DreamHost Remixer İncelemesi

DreamHost, WordPress barındırma ve bulut barındırma ürünleri için uzun zamandır tanınmaktadır. Remixer web sitesi oluşturucularıyla, artık ilk kez web sitesi sahipleri için iş veya kişisel çıkarları için web varlığı oluşturmanın daha kolay bir yolunu isteyen uygun bir çözüm var. İşte benim DreamHost Remixer İncelemesi, Ürünün özelliklerini ve avantajlarını ele alacağım ve web sitesi oluşturma sürecini ele alacağım.


Remixer Özellikleri

 • Kolay Kılavuzlu Web Sitesi Oluşturma Süreci
 • İşaretle ve Tıkla Sayfa Editörü
 • Sınırsız Web Sitesi Oluşturun
 • Sayfa Sınırı Yok
 • Mobil Uyumlu Temalar
 • 14 Günlük Ücretsiz Deneme
 • Web Sitesini WordPress’e Aktarma Becerisi
 • 7/24 Müşteri Desteği

Remixer’ı Ücretsiz Deneyin

DreamHost, Remixer’ı ücretsiz olarak denemeniz için 14 günlük ücretsiz deneme süresi sağlar. Bu noktada kredi kartı veya herhangi bir ödeme formu girmenize gerek yoktur. Remixer’ın nasıl çalıştığını gerçekten görmek ve sizin için doğru web sitesi platformu olup olmadığını değerlendirmek için harika bir fırsat.

Remixer’de Web Sitenizi Oluşturma

Remixer’ın ilk sürümünden bu yana, DreamHost site oluşturma sürecini daha da kolaylaştırdı ve basitleştirdi. Önceden, önce kaydolmanız ve ardından web sitenizi seçip özelleştirmeniz gerekiyordu. Şimdi, DreamHost web sitesi ve Remixer sayfasına gidip Remixer ücretsiz deneme sürümünüzü başlattığınızda, hemen web sitesi düzeninizi, renk paletinizi, resim stilinizi veya endüstrinizi ve yazı tipi türünü seçme işlemine yönlendirilirsiniz..
Remixer Seçim DüzeniRemixer: Web Sitesi Düzeninizi Seçmeremixer-seçim-görüntü tarzıRemixer: Web Sitesi Kategorinizi veya Görüntü Stilinizi Seçme

Temel bilgileri seçtikten sonra, kayıt bilgilerinizi girersiniz. Ardından, hemen web sitenizi oluşturmaya devam edebileceğiniz Remixer kontrol panelindesiniz.
remixer-create-free-hesabı

Remixer editörünün kullanımı çok kolaydır. Sayfalarınızda kolayca yeni metin ve fotoğraflar düzenleyebilir veya ekleyebilirsiniz. Sayfanızdaki bölümleri yeniden sıralamak çok kolay.
remixer-düzenleyici

Remixer Web Sitenizi Yayınlama

Remixer Yayın Sitesi
Yeni sitenizi tasarlamayı bitirdikten sonra, web sitenizi çevrimiçi hale getirmek için sağ üst köşedeki yayınla düğmesini tıklamanız yeterlidir. Ücretsiz deneme süreniz boyunca siteniz geçici bir DreamHost URL’sinde yayınlanır. Ücretli bir Remixer planına geçtikten sonra web sitenizi kendi özel alan adınızla bağlayabilirsiniz.

Ücretli Bir Remixer Planına Yükseltme

Remixer ile çalıştıktan ve web sitenizi oluşturduktan sonra, ücretli bir Remixer barındırma planına geçmek istersiniz. Standart plandan birini 4,95 $ mo’dan seçebilirsiniz. veya Tam Erişim planını 7,95 $ mo. Fark, Tam Erişim planı ile e-posta hesapları almanızdır.

Remixer planınızı yükselttikten sonra web sitenizi kendi özel alanınıza bağlayabilirsiniz. Ayrıca, gelecekte sitenizi WordPress’e aktarabilirsiniz..

Remixer Web Sitenizi WordPress’e Aktarma

Remixer, iş ve kişisel kullanım için temel web siteleri oluşturmak için mükemmeldir. Bununla birlikte, diğer bazı web sitesi oluşturucuları kadar çok işlev eklemez. Bu nedenle DreamHost’un artık Remixer sitenizi WordPress’e aktarma yeteneğini eklemesi harika.

Sitenizi WordPress’e dönüştürdüğünüzde, web’deki en popüler platformun tüm işlevlerine sahip olursunuz. WordPress ile ihtiyacınız olan her tür web sitesini oluşturabilirsiniz. Herhangi bir nedenle bunu yapmak istiyorsanız, sitenizi Remixer’a geri dönüştürmenizi sağlayan bir işlev de vardır..

Remixer’ın Avantajları

 • Kullanımı Çok Kolay
 • 14 Günlük Ücretsiz Deneme – Kredi Kartı Gerekli Değil
 • Sınırsız Web Sitesi Oluşturun
 • 7/24 Destek
 • Web Sitesini WordPress’e Verebilir
 • Ücretli Planlara İlk Yıl için Ücretsiz Alan Adı Dahil

Remixer’in dezavantajları

 • Diğer Site Geliştiricileri kadar Web Sitesi Tasarımı Değil
 • Diğer Site Oluşturucular kadar Eklenti İşlevselliği Değil

Remixer Alternatifleri

DreamHost’un Remixer’ı, sitenizi WordPress’e aktarmanıza izin veren, kullanımı çok kolay bir web sitesi oluşturucusudur. En kolay site oluşturma araçlarını arıyorsanız, A2 Hosting’in Web Sitesi Oluşturucusu’na veya GoDaddy’nin GoCentral’ına da göz atmak isteyebilirsiniz. WordPress’e ilginiz daha fazlaysa, BoldGrid’e de göz atmalısınız..

Öneri

Kanımca, DreamHost’un Remixer’da bir kazananı var. Daha basit ve temel site türleri için mükemmel uyum sağlayan, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturma aracı sağlamada gerçekten iyi bir iş çıkardılar. Ayrıca DreamHost’un Remixer ile bir web sitesi oluşturmaya başlamayı daha da kolaylaştırdığını beğendim. Remixer web sitelerini WordPress’e aktarabilme özelliğiyle, WordPress platformu ile daha gelişmiş ve sağlam bir site oluşturma olanağına sahipsiniz..

Ücretsiz Remixer 14 Günlük Deneme Süreniz için Buraya Tıklayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector