DreamHost Recenzia DreamPress

Dreamhost-dreampress-review


Od svojho počiatočného vydania pred niekoľkými rokmi prešiel optimalizovaný alebo spravovaný hosting WordPress spoločnosti DreamHost – nazývaný DreamPress – niekoľkými iteráciami a vylepšeniami. S ich najnovšou aktualizáciou sa zdá, že DreamPress je konečne pripravený konkurovať ostatným najvyššie spravovaným možnostiam hostenia WordPress.

V minulosti som trúchlil nad niektorými funkciami, ktoré by som rád zaradil do služby DreamPress. Som rád, že môžem oznámiť, že DreamHost riešil všetky obavy, ktoré som mal predtým. Aký dobrý je teda DreamPress v týchto dňoch? Tu je môj aktualizovaný DreamHost Recenzia DreamPress.

Nastavenie účtu a ovládací panel

Po registrácii do môjho účtu DreamPress by ste mali dostať e-mail s upozornením, kedy je váš účet zabezpečený a pripravený na použitie – uvedený čas je približne 5 minút. Bohužiaľ, e-mail sa skončil v priečinku s nevyžiadanou poštou – moja stránka však bola pripravená na spustenie krátko po zaregistrovaní.

Stále nie som veľkým fanúšikom ovládacieho panela DreamHost. S lepšou uvítacou obrazovkou sa však trochu zlepšila.
Dreamhost-dreampress-control-panel

Ďalším problémom je použitie domény, ktorú momentálne vlastníte niekde inde – napríklad GoDaddy. Pri registrácii som sa pokúsil použiť možnosť, ktorá hovorí, že chcem použiť doménu, ktorú už vlastním. Pokúsil som sa to však niekoľkokrát a práve som dostal kryptické chybové hlásenie. Preto som sa neskôr rozhodol použiť túto možnosť na výber domény. Zistiť, ako prepnúť doménu neskôr, však bolo trochu nepríjemné. Musel som otvoriť podporný lístok, pretože live chat nebol k dispozícii (ďalšie informácie o podpore zákazníkov nájdete nižšie).

Automatické zálohovanie a zálohovanie údajov na požiadanie

Veľmi ma teší, že DreamHost teraz zahŕňa automatické denné zálohovanie údajov pomocou DreamPress. A s novou funkciou zálohovania môžete tiež vytvárať zálohy na požiadanie jedenkrát denne. Vaše zálohy údajov sa uchovávajú dva týždne.

K funkcii zálohovania údajov môžete pristupovať z hlavného panela DreamPress.
dreampress-data-zálohovanie

Staging webových stránok

Ďalšou dôležitou funkciou pre riadené hosťovanie WordPress, ktorú DreamHost teraz zahŕňa s DreamPress, je skutočné vytváranie webových stránok. Podobne ako zálohy dát máte prístup k funkcii stagingu svojich webových stránok z ovládacieho panela DreamPress.
dreampress-webové stránky-staging

DreamHost odviedol skvelú prácu s funkciou stagingu pridanou do DreamPress. Pracovnú stránku môžete ľahko vytvoriť jedným kliknutím. A je rovnako ľahké publikovať zmeny z vašej prezentácie na živé produkčné webové stránky WordPress, ako aj skopírovať svoje živé stránky do inscenovanej kópie..

E-mailom dostanete upozornenie, keď:

 • Vaša pracovná stránka je vytvorená a pripravená na použitie
 • Vaše živé stránky sa skopírujú na vaše pracovné stránky
 • Vaša pracovná stránka sa skopíruje na váš živý web

Proces predstavenia pre mňa fungoval skvele. Nespoznal som žiadne problémy a všetko fungovalo hladko a efektívne. Staging webových stránok je určite jednou z najlepších funkcií DreamPress.

Rýchlosť a výkon DreamPress

DreamPress spoločnosti DreamHost vykázal zmiešané výsledky v našom testovaní. Na západe, kde sa nachádzame, boli výsledky rýchlosti veľmi pôsobivé. V iných častiach krajiny však rýchlosť webových stránok nebola tak dobrá – aspoň pre spravovaný hostingový plán WordPress. Pozrite sa na ukážkové výsledky nižšie:
dreampress-rýchlostný skúšok výsledky

Zatiaľ čo vo všeobecnosti sú výsledky rýchlosti určite prijateľné, v porovnaní s inými testovanými hostiteľmi WordPress, ktoré sme testovali, DreamPress sa celkovo umiestnil na pomalšej strane.

DreamHost zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora v DreamHost sa v posledných rokoch výrazne zlepšovala. Po registrácii do služby DreamPress som však zistil, že podpora živého chatu nie je k dispozícii. Zdá sa, že neponúkajú nepretržitý prístup na podporu živého chatu. Taktiež som nedostal e-mailové oznámenie, ktoré som mal dostať, keď mi bol pridelený účet a je pripravený ísť o dva dni neskôr.

Poviem, že keď som sa dostal do kontaktu so zákazníckou podporou, členovia tímu boli určite ústretoví a veľmi zdvorilí. A keď je k dispozícii live chat, doba odozvy je veľmi dobrá.

Výhody a nevýhody DreamPress

Pros:
Ľahko použiteľné webové stránky
Automatické zálohovanie a zálohovanie na požiadanie
SSL zadarmo Zápory:
Oneskorené oznámenie o poskytnutí účtu
Live Chat nie je k dispozícii 24/7

odporúčanie

DreamPress od svojho debutovania pred rokmi určite urazil dlhú cestu. Som veľmi rád, že DreamHost implementoval funkcie, ktoré chýbali, aby sa DreamPress stal legitímnou možnosťou hostenia WordPress..

Funkčnosť fungovania webovej stránky a automatické zálohovanie sú vynikajúce. A spolu so zabudovaným ukladaním do vyrovnávacej pamäte, bezplatným SSL a pohotovou zákazníckou podporou je DreamPress vhodný pre väčšinu webových stránok WordPress. Aj keď rýchlosť webových stránok nie je medzi spravovanými hostiteľmi systému WordPress najrýchlejšia, DreamPress viac než drží svoje vlastné proti iným známym hosťujúcim spoločnostiam..

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie podrobnosti o novom DreamPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map