Recenzia remixéra DreamHost

Dreamhost-remixér-review


DreamHost bol dlho uznávaný pre svoj hosting WordPress, ako aj pre produkty cloudového hostingu. S ich tvorcom webových stránok Remixer majú teraz aj realizovateľné riešenie pre majiteľov webových stránok, ktorí chcú jednoduchšie vytvoriť webovú prezentáciu pre svoje obchodné alebo osobné záujmy. Tu v mojom Recenzia remixéra DreamHost, Pokúsim sa priblížiť vlastnosti a výhody produktu a prejsť procesom vytvárania webových stránok.

Funkcie remixéra

 • Jednoduchý proces tvorby webových stránok
 • Ukážte a kliknite na položku Editor stránky
 • Vytvorte neobmedzené webové stránky
 • Žiadne limity stránky
 • Témy optimalizované pre mobilné zariadenia
 • Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia
 • Schopnosť exportovať webové stránky do WordPress
 • Zákaznícka podpora 24/7

Vyskúšajte remixér zadarmo

DreamHost vám poskytuje bezplatnú 14-dňovú skúšobnú dobu na vyskúšanie Remixera zadarmo. V tomto okamihu nemusíte zadávať kreditnú kartu ani iný platobný formulár. Je to skvelá príležitosť skutočne vidieť, ako Remixer funguje, a zhodnotiť, či je to pre vás tá správna webová platforma.

Vytvorenie webovej stránky v aplikácii Remixer

Od počiatočného vydania Remixera DreamHost ešte viac zjednodušil a zjednodušil proces vytvárania stránok. Predtým ste sa najskôr museli zaregistrovať a potom vyberte a prispôsobiť svoj web. Keď teraz prejdete na web DreamHost a stránku Remixer a začnete používať bezplatnú skúšobnú verziu Remixer, ihneď vás prevedie proces výberu rozloženia webových stránok, farebnej palety, štýlu obrázka alebo odvetvia a typu písma..
Vyberte remixérRemixer: Výber rozloženia vašich webových stránokremixér-vybrať-image-styleRemixer: Výber kategórie webových stránok alebo štýlu obrázka

Akonáhle budete mať vybraté základy, potom zadajte svoje prihlasovacie informácie. Potom ste okamžite na paneli Remixer, kde môžete pokračovať vo vytváraní svojich webových stránok.
remixér vytvoriť-voľný účet

Editor remixera sa veľmi ľahko používa. Na svoje stránky môžete ľahko upravovať alebo pridávať nový text a fotografie. Je veľmi ľahké zmeniť poradie sekcií na svojej stránke.
remixér-editor

Publikovanie vašej webovej stránky Remixer

Publikovanie stránky Remixer
Po dokončení navrhovania svojej novej stránky stačí kliknúť na tlačidlo Publikovať v pravom hornom rohu a web sa uvedie do režimu online. Počas vášho bezplatného skúšobného obdobia je váš web zverejnený na dočasnej webovej adrese DreamHost. Po inovácii na platený program Remixer budete môcť prepojiť svoj web s vlastným názvom vašej domény.

Inovácia na plán plateného remixéra

Keď budete pracovať s Remixerom a vytvoríte svoj web, budete chcieť prejsť na platený hostingový plán Remixera. Môžete si vybrať buď štandardný plán za 4,95 dolárov mesačne. alebo tarifu Naplno za 7,95 dolárov mesačne. Rozdiel je v tom, že s plánom Naplno získate e-mailové účty.

Po inovácii plánu služby Remixer môžete svoje webové stránky prepojiť s vlastnou doménou. Ak budete chcieť aj v budúcnosti, budete mať možnosť exportovať svoje stránky do WordPress.

Export vašich webových stránok Remixer do WordPress

Remixer je ideálny na vytváranie základných webových stránok na obchodné a osobné použitie. Neposkytuje však toľko funkcií, ako niektorí iní tvorcovia webových stránok. Preto je skvelé, že DreamHost teraz pridal možnosť exportovať svoje stránky Remixer do WordPress.

Po prevode svojich stránok na WordPress získate všetky funkcie najpopulárnejšej platformy na webe. S programom WordPress môžete vytvárať ľubovoľný typ webových stránok, ktoré potrebujete. K dispozícii je tiež funkcia, ktorá vám umožňuje previesť vaše stránky späť na službu Remixer, ak to z nejakého dôvodu chcete urobiť.

Výhody remixéra

 • Veľmi ľahké použitie
 • Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia – nie je potrebná žiadna kreditná karta
 • Vytvorte neobmedzené webové stránky
 • Podpora 24/7
 • Môže exportovať webové stránky do WordPress
 • Platené plány zahŕňajú bezplatnú doménu pre prvý rok

Nevýhody remixéra

 • Nie toľko vzorov webových stránok ako ostatných tvorcov stránok
 • Nie toľko funkčnosti doplnku ako ostatní tvorcovia stránok

Alternatívy k remixéru

Remixer DreamHost je veľmi ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý vám tiež umožňuje exportovať vaše stránky do WordPress. Ak hľadáte najjednoduchšie nástroje na vytváranie webových stránok, mali by ste sa tiež pozrieť na tvorcu webových stránok A2 Hosting alebo GoCadral od spoločnosti GoDaddy. Ak je váš záujem o WordPress viac, mali by ste sa pozrieť aj na BoldGrid.

odporúčanie

Podľa môjho názoru má DreamHost víťaza v spoločnosti Remixer. Skutočne odviedli dobrú prácu pri poskytovaní ľahko použiteľného nástroja na vytváranie webových stránok, ktorý sa dokonale hodí na jednoduchšie a základné typy webových stránok. Tiež sa mi páči, že DreamHost uľahčil začatie vytvárania webovej stránky pomocou Remixera. A so schopnosťou exportovať webové stránky Remixer do WordPress, máte možnosť vytvoriť pokročilejšie a robustnejšie stránky po línii s platformou WordPress..

Kliknutím sem získate 14 dňovú skúšobnú verziu Remixer zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map