DreamHost Remixer Огляд

dreamhost-remixer-огляд


DreamHost вже давно визнаний за їх хостинг WordPress, а також за хмарні хостингові продукти. Завдяки своєму розробнику веб-сайтів Remixer вони також мають надійне рішення для власників веб-сайтів, які вперше хочуть створити присутність в Інтернеті для своїх ділових чи особистих інтересів. Тут, у моїй DreamHost Remixer Огляд, Я висвітлю функції та переваги продукту та перейду до процесу створення веб-сайту.

Особливості Remixer

 • Легкий керований процес створення веб-сайтів
 • Наведіть курсор та натисніть Редактор сторінки
 • Створюйте необмежені веб-сайти
 • Без обмежень сторінки
 • Теми для мобільних пристроїв
 • Безкоштовна 14-денна пробна версія
 • Можливість експорту веб-сайту до WordPress
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів

Спробуйте Remixer безкоштовно

DreamHost надає безкоштовний 14-денний пробний період, щоб випробувати Remixer безкоштовно. На даний момент вам не потрібно вводити кредитну карту чи будь-яку форму оплати. І це чудова можливість дійсно побачити, як працює Remixer, і оцінити, чи це правильна платформа для вас.

Створення вашого веб-сайту в Remixer

З моменту первинного випуску Remixer, DreamHost ще більше впорядкував та спростив процес створення сайту. Раніше вам потрібно було спочатку зареєструватися, а потім вибрати та налаштувати свій веб-сайт. Тепер, перейшовши на сторінку DreamHost і сторінку Remixer і розпочавши безкоштовну пробну версію Remixer, ви негайно пройдете процедуру вибору макета веб-сайту, палітри кольорів, стилю зображення або галузі та типу шрифту..
Макет вибору RemixerRemixer: вибір макета веб-сайтуremixer-select-image-styleRemixer: вибір категорії веб-сайту або стилю зображення

Щойно ви вибрали основи, ви вводите інформацію про реєстрацію. Ви відразу ж перебуваєте на інформаційній панелі Remixer, де можна продовжувати створювати веб-сайт.
remixer-create-free-account

Редактор Remixer дуже простий у використанні. Ви можете легко редагувати або додавати новий текст і фотографії на свої сторінки. Упорядкувати розділи на своїй сторінці дуже просто.
remixer-редактор

Опублікування вашого веб-сайту Remixer

Remixer Publish Site
Після того, як ви закінчили розробляти новий сайт, просто натисніть кнопку опублікувати у верхньому правому куті, щоб перейти на веб-сайт. Під час безкоштовного пробного періоду ваш сайт публікується за тимчасовою URL-адресою DreamHost. Після оновлення до платного плану Remixer ви зможете зв’язати свій веб-сайт із власним доменним іменем.

Оновлення до Платного реміксера

Після того, як ви працюєте з Remixer і створили свій веб-сайт, ви захочете оновити до платного плану хостингу Remixer. Ви можете вибрати стандартний план на рівні $ 4,95 на місяць. або план “Повний доступ” на рівні 7,95 дол. Різниця полягає в тому, що за допомогою програми “Повний доступ” ви отримуєте облікові записи електронної пошти.

Після оновлення плану Remixer ви зможете підключити свій веб-сайт до власного доменного домену. Крім того, ви зможете експортувати свій сайт до WordPress, якщо цього захочете в майбутньому.

Експорт веб-сайту Remixer в WordPress

Remixer ідеально підходить для створення основних веб-сайтів для ділового та особистого використання. Однак він не надає стільки функцій, скільки інших розробників веб-сайтів. Ось чому чудово, що DreamHost тепер додав можливість експортувати ваш сайт Remixer в WordPress.

Після перетворення вашого сайту в WordPress ви отримаєте всю функціональність найпопулярнішої платформи в Інтернеті. За допомогою WordPress ви можете створити будь-який тип веб-сайту, який вам потрібен. Існує також функція, яка дозволяє вам перетворити свій сайт назад у Remixer, якщо ви з якоїсь причини захочете це зробити.

Переваги Remixer

 • Дуже простий у використанні
 • Безкоштовна 14-денна пробна версія – кредитна картка не потрібна
 • Створюйте необмежені веб-сайти
 • 24/7 Підтримка
 • Можна експортувати веб-сайт до WordPress
 • Платні плани включають безкоштовний домен на перший рік

Недоліки Remixer

 • Не так багато веб-дизайнів, як інші будівельники сайтів
 • Не настільки багато функціональних можливостей, як інші будівельники сайтів

Альтернативи Remixer

Remixer DreamHost – це дуже простий у використанні розробник веб-сайтів, який також дозволяє експортувати свій сайт до WordPress. Якщо ви шукаєте найпростіші інструменти створення веб-сайтів, ви також можете перевірити веб-сайт A2 хостингу для веб-розробників або GoCadral GoDaddy. Якщо ваш інтерес більше стосується WordPress, тоді вам слід також поглянути на BoldGrid.

Рекомендація

На мою думку, DreamHost має переможця в Remixer. Вони дійсно зробили хорошу роботу, створивши простий у використанні інструмент створення веб-сайтів, який ідеально підходить для більш простих і основних типів сайтів. Мені також подобається, що DreamHost зробив ще простіше почати створення веб-сайту за допомогою Remixer. І, маючи можливість експортувати веб-сайти Remixer до WordPress, ви маєте можливість створити більш просунутий і надійний сайт за лінією за допомогою платформи WordPress.

Клацніть тут, щоб отримати безкоштовний 14-денний пробний реміксер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector