעתיק אלמנטים של עמוד מהאתר החי שלך לאתר הבמה שלך. לאחר מכן, לאחר שתבצע את השינויים שלך ותבדוק את הדברים, תוכל להפוך את אתר הבימוי לאתר החי שלך. עם זאת, אינך יכול להעתיק את כל האתר החי שלך ולהפוך אותו לאתר הבמה. לכן, אם אתם מתכוונים להשתמש בביצוע BoldGrid ליותר מסתם ההעברה הראשונית שלכם, עליכם לוודא שאתר הבימוי שלכם הוא עותק הראשי של אתר האינטרנט שלכם – ביצוע השינויים כאן ואז דחיק את אתר הבידור שלכם לחיים הפעילים שלכם. אתר.

כמו כן, כרגע BoldGrid מאפשר לך רק להעתיק את הדפים לאתר הבמה שלך – ולא לפוסטים בבלוג. עבור סוגים רבים של אתרים, זו אינה בעיה. רק זכור שאם אתה כולל בלוג באתר שלך, לא ניתן להעתיק את הפוסטים שלך לבימויים. שוחחתי עם קבוצת InMotion והגשתי בקשה לפונקציונליות של בימת פוסטים בבלוג, כך שאני מקווה שהיא תיכלל בעתיד..

BoldGrid ו- Cloud WordPress

boldgrid-cloud-wordpress
אחד ההתפתחויות המרגשות והמסקרנות ביותר עם BoldGrid הוא השילוב של BoldGrid עם Cloud WordPress. אתה יכול למעשה ליצור אתר בחינה וורדפרס בחינם בענן ולבחון לא רק את התכונות של BoldGrid אלא גם כל תוספים או נושאים חדשים שתרצה לנסות. מה שמדהים בענן וורדפרס לא רק שאתה יכול לפתח ולבדוק את אתר BoldGrid בעצמך, אלא שיש לך גם את היכולת לשתף את האתר שלך עם אחרים. לכן, אם אתם מפתחים אתרים עבור לקוחות, הם יכולים לראות בקלות כיצד הדברים מתנהלים. כמו כן, אם יש לכם צוות מפתחים, הם יכולים גם לגשת לאתר ולעבוד עליהם.

כשאתה מוכן לפרוס את אתר ה- Cloud WordPress שלך, אתה יכול להשתמש בתכונה BoldGrid Backup כדי להעביר את אתר הבדיקה שלך למארח האינטרנט שבחרת ליישום חי..

BoldGrid SEO

boldgrid-seo
מכיוון שקידום אתרים SEO הוא חלק כה חשוב מאתר מצליח, רוב בוני האתרים כוללים כעת סוג כלשהו של רכיב SEO. ואני שמחה לדווח שהתוסף BoldGrid SEO הוא לא רק קל לשימוש, אלא מספק תכונות נרחבות יותר מבוני אתרים אחרים..

באמצעות התוסף BoldGrid SEO אתה יכול:

 • בצע אופטימיזציה של כותרות ותיאורים של דפים
 • בצע אופטימיזציה של תגיות כותרת ותוכן
 • נתח את צפיפות מילות המפתח שלך
 • בדוק את תגי Alt שלך
 • הגדר את הקישורים שלך למעקב / ללא עקוב
 • נתח את אורך התוכן שלך

תוצאות הבדיקה BoldGrid שלי

לאחר שבדקתי בהרחבה את ה- BoldGrid של InMotion Hosting, הנה המסקנות שלי.

הדרכות הווידיאו, אליהן אתה יכול לגשת דרך תפריט הדרכות בלוח המחוונים, מועילות ביותר בהקמת אתר BoldGrid שלך..

אתה מוסיף ועורך דפים באותו אופן שאתה עושה בוורדפרס. עם זאת, BoldGrid מספקת לך ממשק גרפי לעבודה עם התוכן שלך. אני מאוד אוהב את זה ומצאתי שקל מאוד להשתמש בו לצורך העברה, שינוי ועריכה של תוכן העמוד שלי.

תכונות התצוגה המקדימה של הטאבלט והטלפון הן מגניבות במיוחד ושימושיות מאוד מכיוון שהמחשוב הסלולרי הופך לנורמלי עוד יותר.

ביצעתי את הבדיקות שלי על ידי יצירה והתאמה אישית של אתר צילום. ואני חייב לומר שהייתי מרוצה מאוד מהתוצאות. BoldGrid מציעה כמה נושאי צילום נחמדים שעושים עבודה נהדרת בהצגת תמונות צילומי יחד עם הפונקציונליות הנחוצה אחרת שהיית מצפה (טופס יצירת קשר וכו ‘)

התאמה אישית של תמונות ב- BoldGrid היא קלה מאוד. אמנם אתה יכול להשתמש בתמונות המלאי הכלולות באתרי BoldGrid, אני בהחלט ממליץ לך להשתמש בתמונות משלך. הוספת תמונות משלך והחלפת התמונות הקיימות ב- BoldGrid יהפכו את האתר שלך ליותר ייחודי ותאפשר לך להתאים יותר את האתר שלך לקהל שלך. בנוסף, לא תצטרך לרכוש מטבעות זכויות יוצרים אלה כדי להסיר את סימני המים.

הדגמת וידאו: יצירת אתר אינטרנט עם BoldGrid

כדי להדגים עד כמה קל ליצור את אתר וורדפרס שלך עם BoldGrid, עשיתי את הסרטון למטה:

האירוח הטוב ביותר עבור BoldGrid

אחד היתרונות הגדולים של BoldGrid הוא שתוכלו להשתמש בו עם כל מארח אינטרנט המציע אירוח וורדפרס – מה שמשמעותו בימינו כמעט כל מארח אתרים. עם זאת, לקבלת התוצאות הטובות ביותר הייתי ממליץ לך לבחור מארח BoldGrid רשמי – כזה שמומלץ על ידי BoldGrid.

נכון לעכשיו, ישנן כעשר חברות אירוח אתרים הרשומות באתר BoldGrid. אבל בשביל החוויה הטובה ביותר, הייתי בוחר או InMotion Hosting או Hub אירוח אתרים. BoldGrid פותח במקור על ידי InMotion, והם ממשיכים להציע תמיכה מלאה. אתה יכול להתקין את BoldGrid עם תוכניות האירוח העסקי של InMotion או עם אירוח הוורדפרס המנוהל שלהם.
רגש-אירוח-נועז

המלצה

BoldGrid הוא פיתרון אידיאלי אם אתם אוהבים את וורדפרס אך רוצים גם לפשטות של חבילת יצירה של אתרים כמו אלו מ- SquareSpace או Wix. BoldGrid מתאים ביותר למתחילים המחפשים דרך מהירה ופשוטה יותר ליצור אתר וורדפרס למראה מקצועי; או משתמשי ומפתחי וורדפרס מתקדמים הזקוקים לשיטה יעילה יותר ליצירת אתרים עבור הלקוחות שלהם או עבור עצמם.

הבדיקה האישית שלי של BoldGrid הביאה לתוצאות חיוביות ביותר מכיוון שהצלחתי לנווט במוצר ולהשתמש בו כדי ליצור אתרים איכותיים..

לחץ כאן לפרטים נוספים על BoldGrid וכדי לחסוך מעל 50%

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map