Wywiad z ewangelistą produktu BoldGrid, Mikiem Demo

mike-demo-boldgrid


Dlaczego warto używać BoldGrid do budowania witryn WordPress

Szukasz szybszego sposobu na tworzenie profesjonalnie wyglądających witryn WordPress? BoldGrid to pakiet wtyczek do tworzenia stron internetowych, który zawiera świetnie wyglądające szablony, zapewnia łatwy interfejs przeciągania i upuszczania stron oraz pozwala szybko uzyskać dostęp do witryny WordPress online. Początkowo rozpoczęty wraz z InMotion Hosting, BoldGrid jest teraz całkowicie odrębną firmą, a aplikacja jest teraz dostępna do instalacji za pośrednictwem Softaculous w cPanel.

Jako jedni z pierwszych wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy BoldGrid w zeszłym roku. Zdecydowanie spodobał mi się ten produkt i z przyjemnością dowiaduję się, że od tego czasu wprowadzono wiele ulepszeń (niektóre z nich wówczas sugerowałem). Aby dowiedzieć się, co słychać obecnie w BoldGrid, niedawno usiadłem na rozmowę z Mikiem Demo, ewangelistą produktu w BoldGrid.

Web Hosting Cat: Dlaczego wolisz BoldGrid jako twórcę strony?
Mike Demo: Od lat tworzę CMS typu open source. Zaczynałem w społeczności Joomla, a potem skontaktowałem się ze społecznością WordPress. Ale jest wielu ludzi, małe firmy, które potrzebują tylko strony. Naprawdę nie wiedzą, jak kodować i nie stać ich na pełnego programistę. Możesz rozwinąć witrynę za pomocą BoldGrid w ciągu około pół godziny do godziny – pełna treść, zacznij działać – i naprawdę pozwól tej małej firmie na skupienie się na tym, co najlepsze, w jakim działa jej biznes i nie musisz się martwić kompilacją strony.

WHC: Dla jakich rodzajów witryn WordPress jest odpowiedni BoldGrid?
MD: To zależy, ponieważ BoldGrid to pakiet wtyczek. Dla absolutnego początkującego, który nic nie wie o Internecie, jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, mam i popów, piekarni, restauracji i tym podobnych. Ale jeśli jesteś agencją, mamy bardziej zaawansowane narzędzia programistyczne, takie jak framework, a także narzędzie do tworzenia stron zbudowane z Bootstrap. Dlatego naprawdę dobrze jest używać go w każdej witrynie, która tam jest – możesz nie korzystać z całego pakietu, w zależności od stopnia złożoności witryny.

WHC: Czy BoldGrid można wykorzystać do stworzenia witryny e-commerce WordPress?
MD: Tak, zdecydowanie możesz. Obecnie mamy integrację z WooCommerce – bardzo popularną platformą e-commerce WordPress. Na BoldGrid.com znajduje się dokumentacja na temat tego, jak sprawić, by działał z WooCommerce, a także możesz użyć dowolnego widgetu WordPress z innej strony wtyczki narzędzia – ponieważ jest to tylko WordPress.

WHC: Czym BoldGrid różni się od Wix lub SquareSpace?
MD: Wix i SquareSpace, te narzędzia są całkiem niesamowite. Jeśli kiedykolwiek z nimi grałeś, masz piękne rzeczy. Problem niektórych osób z niektórymi z tych narzędzi polega na tym, że istnieje ograniczenie – uderzają w ścianę, że nie mogą zrobić czegoś, co chcą zrobić. A potem muszą zbudować własną stronę, a potem doznają szoku, ponieważ zaczynają od nowa. Staramy się tego uniknąć. Dajemy ci tę funkcjonalność – bardzo podobną – ale wewnątrz frameworku open source, jakim jest WordPress. Więc kiedy musisz go przedłużyć, możesz. I jesteś właścicielem swoich treści. Możesz zabrać go ze sobą, przenieść na inną platformę – to prawdziwe oprogramowanie typu open source.

WHC: Chociaż BoldGrid wykorzystuje strony WordPress, możesz łatwo zintegrować swojego bloga ze swoją witryną?
MD: W najnowszej wersji BoldGrid dodaliśmy funkcjonalność bloga. Teraz, gdy rozwijasz swoją witrynę, pojawi się pytanie: „Czy chcesz blog?” A ty mówisz tak lub nie, to wszystko łączy i nie musisz tego robić osobno.

WHC: Czy możesz podzielić się z nami wszelkimi wskazówkami dotyczącymi efektywniejszej pracy z BoldGrid?
MD: Najprostszym sposobem jest użycie oficjalnego hosta BoldGrid. Możesz go hostować w dowolnym miejscu, ale jeśli wybierzesz oficjalnego hosta BoldGrid, będzie on miał wsparcie telefoniczne. Jeśli masz pytania, możesz je wywołać, a oni przeprowadzą Cię przez nie. Zastanów się, czym chcesz być. Zrób listę życzeń wszystkich fajnych funkcji i wszystkiego, co chcesz mieć w swojej witrynie, a następnie zabierz wszystko, co nie jest krytyczne dla twoich operacji od pierwszego dnia. Nie musisz zaczynać od strony 50-stronicowej. Po prostu zacznij od pięciostronicowej witryny z podstawowymi informacjami, a następnie powoli po prostu dodawaj funkcję lub stronę w ciągu miesiąca – wtedy Twoja witryna będzie się rozwijać organicznie i od tego momentu będziesz mógł nauczyć się narzędzia.

WHC: Czy istniejącą witrynę WordPress można łatwo migrować do BoldGrid?
MD: Pewnie. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Po zainstalowaniu BoldGrid wykryje i powie: „Hej, masz już witrynę WordPress. Czy chcesz umieścić tę nową witrynę BoldGrid na etapie inscenizacji? ” BoldGrid ma wbudowane tworzenie scen, więc nie musisz mieć do tego osobnego serwera. I możesz zbudować wszystko na swoim serwerze testowym BoldGrid. Twoje strony są jednym kliknięciem. Wszystkie istniejące treści, które możesz skopiować do swojej witryny BoldGrid – ułóż je tak, jak chcesz. Gdy będzie idealny, wdróż go jednym kliknięciem. I wtedy nie będziesz musiał się martwić o obniżenie swojej strony internetowej podczas tworzenia nowej.

WHC: Jak działa funkcja przemieszczania w BoldGrid?
MD: Inscenizacja jest oczywiście czymś, co jest dobrym pomysłem i najlepszą praktyką. Ilekroć przeprowadzasz edycję w swojej witrynie, powinieneś to robić w innym środowisku. Tradycyjnym sposobem na zorganizowanie etapu jest skonfigurowanie lokalnego serwera na komputerze. Możesz kupić drugie konto hostingowe, a następnie spróbować je przenieść z powrotem. Ale WordPress, znowu musisz mieć trochę wiedzy technicznej. Więc dodaliśmy ukryty typ postu. Więc masz na żywo, szkic, opublikowane. Mamy tylko ukrytą grupę, która nazywa się Inscenizacja. A potem możesz zachować to wszystko w jednej bazie danych WordPress, a kiedy będziesz gotowy, po prostu go odwrócimy. To nie jest zamiennik tradycyjnych środowisk inscenizacyjnych, które istnieją. Ale dla tych, którzy zamierzają edytować w produkcji, jest to świetny sposób, aby mieć tę siatkę bezpieczeństwa.

WHC: Czy w BoldGrid będą dostępne dodatkowe funkcje lub ulepszenia, które możesz nam udostępnić??
MD: W przypadku kont hostingowych korzystających z Softaculous administrator firmy hostingowej może włączyć integrację WordPress po zainstalowaniu WordPress jednym kliknięciem „Czy chcesz również zainstalować BoldGrid Inspirations?” Teraz, jeśli go nie widzisz, po prostu złóż bilet ze wsparciem u gospodarza. A potem możesz faktycznie tylko jednym kliknięciem rozwinąć witrynę BoldGrid, gdy rozpylasz witrynę WordPress, jeśli masz Softaculous w panelu sterowania.

Będzie rynek, więc będziesz mógł kupić wtyczki obsługiwane przez inne firmy, które są przeznaczone i zbudowane dla BoldGrid od niektórych z tych naprawdę dużych programistów wtyczek. Mamy ścisłą integrację z fotografiami stockowymi. W najbliższych miesiącach będziemy patrzeć na bardziej ulepszony system fotografii. Będą to fajne funkcje.

Zobacz naszą szczegółową recenzję BoldGrid tutaj

Kliknij tutaj, aby uzyskać ekskluzywną zniżkę BoldGrid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map