ראיון עם ברט דאנסט – סמנכ”ל DreamHost לתקשורת ארגונית

brett-dunst-dreamhost


כבר למעלה מ 20 שנה DreamHost הוא כוח בענף אירוח אתרים. עם מטהנו בדרום קליפורניה, תמיד היה לנו עניין מיוחד במה שקורה בחברה. ברט דאנסט הוא סמנכ”ל תקשורת ארגונית ב- DreamHost. לאחרונה היה לי סיכוי לשוחח איתו על המיקוד הנוכחי של DreamHost ועל מה שיש להם בעתיד..

דיברנו על ענף אירוח אתרים בכלל, כמו גם על הרחבת קו המוצרים של DreamHost, אירוח וורדפרס מנוהל, בונה האתר החדש של DreamHost Remixer, מחשוב ענן ואבטחה..

אירוח אתרים חתול: DreamHost פועלת כבר למעלה משני עשורים. איך ראית דברים צומחים עם השנים וכיצד DreamHost מתנהל בימים אלה?
ברט דאנסט: אנחנו נהדרים! הדברים באמת השתנו לא מעט מאז שהתחלנו לראשונה. התחלנו בחדר מעונות במכללה בהשכרת שטח שרת לעסקים מקומיים שרצו אתר. אז, התמצאות הלקוח הייתה: הירשם לאירוח שלנו, תקבל מדריך אינטרנט ריק, פשוט תשתגע – למד HTML, זהו. אבל זה כבר לא כל כך המצב. יש הרבה בוני אתרים נהדרים שבאמת אוטומצו הרבה את העבודה הקשה, מה שמקל ומהיר מתמיד לבנות אתר.

WHC: לאילו סוגי אירוח לקוחות DreamHost נוטים למשוך?
BD: יש הרבה נישות רבות. אנשים מאוד אוהבים שאנחנו עצמאים מכיוון שבתעשייה הזו יש כל כך הרבה איחוד בעשור האחרון. אנו באמת התמקדנו במטרה האצילית שלנו – כלומר לעזור לאנשים להיות בעלי התוכן הדיגיטלי שלהם.

WHC: DreamHost הרחיבה את קו המוצרים שלה מעבר לאירוח אתרים. האם אתה יכול לדבר קצת על כמה מהדברים החדשים שעלו?
BD: בהחלט. CEPH – מערכת אחסון בקוד פתוח שפיתחנו. דגחנו אותו בתוך DreamHost. בסופו של דבר הסתובבנו באמצעות חברת ייעוץ בשם אינקטנק, עזרנו לאנשים לפרוס אותה ולהתקין אותה. זה ממש נהדר. יצרנו אותה כדי לפתור בעיה שהייתה לנו. במקום להשתמש בחומרת אחסון בהתאמה אישית מחברות כמו NetApp, אנו יכולים להשתמש בחומרת המדף מכל מקום ולפרוס רק אחסון נתונים ענק בקנה מידה של פטה-בייט. הפקנו כי במוצר שאנו מכנים DreamObjects – זו מערכת אחסון האובייקטים שלנו. אנשים נוטים לחשוב עלינו כחברת אירוח משותפת טיפוסית ואולי לא מבינים שיש לנו הרבה שירותים מתקדמים שבנינו מהיסוד..

WHC: וורדפרס תמיד הייתה חלק גדול מ- DreamHost. איך אתה רואה אירוח וורדפרס מנוהל משחק בעתיד?
BD: ובכן, אמרת את זה. וורדפרס זה. זה מכיל משהו כמו 25% מהאינטרנט כיום. בהחלט ראינו שזה בא לידי ביטוי באימוץ הלקוחות שלנו. וורדפרס הוא ענק. יש דרישה מוגדרת לשירותי וורדפרס מנוהלים. אנשים לא רוצים להתקין את וורדפרס, לעדכן אותה, לתחזק אותה, דברים כאלה. אנו מציעים שירות בשם DreamPress המספק התקנת וורדפרס מנוהלת. זה באמת עוזר לשחרר אנשים מלנהל את ההתקנה שלהם של וורדפרס לממש רק להתמקד בתוכן שלהם שיוביל תנועה לאתר שלהם.

WHC: DreamHost חשף לאחרונה את בונה האתר שלהם Remixer. אתה יכול לספר לנו על זה?
BD: Remixer הוא המוצר האחרון שהוצאנו שם. זה נועד למלא צורך איפשהו בין וורדפרס לבוני אתרים. כרגע בוני אתרים – יש הרבה שחקנים מבוססים בשוק ושם כולם בוגרים וחזקים במיוחד – אבל כמעט באשמתם. זה סוג של הפחדה עבור משתמשים חדשים שאולי רק רוצים אתר בדף אחד למשל. הם לא בהכרח צריכים ללחוץ על 20 אפשרויות בחירה בגופן או אפשרויות קליפ. המיקוד שלנו בבניית רמיקסר לא היה להתחרות בחבר’ה האלה כי הם עושים הרבה. רצינו להתמקד ישירות מאוד בהקל על פריסת אתר אינטרנט קלה ומהירה מאוד.

WHC: מחשוב ענן ממשיך להיות אחד התחומים המעניינים ביותר בענף האירוח. DreamHost תמיד היה גדול בתחום אירוח ענן ואחסון ענן עם DreamCompute ו- DreamObjects. מה אתה רואה עם אירוח בענן על בסיס קדימה?
BD: זה מעניין. לקוח אירוח אתרים טיפוסי אינו כל כך מעוניין באירוח ענן. הם עשויים לחשוב על Apple iCloud למשל. אז זה היה סוג של אתגר להסביר את ההצעה הזו ללקוחות אירוח מסורתיים. אך אלה הנוטים לצמוח אירוח מסורתי מבינים את הערך שהוא מביא והיו די פתוחים אליו.

WHC: ביטחון הוא דאגה גדולה עבור רבים בימינו. מה אתה יכול לספר לנו על כמה מתכונות האבטחה והנהלים בהם DreamHost משתמש?
BD: יש לנו צוות ביטחון פנים מדהים למדי. הם למעשה בילו את החלק הטוב יותר בעשור האחרון בבניית כלים לגילוי והפחתת איומים משלהם המתעדכנים כל העת. אז מה שעשינו בשנה האחרונה הוא שהצלחנו לקחת את הכלי הזה שהכניס אליו כמעט עשור של עבודה קשה ולהפוך אותו לכלי מול הלקוח. כך שלקוחות יכולים כעת לבחור לבצע סריקות אבטחה אוטומטיות רגילות באמצעות אותן היוריסטיקות בדיוק בהן משתמש צוות האבטחה הפנימי כדי לבקר את האתרים שלהם באופן קבוע.

WHC: מה קורה בעתיד ב- DreamHost?
BD: אני חושב שאתה הולך לראות הרבה יותר התמקדות ברמיקסר. בשלב זה אנו מקשיבים למשוב של הלקוחות שלנו. אנו מגלים כיצד אנו יכולים לשפר אותה, מתכננים את מפת הדרכים לעתיד. וורדפרס מנוהלת: אנחנו לא פשוט נפסיק עם דרימפרס. אנו ממשיכים לשפר את השימוש באותה משוב ובכיוון של לקוחות כדי לעזור לנו לנווט את הספינה. אז המוקד הגדול שלנו הוא וורדפרס הייתי אומר.

לחץ כאן לפרטים נוספים על שירותי DreamHost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map