Rozhovor s BoldGrid Product Evangelist Mike Demo

mike-demo-boldgrid


Proč byste měli používat BoldGrid k vytváření vašich stránek WordPress

Hledáte rychlejší způsob vytváření profesionálně vypadajících webů WordPress? BoldGrid je souprava modulů pro tvorbu webových stránek, která obsahuje skvěle vypadající šablony, poskytuje snadné rozhraní pro vytváření a přetahování stránek a umožňuje rychle a rychle získat webovou stránku WordPress. BoldGrid, původně spuštěný spolu s InMotion Hosting, je nyní zcela samostatnou společností s aplikací, která je nyní k dispozici pro instalaci prostřednictvím Softaculous v cPanel.

V loňském roce jsme byli jedním z prvních, kdo vyzkoušel a otestoval BoldGrid. Určitě se mi ten produkt tehdy líbil a jsem potěšen, když jsem zjistil, že od té doby došlo k řadě vylepšení (z nichž některé jsem tehdy navrhoval). Abych zjistil, co se v těchto dnech děje s BoldGridem, nedávno jsem se posadil na rozhovor s Mikeem Demem, evangelistkou produktu v BoldGrid.

Web Hosting Cat: Proč dáváte přednost BoldGrid jako tvůrci webových stránek?
Demo Mike: CMS dělám už několik let. Začal jsem v komunitě Joomla a pak jsem oslovil komunitu WordPress. Ale je tu spousta lidí, malé firmy, které prostě potřebují web. Opravdu neví, jak kódovat, a nemohou si dovolit plného vývojáře. S BoldGrid můžete rozdělit web asi za půl hodiny na hodinu – plný obsah, rozjet se a opravdu umožnit, aby se tento malý podnik mohl soustředit na to, na čem je nejlepší, na kterém pracuje v jejich podnikání a nemusíte se obávat sestavení webové stránky.

WHC: Pro které typy webů WordPress je BoldGrid vhodný?
MD: Záleží na tom, protože BoldGrid je sada pluginů. Pro absolutního začátečníka, který o webu nic neví, je to skvělé pro malé firmy, mámu a piky, pekárny, restaurace a podobné věci. Ale pokud jste agentura, máme pokročilejší vývojářské nástroje, jako je framework, a také tvůrce stránek, který je vytvořen z Bootstrapu. Je tedy opravdu vhodné použít jej na libovolném webu, který je tam venku – celou sadu nemusíte používat v závislosti na složitosti webu.

WHC: Lze BoldGrid použít k vytvoření webu elektronického obchodu WordPress?
MD: Jo, určitě můžete. Nyní máme integraci s WooCommerce – velmi populární platformu elektronického obchodování WordPress. Na webu BoldGrid.com je k dispozici dokumentace o tom, jak pracovat s WooCommerce, a také můžete použít libovolný widget WordPress z jiné strany nástroje plug-in od jiného výrobce – protože se jedná pouze o WordPress.

WHC: Jak se liší BoldGrid od Wix nebo SquareSpace?
MD: Wix a SquareSpace, tyto nástroje jsou docela úžasné. Pokud jste s nimi někdy hráli, máte nějaké krásné věci. Problém, který mají někteří lidé s některými z těchto nástrojů, je limit – narazili na zeď, že nemohou dělat něco, co chtějí. A pak si musí vytvořit svůj vlastní web a pak dostanou šok z nálepky, protože začínají znovu. Snažíme se tomu vyhnout. Poskytujeme vám tuto funkčnost – velmi podobnou – ale uvnitř rámce open source, kterým je WordPress. Takže když ji potřebujete rozšířit, můžete. A vlastníte svůj obsah. Můžete si ji vzít s sebou, přesunout na jinou platformu – je to skutečný otevřený zdroj.

WHC: Zatímco BoldGrid využívá stránky WordPress, můžete svůj blog snadno integrovat do svých stránek?
MD: Na nejnovější verzi BoldGrid jsme přidali funkci blogu. Teď, když své stránky roztočíte, zeptá se vás: „Přejete si blog?“ A řeknete ano nebo ne, a to vše spojí dohromady a nemusíte to dělat odděleně.

