DreamHost Recenzja DreamPress

dreamhost-dreampress-review


Od czasu pierwszego wydania kilka lat temu zoptymalizowany lub zarządzany przez DreamHost hosting WordPress – o nazwie DreamPress – przeszedł kilka iteracji i ulepszeń. Dzięki najnowszej aktualizacji wydaje się, że DreamPress jest w końcu gotowy do konkurowania z innymi najlepiej zarządzanymi opcjami hostingu WordPress.

W przeszłości lamentowałem nad niektórymi funkcjami, które chciałbym, aby DreamPress obejmował. Z przyjemnością informuję, że DreamHost rozwiązał wszystkie problemy, które miałem wcześniej. Więc jak dobry jest DreamPress w dzisiejszych czasach? Oto moja aktualizacja DreamHost Recenzja DreamPress.

Konfiguracja konta i panel sterowania

Po zarejestrowaniu się na moim koncie DreamPress musisz otrzymać wiadomość e-mail z powiadomieniem, kiedy Twoje konto jest udostępnione i gotowe do użycia – podany czas to około 5 minut. Niestety wiadomość e-mail znalazła się w folderze spamu – choć moja witryna była gotowa do działania niedługo po rejestracji.

Nadal nie jestem wielkim fanem panelu sterowania DreamHost. Ale poprawił się nieco dzięki lepszemu ekranowi powitalnemu.
Dreamhost-Dreampress-Control-Panel

Innym problemem jest korzystanie z domeny, którą obecnie posiadasz w innym miejscu – na przykład GoDaddy. Podczas rejestracji próbowałem użyć opcji, która mówi, że chcę użyć domeny, którą już posiadam. Jednak próbowałem tego kilka razy i właśnie otrzymałem tajemniczy komunikat o błędzie. Postanowiłem więc użyć opcji, aby wybrać domenę później. Trudno było jednak dowiedzieć się, jak później zmienić domenę. Musiałem otworzyć bilet pomocy technicznej, ponieważ czat na żywo nie był dostępny (więcej informacji na temat obsługi klienta znajduje się poniżej).

Automatyczne kopie zapasowe danych na żądanie

Bardzo się cieszę, że DreamHost obejmuje teraz automatyczne codzienne kopie zapasowe danych w DreamPress. Możesz także tworzyć kopie zapasowe na żądanie raz dziennie dzięki nowej funkcji tworzenia kopii zapasowych. Kopie zapasowe danych są przechowywane przez dwa tygodnie.

Dostęp do funkcji tworzenia kopii zapasowych danych można uzyskać z pulpitu DreamPress.
dreampress-data-backups

Inscenizacja strony internetowej

Kolejną kluczową cechą zarządzanego hostingu WordPress, którą DreamHost zawiera obecnie w DreamPress, jest prawdziwa witryna internetowa. Podobnie jak kopie zapasowe danych, uzyskujesz dostęp do funkcji tworzenia stron internetowych z pulpitu DreamPress.
Dreampress-strona-inscenizacja

DreamHost wykonał świetną robotę dzięki funkcji dodawania do DreamPress. Za pomocą jednego kliknięcia możesz łatwo utworzyć witrynę pomostową. Równie łatwo jest opublikować zmiany ze strony testowej do produkcyjnej witryny WordPress na żywo, a także skopiować witrynę live do kopii testowej.

Otrzymasz również powiadomienie e-mailem, gdy:

 • Twoja witryna testowa została utworzona i jest gotowa do użycia
 • Twoja witryna aktywna jest kopiowana do witryny testowej
 • Twoja witryna testowa jest kopiowana do Twojej witryny na żywo

Proces inscenizacji działał dla mnie świetnie. Nie napotkałem żadnych problemów i wszystko działało sprawnie i wydajnie. Tworzenie stron internetowych jest zdecydowanie jedną z najlepszych funkcji DreamPress.

DreamPress Szybkość i wydajność

DreamPress DreamHost pokazał mieszane wyniki w naszych testach. Na zachodzie, gdzie się znajdujemy, wyniki prędkości były bardzo imponujące. Jednak w innych częściach kraju szybkość witryny nie była tak dobra – przynajmniej w przypadku zarządzanego planu hostingu WordPress. Zobacz przykładowe wyniki poniżej:
wyniki testu prędkości wampirów

Podczas gdy ogólnie wyniki prędkości są z pewnością do zaakceptowania, w porównaniu do innych zarządzanych hostów WordPress, które testowaliśmy, DreamPress zajął ogólnie wolniejszą pozycję.

Obsługa klienta DreamHost

W ostatnim czasie obsługa klienta w DreamHost wykazywała wiele ulepszeń. Jednak po zarejestrowaniu się w DreamPress okazało się, że nie ma dostępnej obsługi czatu na żywo. Najwyraźniej nie oferują one dostępu do pomocy technicznej na czacie 24/7. Ponadto nie otrzymałem powiadomienia e-mail, które powinienem otrzymać, gdy moje konto zostało zasilone i gotowe do działania do dwóch dni później.

Powiem, że kiedy skontaktowałem się z obsługą klienta, członkowie zespołu byli zdecydowanie pomocni i bardzo uprzejmi. A gdy dostępny jest czat na żywo, czasy odpowiedzi są bardzo dobre.

DreamPress Plusy i minusy

Plusy:
Łatwy w użyciu programowanie witryn internetowych
Automatyczne kopie zapasowe i kopie zapasowe na żądanie
Darmowe SSL Cons:
Późne powiadomienie o utworzeniu konta
Czat na żywo niedostępny 24/7

Rekomendacje

DreamPress zdecydowanie przeszedł długą drogę, odkąd zadebiutował wiele lat temu. Bardzo się cieszę, że DreamHost wdrożył funkcje, których brakowało, aby DreamPress stał się legalną zarządzaną opcją hostingu WordPress.

Witryna internetowa i funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych są doskonałe. Oprócz wbudowanego buforowania, bezpłatnego protokołu SSL i elastycznej obsługi klienta DreamPress jest odpowiedni dla większości witryn WordPress. Chociaż szybkość witryny nie jest najszybsza wśród zarządzanych hostów WordPress, DreamPress jest bardziej niż inny niż inne znane firmy hostingowe.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat nowego DreamPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map