WHC: Můžete se s námi podělit o jakékoli tipy, jak pracovat s BoldGrid efektivněji?
MD: Nejjednodušší způsob je použít oficiálního hostitele BoldGrid. Můžete ho hostit kdekoli chcete, ale pokud si vyberete oficiálního hostitele BoldGrid, budou mít telefonickou podporu. Takže, pokud máte nějaké dotazy, můžete je zavolat a oni vás budou moci projít. Druh přemýšlení o tom, co chcete, aby váš web byl. Vytvořte si seznam všech skvělých funkcí a všeho, co na svém webu chcete, a ode dne odeberte vše, co není pro vaši činnost rozhodující. Nemusíte začínat webem o 50 stránkách. Začněte s pěti stránkovým webem se základními informacemi a poté pomalu zkuste přidat funkci nebo stránku za měsíc – a pak se váš web organicky rozroste a nástroj se odtud budete moci naučit..

WHC: Lze existující web WordPress snadno přenést do BoldGrid?
MD: Tak určitě. Můžete to udělat dvěma způsoby. Když nainstalujete BoldGrid, zjistí to a řekne: „Hej, tady už máte web WordPress. Chcete tento nový web BoldGrid umístit do představení? “ BoldGrid má vestavěné inscenace, takže k tomu nemusíte mít samostatný server. A na svém pracovním serveru BoldGrid můžete vytvořit vše. Na vaše stránky stačí jedno kliknutí. Veškerý váš existující obsah, který můžete zkopírovat na svůj web BoldGrid, je uspořádán tak, jak chcete. Až bude dokonalý, můžete jej jedním kliknutím nasadit. A pak se už nemusíte starat o to, že se vám při stavbě nového webu strhne váš živý web.

WHC: Jak funguje funkce stagingu v BoldGrid?
MD: Představení je samozřejmě něco, co je dobrý nápad a nejlepší praxe. Kdykoli byste na svém webu provedli úpravy, měli byste to udělat v jiném prostředí. Tradičním způsobem jeviště je nastavení místního serveru v počítači. Můžete si koupit druhý hostingový účet a poté se pokusit přesunout jej zpět. Ale WordPress, opět musíte mít nějaké technické znalosti. Takže jsme jen přidali skrytý typ příspěvku. Takže jste naživo, návrh, publikování. Máme jen skrytou skupinu s názvem Staging. A pak si to můžete nechat vše v jediné databázi WordPressu a až budete připraveni, prostě to převrátíme. Není to náhrada za tradiční pracovní prostředí, která jsou tam venku. Ale pro ty lidi, kteří se chystají editovat na produkci, je to skvělý způsob, jak mít tuto záchrannou síť.

WHC: Existují nějaké další funkce nebo vylepšení, které v budoucnu přicházejí pro BoldGrid a které s námi můžete sdílet?
MD: U hostujících účtů, které používají Softaculous, může hostitelská společnost admin povolit integraci WordPress, když nainstalujete WordPress jedním kliknutím „Chcete také nainstalovat BoldGrid inspirace?“ Nyní, pokud to nevidíte, jednoduše vložte lístek s vaší podporou u hostitele. A pak můžete jednoduše roztočit web BoldGrid jedním kliknutím, když roztočíte web WordPress, pokud máte na ovládacím panelu Softaculous.

Bude existovat tržiště, takže si budete moci zakoupit pluginy podporované třetími stranami, které jsou určeny a vytvořeny pro BoldGrid od některých těchto opravdu velkých vývojářů pluginů. Máme těsnou integraci s stock photography. V nadcházejících měsících se podíváme na vylepšený systém fotografování. Takže to budou některé skvělé funkce.

Viz náš podrobný přehled o BoldGrid zde

Kliknutím sem získáte exkluzivní slevu BoldGrid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map